Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Też sie wpiszę do tabelki, a co :D meeg24..........................25.........01.08.11 CÓRKA....Lena agneskaa.................... ...38........ 01.08.11.......... happy............................20.........01.08.11 SYNEK katekiss.........................32.........02.08.11.. ........ mum to come...................28.........02.08.11 CÓRKA ..Julia PurPur27........................27.........02.08.11... ........ Erisss............................26.........02.08.11.... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30.........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.......................22..........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska..................... .. 26..........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.......................27..........04.08.11. ......... Żabuleńka......................23..........04.08.11..BIANK A.. ninka.29........................29...........07.08.11 SYNEK Mania1982.....................28...........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987....................23...........08.08.11...... .............. mamuska88 ...................23...........09.08.11 CÓRKA Ewelina29......................29...........10.08.11 SYNEK ryba510........................31...........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24...........11.08.11........ .. misiaczkowa..................28...........12.08.11 CÓRKA Peska44........................28...........12.08.11..... ....... OlesiaZ.........................27...........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26............13. 08.11............ kleopatra2011................31...........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28............13.08.11 CORCIA rosica86.......................25............13.08.11. ........... Bożi.............................22...........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila...........................24............14.08.11 SYNEK hjk33...........................36............14.08.11 SYNEK Agulekk25......................25............14.08.11 SYNEK Myszaa29......................28............15.08.11..... . ... ... Pandzia_1......................27............15.08.11. .......... bombastyczna.................25..............15.08.11 Córcia Angie S........................27...............16.08.11.......... . . osti .............................28.............16.08.11........ .. .. ewikos29.......................29.............16.08.11 2 SYNÓW Becik-83....................... 28.............16.08.11............ Pocahontas-1984.............27.............16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24.............17.08.11.... .. ... ... mama_dzidka..................33.............18.08.11 CÓRKA vilia..............................27.............18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011.......28.............18.08.11 SYNEK Ninka ...........................27.............18.08.11.......... . małp @..........................32.............18.08.11 SYNEK as-80............................31..............19.08.11 CÓRCIA ,Martynka Mama Miłoszka................31..............19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31..............19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33..............19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33......20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander jagódka1.......................28..............21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905.......................30...............mama Aniołka.... Izabelka_......................24...............22.08.11. . ... .... Grays77........................34...............22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984............27...............22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k...................25...............23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23...............23.08.11 ........ aga_jabi......................28.............23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33...............24.08.11 CÓRKA ciotka julia....................31...............25.08.11 SYNEK anitia...........................29...............26.08.1 1.. ...... olin_ka .........................31...............26.08.11 SYNEK mama8327....................28..............28.08.11 CÓRECZKA..OLIWIA szczurkowa ..................34 ...............28.08.11-chłopczyk annika1983....................27...............29.08.11.. ... .... badeve..........................29...............29.08.11 synuś Juliusz Mot ............................29 ...............29.08.11 SYNEK kotkowa.......................28...............30.08.11.. ... .... _Aga_..........................26.................30.08.1 1 CÓRECZKA Anastazja Anna Lady_Ania109................26.................09.08.11 CÓRECZKA Małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowiutkie sierpnióeczki :) Mnie Julek doś mocno dzisiaj naparzał, a wczoraj to aż jęknęłąm tak mocno kopnął...coraz więcej siły ma, nieboraczek. Dzisiaj widziałam synka koleżanki, ma 1 misiąc a taki to m aleński człowieczek, mogłaby tak w niego patrzeć i patrzec :) Pocahontas, dzięki za przepis, na pewno zrobię! CO do wakacji, to już w piątek mamy wyjazd nad morze. Jak będzie, czy dam radę -opiszę po przyjeździe.Pierwszy tydzień jedziemy nad morze, a w drugi na kaszuby...mam zamiar totalnie odpocząć, jedziemy w tereny bardzo spokojne, bez nawału ludzi..taki reset. Zaraz idę do wyrka..a u nas w Jaśle dzisiaj Michał Szpak koncertuje, nie miaąłm siły iść, chociaż ciekawość mnie zżera jak ten koncert będzie wyglądał. Dobrej nocki wszystkim ......hrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo czyli mój pomysł z wyjazdem może nie jest wcale taki glupi. Boje sie tylko upałów i np przebywania na plazy w moim wielkim brzuchem ;) Sama nie wiem, z jednej strony strasznie bym pojechala a z drugiej troche sie boje jak to bedzie... jeszcze przemysle ta kwestie. Dziekuje za mile przyjecie :) Ja równiez zmykam spac. Dobrej nocki wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedeve-zazdroszcze Ci ,mi też się marzy jakiś wyjazd ale niestety mąz ma urlop w sierpniu,a poza tym pisze biedaczek prace magisterska wiec ma pracy co nie miara ;( jutro bede robila racuchy z jablkami, coprawda nie powinnam ich jesc(cukrzyca) ale moj cukier nie jest az tak wysoki ponad norme wiec moge sobie pozwolic na male szalenstwo ;) zwlaszcza ze naczytałam sie o waszych pierogach z truskawkami, az slinotoku dostalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia__;) właśnie mnie rozrywa:D:D:D A tak poważnie, to zastrzeliłaś mnie informacją, że w szpitalach bez zgody kobiet podają mleko modyfikowane:O Pierwszy raz słyszę coś takiego:O Ja dostałam małego natychmiast po porodzie (tylko na 2 min mi go zabrali na ważenie itd) i mowy nie było o dokarmianiu, nawet jak spadała mu waga! Chcieli mi tylko wydłużyć pobyt w szpitalu dla mojego komfortu psychicznego (gdyby waga cały czas spadała), ale nie zgodziłam się. Nalwet kąpiel odbywała się w sali, w której leżałam, więc cały czas go widziałam. Nawet się potem śmiałam, że moja pierwsza myśl kiedy mi podali dziecko