Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość margaretka12356

Pomysły na prezenty -> IDĄ ŚWIĘTA :))

Polecane posty

Gość Talinkani
A może jakiś karnet na masaż? Ja od jakiegoś czasu chodzę na Tajski Masaż http://www.tajskimasaz.pl rewelacyjnie się po nim czuję. Nie pogardziłabym takim prezentem, szczerze mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupować coś z czego będzie jakiś pożytek. Osobiście nie lubię dostawać kolejnych swetrów czy płyt z muzyką które nie są w moim guście. Niedługo mój mąż ma urodziny i znalazłam już fajny telefon na electro.pl który mu kupie. Ostatnio narzekał że jego po 4 latach już się wiesza więc jestem pewna że będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy to świetny prezent pod warunkiem, że są one trafione, takie jakie podobają się danej osobie. Dlatego też, po perfumy warto sięgnąć tylko w przypadku prezentu dla bliskiej osoby, którą dobrze znamy i jesteśmy pewni, że wiemy co tej osobie się podoba. Moja mama dostała na święta Versace - Crystal Noir bo wiem, że jej się podoba. Istotne jest również gdzie kupujemy perfumy. Ja kupuję prosto z rozlewni na goia.pl bo mają dobrej jakośc***erfumy w dobrej cenie i nie ma żadnych problemów z brakami czy dostawą. Jestem zadowolona i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza
Dla naszych małych chłopców oczywiście gwiazdor przyniósł lego duplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rodziców wybrałam perfumy z naszej ulubionej perfumerii galeriazapachow.pl, dla siostry kosmetyki, bo tego potrzebowała. Stawiam na jakość i praktyczność prezentów i myślę, ze moi bliscy sa zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetta
Ja z siostrą złożyłam się na prezent dla młodszego brata. Kupiłyśmy mu Polaroida w Teletorium, bo zaczął się nimi bardzo jarać. Bardzo się ucieszył z tego prezentu i teraz namiętnie cyka fotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń, kwestia taka, jak podejdziecie do tematu, jaki macie budżet i oczekiwania. Ale oczywiście - super prezent da się dobrać nawet poniżej 100 zł. Można dobrać to tak, żeby robiło dużą różnicę. Szukajcie, a coś dopasujecie - nie ma większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedrova
Zależy dla kogo prezent przede wszystkim. No i co ta osoba lubi. Jakie ma zainteresowania. Ja bardzo lubię Teletorium, bo najczęściej to kupuję jakieś gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
Ja w tym roku mam zamiar kupić na święta ekspres do kawy dla rodziców, zbieram już pieniądze bo prezent nie będzie należał do tanich, myślę że ucieszą się, są strasznymi kawoszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam kupić buty, np. na born2be.pl znajdziecie buty dla dzieci jak zarówno dla kobiet i mężczyzn, ceny są naprawdę niskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastriania
Na Święta Wielkanocne mamy raczej zwyczaj obdarowywania się drobiazgami, więc ja mamę i siostrę zapraszam na masaż http://www.tajskimasaz.pl do Krakowa. Sama bardzo go lubię, myślę, że i one będą zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Do świat jeszcze sporo czasu, ja prezenty kupuję dużo wcześniej, nie lubię tego tłoku przedświątecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszelkie prezenty na święta załatwiam przez internet. znalazłam super voucher dla narzeczonego na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly, kiedyś już tam byłam więc wiem jak to wygląda i kupiłam, chłopak był zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Postanowiłam, że odświeżę ten temat, bo zaraz listopad wielkimi krokami nadejdzie. Człowiek nie zdąży się nawet obejrzyć, a okaże się, że święta tuż tuż. Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze obiecuje sobie, że wezmę się za prezenty o wiele wcześniej, więc jak? Pomyślimy razem? :) Muszę przyznać, że od jakichś ładnych paru lat odeszłam od pomysłu na kartki, a to przecież taki ładny i miły gest. Tym bardziej, że teraz można znaleźć ładniutkie, ręcznie robione kartki. Macie jakieś sprawdzone stronki? Bo jak na razie świetna cena do jakości jest na fabrykartce, o tutaj https://fabrykartka.pl/kartki-bozonarodzeniowe. A z tego, co się orientowałam w poprzednim roku to ceny w takich galeriach handlowych są zaporowe. :/ Oh kurcze, już się nie mogę doczekać świąt! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_zduń
Ja dla dzieciaków bardzo lubię zamawiać zabawki i prezenty na https://malectoys.pl/ - duży wybór dla dzieciaków w każdym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że coś z modelarstwa to doby pomysł. W sumie i dla mniejszych i większych chłopaków :) Ja regularnie kupuję moim rzeczy z http://scorpio-polska.eu/ często po prostu podpytuję ich co chcą, bo sama się na tym nie znam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaaA2
I znowu idą święta, a ja znowu nie mam pomysłu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim domu panuje zasada, że robimy listę kto czego potrzebuje i tak ustalamy prezenty :) a powiedziałam, że chce jechać do Leszna do tunelu aerodynamicznego. Koleżnka z klasy była i mówiła że zabawa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×