Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

bomabastyczna ja tez dzisiaj szukałam po allegro i znalazłam chyba takie o których piszesz http://allegro.pl/s-koszula-do-karmienia-ciaza-porod-wyprzedaz-i1614354799.html te? a jaki rozmiar kupiłaś taki jak przed ciążą czy rozmiar większe? bo ja nie wiem jaki wybrać co do wózków też mam taki plan :obejrzec na zywo i ewentualnie szukać gdzie taniej strasznie to skomplikowane i czasochłonne no ale trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia-wlasnie patrze na te koszulki co podalas, calkiem fajne i niedrogie a praktyczne. mysle ze rozmiar taki jak teraz nie mniejszy bo np cycki na pewno nie schudna po porodzie :) a lepiej luzniejsza niz waska. chyba sama sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też się skuszę na taką cudną żyrafkę, a nawet dwie, choć już mam dwie koszulki. Wiem z doświadczenia, że takich kiecek nigdy dość, a potem i tak idą na śmietnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też... fajna koszulka lewy cyc / prawy cyc ;) Wikula i Koteczkowa dzięki za namiary na łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtung brzuszki!!! Te koszulki są słodkie, ale....mam podobną i wyjątkowo jej nie cierpię te guziczki wżynają się bezczelnie w ciało i w ogóle są tak materiałowo sztuczne, że samo zakładanie ich jest okropne:O Aczkolwiek...wiecie, że ja się czepiam wszystkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek-za pozno ;) ale kupilam jedna to moze ja scierpie ;) sama jestem marudna w tych sprawach, zobaczymy jak sie bedzie nosic, najwyzej sie wezmie pozniej na szmate.. ale rozpiecia ma praktyczne z tego co widac. milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja kupilam dwa miesiace temu te koszule u innego sprzedawcy, sa strasznie długie i bede je sklarac albo w ogole kupie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze koszul żadnych nie mam te mi wpadły w oko wczoraj podobają mi się ze wzgledu na ......cenę bo koszul nienawidzę i raczej nie bedę z nich korzystać potem ale w piżamie raczej rodzić się nie da. z innej beczki :kurczę zauwazyłyscie jak czas zasuwa? jest już prawie czerwiec lada moment po kolei będziemy znikać z forum a reszta bedzie myslec czy to juz. wklejam wam linka kiedyś był tu fajny temat na temat hitów i kitów w zakupach ale umarło smiercia naturalną a szkoda http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4713445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc ja tam nigdy nie kupywałam specjalnie ciążowych piżam . Zawsze dostałam fajne w sklepie lub na targu i wygodne . U mnie na Śląsku świetna pogoda słońce od samego rana :) . Jutro idę na USG mam nadzieje że w końcu dowiem się jaka jest płeć dziecka już nie umiem się doczekać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie też super pogoda.Co do czasu to leci jak szalony ja boję się że nie zdąże z remontem na czas bo ciągle coś się przesuwa a fachowiec też jakoś się nie spieszy by zacząć.Co do koszul to ja kupiłam też z żyrfką ale tą rozpinaną na środku,rozpięcie długie,długość tak do kolanka.O dziwo u mnie był kiermasz i kosztowała 14zł aż żałuje że nie kupiłam 2 bo są ok i były różne kolory.A jak u was teraz z wagą bo u mnie ostatnio jakoś stanęła może to przez to że ograniczyłam słodycze no i kolacje nie są już tak obfite.Na plusie mam 6kg to i tak dużo i mam nadzieję że dużo już nie przybędzie choć teraz najgorsze miesiące będą.Co do łapek niedrapek to ja przy córce mialam jedną parę i ani razu nie użylam bo się nie drapala.Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie,ja mam 2 koszulki z poprzedniego porodu .Fakt sa troche obciahcowe ale..sa:)Karmic nie bede wiec nie musze szukac funkcjonalnej a pozatym powiem wam ze ja chodziłam w pizamie a koszule zakładałam rano i wieczorem przed obchodem wiec moze i tym razem tak zrobie bo koszul nie cierpie i pizam tez choc z dwojga złego wole pizamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia - ale masz wycieki :) a chwalenie za umycie kibelka to by mi się podobało :) właśnie to chwalenie z jednej strony mnie śmieszy a z drugiej też chciałabym być pochwalona. Te żyrafki właśnie mi się podobają :) i też mam taki sam powód ich zakupu. Co do upływu czasu mnie zaczyna dopadać zamartwianie się o wszystko - jak ten poród będzie wyglądał, czy dam radę, jak będzie z karmieniem małego itd. bombastyczna - ja pierścionki i obrączkę zakładam tylko poza domem ale i tak już mam problem a im cieplej tym gorzej chyba wiem o jakie koszulki Ci chodzi bo ja wczoraj sobie dwie upatrzyłam i po wypłacie zamówie :) bo ważniejsza teraz własna torba do szpitala. Brakujące pierdołki dla dzidzi mąż zawsze może kupić gdybyśmy musiały wcześniej do szpitala się udać Dziadek Jacek - kopytka wyszły bardzo dobre choć większość robiła moja mama a ja się uczyłam ale stwierdziłam, że to strasznie proste i szybkie danie oraz niedrogie. Następnym razem zapraszam wszystkie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam a najlepsze jest to że biust wcale duzo nie urósł tylko o jeden rozmiar.teraz zastanawiam się czy moje sutki dadza radę mam wrażenie że sa wciągnięte próbowałam je wczesniej wyciagać masażem ale jak to ja na słomianym zapale się skończyło. kopytka....mniam.....uwielbiam i kluchy sląskie i wiem jedno najlepsze wychodzą z wczorajszych ziemniaków i starych na dodatek młode się do tego nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomału zastanawiam się jak z łóżeczkiem . Czy kupić takie drewniane czy turystyczne składane ? Jak wy się zaopatrzyliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
Meeg24 ja od 1,5 tygodnia mam założony krążek. Z tego co wiem powinien wytrzymać do 37 tc. Dlaczego Twoja ginka ostrzega Cię przed porodem w każdej chwili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś by wymyślił jakiś inny patent zamiast koszul nocnych? Koteczkowa:P weźże coś nam podrzuć na półki swojego sklepiku:P Matko...taki dziś upał, że oszaleć można nie mogę narzekać, bo ani nic mi nie puchnie, ani nie boli...ale jak tak przemyślę temat to ani na moment człowiek nie usiądzie na doopie i nie odpocznie:O Chyba w pracy byłabym bardziej wypoczęta:D:D:D Ale żeby było jasne...absolutnie nie wróciłabym do pracy przed porodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka__ja mam oba typy...na początek na bank lepsze będzie drewniane, bo można w nich regulować wysokość tzw. wkładu, a turystyczne ma tylko jeden poziom, ten najniższy. Poza tym..babki po cc miałyby spory problem ze schylaniem się po dziecko do samego parteru, a nie ukrywam, że aby podnieść dziecko trzeba by się zgiąć w pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o niedrapki...mam kilka par, ale mówiąc szczerze nie używałam, bo są do bani i spadają z rączek, a ponieważ mały drapał się jak diabli wpadłam na patent skarpetkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia__ale mam nadzieję, że będziemy wszystkie szybko wracać...już rozpakowane, że tak powiem...i wtedy dopiero się zacznie...kupki, kolki, wysypki, nieprzespane noce, karmienie, kąpanie....:D:D:D ale będzie fajnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam 2
I zdecydowanie polecam drewniane, moj kojec ma regolowana wysokosc na 2 poziomach ale jest prawie nie uzywany. Stal w salonie a w sypialni bylo tradycyjne drwniane lozeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ja mam sklerozę, co chwila coś mi się przypomni...:O jak obiecałam poszłam dziś rano i zrobiłam morfologię i cukier po...:P śniadaniu:P:P:P tak, tak...:D taki patent zalecił mi mój pan doktorek kochany;) A w przyszłym tygodniu jadę na kilka dni do Krakowa....w celach relaksacyjnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek - obiema ręcami i nogami podpisuje się, że człowiek an dupie nie usiedzi, ale do pracy za żadne skarby wrócić :) miłej zabawy w Krakowie :) są też turystyczne łóżeczka z 3 poziomami - bratowa ma taki kojec wydaje mi się fajny jak masz dużo miejsca i dziecko bawi się samo a Ty w tym czasie robisz obiad czy sprzątasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małp@ ..ja krązek bede miała zakładany dopiero jutro tzn mam taka nadzieje bo powiedziała gin.ze jezeli dalej bede miała skórcze to mi nie załozy bo pessar podraznia ale chyba zaryzykuje bo jak mi nie załozy to tez w kazdej chwili moge zacząc rodzic;/ sama nie wiem co myslec,jutro sie okaze.Mam nadzieje ze szyjka sie nie skraca.Jak sie czujesz z "tym"?? bo ja sie okropnie boje takiej dętki:)mam rozm.2 taki kolos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julka - dokładnie te koszule kupiłam i jestem b. zadowolona. Ja wzięłam l do porodu (duuuuża i się uciąga) i m na później (chociaż mogłam tą drugą wziąć s. