Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość rererrerere
Dokładnie. :) A jak widać prowadzi całkiem normalne życie a dziś to tak napisała, jakby w ogóle ją to nie obchodziło. Ot, tak nie ma dziś czasu bo obiad itp. Będzie wieczorem i odpowie na pytania... tia, już to widzę ;) Potem pewnie brat będzie chciał siedzieć itp. A topik będzie się ciagnął miesiąc i nic z niego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
I pamiętajcie: pisała, że niby raz brała amfę, czyli ma skłonności do tego i nie wiadomo czy tylko raz, czy bierze ciągle. Tak samo jak może brać dopalacze. Dziś pisała całkiem normalnie a wczoraj mogła być pod wpływem np dopalaczy właśnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
A wieczorkiem sobie coś wciągnie i wtedy będzie opisywała swój świat w którym ciągle umiera i cofa się w czasie tak już 7 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam wszystkich wpisów, ale temat jest jakby mi znany. Kiedyś czytalam ksiązkę o tytule"Pętla czasu"- chyba taki byl?! . Nie pamietam juz dokładnie bo bylo to dosc dawno.. Ale bylo prawie taka sam tresc Facet przezywal to samo, ale w takiej pętli zył nie 7 lat, ale ponad 20. Tez był potrącony przez samochód i tez zawsze się budzil po tym wypadku w swoim łózku . Historia s-f ;) Myślę , ze autorka tematu własnie tą ksiązką się zainspirowała ;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
Wątpie że odpowie na pytania.. pewnie znowu ich "nie zauważy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaunsz a nie żaden Janusz
16:37 [zgłoś do usunięcia]rererrerere W dodatku nie było jej niby cały dzień. Teraz idzie na obiad w restauracji o godz 17. Nie za póżno? To śniadanie pewnie mieli o 12 I przecież jest sobota więc czasu mama i ona nie miała żeby obiad zrobić? Co robiła przez cały dzień? Widać że prowadzi całkiem normalne życie a kity takie wciska aż miło. Ale mnie rozbawilas/es!!!!!! To już w sobotę ludzie nie pracują? Śniadania nie można zjeść o 12? hehehe a propos obiadu ja zawsze jadam o 17 :D. Skąd ty się urwalas /es????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
Taak.. ona nie pracuje akurat a ma 28lat więc do cholery przecież obiad w weekend może zrobić co nie? To ty żeś się urwał nie wiadomo skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
Jestem Megi Ren. To ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
Landrynka - a widzisz, być może rozwiązałaś ten zagadkowy temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iBook się korzeniem nakrywa
Skoncz z tym obiadem dziadu . Nie ma obowiązku robić obiadu w południe. Chciała wyjść o 17 to wyszła. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest wolność w wolnym kraju
Można sobie cały dzień do góry dupa leżeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
W niczym problem kretynie. Chodzi o sam fakt ściemy że nie ma czasu bo to bo tamto. Poczytaj wątek to zrozumiesz że nie tyczy sie obiadu palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdo mim
obaczymy, czy rzeczywiście Gaga nagra kawałek "Looking for you" i czy X-Factor wygra czarna. te dwa wydarzenia stanowiłyby zaiste dość ciekawy zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie tu masz
Rwerrw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
Teraz weż sobie dopalacz i czytaj taką ksiązkę o jakiej pisała landrynka i świat staje się inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrcelina od początku sciemnia
I nie rozumiem co was tak ekzajtuje w tej opowieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
Temat okazał się po prostu ciekawy i pod jego wpływem masa różnych dyskusji wynikła. I ciekawi nas to, co marcelina dalej nam opisze. :) Czy wymyśli coś więcej, wytłumaczy nam bardziej jej sytuację itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
Z niecierpliwością niektórzy czekają na dalszą część opowieści marcyci :) to lepsze niż serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona już nie wróci
Przejechał ja samochód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrerere
nie, jeszcze za wcześnie na to. najpierw brat rękę złamie, potem pożar domu i wtedy samochód ją przejedzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław Konopiejko
Czekamy na autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretetretrete
i znikła i się nie pojawi hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko, co u ciebie
zdiagnozowano w szpitalu?? Obchodzi nas najbardziej odpowiedz na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretetretrete
Ona się nie pojawi już. A jak nawet się pojawi, to szybko zniknie i nic już nie napisze nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssikiki
PO PIERWSZE IDIOTO AUTORKA PISALA ZE JEST Z ANGLII WIEC JESLI U CIEBIE JEST 17 TO U NIEJ 16. O 16 JE SIE OBIAD W ANGLII NA PEWNO NIE WCZESNIEJ. ALE Z CIEBIE MADRALA RRRR NAJPIERW SIE NAUCZ CZYTAV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretetretrete
To ty czytaj ze zrozumieniem bo nie chodzi o żaden obiad tylko o to że ściemnia z nim jak i ze wszystkim. Czepiasz się godziny jak rzep psiego ogona a to nie ma żadnego związku z tematem. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×