była z rodzaju "ok, ale co ja teraz mam z nim zrobić?:P" A on już tak został:D, a teraz terroryzuje wszystkich, nabija coraz to nowe guzy i sieje postrach w okolicy:P Mam nadzieję, że Franek będzie bardziej eteryczny...taki mysliciel, bo Bronka bis moje słabe serce nie zniesie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek jacek, mój Kuba raczej też ruchliwy, średnio na dzień 5 upadków musi zaliczyc i przynajmniej 1 guz na tydzień :) Taki ma temperament, zresztą już w szpitalu przez 3 dni nie dał spać mnie i koleżance z pokoju, bo ciągle coś mu nie pasowało. Lady_Ania109 co do wyjazdu to najcięższa będzie droga, ale nie będę robiła nic ponad moje siły, częste przystanki i w połowie drogi nocleg. A na miejscu muszę znaleźć lekarza i to wszystko, as-80, rzeczywiście wyjazd w sierpniu to chyba już za późno,ale powiem wam że ja najbardziej cieszę się z weekendowych wyjazdów, nad jezioro, albo gdzieś w ładne miejsce.Też się odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek, ie stresuj się, nie we wszystkich szpitalach tak jest na pewno. Mnie opowiadały znajome, które rodziły w różnych szpitalach, że czasem tak położne robią :o Ja wolałabym karmić piersią, a żeby dzidziuś nie był dokarmiany przez personel. Zobaczymy jak to będzie... Chociaż po cesarce znając życie to właśnie nakarmią go bez mojej wiedzy. Zobaczymy jak to będzie :) Dziadek Jacek, i jak, rozerwało Cię? ;) Mam nadzieję, że nie i że tylko skończyło się częstszym sikaniem ;) Co do Waszych wyjazdów nad morze to Wam zazdroszczę :) Mnie musieliby chyba "teleportować" żebym przeżyła taki wyjazd ;) Chociaż i tak nie mam co myśleć o takim wyjeździe, bo M teraz urlopu nie dostanie - będzie miał dopiero w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam do was pytanko jak śpicie? ja od kilku dni mam straszny problem, rzucam się niemiłosiernie bo jest mi strasznie niewygodnie, kładę się na lewym boku a budzę np na plecach, boję się, że coś się stanie maluszkowi przez to spanie na plecach... w ogóle cały czas się wiercę, przekręcam, w każdej pozycji mi niewygodnie, przeszkadza mi już brzuszek, nie wiem zupełnie jak mam spać, chyba mąż mnie musi przywiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!Witam nowe dziewczyny i mam pytanko do as-80 jakie miałaś poziomy cukru że masz tylko diete bo ja musze brać insuline.Co do wakacji ja tak bardzo chce jechać nad morze ale to 600km więc w tym roku odpada mam nadzieje, że za rok się uda.Ja kupiłam dla małego drugi kocyk tym razem ten grubszy akrylowy i większy rozmiar niż ten cieńszy z biedronki.Kosztował mnie 39zł a córka miała radoche bo sama mogła wybrać wzór.Mam dylemat co do kaftanikow.Narazie kupuje body i nie wiem czy kaftaniki też kupić czy będą już zbędne.Jak myślicie?Pozdrawiam serdecznie i miłego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :):):) OJ NIE BYŁO MNIE PRZEZ CAŁY DOBRY WEEKEND, MUSZE NADROBIĆ CZYTANIE POSTÓW OD MOJEGO OSTATNIEGO WPISU DO DZISIEJSZEGO :p:p:p DZIŚ IDĘ DO LEKARZA :D AŻ SIĘ BOJĘ WEJŚĆ NA WAGĘ, CZUJĘ ŻE ŁADNIE MI PRZYBYŁO KG :( CHCEMY JECHAĆ NAD MORZE W PRZYSZŁY WEEKEND, OK 4-5 GODZ. JAZDY.... JAK MYŚLICIE DOBRY POMYSŁ W 30 TYG. CIĄŻY? TROCHĘ SIĘ BOJĘ, ALE Z DRUGIEJ STRONY SKORO WSZYSTKO OK TO SZKODA LATA A PÓŹNIEJSZY TERMIN TO JUŻ WOGÓLE ODPADA.... CIEKAWE CO PANI GIN MI NA TO POWIE :):):) NO NIC LECE DO MIASTA A POTEM WRÓCE I BĘDĘ NADRABIAĆ WASZE WPISY :) BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZIAKI DLA WSZYSTKICH :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! hjk-ja nie kupuję kaftaników, przy Ziemku założyłam chyba tylko raz czy dwa i leżały bo chorobnie niewygodne. Rozłazi się to to i goły brzuszek lub plecki, zawija. Zdecydowanie stawiam na bodziaki. Ja leżę,bo mam zamiar jechać jutro z chłopakami do Gdyni, a wieczorkiem na plażę, choć na krótki spacerek. Nabieram sił i regeneruję się po dosyć wysiłkowym piątku. Greys- gdzie Ty? Dziewczynki jak plamki na serduszkach? