Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość sylwka1987
Wzrost 165 przed ciążą 64 kg 30 tydzień ciąży 75 kg masa płodu to masa dzidzi tak 1.168,o :) Hej dziewczyny rozpisałyście się . Pamiętajcie by myć i parzyć warzywa było słychać o zatrutych ogórkach zielonych i pomidorach zagranicznych ale i u nas warato uważać . Pogoda dopisuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka1987
zrobiło mi się na pomarańczowo coś zawsze mam sylwka1987 lub sylwka87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
sylwka1987- mam wprost prawie identyczną wagę:).. Ja dzis sie ważyłam- dizś pierwszy dzień 32 tygodnia- 74,8kg...mam nadzieję ze nie dobiję do 80kg..;/...TEraz staram sie jeść przede wszystkim zdrowo..już nie jadać słodkiego(wiadomo od czasu do czasu sporadycznie jak najbardziej)...stwierdziłam, ze ez smażonym też juz powoli bedę się ograniczać..i gotowane mięso itp..:)... Ech..a upał straszny!!...wyszłąm na chwilę do sklepu tylko(szczecin)..i myślałam ze padnę..nie ma czym oddychać w ogóle...no ale..czego się tu spodziewać, jak przecież czerwiec juz w sumie isę zaczyna;):)..lato musi dać o sobie znać..:)... Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come bedzie dobrze trzymamy kciuki najwazniejsze że jestes pod opieką juz niedługo dasz radę . dziadek jacek miłego zwiedzania tylko rób przerwy nami się nie przejmuj opiszesz wrażenia jak wrócisz. jak masz ochotę na lody polecam takie z ul starowislnej ( między pocztą a dietla) pycha:-))) kolejki o tym swiadczą. olinka ty w ciagłym biegu:-))) gdzie w te góry chcesz jechać? z tymi warzywami to mam nerwa bo ja sie głównie nimi odzywiam a przez tą nagonkę mam lekki wstret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
mum to come- wiesz ,że 80% wpływu na jakąkolwiek sprawe/problemy..to ma nastawienie psychiczne?..psychika wbrew pozorom bardzo wpływa na to jak sprawy się potoczą..także musisz byc dobrej myśłi...i będize ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia- tutaj jedziemy http://wakacje.allegro.pl/wakacje-dla-rodzin-dzieci-pod-babia-gora-od-25zl-i1638306237.html bardzo bardzo mi źle z powodu mojej sister, wspieram ja jak mogę, ale to tak jak Mot napisała jej życie i ona musi zadecydować, a wiadomo decyzja do prostych nie nalezy, choćiażby ze względu na dzieci. ale dziś upał, a ja nie mam żadnych rybaczek , które mogłabym do pracy założyć i musze sie wbić w jeansy....... mam legginsy 3\4 ale z moim grubym zadem to nie da rady, szczególnie jak stanę tyłem do klasy, to by mieli gówniarze ucieche:) chyba trzeba zainwestować w coś, wkońcu 2,3miesiaca jeszcze zostało. Dziś mam na 12, także leniuchuje jeszcze z familią moją, potem idą z tata do lekarza na kontrole, bo tydz temu Franio miał zabieg na stulejkę i taki był biedny i poszytym siusiuakiem wołała "boli boli " jak mus ie chciało sikać przez 2 dni, na szczescie już normalnie sika i szewki odpadły. trzymajcie się dziewczęta cienia! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Olinka no to zazdroszczę pieknie wybraliscie. jak macie auto do dyspozycji to wybierzcie się koniecznie nad jezioro orawskie (kocham je!) od słowackiej strony od trsteny w tygodniu mało ludzi a pieknie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Ja byłam wczoraj na wizycie u ginki no i tak jak myślałam wyslała mnie do poradni cukrzycowejWysłała po mojej prośbie bo najpierw chciała mnie wyslać do szpitala zeby skontrolować ten cukier ale jakoś się wybroniłam