Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do klary klary klary

KLARA KLARA opowiedz nam o osbie:)

Polecane posty

Gość do klary klary klary

Szanowna Pani Klaro...proszę opowiedz nam o sobie. Jesteś niesamowicie ciekawa osobowościa, błyskowtliwa, zabawna, doświadczona życiowo. Szanowna Klaro sądzę, ze wiele możesz wniesc na kafeterie, jak rowniez w nasze szare zycie. Z wyrazami szacunku fanka Janka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu, kobiety co wy widzice w tej dziewczynie??? Dla mnie to co ona pisze wogole nie jest smieszne. Moim zdnaiem ona wyraza sie jak malo nierozgarnieta 5-latka. Bez sensu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejciu, ależ mi milutko. Widzę że czara wzajemnego szacunku i zrozumienia wypełnia forum :) Cóż mam o sobie powiedzić? Pytajcie o co chcecie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
jagoda to nieedukowana ciumciajaca mamcia co je knory, stad brak luzu :D klaro, milo mi, ze raczysz nas swoimi humorystycznymi opowiastkami :) zawsze mozna sie usmiechnac w skad inad szarym dniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia2222222
jagoda jest głupia... do podstawówki się cofnij, przygłupie... "wogle"- HA,HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdacze, a Tobie chyba sluz oczy zalal :D i mozg :D ze sie podniecasz wypocinami klary . ni to smieszne ani to madre... :P jak dla mnie bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia22222222, twoja odpowiedz jest tak blyskotliwa jak twoj nick. :P bez komentarza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
jagoda, ale ja sie wcale nie podniecam :D to juz raczej ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
jagodka, juz niczym nie naprawisz swojje reputacji, nie sil sie nawet na swoje elokwentne przytyki, bo co jeden to mniej przekonujacy :D wspolczuje bartusiowi, ze ma taka nikumata mamcie dziamdziajke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, dziewczynki, proszę aby chociaż na tym temacie panował czar wzajemnego zrozumienia i szacunku! Przypominam o serdeczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
a tu to moze nie zenua, jagodzianko mila ?? :D piszac jakiekolwiek 'na powaznie' komentarze w temacie klary dajesz obraz swemu przytepieniu ;) moze darzysz nas madroscia?? no wybacz, ale jesli tak myslisz, to jestes w powaznym bledzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
dziekujemy za napomnienie mila klaro. staram sie byc serdeczna nawet do niekumatej pani jagody, na razie tyle tylko postepu zrobilam w drodze do czaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaro opowiedz
nam swój pierwszy raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdacze-pamiętaj że nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Bardzo miło że gonisz czar :) Już niebawem Cie on wypełni. Potrzba tylko odrobiny chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodo babo
jak ty nic nie rozumiesz wiesz - zal mi ciebie :/ musisz miec strasznie proste ociosane zycie taka nuudna matka polka nie udzielaj sie skoro nic nie rozumiesz z rzeczy glebszych , dziewucho - ciebie klara przebija o 3 klasy , to jest inny wymiar inny swiat ojjj alez smutna pani z ciebie jak nie rozumiesz magii to sie nie ,,wchrzaniaj i idz juz stad mamuniulko bartululka :O KLARo :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gio gio..
Klara -super z ciebie dziewczyna Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad jest jagoda
w sensie jakie wojewodztwo???badz miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby ludzie takie mózgi
jak jagoda mieli to my jeszcze prądu byśmy nie znali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguuda ty prosta ty matulu
ciotkooooo la podejdz no do plota :D co za ociosany KOL no kol taki :) zes kiche zrobila kompromitejszynn;) HAHAHAHA:D KLARO co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE....no
Jadzka NIE SKUMALA :D dobre dobre JADWIGO alez musisz byc ogranicznikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJ KLARO!
co przyniosl wieczorek? jagodo powiedz ze tak tylko zazartowalas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję dziewuszki bardzo miło :) Napawam się czarem jesiennego wieczoru. Troszkę z Arturkiem pośpiewaliśmy szanty, rozegraliśmy partyjkę w warcaby a potem odgrywaliśmy ciekawsze scenki z dzisiejszego "Klanu", zjedliśmy kolacyjkę a teraz czekam na Top Model. Mam nadzieję, że odpadnie Kasia, ponieważ wyszuwam od niej aromat fałszu oraz Paulina, bo zbyt dużo czasu poświęca na użalanie się nad sobą, a przecież życie po to jest aby tańczyć i się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za takie pomysly sie placi:o
klara, to Ty pytalas sie w niedziele o obiad dla tesciow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za takie pomysly sie placi:o
a czytalas kiedys topik o kasztaniakach karola gulca? masz bardzo podobny "styl zycia":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za takie pomysly sie placi:o
no widzisz.. cos w tym jest:) powiniscie razem z karolem razem robic ludziki z kasztanow:P pozrawiam karola g:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×