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! apropo spania to ja też się budzę na plecach, może to dlatego że podczas snu próbująć przewrócić się na drugi bok po prostu nie mam siły i zostaję w pozycji na wznak. od pewnego czasu spię tez na kołdrze i powiem wam że mniej mi boki bolą niż jak spałam na twardym kokosowym materacu, wstawałam wtedy jak potłuczona. a w środku nocy mam ostatnio problem ze zgagą, muszę wstać, połazić, napić się zimnego mleka. ehhh zazdroszce wakacjowiczkom ze jeszcze maja siłę na podróże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Ja wreszcie siadlam i śniadanie zjadłam. Mały w przedszkolu, dzisiaj ma byc przedstawienie, moj Wojtek będzie bąkiem:) Wygląda super, strój ma wypożyczony na przebranie. Nieźle sie uśmialam jak go w nim zobaczyłam :) Mój Wojciech też długo spokojnie nie usiedzi, wszedzie go pełno a w przedszkolu to nawet mowią ze ma taki temperament ze by wodę podpalił :D Nie wiem w kogo sie wdał.... ;) My chyba rezygnujemy z morza w tym roku. Od nas to prawie 6 godzin jazdy po naszych drogach, nie dam rady. Stawiam na któtkie wyjazdy gdzies niedaleko, np. do Krasnobrodu nad zalew. Jest piękna piaszczysta plaża i las. Myśle ze to nam musi w tym roku wystarczyc. Ja na poczatku nastawiam sie na karmienie piersia. Zobaczymy ile dam rade. Syna karmiłam pól roku tylko piersia bo sztucznego mleka skubany do ust nie chcial brać ;) Zobaczymy jak będzie z Małgosią. U mnie ze spaniem też cieżko, kręce sie z jednej pozycji na drugą. Wstaje na siusiu kilka razy, ale w zasadzie sie nie przejmuje bo wiem ze za prawie 2 miesiace bedzie jeszcze gorzej wiec i tak sie ciesze ze jakos spie ;) Kupując ubranka tez stawiam na body, to co najwygodniejsze. Jakies sukieneczki przewiewne, a w chlodniejsze dni pajacyki. Przy pierwszym dziecku sie sprawdzily. as-80- wiem co mąż przeżywa. Pisanie mam juz za soba co prawda ale w czwartek ide na obrone ;) Trzymam kciuki za męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ania-powodzenia na obronie! Bombastyczna-a co tam z Twoją obroną? Trzymasz się?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, po wynikach mam podwyzszony poziom glukozy po obciążeniu 50g. Jak u Was wyszlo? Dostalam skierowanie do poradni diabetologicznej i dzis ide na wizyte. Czy któras z Was ma cukrzyce ciazową?? Jakąś specjalną dietę trzeba?? Pocieszcie mnie proszę, bo zamartwiam się cały weekend...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ale sie napisałyscie... jeszzce 1,5 strony mam do przeczytania, ale juz nie daje rady tyle tego:-) zrobilyscie mi smak na pierogi ale ja bym zjadla z jagodami i smietana no i posypane cukrem:-). bedeve, ja jestem z okolic Mielca wiec kawałek od Ciebie ale moze studiowalysmy razem w rzeszowie hehe. Dziewczynki, bede kolo konca lipca do nazego sklepu internetowego zamawiala ciuszki typu dresiki welurowe czy polarowe, wiecej pajacy i wogole cieplejszych rzeczy. Jakbyscie czegos potrzebowały to piszcie na maila szokabc24@interia.pl bo wezme pod uwage Wasze zyczenia:-). Sklep mna tez forum, na którym mozna napisac,m czego brakuje, co byscie kupily a tego nie ma. A ciuszki mamy super jakosci, tak że jakby co to wiecie co i jak. adres jest w stopce. Kupilam kiedys lody dla całej rodzinki ale nikt nie zjadl wiec palaszuje sobie je, przeciez nie bede nikomu