Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

jaj jestem bardzo senna i spiaca a na kawe nie mogę sobie pozwolić. no i brzuch boli, ale najbardziej boję się że jak będzie mnie tak czasem pobolewał to że coś się z dzidziusiem stanie i strace...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Ja tez jestem senna i poza tym bardzo czesto zle sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w komisji wyborczej. i od 7 siedzialam do prawie 15. a pozniej ide na 22 i nie wiem ile tam bede siedzialam...jak wrocilam to nic innego nie robilam tylko spałam...ale Agnieszko damy rade:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A mi to sie nawet wychodzic z domu nie chce.. Ja Ci wspolczuje tyle siedziec w tej komisji. No mam nadzieje ze damy rade:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
nie pierdzielcie że w wieku - 99,9 % to nie sto!!!!!!!! nie słyszalas o tym że gumka moze zsunąć się lub pęknąć a tabletki nie zadziałać np. przez wymioty spowodowane jakąś chorobą? I CO? :/ 100% daje tylko wstrzemięźliwość, albo sterylizacja, a tak to zawsze jest jakieś tam ryzyko. NIE KAŻDY MA TYLE SZCZĘŚCIA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limonkowa ja
zdrowa kobieta ma szanse na zajscie w ciaze(oczywiscie wspolzyjac bez zabezpieczenia i w dniach plodnych) procentowo 40%,wiec to jest mniej niz pol na pol.kobieta stosujaca antykoncepcje zmniejsza to ryzyko o minimum i jest to 0,01%--to tak jakbys miala prawdopodobienstwo trafienia w totka szostkę.wiec proszę sie tu nie tlumaczyc ze macie pecha.poprostu idziecie na zywiol i nie bierzecie konsekwencji swego postepowania. a co do zespolu downa to 75% przypadkow wystepuje wlasnie u kobiet w okolicy 20 rż,poczytajcie w necie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limonkowa ja
tutaj macie o młodej dziewczynie ,ktora jest w ciazy i dziecko ma zespol downa...poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do limonkowa ja
19 lat ma dziewczyna i taki problem na glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata22*
hej ja teżzaszłam jak miałam 18 lat skończyłam liceum zdałam mature i jakośsie układa teraz zaczęłam prace ale pozostał mi strach przed niechcianą ciąząpo tym wszystkim co przeszłam podziwiam wszystkie kobiety które decydująsie na kolejne dziecko bo to straszna orka nocne wstawania kupki srupki masakra ale kocham swojącóreczkę najbardziej na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
ten świat już jest tak ustawiony po prostu. Niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć i mieć na nie wpływ (choroby genetyczne). A co do konsekwencji ze wspołżycia to własnie je wszystkie ponosimy BO NIE USUNEŁYŚMY więc w czym problem? Jasne, że mi by pasowało nie mieć teraz dziecka, ale stało się i trudno, to nie jest niczyj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do limonkowa ja " wkurza mnie jak ktoś się wypowiada na temat na który nie ma pojęcia, i swoją wiedze opiera na jedynm temacie. to że zdarzyło się kobiecie w wieku 20 lat urodzic dziecko z zespołem Downa to nie jest reguła. a to ze zwieksza się ryzyko po 35 roku zycia to jest fakt potwierdzony naukowo, przez mase badan i przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdghjkl
gowno wiecie,ciaza po 40 roku zycia wzrasta prawdopodobienstwo wystapienia downa a nie w wieku 20 lat, mialam to na studiach, 20 lat to ksiazkowo najlepszy wiek na porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie super ja
gowno na ten temat wiesz ,poczytaj troche ten topik a pozwol ze ci zacytuję 22:55 [zgłoś do usunięcia] MAGDAKielce tak kontaktowalam sie, dziewczyna ma 21 lat ma dziewczynke z Zespolem Downa juz pisalam kilka razy i mala jest caly czas w szpitalu, bo ma powazna wade serca. druga znajoma 36lat ma chlopca 16 lat, oprocz Zespołu downa jest zdrowy. czyli wynika ze wiek matki z chorymi dziecmi to '19 lat,20 lat ,16 lat(36 lata jak syn ma juz 16 lat) fakt faktem wzrasta ryzyko zachowrowan drastycznie po 35 roku zycia ,ale 75% dzieci z zespołem downa to dzieci matek mlodych.a wiesz dlaczego?-bo w tym wieku najwiecej kobiet rodzi.i serio poczytaj w necie a potem udawaj mądrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiia
