Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość rerererererer
Albo zaćpała się bidulka na amen ;) Primo: Ma 21 lat a nie 28. Secundo: Nie mieszka w UK. Tertio: Ukończyła szkołę i jest bez pracy na razie - nigdy nie pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azxcvbnm
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc...
uuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmffss
X factora rebbeca wygra? NIEEE no, wolale CHER Loyd:D a tak apropo tego stanu autorki to jest mozliwe mialam takie cos ale bardzo krotki czas ciagle sie powtarzalo to samo wkolko, i w kolko, i w kolko, te same sytuacje wszystko....potem wrocilo wszystko do normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. piszecie, ze mnie mialo cos przerazic? niby co? pisze anonimowo na forum - nie badzcie smieszni... za namowa kogos z was skorzystalam z forum paranolmalnego i pisze teraz tylko i wylacznie tam. Sa tam ludzie, ktorzy w to wierza/doswiadczaja. to forum czytam czasami i teraz natknelam sie na ten topic bo ktos go podniosl wiec postanowilam przeczytac i odpisac. Ja juz nie zamierzam wiecej sie tu udzielac bo wierzy mi moze jedna osoba (pisze prywatnie z jedna osoba stad) - reszta miesza mnie z blotem do tego wszystkim mam cos udowadniac... nie po to tu przyszlam. chcialam pogadac, poradzic sie. mieszkam w anglii i mam 21 lat nie jestem chora psychicznie - do tych co stale to podwazaja. no to tyle... temat uwazam za zamkniety - piszcie do woli jaka to byla prowokacja - nie bede nawet tego czytac... nie dziwcie sie, ze ludzie nie chca tu pisac jesli maja problem, ktory nie daje im zyc a jedyne co dostaja w zamian to mieszanie z blotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj 99% takich tematow to prowokacja a nikt w konia nie lubi byc robiony. ja wierze, ze nie klamiesz, dla ciebie to co przezywasz jest prawdziwe.. tyle, ze jest tak, ze alkoholik nie powie ze jest alkoholikeim a psychiczny bedzie sie zapieral ze jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak al elale ale ale ale al
jezeli nie jestes chora psychicznie, to z jakeigo powodu byłaś KILKA MIESIECY w psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marcelina21wiecznie Prosze podaj link do forum na którym się teraz wypowiadasz, bardzo interesuje mnie ten temat. Kilka stron wcześniej pisałam, że Ci wierze, daltego chciałabym sie odwiedziec czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co do niej piszecie. napisala wyraznie, ze wiecej tu nie wejdzie i ja sie jej nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to do niej pisze? bo jej wierze i temat ten bardzo mnie interesują. Nigdy nie napisałm nic co by mogło autorkę obrazić jakto robią inne osoby z tego forum przez które zakończyła ten watek. Mnie to interesuje dlatego chciałbym dalej śledzic ten temat, dlatego poprosiłam o link. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfdf
Cześć. Jestem fizykiem i napiszę krótko. Wierzyć, nie wierzyć - to bez znaczenia jest bo przecież to co ona opisuje jest z fizycznego względu "NIEMOŻLIWE". Przeczy to całej nauce, logice i burzy ład wszechświata więc sorki, ale to po prostu bzdury są. I najwłaściwiej ujęła to Zdesperowana Domowa Żona która nie zaprzeczyła, że tego nie może autorka tematu doświadczać, ale dodała, że człowiek psychiczny będzie upierał się i myślał, że tak jest naprawdę bo wedle niego, jego przeżycia są jak najbardziej realne. Problem nie leży w przenoszeniu się w czasie, czy umieraniu tylko w nieleczonej chorobie psychicznej. Dziwi mnie tylko ostatni post autorki. Czego ona właściwe spodziewała? że uwierzy jej ktoś? A jak nawet, to pomoże? - Nie. Ona nawet nie próbowała nas przekonać o tym co się z nią dzieje. Dlatego też jedyne co autorce zostaje to pisanie na forach dla fantastów i ludzi zainteresowanych paranormalną paplaniną bo u normalnych ludzi taki temat musi wywołać śmiech i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuppppppp
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupppppppppppp
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka albo zakonczyla temat,bo nie umiala odpowiedziec na pytanie co zdiagnozowali lekarze w szpitalu...nie chcialo jej sie "studiowac"chorob psychicznych zeby nie wyszlo,ze pisze bzdury; albo naprawde jest chora psychicznie i jest przekonana,ze to wszystko dzieje sie naprawde jak to ma miejsce w tego typu zaburzeniach a tak swoja droga temat byl ciekawy, siedzialam chyba ze 3 godziny zeby go calego przeczytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbijokjyufthujkplo
to z filmu Donnie Darko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jej wierze
a ja jej wierze , wierzę w takie rzeczy i mówicie co chcecie od 3 miesięcy słyszę głos mojego eks męza , i wiem że nie mam schozfrenii nie jest to głos z mojje głowy, słyszały ten głos inne osoby, ten głos mnie budzi, każe wstawać jak za długo śpię, nie daje spać, więc tonie schozfrenia , są rzeczy o ktorych wam się nawet nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze napisz do mnie
marcelina - nie czytalam calego tematu ale PROSZE napisz cos do mnie -albo tu albo na maila (bardzo mnie interesuje to o czym piszesz!) mail: fajnatereska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. coś jak dzień świstaka. Nie wiem w czym tu widzisz problem? Nieskończona ilość żyć, można robić co się chce, mówić co się chce, bo i tak 21 grudnia znów będzie ''save LOADING'' Pisałaś coś tam, że boisz się o tym powiedzieć koleżankom, że cię wyśmieją itp, no ale co za problem, skoro i tak będzie ''load'' i ''czas się cofnie'' nikt nic nie będzie pamiętał. Jezu, problem to bym miał, gdybym umierał każdego dnia, a ty masz na to aż rok! Tyle rzeczy przed tobą.. ja cie kręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoby psychiczne zawsze się
upierają że są normalne, zdrowe itp. to właśnie normalny człowiek przy takim czymś będzie szukał pomocy myśląc że jest chory a psychiczny, to psychiczny i się upiera że z nim wszystko w porządku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik z pszczol
a jednak rebecca nie wygrala x factor, twoja wizja przyszlosci sie nie sprawdzila! a moze w tym roku juz nie bedzie sie wszystko powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianooooooooo2
laska napisala ze nie ma tv i nie oglada a o rebecce wie, ze wygra bo pozniej nagra plyte no ale... ona na bank nagra plyte bedac na 2 miejscu, na sto procent ktos jej to zaproponuje wiec czy tak do konca nie miala marcela racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianooooooooo2
no i jak juz wyda ta plyte to bedzie sie o niej mowic finalistka x factor... nie 2 w x factor. wiec jak ktos nie ma tv i nie oglada to moze myslec ze byla pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianooooooooo2
co cher zdziala... gowniara do tego brzydka ;) na pewno one direcion i rebecca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmffss
no i matt wygral :d cos sie naszej przewidywaczce przewidzialo :D Ale i tak cher kocham najbardziej, taka jest....inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaaaam
Autorko, jeśli jeszcze to czytasz to odezwij się. Mam rozwiązanie dla Twojego problemu. Nie jesteś pierwszym przypadkiem który to doświadcza. Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×