przypominac, ze są hehehe Dzis czas mega szybko mija, moze dlatego, ze wstalam o 9:30, ale postanowilam sobie poleniuchowac. W sobote bylam u kolezanki, która urodzila w marcu, mala ma 2,5 miesiaca, a sztywno trzyma główke jest duza i juz rozmiar 68 na nia wchodzi gładko. Szybko dzieciaczki rosną. A jest taka kochana,ze juz sie nie mogę doczekac swojej niuni jak pobawilam sie z ta malutką. Tez bede chyba kupowac lezaczek bujaczek, mam nadzieje,ze sie pryzda:-) Buziaki brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale się opiłam truskawkami zmielonymi, aż chyba za dużo, bo mi niedobrze - no cóż taki łakomczuch na truskawki jestem. Ja kaftaników wiązanych czy zapinanych nie kupowałam, tylko kilka takich niby bluz rozpinanych, jakby było chłodniej, to na body i śpioszki ubiorę. A ostatnio w ciuchlandzie wyszperałam fajną kurteczkę polarową na 68cm, wole mieć, bo nie wiadomo jaki ten sierpień będzie. Ja dzisiaj strasznie spałam, bo Maleństwo jakoś się ułozyło i ciągle po pęcherzu dostawałam kopniaki, aż wszystko mnie bolało - a juz jakiś czas miałam spokój. A tak to spie z poduszką dla ciężarnych, opieram się na niej plecami lub między nogi ją wkładam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest może na forum jakaś MAMUŚKA co rodziła albo będzie rodzić w szpitalu w LESZNIE woj. WLKP? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest może na forum jakaś MAMUŚKA co rodziła albo będzie rodzić w szpitalu w LESZNIE woj. WLKP? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robicie smaka tymi pierożkami, truskawkami, po prostu to jakis meksyk jest, na wszystko to mam teraz wielka ochote a dzis ani jutro na taki obiad nie ma szans:-( teraz mnie poczęstujcie wirtualnie chociaz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi, ja zasypiam dość szybko - ogólnie to jak przychodzi godz. 22 to ja już zmęczona jestem i gotowa do spania. Owszem, brzuch mi trochę przeszkadza. Zasypiam na boku (lewym lub prawym) - między nogi wkładam złożony kocyk. Raczej budzę się w takiej pozycji jak zasypiam, ale czasem zdarza mi się obudzić na wznak. Co do spania na wznak, to moja lekarka powiedziała, że jeśli tylko zupełnie płasko nie śpimy to nie zrobimy dziecku krzywdy - zatem nie martw się. Hjk33, ja raczej stawiam na body. Mam 2 czy 3 kaftaniki (używane od kuzynki), ale nie wiem czy je wykorzystam. Na pewno jakiś wezmę do szpitala, ale body wydają mi się praktyczniejsze. Na czas szpitala mam zamiar wziąć takie rozpinane z boku - na całej długości (kopertowe). Wydają się wygodniejsze od tych wkładanych przez główkę. Rybka i jak tam wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnica wieku między moimi dziewczynami będzie 3 lata. nie wiem na ile starsza świadoma jest co to znaczy dzidzia w brzuchu, ale chętnie się przytula, całuje i głaszcze brzuszek. ma przykazane, żeby na brzuch uważać. czasem jak zdarzy jej się mnie szturchnąć w brzuch to przeprasza i całuje dzidzię. ale nie łudzę się, że obejdzie się bez zazdrości i złości przy okazji. u nas pojawienie się drugiego dziecka zbiega się w czasie w pójściem do przedszkola. pani dyrektor uczulała nas, żeby tym bardziej zwrócić uwagę, żeby nie poczuła, że się jej "pozbywamy" z domu :) my na urlop wybieramy się w przyszły wtorek. na jakieś 8 dni, na Roztocze. ode mnie to ok. 200 km, więc do przeżycia. na pewno muszę mieć przerwę w jeździe. moja gin mówi, żeby tak co 2 godz. rozprostować kości :) marzy mi się morze, ale to w przyszłym roku, już całą czwórką wtedy. jeśli chodzi o wyprawkę, to ja nie kupuje praktycznie nic. wszystko mam po starszej córce, tylko jakieś drobiazgi i butelki. ja