Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdeczka32

........KTO BĘDZIE RODZIŁ W GRUDNIU????????.....2010

Polecane posty

Hello dziewczyny !!!!!!!!!! Jak miło że Eelka odzyskałaś komputer :) no i że już wszystko w porządku z małą :( :) to musiał być dla Ciebie cięzki czas bardzo Ci współczuję no i fajnie że mała będzie miała ząbka :) jak szybko !!!!! Fajnie że jesteś i może teraz częściej popiszemy :) jak coś to napisz sms-ka i jak tylko dam radę to będę :) pozdrawiam wAS WSZYSTKIE BUZIAKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem piękna pogoda:) Czekam aż mój M przyjdzie z pracy i zmykam z dzieciakami na podwórko :) Ciekawa jestem jaka u Was pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!11 Dzisiaj znowu zapowiada sie ciepły letni dzień :) aż chce się żyć :) Zaraz wezmę moją małą i pójdziemy na spacer:) zresztą cały dzień mam ochotę spędzić na dworze bo tak pieknie :) chyba zrobię dzieciom jakiś mały piknik na tarasie :) he he he a już jutro weekend :) Nie wiem jak Wasze pociechy ale moja Misia juz siedzi i zajada pyszne zupki gotowane przez mamusie od czasu do czasu jakieś jabłuszko :) .........a co tam u Was kochane jak Wasze dzidziulki ??????????? Pozdrawiam i życzę ciepłego słonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczkaaaaa
Jak tu pustooooo:) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×