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki tęskniłyście? U mnie wszystko dobrze, tylko jakoś za leniwa ostatnio byłam i dopiero dziś coś mi sie chce. Co do koszul z żyrafą to widziałam u mnie na rynku identyczne i faktycznie są długie, ale miłe w dotyku. Ja będe miała cc więc koszule sobie kupie, żeby rany po nie drażnić, ale tylko 2 szt max. Co do mężczyzn to ja na swojego nie mogę narzekać, zdolna bestia z niego, choć czasami muszę się naprosić. W domu oprócz mycia okien i prasowania to wszystko potrafi i jak trzeba to zrobi. Zauważyłam, że nogi mi w ciepłe dni wieczorem puchną - pierwszy raz w życiu. Hej laseczki zastanawiam sie nad laktatorem, chyba tym razem kupie elektryczny ale nie mam pojęcia jakiej firmy, kupiła już któraś z was lub ma dobre wspomnienia z poprzedniej ciąży? No i jeszcze myślę jakiej firmy kupować kosmetyki dla Maleństwa bo wiem że muszą być "od pierwszych dni zycia" a dużo jest "od pierwszego miesiąca". Na razie znalazłam tylko z hipp. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziadekJacek - ale Ci zazdroszczę Krakowa. Kocham miłością czystą :D A poza tym to jestem walniętą Tatromaniaczką :P Dziewczyny słyszałam o tych krążkach ale nie bardzo rozumiem czemu one służą.. tzn zapobiegają skracaniu szyjki? Czy jak? Byłam dziś u lekarza.. no i dzięki Bogu wszystko ok, chociaż 2 raz stwierdził, że mam "delikatną szyjkę", ale, że póki co wywiązuje się na 5 :P Pisałam Wam wcześniej, że moja Maleńka jakaś taka subtelna w ruchach jest.. a czasem leniwa, aż mnie to denerwuje.. oczywiście wyżaliłam się lekarzowi, ale pocieszył mnie, że to zależy od ułożenia, a moja Mała już wstawiła się główką w dół (to chyba dobrze.. chociaż jeszcze może jej się odwidzieć :P). Za 2 tyg mam wreszcie usg (mój lekarz jest przeciwny częstym naświetlaniom) i mam nadzieję, że wreszcie dowiem się czegoś więcej.. nie widziałam jej już 2 m-ce i ciekawość mnie zżera jak urosła :) Dziś jak zwykle posłuchałam serduszka i w oczywiście jak zwykle prawie łzy w oczach :) Nie no Dziewczyny chyba większego cudu nie można doświadczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małp@
Meeg24 ja też mam nr 2.To jest standard. Nie bój się, on tylko wygląda tak strasznie. Założenie prawie nic nie boli. Dobrze by było jakby Ci założyła, bo wtedy będziesz ciut bezpieczniejsza. Ja jutro idę na wizytę i też martwię się czy wszystko jest ok. Staram się leżeć jak najwięcej, bo lekarz w szpitalu zabronił mi wysiłku. Miałaś robiony posiew ? bo to jest warunek założenia krążka. U mnie wyszło zakażenie bakteryjne i musiałam brać antybiotyki. Dopiero potem założyli mi go. Trzymam kciuki, żeby się udało, tu wystarczy 0,5cm szyjki. U mnie było 2 cm. Daj znać po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokahontas 🖐️ Mi koleżanki odradzały laktatory elektryczne.. miały jakieś takie przyzwoite po ok. 300zł i lipa - rozpierdzieliły im się po kilku użyciach. Hehe i to śmieszne uczucie krowy mlecznej podłączonej do dojary :P :P Ja w sumie nie mam o tym pojęcia. Mi koleżanka, która po 2 dzieci wypróbowała chyba wszystkiego doradziła jakiś taki działający na zasadzie strzykawki (?). W aptece podobno wszędzie można dostać, koszt poniżej 20zł. W jej przypadku się sprawdził, ale być może upodobania w tej dziedzinie też są rozbieżne. Ja spróbuję z tym tańszym, a jak nie wypali to wtedy większą inwestycję zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małp@ ..Tak,miałam wymaz i jest ok:) choc tez myslalam ze cos mnie zaskoczy a tu nic:) wyniki ujemne. Mam nadzieje ze załozy mi go jutro,nie jade sama bo nie wiem jak "wrazenia"po:)czy boli i.t.p Powiedzcie mi czy z krązkiem mozna normalnie funkcjonowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×