Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość szczesliwa :)
Ja mieszkam w UK i tu cala ciaze prowadzi polozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze sie nie zapisuje, mysle,ze zrobie to po kolejnej wizycie u gina, najpierw musze wypytac co i jak. nie wiem jak to sie tu robi. mysle,ze gin sam mi powie i poruszy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam wszystkim szczęśliwego dotrwania do sierpnia i łatwego rozwiązania.Ja też miałam termin na sierpień lecz Bóg zdecydował inaczej i zabrał mi synka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
bardzo Ci współczuję. Kiedy zaszłam w ciąże, chciano mi ją usunąć podejrzewając zaśniad groniasty (okazało się, że to były powiększone naczynia krwionośne). Ciężko jest mysleć, że to już koniec, ale trzeba sobie jakoś to wytłumaczyć. Może było coś nie tak i to skutkowałoby na całym życiu. Bóg wie, co robi, trzeba w to wierzyć. trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jUSTYSIA89 - Bardzo mi przykro ze musisz przezywac utrate malenstwa :( KIedy to sie stalo ze znalas juz plec ? Bylas juz w zawansowanej ciazy ? Bo nie ma Cie w tabelce. Ostenio tak duzo sie slyszy o poronieniach ze mnie az to przeraza :( Nawt w rodzinie kilka miesiecy temu doswiadczylam tej przykrej sytuacji :( Moja siostra poronila w 8 tyg ciazy, przezyla to strasznie pomimo tego ze byla to wczesna ciaza. O kolejne dziecko starala sie ok 5 miesiecy. Obecnie jest znow w 8 tyg i jak tylko dzwoni to modle sie by nie uslyszec tych zlych wiesci :( Na pewno Tobie rowniez uda sie ponownie, czego z calego serca Ci zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas piękna pogoda słonko świeci i jest już znacznie cieplej. Byle do wiosny. Wczoraj byłam z mężem na romantycznym spacerze i kolacji :) ❤️... Już dawno nie wychodziliśmy bo do tej pory ciągle byłam zmęczona i na nic nie miałam siły. Dziewczyny czemu wybieracie położne? Jaki to ma sens? Co to daje? Czy wiążą się z tym jakieś koszty? szczesliwa :) to mi wygląda na rwę kulszową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam pod koniec 12tyg i odrazu powiedzieli mi że miałam synka.Pamiętajcie kobietki by często się badać mi w czasie ciąży wykryto torbiela i przez operację straciłam synka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jUSTYSIA89 ..bardzo mi przykro;( Ja w pierwszej ciazy miałam cyste na lewym jajniku,wykryto ją zaraz na początku ale nie zgodziłam sie na zabieg bo nie była bardzo duza,pękła podczas porodu.Ale co przezyłam przez cała ciąze to moje... Trzymam kciuki za dzidzie która nosisz pod serduchem;) Dziewczyny czy to normalne ze kazdego dnia przybywa mi 1 kg??!!!!! tzn nie czuje zebym tyła,jem tyle ile jadłam albo nawet mniej bo mam grype a z dnia na dzien jest o 1 kg wiecej!! Boje sie ze to moje nerki;( od początku ciązy przytyłam ok 6 kg!!!!!!! jestem w 19 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdrowa jestem, wrocilam od dermatologa. kaze mi obserwowac 3 pieprzyki,ale nie kaze nic wycinac. najbardziej mnie wkurza ze te 10min kosztowaly mnie 50euro.. i kasa chorych nie doplaca :( jesli chodzi o dermatologa naprawde warto sie leczyc w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
Witam wszystkie mamusie od rana:) Przepraszam , ze tak rzadko Was odwiedzam, ale teraz od rana mam uczelnię a po powrocie jestem tak zmęczona...:( dziś zaczynam swój 19ty tydzień.>:)achh...jakie to piękne.... Najlepsze odliczanie tygodni zacznie się już po 20tym:) Z górki już..:) pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
