Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do klary klary klary

KLARA KLARA opowiedz nam o osbie:)

Polecane posty

Witajcie kochane dziewuszki :) Przepraszam, że tyle sie nie odzywałam, ale niesympatyczne osoby skutecznie popsuły mi humor na długi czas. Chciałabym znowu powrócić i opowiadać wam co u mnie, ale nie wiem czy atmosfera formowa mi na to pozwoli. Ja tu cały czas jestem. ALe wśród niektórych ludzi wole po prostu posiedzieć cichutko w kąciku, aniżeli zabierać głos. Jesień za pasem. Wszystko brązowieje, czerwienieje i żółknie. Za oknem robi się pięknie. Zauważyłyście, że o porankach czuć już chłód obwieszczający nam głośno i wyraźnie koniec lata? Coś sie konczy, cos sie zaczyna. Trzeba bedzie zamienić zwiewne, kolorowe spódnice w ciepłe, wełniane golfy. Ja tam nie narzekam. Takie zmiany są cudowne. Nie pozwalają nam się nudzić. Juz nie moge sie doczekać jesiennych spacerów z Arturkiem.:) A wy jak reagujecie na pierwsze jesienne dni? Pozdrawiam kochane dziewuszki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa prawie nowa
Klaro karlo, pozostań z nami! Nie zwracaj uwagi na wpisy przygłupów, którzy nie potrafia dostrzec humoru, delikatnej ironii, dystansu do siebie... Znacznie więcej tu ludzi, którzy CHCĄ czytać twoje wpisy i rozmawiać z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu też ta sama durna zajobka? Ludzie,skąd się takie głupie baby biorą?Ładuje się to to nigdzie niechciane i paple,jeszcze nie w pasach bezpieczeństwa jesteś świrusko???????? But Klary ma więcej rozumu niż ty pomyłko natury:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro, powtórzę za innymi: nie przejmuj się głupimi postami, ignoruj je. jak komuś się nie podoba to, co piszesz to niech nie czyta. Żal mi frustratów i ludzi bez wyobraźni... bardzo ubodzy są:( A Ty pisz, pisz dalej... tak bardzo wielu chce czytać, co piszesz... jesień piękna nam się zrobiła, czas na spacery i bukiety z liści i jarzębiny czerwonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaro, droga Klaro
Wróć proszę:) złych i głupich traktuje się jakby ich nie było, to najlepszy sposób na nich... więc wróc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro ja malutki człowieczek , też Cię o to proszę. WRACAJ Zwalczymy tych wszystkich niedowartościowanych ludzików. Zamkniemy ich w klatce i będziemy obchodzić ogromnym łukiem. Pozdrawiam. Słoneczniku fajnie , że jesteś . Przesyłam Ci wiele uścisków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczniku , chyba my największe fanki Karola i Klary nie mamy na co liczyć . Wredne mohery nie pozwolą nam .Pozdrawiam. Tak , jesteście wrednymi moherami. Niech się Wam powodzi w życiu . Jesteście zadowoleni z siebie? Spełnienia marzeń pustaki .Mam nadzieje ,że przynajmniej gimnazjum ukończyliście. Z miernym , głupole. Spadać tam gdzie was oczekują , OPIEKA SPOŁECZNA . Ja płacę na was darmozjady. Klaro , Karolu , Słoneczniku , pozdrawiam i dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewuszki. Niestety atmosfera na forum była, jaka była. Postanowiłam odczekać troche czasu i sprobować znowu, moze ci nieszczęsliwi ludzie znaleźli już swoje szczęście i tym samym nie będą musieli się wyżywać na innych. Minął rok od mojej ostatniej wizyty. Mam nadzieję, że emocje opadły i będziemy mogły tutaj w spokoju kontynuować nasze codzienne ploteczki, dzielić sie naszymi maleńkimi i tymi większymi troskami i radościami życia codziennego. Pozdrawiam kochane dziewuszki i mam nadzieje, że nie zapomniałyście o mnie tak jak i ja nie zapomniałam o Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam wszystko to
z zapartym tchem i chcę więcej. opowieśc z wigilii, wesela, obiecywałas to kochana Klaro więc znajdź chwilke i opowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilopoda
klaro- pisz ;) Aż nie mogę uwierzyć, że to naprawdę ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jakieś nowe
opowiadanko??? to pisz a nie czekaj na więcej oklaskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaro, wróóóóóóóóóć!!!!!
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro troszkę czasu mi zajęło odnalezienie tego topiku. Zajrzałaś:-) Wierzę ,że się odnajdziesz na nowo,teraz już nie zgubię....Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No napisz cis
Klarooooo!!!!! Upupupupupup!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajatobym
Klara wróci .Wie,że ma tu swoich fanów!!! Pozdrawiamy!!!!! Klaro już spokojniej jest!!!! Odezwij się!!! Plisssssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara karla
Hop hop czy ktoś tu jeszcze bywa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat mnie nie było. Ciekawa jetem czy ktoś z Was kochani pamięta jeszcze o czarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaro Klaro, a z czego jest ta czara bo nie wiem czy potraktować ją kwasem jeśli jest ze złota, czy buldożerem jeśli jest z betonu. Trzeba ją rozbić bo wypełniła forum i nie ma miejsca nawet na trampolinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość of course i remember u
KLAAAAAAAA!Kupę lat! :) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajagna
O mamo, weszłam po przepis na obiad dla większej ilości osób i trafiłam na wątek Klary o obiedzie dla teściów. Jestem przy oprawie muzycznej i cała się rozmazałam i to nie na wspomnienie o Volare, ale ogólnie. Kocham Cię, Klaro. Zapisuję się do fan-clubu własną krwią, jeżeli trzeba. (I nadal nie wiem co ugotować w niedzielę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×