Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośniczka budyniu

Michalina-wszyscy reagują pukaniem w czoło:(

Polecane posty

Gość A jam jest Karolina
A jak twoje będzie miało gust mniejszości to co wtedy? Dasz Dziecku tasak w rękę i niech cię pochlasta bo je tak skrzywdziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jam jest Karolina
Niestety dla niektórych powodem do dumy jest iść w stadzie i się nie wychylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia 85 - a czy aby Piotr zostało zaakceptowane przez panią w aptece, kontrolera biletów, sąsiada z 1 piętra i stryjka? no i przez tzw. Gust większości? :> bo dziecko może mieć inny gust i wtedy tragedia murowana :(;( ja niedługo rodzę i chyba nie podołam temu wyzwaniu - poznać gust większości.. dajcie jakieś imię dla dziewczynki!!! please P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem Weronika!
Ja wiem, na czym to polega. Wszyscy lubią czekoladę, pani ma inny gust woli żelki. Mamusie kupuja dzieciom czekolade, dzieci są szczęśliwe, bo przecie lubią czekoladę. Tylko ta jedna mamusia kupiła swemu dziecku żelki. Dziecko wolałoby czekoladę. Wszystkie dzieci mają, a ono musi zadowolić sie żelkami. Nie chodzi oto, że żelki sa nioe dobre, choidzi o to, że po prostu dziecko woli czekoladę, bo ma taki gust. Gust większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośniczka budyniu część twierdzi, że jednak zbyt popularne- tak źle i tak niedobrze. My zrobiliśmy wywiad w naszym otoczeniu i małych Piotrków nie ma, więc wcale nie jest takie pospolite. Większość ma już 20-30lat ;) Córa miała być Gabriela, a tu to dopiero było gadanie :) że brzydkie, a nam wyjątkowo się podoba A najdziwniejsze jest to, że krytykują obcy, bo najbliższa rodzina wychodzi z założenia, że to nasz wybór U Ciebie rozumiem, że rodzina marudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jam jest Karolina
Kiedyś oglądałam taki horror o osiedlu na przedmieściach dużego miasta w Stanach, panowało tam takie prawo, że każdy dom miał być identyczny, taki sam płot, taki sam dzwonek do drzwi, pewnego dnia wprowadziło się tam młode małżeństwo, które chciało mieć dom według własnego gustu, więc przemalowali skrzynkę na listy itd. wtedy przyszedł potwór i zaczął pożerać to małżeństwo:) Poglądy Leili przypominają mi właśnie ten horror :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
Gabriela...to już lepiej że będzie Piotruś:p...;) rodzina, ale znajomi którym powiedziałam jakie imię planujemy to też delikatnie rzecz biorąc nie wykazali entuzjazmu...no powaga ani 1 pozytywnego komentarza nie usłyszałam...a to, ze jak dla starej baby, a to że takie męskie, twarde, niekobiece, a to że zdrobnienie Miśka jest ośmieszające a i tak wszyscy będą tak mówić...eh musze przyznać ze mama po prostu skomentowała że brzydkie za to tato zrobił oczy jak 5 zł...myślał ze jaja robię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jam jest Karolina
Weronika ale imię dla dziecka to nie czekolada. Nie da się przewidzieć jaki gust będzie miało dziecko dlatego matka nadaje mu imię, które jej się podoba i bynajmniej nie chce nikogo krzywdzić każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
Kurwa, ale wy ułomne intelektualnie jesteście. Weronika, o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie, ci jesli oboje z mezem jestescie przekonani ze chce michaline to nie bierzecie pod uwage gustu otoczenia. przyzwyczaja sie i potem nie beda sobie wyobrazac, ze dziecko mogloby sie inaczej nazwyac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
Ale bardziej prawdopodobne, że dziecko będzie miało gust większości. Gustu się w genach nie dziedziczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jam jest Karolina
Leila ale ty wulgarna jesteś, jak ktoś ma inne zdanie to ty tylko potrafisz go zbluzgąć, jak masz tak robić to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
To tylko słowa. Brzydkie czy nie- tylko słowa. I co z tego? Liczy się znaczenie wypowiedzi, a nie dobór słów. Ja jestem wulgarna tylko, jak mnie ktoś wkurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trzeba iść z gustem większości to tylko Julia i Maja ;) Zakaz nadawania innych imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jam jest Karolina
Znaczenie wypowiedzi nadaje się właśnie przez dobór słów. A jak się tak denerwujesz kiedy wkurza cię ktoś kto ośmiela się mieć inne poglądy to może znajdź jakiegoś dobrego psychoanalityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka budyniu
mam to szczęście ze mi sie Maja podoba, wiec jakoś by przeszło:D zapomniałyście jeszcze o Oliwii i Zuzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z czekolada to racja
Ja też mam zupełnie inny gust niż matka. Dobrze, że ojciec zabronił jej mnie nazwać Mariola- sorry, ale komu się to imię podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Znaczenie wypowiedzi jest takie, że potrafisz tylko przeklinać na innych co nie świadczy dobrze o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo Roberta
Michalina kojazy mi się ze starz tlusta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
A mnie Karolina kojarzy się z babą ze wsi co wodę nosi, ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila007
Nie, mnie nie wkurzają inne poglądy, mnie wkurzają ludzie, którzy, mając 30 na karku, mylą jak dzieci. I te tanie teksty typu: nie każdy musi być taki jak inni, to sranie w banie. Bo to nie o to mi chodzi Wy chamsko zmieniacie znaczenie mojej wypowiedzi, a to mnie jak nic wkur***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porąbam
Nie przesadzaj z ta karolina. normalne,. ladne imie, baba ze wsi to staia czy jagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mam gustu większości
Nie mam córki Julii nie ubieram jej w róże nie lubię mlecznej czekolady ani piwa podobają mi się rudzielce i mam bardzo oryginalne hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 10 lat walczymy o dziecko :) Jeśli będzie ONA ----> to na bank będzie Michaśka ! :D Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gust większości
Gust większości to dzisiaj tłuste dupsko i krótkie, krzywe nogi wciśnięte w rurki. I czy to znaczy że ten gust większości jest ładny?? Michalina to piękne imię, tak miała mieć na imię moja córeczka, ale okazała się synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×