i zgodziła się na poradnie.Zaraz zaczynam szukać telefonicznie gdzie mnie przyjmą, bo pewnie kolejki jak wszędzie będą.Na usg wyszło że mały znowu jest za duży i waży już 1950gr i według usg jest starszy o ponad 2 tygodnie ale duża waga dziecka może być spowodowana cukrem więc znowu powód do zmartwienia.Zaczęłam 30tc a usg wskzuje ponad 32tg.Zapytałam też o tą cesarke,czy to ona decyduje czy szpital,no i powiedziała, że skoro miałam już jedną cesarke,mam już 36 i nie chce rodzić naturalnie to ona pisze skierowanie i wysyla mnie na konkretny termin a oni raczej się już nie czepiają tego.Tak więc cesarka prawie pewna na 100% a jak jeszcze ta cukrzyca się potwierdzi to już napewno.Skusiłam się dziś w biedronce na proszek ten z promocji z płynem i te pieluszki.Kupiłam rozm 2 myśle o jeszcze jednej paczce ale może już 3 kupie bo cenowo bardzo się opłaca.Tak też myśle że w te body rozm.56 które kupiłam to mój mały może się nie zmieścić jak tak dalej będzie rósł a córce ten rozmiar był za duży bo miała 2900 i 51cm.Teraz planuje kupić kocyk i pytznko jakie kupujecie?Ja mam zamiar kupić ten gruby akrylowy i jakiś cieńszy na jeszcze ciepłe dni.Pozdrawiam serdecznie.Pogoda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem dobrej mysli,dzieki dziewczyny. dzis wypytalam lekarki co i jak. zostaje na tydzien do 32t.c. jak obejrza szyjke i bedzie ok tzn bez zmian to mnie wypuszcza, a jak gorzej to zostaje do 34t.c. na pewno nie do konca,bo tyle nie trzymaja.mam brac dodatkowo zelazo,ponoc lekko spadlo. inne wyniki sa dobre. jutro mam kurs w tym szpitalu,wiec mam zezwolenie na wozku pojsc na niego z mezem :) to milo,bo w zeszlym tyg stracilam. prysznic co 2 dni kiedy mi zmieniaja rajstopy uciskowe. wiec ogolnie ok. gorzej z planami moimi - planowalam powazny wyjazd za miesiac i nie wiem czy dojdzie do skutku. pessaru nie zakladaja tu w tak zaawansowanej ciazy, zakladaja ok 20t.c. dziwne. jedzenie jest dore,mozna wybrac menu. gorzej ze jest sie przykutym do lozka,ale moze jeszcze tydzien wytrzymam. byle krwawienie znow nie nastapilo. dzis pobrali mi krew wiec beda porownywac z zeszlym tygodniem co sie zmienilo po antybiotyku. na wage juz nie patrze,ale chyba tu jakos nie tyje bardziej niz w domu. dziecko ok. jakos od strony szpitalnej patrzy sie na problemy ciazowe calkiem inaczej niz jak sie siedzi w domu,maja calkiem nowy wydzwiek... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum__🌻 przytulam Cię mocno❤️...no i...przecież i tak wiesz, że będzie dobrze🌻Ja to wiem, a podobno mądra jestem (podobno, bo ja w to szczerze wątpię:P) Chociaż czy przejawem intelektu jest spacer w 7 miesiącu ciąży w upał jak szlag :O chyba z 5 km zrobiłam...w nutach na koturnach 10cm:D:D: A co!!! Tak ...:D Ale przynajmniej robię przerwy:D Ej...dziewczyny, mam tyle do napisania, a nie mam czasu, a po powrocie n bank zapomnę:) Wczoraj byłam u mojego najukochańszego doktorka:D pisalam wam ,że go kocham:D:D:D? Mały ma 1200g, ułożony klasycznie pośladkowo:P Lekarz namawia mnie na cc, bo ja za pierwszym razem to vacum zaliczyłam...i są podstawy, bo ja przeć chyba nie umiem;) Dobra...cdn...bo maly mi tu wyje padalec jeden:D Olinka___🌻daj se wreszcie luz babo jedna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa dni nieobecności i tyle do nadrobienia :) sylwka87 wczoraj na szkole rodzenia Pani powiedziała, że na zgagę podobno pomagają też jabłka _aga_ fakt ja też mam dziś problem z nadrobieniem wszystkiego, więc więcej się nie gniewamy :) u mnie waga.... wzrost 165 cm waga przed 57 kg waga teraz 28 tc 69 kg......... więc i u mnie sporo na plusie bo aż 12... a jeszcze pewnie z 6 przybędzie jak nie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy:):):) - też patrzałam tą samą prawie wagę :) tez się martwie żeby nie było z 80 kg próbuje się powstrzymać od słodkiego kupuję jabłka podrożały trochę ale cóż witaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olin_ka
