Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość anarchoseksualista
wręcz przeciwnie :D od Polaków, pani Gaga? możesz coś więcej napisać albo podać link? poprawię się: mordercze zamiary świadczą o zaburzeniach moralnych ale mogę też być oznaką zaburzeń psychicznych także zgadzam się w zupełności jeśli chodzi o tę Gagę, to ja jestem gotów z nią uprawiać seks analny w obie strony, żeby wykazać, że jako człowiekowi, źle jej nie życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
i zapomniałem dodać wy tutaj dalej siedzicie :D gdybym wam powiedział gdzie mam trzecie oko, to nie uwierzylibyście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
mało przekonujące że potrafiła opisać swoje obrączki. gdyby opisała jakiś charakterystyczny szczegół stroju pielęgniarki to byłoby już ciekawe. a "widzenie" osób bliskich... to ma być solid evidence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręćz przeciwnie
Eska Music Awards Rok Nominowane dzieło Kategoria Rezultat 2009 Lady Gaga ESKA Award dla najlepszego nowego artysty Wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Teraz już naprawdę uciekam, a Ty pomyśl o tym, że jesteś już przestarzałym nieco modelem z tym trzecim okiem w świecie 4D. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
wręcz przeciwnie to przerażające :D muszę nabyć czwarte 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Spiesz się, bo niebawem wymyślą 5D. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
to już nie podołam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Tak, luka czasoprzestrzenna, która jest ulubionym wątkiem wszystkich seriali science-fiction, np. Doktora Who.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarchoseksualista
wielkie mi rzeczy luka czasoprzestrzenna ja mam zagięcie czasoprzestrzeni w rogu łazienki i nie dramatyzuję jak autorka tematu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiadalam sie wczesniej, bo raczej sie na takich tematach nie znam. Poczytam troche, ale wielkiej wiedzy nie posiadam. Staralam sie tylko o czyms napomknac i tyle, nie wymadrzajac sie, wiec prosze mi tu bez zlosliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
A rzeczywiście, w odcinku "Father's Day" była nawet historia analogiczna do tej opisywanej przez Autorkę, zapomniałam o tym. Ojciec towarzyszki podróży Doktora, Rose, zginął przejechany przez samochód, kiedy ona była dzieckiem. Jako nastolatka, po poznaniu Doktora, postanowiła cofnąć Targis (statek-budkę Doktora) do dnia śmierci ojca, by go uratować. Początkowo jej się udało i miała dzięki temu okazję porozmawiać dłużej z ojcem, który jednak nie wierzył, że to ta sama malutka Rose, którą ma w tym dniu (dniu niedoszłej śmierci). Wydawało się, że teraz dziewczyna będzie miała swojego ukkochanego ojca, ale nagle z nieba zaczęły nadlatywac jakieś okropne, czrne stwory, które zaczynały zabijać ludzi z miasteczka. Miała to być kara za odwrócenie zdarzeń, więc pomimo, że Doktor wraz z rodziną Rose i ludźmi z miasteczka schronili się w kościele, mieli małe szanse, by przeżyć. Ojciec Rose zobaczył przez okno, że wciąż od nowa nadjeżdża zza rogu samochód i zrozumiał, że ta luka w czasoprzestrzeni została spowodowana tym, że został uratowany przez córkę. Postanowił, że nie powinien sprzeciwiać się przeznaczeniu i dał się potrącić rozpędzonemu samochodowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie mialam na mysli zadnych czarnych potworow ani nic zwiazane z serialem science-fiction, bo takowych nie ogladam, po prostu zaczelam szperac w necie troche i wlasnie Time Loop mi wyskoczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
W "Więzach krwi" ("Blood ties"), który wymieniono w Wikipedii, też był odcinek o dniu, który wciąż się powtarzał pani detektyw Vicki, która po pobudce szła natychmiast, wraz z pomagającym jej wampirem Henrym i kolegą-gliniarzem Mikiem, ratować świat przed otwarciem puszki Pandory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Get-Ur-freak-on Ja akurat nie mialam na mysli zadnych czarnych potworow ani nic zwiazane z serialem science-fiction, bo takowych nie ogladam, po prostu zaczelam szperac w necie troche i wlasnie Time Loop mi wyskoczylo Ale to akurat mi się przypomniało od razu, bo jest podobne do historii Autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Get-Ur-freak-on Mimo swojego jadu-rozsmieszasz mnie( w pozytywnym znaczeniu) O mnie piszesz? Jesli tak, to nie wiem, dlaczego uważasz, że mam jad. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Jadowita na pewno nie jestem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Gdzie ja byłam sarkastyczna? Nie miałam takiego zamiaru. Napisałam tylko tyle, że jest to ulubiony wątek filmowców, dość wdzięczny zresztą. A czy prawdziwy, to powiedzieć się nie da bez wielu badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Nie węsz podstępów tam, gdzie ich nie ma. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utwierdzil mnie w tym Twoj komentarz o wiezach krwi i Pani detektyw Vicky, ktora w komiwojadzie z wampirem i policjantem Mikiem wyruszyla na misje ratowania swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
To jedynie streszczenia ciekawych seriali. Polecam. A ja pomyślę jeszcze o tym, z kogo by tu wyssać trochę krwi. ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Naprawdę nie wiem, gdzie tu widzisz sarkazm. Predzej nazwałabym to reklamą ulubionych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Teraz już naprawdę idę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×