Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hacaap22

on nie potrafi normalnie rozmawiać o seksie

Polecane posty

Gość hacaap22

Nasz problem dotyczy seksu. Kiedy się poznaliśmy seks był niemal codziennie, teraz ogranicza sie do 1 max 2 razy w tygodniu. To podobno moja wina. I wszystko byłoby ok gdyby nie jego pretensja. On nie potrafi usiąść obok i zapytać co sie zmieniło, dlaczego tak jest - on od razu przyjmuje postawę wielce obrażonego księcia, jego twarz zmienia się do tego stopnia, że go nie poznaje. Jego głos? jakby mnie conajmniej przyłapał z kumplem w łózku. Atakuje mnie zamiast porozmawiać. Ja uważam, że to wina tabletek. Kiedyś brałam inne, pożniej musialam je zmienić i moje zapotrzebowanie na seks spadło do zera. Mam dopiero 22 lata a wole się wyspać lub zobaczyć film niż się z nim kochać. Z drugiej strony mój facet nic nie robi żeby mnie do niego zachecic. Potrafimy 3 h leżec na kanapie ogladajac film i on ani razu mnie nie pocaluje, nie przytuli albo nie zacznie sie do mnie dobierac. A potem zadaje pytanie czy bedziemy sie dzis kochac a jak uslyszy odp negatywna to sie obraza... nie wiem jak mam z nim rozmawiać. Probowalam ale do niego nic nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×