Mam do Ciebie pytanie odnosnie Twojego synka i zabiegu. Ile Twoj synek ma lat jesli mozna wiedziec i czy mial z tym jakis problem ze zrobili mu zabieg ?? Ja mieszkam w irladi i moj synek moim zdaniem rowniez ma stulejke, obecnie ma 3 lata a tutejsi lekarze twierdzo ze do 5 lat sie nie robi dziecku zabiegu bo 80 % chlopcow w tym wieku ma stulejke i ze ma czas, bo najprawdopodobniej mu to samo zejdzie ze tak to okresle :( Poki co zeczywiscie mu to w niczym nie przeszkadza ale ja sie martwie ze jednak mu zostanie a wiadomo ze wieku 5 lat bardziej to bedzie przezywal niz teraz :( Ewidentnie widze ze z jednej strony ma poprostu przyklejona ta skorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 - nic nie wiem o cukrzycy ciążowej ale na pewno oni już wiedzą w tej poradni co robić. Fajnie, że udało Ci się z tą cesarką. ja też dziś odwiedziłam biedronkę po reklamie zrobionej przez was i zaopatrzyłam się w te pieluszki dada ale tą mniejszą paczkę bo większe już wykupili, w rozmiarze 1 bo u mnie mały pośrodku wszystkich norm (przynajmniej tak było 3 tygodnie temu). Kupiłam też ten proszek z płynem w promocji, chusteczki nawilżone dla dzieci z dady, był też zestaw patyczków i płatków dla dzidzi w komplecie taniej. No i mam ten termometr z lidla :) tak więc dziewczyny z Wami bardzo miło robić zakupy :) hjk33 - ja mam na razie cienki kocyk ale na jesień i chłodne dni przyda się grubszy. Na razie czekam bo może jakiś prezent ... :) mum to come - Ty jeszcze zamierzasz gdzieś podróżować??? Chyba sobie żartujesz? Siedź lepiej na pupinie, no chyba że lekarz pozwoli. Dzidek Jacek - Ty to lubisz wyzwania :) i cieszę się, że plany cesarkowe zdążają w dobrym dla Ciebie kierunku bo przecież chciałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zapytaniem pije wode mineralna mi nic nie ma ,ale nie dawno się dowiedziałam że kobiety w ciąży nie powinny pić gazowanych napojów czy to szkodzi dziecku ? Co do piwka,, karmi ''pije je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziadek Jacek 🌼 ty mnie zazdrościsz plaży ja tobie Krakowa... lubię to! Olinka to typ kobiety pracującej- żadnej pracy się nie boi... ;) nawet krążek jej nie powstrzyma przed wyjazdem... a co dopiero nasze gadanie ;). Olinka mega zazdroszczę wakacji.... Oj biedny synek to się wycierpiał, dzieci to w ogóle nie powinny chorować ani cierpieć. Mum to come jesteś w dobrych rękach, stosuj się do poleceń i będzie ok :D Hjk nie dobrze z tą cukrzycą ale jakby co to wyregulują i będzie ok! Ale dzidziuś duży :D! Dopadła mnie alergia więc regularnie aplikuję krople do nosa i oczu, ale to nie wszystko - przy kichnięciach na spacerze posikiwałam w majty... dobrze miałam wkładkę higieniczną bo by po nogach leciało :( :O... I w nocy znów wstaję siusiu do 3 razy. Jutro przywiozą nam mebelki dla dzidzi :D :) :D!!! Ciekawe czy córcia pocahontas miała dziś operację? Czy wy liczycie ruchy dzidzi? Patrz mój suwaczek.. Idę na godzinkę na plażę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka wiadomo że napoje gaz są niezdrowe... Ja od czasu do czasu łyknę sobie pół szklaneczki coca coli. Piwa karmi nie piję bo ma alkohol-> 10 piwek karmi to 1 normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamusie!! Bardzo serdecznie zapraszam na moje aukcje allegro, gdzie znajdziecie ciuszki dla swoich maluszków. Na aukcjach oferuję wiele fajnych ciuszków po mojej córeczce Zosi,która urodziła się w grudniu i wiele ubranek niestety ani razu nie założyła. Zatem jeśli chcą Panie efektowanie i za symboliczne pieniążki ubrać swoją córeczkę, bardzo ZARASZAM!! Znajdziecie ciuszki takich firm jak: h&m, tup-tup, pepco, disney, early days i wiele innych!! Można naprawdę skompletować dziecku fajną wyprawkę za grosze :-) u mnie te ciuszki leżą bezużytecznie, a mogą przecież przydać się innym dzieciom :)) Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamy ;) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7842084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja też jestem bardzo "mądra" - dziś (jak największy upał) wybrałam się na miasto załatwić kilka spraw i na zakupy.. Wróciłam zmęczona, padłam na twarz i teraz leżę... Chyba tego dobrze nie przemyślałam. Od jutra zaczynam szkołę rodzenia :) Mam nadzieję, ze będę zadowolona :) Tak zachwalacie te "Biedronkowe" zakupy, że w czwartek chyba się wybiorę - niestety nie mam blisko tego sklepu i muszę większą wyprawę zrobić. Co do napojów to ja piję bardzo dużo wody mineralnej niegaz. Chociaż dziś naszła mne ochota po tych "wojażach" i kilku godzinach na nogach na Coca-Colę Cherry :) wypiłam 3/4 szklanki ijestem usatysfakcjonowana ;) Mama8327, co do liczenia ruchów dziecka, to mi lekarka mówiła, żeby obserwować w jakich godzinach jesy aktywne i liczyć ruchy, bo potem jak nie daj Boże jest coś nie tak to masz odniesienie - czy rusza się dużo mniej itp. Oczywiście to nie zawsze zdaje egzamin, bo maleństwa czasem mająleniucha i bez powodu mniej się ruszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś obiecałam że sprawdzę jak to jest z tacierzyńskim i jego wymiarem. Po przekopaniu internetu znalazłam fajny artykuł, który zawiera podsumowanie wszystkich informacji jakie znalazłam na ten temat: http://www.ekspertkadrowy.pl/aktualnosci/urlop-ojcowski-kto-skorzysta-z-2-tygodni/ Wynika z niego że jeśli tatusiowie skorzystają z urlopu po 01 stycznia 2012 roku będą mieli prawo do 2 tygodni urlopu. Liczy się data korzystania z urlopu, a nie data urodzenia dziecka. Data urodzenia dziecka determinuję Nam czas do możliwości wykorzystania urlopu tacierzyńskiego ( 1 rok po urodzeniu dziecka). A dodatkowo jeśli tatuś rozpocznie korzystanie pod koniec grudnia i w dniu 1 stycznia 2012 r. będzie w trakcie wykorzystywania urlopu tacierzyńskiego w wymiarze 1 tygodnia ma prawo do części urlopu w wymiarze odpowiadającym różnicy między podwyższonym a dotychczasowym wymiarem urlopu ojcowskiego czyli do kolejnego 1 tygodnia tego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! Matko ale natrzaskane odkąd tu zaglądałam:) Nie ma szans nadrobić. Pocahontas -buziaki i wielkie mocniaste uściski i trzymajcie się obie z córcią, bo to chyba dziś? mum to come- powodzenia i faktycznie chyba nici z tych twoich wojaży, ale najważniejsze że wyłapane w porę i wszystko gra oraz że trafisz za chwilkę do domciu! Cierpliwości to już niedługo!!!! Dziadek Jacek-Kochana jak ja bym chciała tam być!!! Wypocznij i złap wiatr w żagle na przyszłość bo przyda się