stawiam na Avent. u nas sprawdziły się bodziaki i pajacyki plus jakiś zestaw 2-częściowy na spacer. dla mnie body to genialny wynalazek i dopiero od niedawna nie używamy ich wcale, odkąd nie używamy też pieluch. a w temacie pieluch, to ja jestem wielką zwolenniczką Pampers Sleep&Play. minus jest taki, że nie mają tych najmniejszych rozmiarów. porównywałam ich cenę z Dada i różnica to 5 gr na sztuce. leżaczek-bujaczek też się u nas sprawdził, choć kupiłam go trochę zbyt późno, i potem żałowałam. tylko wibracje i melodyjki były nam zupełnie zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuchatki, dzisiaj mialam niespodziewana wycieczke do łodzi i musze przyznac ze mamy niedaleko (ok 20-30km) ale jazda autobusami i tranwajami to masakra :( hjk- na czczo mialam 90, po godzinie 188,po 2 144, nie wiem czy to duzo bo jak sluchalam dziewczyn w poradni diabetologicznej to niewiele mam ponad norme a i pani dr twierdzi,ze nie ma sie czym przejmowac ;) ogólnie dieta w cukrzycy ciążowej latem nie jest najgorsza mozna jesc sporo owoców i warzyw , ja nie mam zle bo jem wlasciwie jak wczesniej no z malymi wyjatkami a nie przekraczam norm w badaniu glukometrem LADY_ANIA -trzymamy kciuki za obrone,mój M ma wszystko przed sobą wstep napisany a teraz zaczyna badania na sportowcach (jest na akademi medycznej fizjoterapia) a to najgorsze,obrone ma jakos w sierpniu wiec czeka nas w tym miesiacu sporo wrazen u mnie ze spaniem tragedia od jakiegos czasu rwa mnie wieczorami nogi jak juz usne ok 24 to budze sie o 5 i tyle ale cóż jakos wytrzymam to tylko niecale 10 tygodni , damy rade;) Hej dziewuszki czy jest wśród Was jakaś Brzuchatka z okolic Łodzi,która rodziła lub będzie rodzic w Madurowiczu, im bliżej porodu tym bardziej nie mogę się doczekać i tym bardziej sie boje tragedyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Hej ja jestem z Łodzi,ale będę rodziła w Matce Polce. Czy wy tez w nocy wstajecie do kibelka co 2 godziny czy tylko ja sie tak męcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski fajnie ze sie obzeracie arbuzami i truskawkami :))) ja niestety tu nie mam tego luksusu... ze mna jest ok, dzieckiem tez, czekam jeszcze tydzien jak mi zmierza szyjke. mam nadzieje ze juz wyjde do domu. mam tu ciagle inne kolezanki w pokoju, teraz mam polke. niestety zaraz wygasa mi internet wiec doczytam Was jak wroce ;) trzymajcie sie wszystkie dzielnie, te cukrzycowe szczegolnie, oby do przodu!! buziale dla calego sierpniowego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :D! Witam nowe mamusie :)! Badeve, Vilia, Pocahontas - Dziękuję za przepisy 🌼! Niestety jeszcze nie miałam okazji popichcić bo mąż w sobotę popołudniu zabrał się za odświeżanie dużego pokoju. Muszę go przed wami pochwalić - pięknie pomalował!!! Teraz zrobiło się tak przytulnie :). Jeszcze w tym tyg zdam wam relacje jak mi pierożki i "lazania" wyszły :D. Mąż malował a ja łikend spędziłam u rodziców w ogródku, jak już mnie odwieźli do domku to już wszystko było posprzątane i poustawiane na swoich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :D! Witam nowe mamusie :)! Badeve, Vilia, Pocahontas - Dziękuję za przepisy 🌼! Niestety jeszcze nie miałam okazji popichcić bo mąż w sobotę popołudniu zabrał się za odświeżanie dużego pokoju. Muszę go przed wami pochwalić - pięknie pomalował!!! Teraz zrobiło się tak przytulnie :). Jeszcze w tym tyg zdam wam relacje jak mi pierożki i "lazania" wyszły :D. Mąż malował a ja łikend spędziłam u rodziców w ogródku, jak już mnie odwieźli do domku to już wszystko było posprzątane i poustawiane na swoich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×