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam. Wicie co mnie dziś spotkało ? Trafiłam do szpitala z plamieniami, lekarz mnie przebadał potfierdził plamienia i stwierdził że nic mi nie jest. Powedział mi i mojej mamie że jak mam mu zawracać głowe jak nic sie poważnego nie dzieje to moge zostać w szpitalu. Oczywiście nie zostalam ale poczułam sie na prawde jakbym była tam dla przyjemności od tak. Plamienia w ciąży mogą być normalne? Ahaa i jeszcze jedno, ów lekarz nie znalazł ich przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiia
Ahaaaa. A z jakiego powodu one wystąpiły? Mi żadnych leków nie przepisał i jeszcze tak mnie potraktował jakbym mu zawracała głowe byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdiakjdafcalkdh
idiotki,kretynki,debilki won do komory gazowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdiakjdafcalkdh
POTFIERDZIL TO JA MOGE TWOJA DEBILNOSC ,WASZE DZIECI LEPIEJ BEDA MIALY W DOMU DZIECKA NIZ Z WAMI PROSTACZKAMI BRRRRR KTO WAS W OGOLE SPLODZIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaaaa
o ja ,potfierdzil buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniaaaaaa
zreszta stara prawda chesz poznac polska patologie wejdz na kafe temat staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa1234
o sobie chyba mowisz hahahahah.dziecko drogie sie do komputera dostalo i kilka slow chcialo napisac.nas to madrzy ludzie splodzili a Ciebie to nie wiem.a co do wyzwisk to o sobie chyba mowisz pajacyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak łatwo być cwaniakiem przez internet... nie ma co.;/ po prostu uwielbiam takich ludzi...;/ dziewczyny czy jest mozliwosc przeniesienia gdzieś tego tematu? na jakies bardziej zamknięte forum albo coś? bo debilizm ludzi zaczyna mnie przerażać....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdgg
nie przenoście :) fajnie sie czyta a na debili nie zwracajcie uwagi wszędzie znajda sie tacy mocni w gebie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
do tego fagasa powyżej - BIERZ DEBILU DUPE W TROKI I WYPIE... z naszego tematu!! Moge śmiało stwierdzić że jesteśmy lepsze od Ciebie, bo przynajmniej bierzemy konsekwencje swoich czynów!!!!! Ach i pamiętaj, że wszystko co złe wraca do człowieka i skoro tak się o nas wyrażasz to z pewnością się na Tobie zemści!!!! Palant ;/ Dziewczyny nie przejmujcie się debilami, bo wszyscy są cwani póki nie znajdą się w takiej bądź innej, trudnej sytuacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane młodziutkie mamusie ! Przeczytałam tutaj troszkę waszych postów i powiem Wam , że wam strasznie zazdroszczę . Szczególnie takim co mają i dzidziusia i mężczyznę kochającego Was i dzidziusia u boku. Ja mam 20 lat i jestem w ciąży. I naprawdę nie miałam dziecka z tzw. wpadki. Mój narzeczony niestety uciekł i wyrzekł się dziecka . Ile ja płakałam ! Do dziś mam żal. Boję się,że nie pokocham tego maleństwa. I niestety widze, jakie nasze spaczone społeczeństwo ma myślenie. Co rusz musze się tłumaczyć , że to było dziecko CHCIANE , że nie dałam tyłka na imprezie a i tak jestem wyzywana , że jestem dziecko , że dzieci nie powinny brac się za robienie dzieci .HMMM wy tez pewnie słyszałyście takie komentarze chyba prawda ? Moim zdaniem to przykre. Nie każda kobieta jest taka. Matki po 30stce sa ok ale 20 letnie to już ku*wy i najgorsze ścierwo. Podziwiam was młodziutkie mamusie ! Pzdr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
hey lewa1922 :) Bardzo Ci współczuje, bo to co zrobił Twój narzeczony w takiej chwili to eh... powiem Ci, że ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam ani teraz, ani wcześniej, bo jak tylko się dowiedziałam o ciąży to wpadłam w depresje i bez psychologa się nie obeszło... ale to mój chłopak wyciągał mnie z tego, bo kazdego dnia mnie przekonywał że damy rade. Ja jeszcze bezpośrednio o sobie nie usłyszalam że jestem k*rwą czy coś, ale jako że mieszkam na wsi, stałam się obiektem niezdrowego zainteresowania i naprawde miałam ochote zwiać stąd jak najprędzej żeby mieć spokój od tych wszystkich pojebanych ludzi. Moim zdaniem to nie powinien BYĆ CZYIŚ problem kto i kiedy ma dzieci, ale niestety takie jest nasze wścipskie społeczeństwo i nie dość, że nam młodym jest już wystarczająco ciężko, to jeszcze wszyscy dookoła dowalają... chore to jest. A w którym tyg. albo miesiącu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×