Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mamusia86

imię Ignacy- podoba się Wam?

Polecane posty

Gość karolajna 109
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssmark
Mnie sie nie podoba, jakies takie niedzisiejsze, zbyt dostojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
Zakonnik Ignacy ,majster pan Ignacy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
A mnie się podoba - tak chcę nazwać swoje dziecko - Ignaś :) Dla syna Ignaś a dla córki Klementynka :) Piękne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
anulka..-za duzo ogladasz seriali..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla synka Ignaś a dla dziewczynki to mam dylemat podobają mi sie Marika, Majka i Lenka ale te dwa sa oklepane i wszędzie je słyszę. Nie chce żeby w szkole było dużo dziewczynek o tym samym imieniu. Jeszcze nie wiemy jaka jest płeć naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne, zwłaszcza w formie Ignaś, ale powiedz kilka razy na głos razem z nazwiskiem. Jak pasuje to się nie wahaj - no chyba, ze będzie dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne jest
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale jak dla mnie okropne. Oprócz Kosmy jest to imie którego najbardziej nie lubię.. Ignaś może i fajnie, ale przez większość życia będzie wołany Ignac, a to jak dla mnie straszne.. Imiona dla dziewczynki faktycznie popularne. Maja dogania Julię i jest na 2 miejscu najczęściej nadawanych imion. Lena w ubiegłym roku była na miejscu 9, w tym roku już na miejscu 4, do tego część Helen, Milen itp. również jest zdrabniana do Leny Marika bardzo ładne, traci niestety przez swoje niezbyt miłe znaczenie w języku hiszpańskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignacy nie, ignaś tak, ale pamiętaj że dzieciństwo mija i będzie ignacym przez większość życia ;D ok, są gorsze np. bronisław, ale ignacy do mnie nie przemawia. Kojarzy mi się z pankracym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się. Kojarzy mi się z przedwojennym służącym, oraz po prost z gnatem. A jest tyle innych ładnych imion, skąd ta moda na te stare dziadkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa spod lubiąża
takie kuźwa serialowe, co? na wspolnej się naoglądałaś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie nawet podoba chociaz w wersji Ignas bardziej. Troche trudno mi sobie wyobrazic 20 letniego Ignacego ale kwestia przyzwyczajenia pewnie. przyzwyczailismy sie ze takie imiona sa dla ludzi "starszych" a przeciez oni tez kiedys byli mlodzi. np. moj pradziadek mial na imie Kacper i mojej mamie sie to imie kojarzylo jako imie dziadkowe ze tak powiem. a teraz Kacprow jest duzo, imie wrocilo do lask :) teraz te wszystkie imiona Bronislaw, Stanislaw, Mieczyslaw itd. kojarza sie ze starszym pokoleniem ale nie zdziwie sie jak moda na nie wroci w kolejnym pokoleniu lub nastepnym ;) tak naprawde to osoba nadaje charakter imieniiu. sa imiona ktore srednio lubie a potam poznaje jakas fajna osobe i imie nie ma juz zadnego znaczenia, ba wrecz nabiera jakiegos takiego przyjemnego brzmienia i zaczyna mi sie podobac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiele z tych imion w "tamtych" czasach również brzmiało śmiesznie - rozmawiałam kiedyś o tym z moją babcią. I znałam kiedyś jedną starszą panią, która sobie zmieniła imię Hildegarda na normalną Katarzynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, żeby Tobie się podobało, przecież to Ty będziesz najczęściej mówić do dziecka po imieniu. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede bronic Ignasiow! mam w rodzince 2 i super chlopaki z nich:) imie bardzo mi sie podoba i chyba sama kiedys nazwe tak dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
igdacy fajnie igor bym nie wybrala decyzja jest twoja i meza wiec nas olej przespij sie moze jeszcze cos fajnego wpadnie. u nas mial byc wiktor(raczej hania urodzil sie chlopak) pierwszego dnia mi sie podobalo a pozniej stwierdzilam ze moze bedzie kajeran tylko wszystcy juz wiedzieli ze wikorek aby nie robic checy zostalo i je polubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble blebleeeeee
NIEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkoooooo
jak do niego koledzy będą mówić jak będzie nastolatkiem? Ignacy podaj piłkę :o Ignac idziesz na dwór? :o masakra, tylko współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jak długo
mi sie nie podoba, kojarzy mi się z siedmiolatkiem zmuszanym przez rodziców do gry na fortepianie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MA CZEGOS TAKIEGO
a mnie sie podoba, akurat w tym pokoleniu sporo rodzicow nadaje dzieciom tradycyjne imiona wiec niejeden Ignacy bedzie w towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×