Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość Wręcz przeciwnie
Darken rall - mówisz, że wybrała ciało Zielonej Muchy? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Darken rall - mówisz, że wybrała już ciało Zielonej Muchy? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Dobranoc Rwewrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori wystarczy że takie niewidome dziecko byłoby w stanie śmierci klinicznej albo inaczej wyszło z ciała to już teraz widziałoby kolory, poza ciałem oczy nie są nam potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Fajnie i ciekawie się z Wami rozmawiało. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewien że chciala być zielona muchją - miała kilka opcji do wyboru i mniemam ze wybrała najlepszą z mozliwuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Więc poza swoim ciałem niewidomy w ogóle nie widzi skoro nie ma oczów a jest tylko jego byt. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
darken rall. jestem pewien że chciala być zielona muchją - miała kilka opcji do wyboru i mniemam ze wybrała najlepszą z mozliwuch No pewnie - muchy przecież mają najszersze pole widzenia i nic nie umknie ich uwadze. Sama musze się zastanowić nbad tym wcieleniem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rwewrr Więc poza swoim ciałem niewidomy w ogóle nie widzi skoro nie ma oczów a jest tylko jego byt. Dobranoc." poza ciałem widzi tak jakby miał oczy poczytaj sobie relacje osób które przezyly smierc kliniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
Wręcz przeciwnie.. nie czepiaj się go za słówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Tylko muszę wybrać inny kolor, żebyście nas nie pomylili. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Madlen - :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chcialam jeszcze dopisac, ze tak na serio nie wygladam jak zielona mucha;PP hehe darken rall. "powiem więcej - sama wybrałałaś to cialo oraz najważniejsze przeżycia w tym życiu tak aby slużyły twojemu rozwojowi teraz nazywasz to przeznaczeniem ale sama sobie tak wcześniej to zapalanowałaś i są rzeczy które będziesz musiala przeżyć zgodnie z wcześniejszym planem" gdyby tak bylo, to niebylo by tak zle;) teraz juz lece;P dobranoc wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
..żeby wiedziec kogo trzepnąć łapką na muchy? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
darken rall. poza ciałem widzi tak jakby miał oczy poczytaj sobie relacje osób które przezyly smierc kliniczną. Tu się zgadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
"poza ciałem widzi tak jakby miał oczy poczytaj sobie relacje osób które przezyly smierc kliniczną" Tak, poza ciałem widzi się tak samo jakby się miało fizyczne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Madlen..... ..żeby wiedziec kogo trzepnąć łapką na muchy? No właśnie. Co by się koleżance nie dostało za moje przewinienia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
"No właśnie. Co by się koleżance nie dostało za moje przewinienia. " No właśnie o tym mówię :P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
My chyba też. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
No, my chyba też :) Dobrej nocki i ciekawych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
zielona mucha ja tylko chcialam jeszcze dopisac, ze tak na serio nie wygladam jak zielona mucha;PP hehe Czyli się kamuflujesz? A więc kameleon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
"darken rall. chociaż ta rzeczywistość w sumie też jest bliska baśni" chyba horroru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
darken rall. chociaż ta rzeczywistość w sumie też jest bliska baśni Jak już wszyscy wiemy, życie to nie bajka, więc coś kręcisz. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Poniewaz się spieraliście o osoby niewidome, to zajrzałam jeszcze do siecie i znalazłam ciekawą stronę. Jest tu parę ciekawych przypadków i zagadnień, ale fragment o dzieciach wkleję tutaj: (3) People born blind can see during an NDE. -------------------------------------------------------------------------------- Dr. Kenneth Ring and Sharon Cooper completed a two-year study into the NDEs of the blind. They published their findings in a book entitled "Mindsight" in which they documented the solid evidence of 31 cases in which blind people report visually accurate information obtained during an NDE. Perhaps the best example in his study is that of a forty-five year old blind woman by the name of Vicki Umipeg. Vicki was born blind, her optic nerve having been completely destroyed at birth because of an excess of oxygen she received in the incubator. Yet, she appears to have been able to see during her NDE. Her story is a particularly clear instance of how NDEs of the congenitally blind can unfold in precisely the same way as do those of sighted persons. Sources: (a) "People Born Blind Can See During a NDE", Dr. Kenneth Ring's NDE Research of the Blind http://www.near-death.com/experiences/evidence03.html (b) Ring, K., & Cooper, S. (1999) Mindsight: Near-Death and Out-of-Body Experiences in the Blind. Palo Alto: William James Centre for the Study of Consciousness. http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0966963008 http://www.near-death.com/evidence.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Było w Dniu Świstaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×