Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

droga snu.... pozostan z nami. po prostu badz. bo na akcje w tym smutnym miejscu nie ma co liczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ok :) ale akcje sa różne zależy kto na jakie czeka lub czego oczekuje od... :) ;) Ty jaką byś chciał tu widzieć :) ? Może sam coś pokażesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj pokazac nie bardzo sie da, na real bez szans (lubie outdoor, w tej chwili za zimno), skype troche jalowy (choc dla mnie ok, byleby znalazla sie chetna... :) ) wiec moze tak - niech chociaz rozmowa bedzie PLODNA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek , ale masz wymagania , nic ci nie pasi :P Jeszcze chcesz płodną rozmowę ... :) no nie wiem ...:) A zasiałeś dobre ziarno czy takie byle jakie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotyczna11 ja jestem jedynie dawca nasion (nasienia?) a nie testerem jakosci :) od tego to ja mam ludzi :P no dobra - chcialbym miec :D i powiem jeszcze dosc enigmatycznie - polsat play jest o grubosc tkaniny od szczescia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek dawca nasion ( nasienia ) tez powinien wiedzieć co posiada , a nie wysługiwać sie innymi :) w końcu to Twoje własne niezbierane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega lekarz usilnie probuje zwrocic na siebie uwage. erotyczna11 - cos tam wiem, ale.... krowa ktora duzo ryczy.... :> od gadulstwa wole poznanie empiryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz gdzie on sieje jego sprawa , za to Ty mogłeś walonki ubrac jak nie chciałeś kamaszy :P doszedł byś dalej :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyzej, proponuje studia poznawcze :D a jesli upierasz sie na rozmowe to nie tutaj - trolle zeruja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz znaczy sie miałeś walonki na sobie jak wiesz, ze sa niewygodne ....?! :) Chłopaki nie bijcie sie przy kobiecie , nie wypada :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałem, wszak trza w życiu spróbować tego i owego, coby wiedzieć, co pasuje, a co nie poza tym ja się nie biję, szczególnie z kimś o 4 kategorie wagowe niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sie chyba dobrze znacie :P bo jakaś namiętność sie pojawia w waszych wypowiedziach do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×