oj, przyda. Macie masę imprez w Krakowie w ten weekend więc jak dasz radę to nie zmarnuj okazji. Ja, jak ginka pozwoli to będę leniuchować od poniedziałku na Bałtykiem razem z moim alergikiem Ups, nawet się niechcący zrymowało. Póki co mam białko w moczu ale na szczęście jeszcze w granicach normy, w czwartek kolejna wizyta, oczywiście w środę kolejne badanie moczu, żeby było najbardziej aktualne i żeby sprawdzić, czy coś się poprawiło przez tydzień. Najważniejsze, że moje maleństwo wariuje jak oszalałe i pokazuje kolejne części ciała przez skórę na brzuchu. A, wszystkie piszecie o pępkach, mój jeszcze widoczny ale już chyba niedługo zrówna się z brzuniem. Ja już przytyłam 11 kg, ważę teraz 69 przy wzroście 167cm. Lekki dołek bo ważę już więcej niż z chwili gdy rodziłam Ziemka. Pytałam ginki o tą wagę ale ona mi powiedziała, że największą głupotą jest zamartwiać się o wagę gdy nie jest to więcej niż 20 kg. Poza tym zupełnie inaczej jest gdy kobiety są aktywne fizycznie, a inaczej gdy mają zalecone leżnie jak kłody. Olinka- jestem pod wrażeniem Twojej werwy, ja ledwo ciągnę, szczególnie w te upały. Moje dzieciątko też będzie miało podobny zbieg ale odłożyliśmy na wakacje, bo chodzi do szkoły i byłby problem z zajęciami fizycznymi. Dzielny ten Tój Facecik:) Mot- moja sistera też rodziła przez cc ale używała tantum rosa bo przecież mimo wszystko jest krwawienie, które zawsze sprzyja infekcjom. Misiaczkowa!!!!Jak się mieszka?!!! Buziaki dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za piekielny upał:O:O:O Moje stopy apelują o urlop:P Mały prawie mi się zagotował w autobusie, a teraz smacznie sobie śpi:D:D:D Wracając do tematu wizyty u lekarza...pogadaliśmy sobie jak nigdy, chyba z godzinę u niego siedziałam na samych plotach o porodach, o nie do końca zaniechanych praktykach szpitalnych pt wypychanie dziecka na siłę poprzez ucisk na brzuch...podobno głośny był przypadek lekarza, który w ten sposób uśmiercił dziecko, a potem w wyniku nagonki medialnej popełnił samobójstwo:O Ciotka Julia__🌻 jakoś zapomniałam o Starowiślnej:D może jutro tam dotrę. Dzisiaj zabawiłam w Galerii Krakowskiej na lodach Grycana i małych zakupach w Almie...kocham ten sklep normalnie❤️ Tak sobie spacerowałam dzisiaj i załamałam się oglądając maleńkie dzieci w wózeczkach...dokładnie rzecz biorąc załamałam ręce nad ich bezmózgimi mamusiami Same pindy w bluzeczkach na ramiączkach krótkich spodenkach, a te niemowlęta nie dość, że w gondolach, to jeszcze w kaftanikach, śpiochach, skarpetkach i czapeczkach i pod kocykami!!! A przecież przegrzanie dziecka jest daleko bardziej niebezpieczne niż wychłodzenie! Że też ludzie nie myślą za grosz...:O Zupełnie zapomniałam o termometrze z lidla:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek - ten doktor co ci twoj gin mówił, to niedaleko mnie gabinet miał, znany w Zabrzu, w Uwadze było o nim, i rzeczywiscie popełnił samobójstwo, co nie zmienia faktu ,ze okaleczył matki i kilkoro dzieci. do olink_ka- mój Franio ma 2 latka i najpierw pediatra stwierdziła,że ma tą stulejke, jemu nic tej skórki nie schodziło, cały był zaklejony siusiak. Wysłąłą nas do chirurga- bylismu u 2 i wszyscy stwierdzili,ze trzeba ciąc. Niestety po zabiegu (dowiedział sie dziś mój mąż) nie odciagalismy na siłę bo sie balismy,ze za swiezo i dzis 7dni po zabiegu okazało sie,że jest blizna i jak nie rozruszamy przez kolejny tydzien to znowu beda musieli ciąc- dramat normalnie, bo po zabiegu 2 dni