dziewczyny co to jest??????? Robią mi się raz po lewej a raz po prawej stronie brzucha takie kule, jak to dotkne to czuje tam jakby sie cos ruszało, ale nie zdaze dobrze wyczuc i zaczyna pulsowac, za jakisczas przechodzi na drugą strone, jestem w 15,5 tyg wiec chyba za wczesnie by cos czuc? miala któras z Was takie "kulki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ja po wizycie u giny.Tym razem robiła tylko usg nie badała mnie.Z maleństwem wszystko ok,rośnie zdrowo i miałam już zapytać czy widać kto to ale pomyślałam po co mi to wiedzieć juz dziś no i postanowiłam nie pytać.Mąż i córka chcą by to był chłopiec i z całej siły w to wierzą.Mówią ,że jak czegoś się bardzo pragnie to się spełni.Następna okazja by o to zapytać będzie 25 marca,mam wtedy to drugie badanie prenatalne oni mają super sprzęt więc pewnie wszystko będzie dobrze widoczne.Co do maleństwa to i wczoraj i dziś czuję jak sobie bryka.Koteczkowa ja też tak mam niekiedy,może nie całkiem kule ale właśnie takie twarde miejsce które jest raz z jednej raz z drugiej strony.To pewnie maleństwo.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :-) Koteczkowa ja też myslę że to maleństwo...może ułożyło się pleckami a może pcha się główką- dlatego takie kule...Dzidziuś ma jeszcze sporo miejsca więc sobie fika gdzie chce :-p Hjk33 masz jeszcze szansę zapytać następnym razem co nosisz pod serduchem...Czasami marzenia się spełniają...a Ty jak czujesz co będziesz miała??? Ja odliczam czas na następnego usg i też bardzo się zastanawiam co będę miała.Bardzo chciałabym córcię bo synka już mam,ale czy to marzenie się spełni ...zobaczymy na początku kwietnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
hej ja tez nie moge sie doczekac usg a mam 23/03 i mam nadzieje ze sie dowiemy. Mam przeczucie ze to bedzie chlopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja troszke czuje a raczej mam wielką nadzieję na chłopca bo ja z kolei mam już córke więc syn by się przydał.Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki ;-) Przepraszam, że wcinam się Wam w temat, ale mam do sprzedania detektor płodu. Może któraś z Was potrzebuje? Detektor kupiłam w lipcu w sklepie medycznym i służył mi przez klika m-cy ciąży. Jest w idealnym stanie, brak jakichkolwiek oznak użytkowania. Jeżeli któraś z Was jest zainteresowana, proszę o kontakt na maila: julka.n@op.pl Życzę Wam pomyślnych kolejnych miesięcy ciąży i szczęśliwych rozwiązań w terminie ;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dawno już pisałam, ale tak jakoś wyszło trochę chora, trochę leniwa ojoj mam filmik, dzidzia ma 7 cm, duża już, tylko mało ruchliwa leżała sobie grzecznie i tylko czasem rączką pomachała ale to fajne uczucie zobaczyć to wszystko hjk33-mam pytanie, czy tobie gin zalecił te badania czy sama chciałaś i czy one są płatne i tak w skrócie na czym polegają, jakbyś mogła napisz plis, bo mi powiedziała moja gin że nie potrzeba bo nie ma na 100% pewności i nie wiem już co myśleć, bo już mam 34 lata a wogóle to ona mi żadnych badań nie zleca tylko krew i mocz w 8 tyg i tyle, to chyba żle??? jeśli chodzi o krostki to u mnie jakaś plaga, miały zniknąć i nie bardzo się zanosi na to, co to bedzie latem-płacz i lament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurkowa, ja też na razie miałam robioną tylko morfologię, mocz i glukozę. Teraz w 15 tygodniu dostałam skierowanie na grupę krwi i WR. I jeszcze od lekarza ogólnego podczas konsultacji do karty ciąży na tarczycę i to wszystko. Ja od koleżanki również słyszałam o badaniu prenatalnym w 20 tygodniu ciąży, ale mój lekarz o niczym takim nie wspominał. Ale ona ma ponad 40 lat, więc może to jest wskazanie. Dziewczyny może któraś napisze na czym one polegają. Mój gin robi te w 12 tygodniu, a po 20 robi USG 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, właśnie wróciłam z usg i...lekarz powiedział, że na 70% będzie dziewczynka! ) śmiesznie, bo ja intuicyjnie czułam, że będzie chłopak Na moment nam na 4D przełączył i było wszystko super widać:) Poza tym lekarz powiedział, że ciąża jest wzorowa i pozwolił nam lecieć na Teneryfę w podróż poślubną! Hurraa!!! Mieliśmy lecieć w styczniu na Bali ale akurat się okazało, że jestem w ciąży więc zrezygnowaliśmy. A teraz na Bali za daleko ale na Teneryfę w sam raz. Ale jestem szczęśliwa ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk-super, że wszystko ok :) Tak trzymać :D Ja za detektor dziękuję ;) Nad monitorem oddechu się zastanawiam. Laski, jak się ostatnio czujcie? Bo ja chodzę, jak śnięta ryba :o Bóle głowy, potężna senność i znowu mdłości. Humor mi tylko poprawiają ruchy, dzisiaj wyjątkowo była niunia aktywna, czułam