Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Unknownman

NASZ SEKS DAWNIEJ I DZIŚ:)

Polecane posty

a poza tym kiedyś sobie odmroziłem łapy i teraz może faktycznie mam bardziej wrażliwe na mróz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo? ja nie chciałabym żeby facet w domu siedziął choćby tydzień - pewnie miałby mega doła.. a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możesz się domyślać:( ale na szczęście mam naprawdę kochaną żonę, która porozmawia ze mną i jest lepiej trochę. Ona mnie nakłoniła do rzucenia tej pracy, bo powiedziała, że woli mieć zdrowego męża w domu niż martwego - jej tata, a mój teść zmarł na zawał:( wiesz, ja też nie chcę byc dla niej obciążeniem, bo to też źle się fact czuje z tym jak siedzi w domu i mi własnie bardzo źle z tym:( no ale cóż, może wreszcie się coś trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez skojarzeń:P a Ty chociaż majtochy grubsze wzięła:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć właśnie o tym mówię - mężczyzna ma słabą psychikę i nie bardzo radzi sobie sam ze sobą. Nie żebym ja taka zła była i swojego pałą z domu wyganiała, gdyby coś nie tak było.. odpukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację i może dobrze że Was mamy ( mówię tu o normalnych i kochanych żonach, a nie jakichś zołzach;) ) wiesz, jak nic nie znajdę, to się chyba zajmę jakoś bardziej rolnictwem, albo co...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że chociaż dzinsy na tyłku:P a pod kurtką pewnie dekolt aż do pępka:P no ale w sumie mówią, że każda kobieta ma kostnice pomiędzy nogami - bo tylko sztywnych przyjmuje:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstyd pisac, ale mam i jakoś musze żyć z tym brzemieniem;( :) myslałem, że piszesz o samochodzie:) nie jestem żaden mądry:) no to dobrze, że się ciepło ubrałaś przynajmniej jedna mądra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten języczek to lepiej dlą męża zachowaj;) :P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale z tej samej stajni :D:D:D Nie rozumiem tego "wstydu" ?? dlaczego? to żaden obciach przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak??? no to podajmy sobie ręce, ja tez i sweter i auto z tej samej stajni;) oj wiesz Gosia, tak szczerze w dzsiejszym nowoczesnym świecie to chba raczej jest to trochę jak to się ładnie mówi "niszowe";) i obciachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę nastawić wodę na herbatkę, bo jakoś chłodno i po gardle coś mnie zaczyna drapać echh:( starośc nie radośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja stajnia jest z tej południowej, ognistej krainy, nie konkretnie wieśwagen jak brzydko w Stollycy piszą ;) Ja być może chciałabym byc rolnikiem :) tylko takim uprawowym, a nie hodowcą - -nie jadam zwierząt. Fajna sprawa patrzeć jak wszystko rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też wieśwagen:P wiesz, ja też to lubię w sumie, pomimo studiów na całkiem odmiennym kierunku to od najmłodszych lat pomagałem rodzicom. Też mam nietypową manię jak na faceta bo jakbys zobaczyła ile ja kwiatów doniczkowych hoduję:P nawet ostatnio sobie dokupiłem jednego;) już mi się na oknach nie mieszczą:P heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, xle zrozumiałem skoda nie wieśwagen pewnie;) żona ma dwa storczyki, ale tez podlewam;) ja wolę bardziej takie które duże rosną;) ale szron na drzewach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie dobrą herbatkę z sokiem malinowym zrobiłem;) mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoda?? południowa i z temperamentem??? :o Seat :) U mnie szronu niet, za to piździ jak w kieleckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:) no to mało się pomyliłem:P też na S i te same podzespoły w sumie;) u mnie fajny krajobraz, drzewa białe, wszystko białe:) i mróz nisamowity:| ponoć eskimosi poznają, że jest duży mróz jak im się psy łamia na zakrętach:P teraz to tylko gorąca kobieta i pod pierzynę;) heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że szronu niet, przecież masz spodnie:P:P:P :D żartuję;) ale Ty z południa to bliżej masz do kieleckiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej południowy wschód:) a pierzynka u mnie się znajdzie;) o kur..wagon przywieźli ale sypie znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×