opuchnięty "mały" wystawały niteczki, no i weź tu dziecko złap, a okazuje się że trzeba (nikt nas nie uświadomił,że tak trzeba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziadekJacek ,niestety tak jest z mamami.Ja twierdze ze dzieciaczki powinno sie ubierac tak jak siebie bo własnie tez spotykam sie z tym ze mamusie wyrozbierane a dzieci wyubierane i musze powiedziec ze własnie moja baardzo dobra kol.tak robi i jej 8msc córeczka nawet w upały chodzi w rajstopach bo "to jeszcze malenstwo" szczena opada. Dzisiaj kupiłam reszte wyprawki poraz 2:) kupiłam pieluszki tetrowe ,butreleczki i.t.p tylko kosmetyki dokupie,dla siebie bielizne tylko nigdzie tych cudownych podkłodów poporodowych nie mogłam kupic choc wydaje mi sie ze jak dla mnie podpaki wystarcza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka___🌻 ucałuj mocno Frania:( Biedaczysko:( I nie martw się!!! Ja wiem, że się łatwo mówi, mnie skóra cierpnie i serce pęka kiedy Bronek się wywali i kolano obedrze, a co dopiero Ty masz powiedzieć...Lekarze jednak to w większości idioci Jak można tak zaniedbać temat i nie poinformować w jaki sposób pielęgnować rany po zabiegu??? Pamiętaj, że Franciszek to żywa torpeda❤️ Będzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek- Franko całowany od stóp do głów:) ja nie umiem z takim małym penisem sobie radzić, z dużym idzie mi ciut lepiej:) a wiecie baby, miałam dziś zadanie do przedszkola, bo jutro mają z okazji Dnia Dziecka przebrać się za owoc lub warzywo. Jestem z siebie dumna, bo nadmuchałam 20balonów i przypięłam agrafkami do koszuli i wygląda na kształt winogrona. hjk- trzymam kciuki za lepsze wyniki! mum 8327- się musi, się lata:) jak mnie sieknie to ino raz i wtedy się położe i bedę czekać aż wydobędą ze mnie Trzeciego, bo mam nadzieje,że nie bede musiała sama go wypychać! lece pod prysznic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka___🌻:D:D:D:D dobre...ale znam ten ból...wprawdzie mąż mnie przeszkolił w temacie pielęgnacji sprzętu Małego, ale gasi mnie na maxa widok jego uśmiechniętej od ucha do ucha facjaty kiedy zajmuję się higieną jego pindolka. No umówmy się:D, tego rodzaju uśmiechu matki na buziach synów oglądać nie powinny:) Ledwo to rok skończyło, a już jaja sobie z robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka - kurcze ale "mały Franio" się wycierpi... :O zgroza, oby drugi raz go nie cieli! Bo skąd mogliście wiedzieć o odciąganiu... 👄 całuski dla synka. Dziadek Jacek na studiach pisałam pracę zaliczeniową na temat seksualności najmłodszych, w życiu nie miałam do czynienia z małym osprzętem ale wiem, że nie jesteś sama w temacie "uśmieszków" :D. A ja ostrzygłam moją sunię "na szczeniaczka" i strasznie się zmęczyłam, ale jej radość dodaje mi skrzydeł. Nie macie pojęcia jak się cieszyła, że ma nową fryzurkę :). Aha pisałyście, że powinnyśmy założyć później nowy temat: sierpniowe mamy; myślę, że całkiem niepotrzebnie, przecież możemy kontynuować naszą przyjaźń tutaj tak samo jak mamuśki z sierpień2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka jeśli chodzi o wagę to twoja gin ma rację... jak mamy nie tyć skoro musimy się oszczędzać. Ja na przykład z aktywności fiz mogę jedynie wychodzić na jeden wolniutki spacerek z pieskiem. Z dnia na dzień czuje się coraz cięższa może jeszcze nie przytyłam strasznie (w kilogramach) ale za to ubyło mi dużo z masy mięśniowej- szczególnie w udach :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×