kopanie jak stałam, siedziałam :) Cudnie! Lekarz mówi, że to dobrze, jak dziecko się dużo rusza, bo to oznacza że się dobrze czuje :) W 20 tc jest badania połówkowe, ocena narządów dziecka, rozwoju, określa się płeć już zazwyczaj na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik-super!! gratuluje!! ja tez czulam chlopaka,a ma byc dziewczynka hehe super ze wszystko ok! ja czuje z lekka ze lekko juz tyje. dziwne uczucie czuc sie pelna.. misiaczkowa-wspolczuje! ale fajnie masz,ze juz czujesz ruchy! tez bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta o ile mi wiadomo to usg w 2o tyg to tzw. usg połówkowe lekarz ocenia wymiary dzidziusia jego wagę serduszko łożysko itp każda je będzie miała tak jak badanie przyzierności a jak chcecie to robicie je w 4d bo wtedy macie takie zdjecie dzidziusia już z wyrażnymi rysami w kolorze skóry itp. aga ja oprócz badań takich jak ty miałam jeszcze hiv, hcv, hbs, odczyn coombsa (bo mam -) toxo miałam przed ciążą teraz dla spokojności robiłam awidność. mocz i morfologie robię co drugą wizytę. a moja koleżanka np miała połowę tego i wyszło na to że to zależy od lekarza czy każe robić badania czy nie. Becik- Teneryfa? ale cI dobrze:-)))słoneczka zażyjesz i się wylajtujesz:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- z miła chęcią wezmę Was jako mój bagaż- o ile się zmieścicie, bo muszę w związku z wyjazdem na zakupy się udać bo przecież teraz nie mam żadnych odpowiednich letnich ciuchów ;) Dzięki za miłe słowa- fajnie tak mieć gdzie i z kim się podzielić taką radością. jesteście kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! mam na imie Sylwia, 23 lata i termin na 4 sierpnia? mogę się dopisać? to moja druga ciąża. pojutrze moja córka skończy 3 lata. I wiecie co? doszłam wreszcie do wniosku: że wiem, że nic nie wiem. jestem w szoku jak pierworódka. mam nadzieje że mnie przyjmiecie do swego grona, bo nawet nie mam się przed kim wygadać! pracuje z facetami i chyba już mają dość słuchania o ginekologach i badaniach, nadziejach i obawach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja miałam robione wszystkie możliwe badania z krwi przed planowaną ciążą. A na wizytę w 13 tc miałam skierowanie na: morfologię, mocz, hcv, hiv, tsh, ft3, ft4, toksoplazmoza igm i igg, cytomegalia igm i igg, wr, cukier na czczo. Na kolejną wizytę, którą mam za 2 tyg mam z kolei zrobić morfologię, mocz, ft3, ft4, tsh. A między 20-21 tc obowiązkowo usg bo jest bardzo ważne. Becik- zazdroszczę podróży ;). Życzę udanego wypczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabuleńka witaj w gronie! :) Możesz się wpisać do tabelki, którą mamy na stronie 64 ( ta najbardziej aktualna jest na samym dole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... happy........................20.................1.08.2011 .......? katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka< br /> PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Żabuleńka.......................23.............04.08.11............ Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka szczesliwa ....................23.............09.08.11......???? Ewelina29......................29.............10.08.11... ......... ryba510........................31.............11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24................11.08.2011.. ...... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11. .....synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11....synek< br /> rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ............. Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.............. Ninka ........................27...............18.08.11........?.. .... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984............27................22.08.2011...... monisiacz3k....................24..............23.08.11 .......synek **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011........ ... mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Aga.............................26...............30.08.20 11... no to siup! wpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×