Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziadek Jacek-ahh sporo przezylas, twarda z CIebie kobita! jednak uwazaj na serje takich roznych zdarzen ktore wywoluja stres bo mnie ja w ten sposob wyladowalam w szpitalu i skrocilam szyjke. podejrzewam ze za duzo problemow sie nagle zlozylo i mnie zcielo.. trzymaj sie mocno, grunt,ze juz blisko rozwiazania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od 19 nie moglamsie polaczyc z kafe..... teraz jestem juz spiaca noo. K upilam dzisiaj na necie rzemyk i koraliki i zrobie sobie bransoletke pandory znacznke taniej niz 799pln;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hapyy--wielkie uściski!!!! Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze :D Gratulacje!!! Dziadku_jacku--ale usg miałaś mam nadzieję zrobione? Bo szczerze mówiąc to krwotoki raczej nie są niczym normalnym i jak dla mnie to masz lekarza z dziwnym podejściem. Wg mnie powinien cię skierować na oddział, gdzie można by było monitorować dziecko. Ojjj nie podoba mi się takie coś... My dzisiaj z Dusią byłyśmy na basenie, mój umęczony kręgosłup nieco odpoczął, ale już gruba i niezgrabna jestem, nie było tak super, jak ostatnio. Ciężko nawet pływać. Jutro chyba też pójdziemy, bo co tu robić w domu w taką pogodę :o Sylwka--dobrze, że mały ma się lepiej. Szczerze mówiąc to dzielnie znoszę wszelkie choroby mojej córci, ale jak ma jelitówkę o jestem najbardziej wykończona, bo to nocka z głowy, mnóstwo sprzątania i kupa nerwów, bo się odwodnić może dzieciak błyskawiczne. Do tego te wielkie oczy, z takim widocznym cierpieniem... Ja dzisiaj przez te nerwy dachowe też miałam bóle jak na @ i skurcze, ale no-spa i godzinka w łóżku podziałały :) Mam złote dziecko, przyszła, przytuliła się i leżała tak ze mną :) Wygnałam ją dopiero, jak zaczęła się wiercić i narzekać, że chrapię :p Dobra, czas się koło łoża zakręcić, bo jutro skoro świt usłyszę radosne "dzień dobry mamusiu", wystarczy jej, że się lekko ruszę rano i odbiera to jako sygnał, że wstaję---nic bardziej mylnego hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) agneskaa.....................38........ 01.08.11 happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) katekiss.......................32........02.08.11 mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 Erisss..........................26........02.08.11 Szczęśliwa przyszła mama!..30........04.08.11 CÓRKA ...Klaudusia mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA......Nela waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Sylwka1987...................23.........08.08.11 mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia Majka!........................29.........09.08.11 córka Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Peska44.......................28........12.08.11 OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 ewikos29......................29.........16.08.11 2 SYNÓW Becik-83...................... 28.........16.08.11 Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 małp @..........................32.......18.08.11 SYNEK Kmieciuś.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka Mama Miłoszka................31........19.08.11 CORCIA aga15510 ......................31........19.08.11 SYNEK Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Beti2905........................30........mama Aniołka.... Izabelka_.......................24.........22.08.11 Grays77.........................34.........22.08.11 SYNEK..Alexander koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK,chyba Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK mama8327......................28.........28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna Przypominam i uzupełniam tabelkę o naszego Nowego członka :) Synka Happy oczywiscie. Happy gratuluje najmocniej :) napisz coś, co tam u Ciebie jak było, czemu wcześniej itp. Czekamy na Twojego posta. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z koma bo spac sie cos nie da. Znowu oczy jak 5zł i mećzarnia. Strasznie wieje za oknem, jakby halny nad morzem heh. Pogram w tetris na kom chyba. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana....dzisiaj jest o niebo lepiej:D:D:D Misiaczkowa__🌻 doktorek wywalił wszystkie pacjentki, przebadał mnie wzdłuż i wszerz (pisałam już kiedyś, że sprzęt to on ma lepszy niż wszystkie bielskie szpitale razem wzięte), miałam usg, ktg, i co najważniejsze jego spokój:D:D:D A teraz już mam własny, ale uważam...spałam dziś jak dziecko, żadnych skurczy, żadnego bólu... Mum__chyba masz rację, za dużo stresu się złożyło razem, ale najważniejsze, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dzidzia juz sama sie budzi jak jest glodna, generalnie co ok 3h tak jak ja wczesniej karmilismy. teraz sie wywraca,mruczy i przeciaga raczkami jak jest glodna. co ciekawe juz potrafi sie przeturlac na plecach aby dotknac glowka scianki lozeczka heh sie dziwilam czemu ona ciagle wyzej lezy niz ja klade :) zrobilam terminy na badanie dla niej i dla mnie po porodzie. jedynie ma jakos nierowne jeszcze te kosci czaszki po obu stronach glowki,ale ponoc jest ok i ma sie wyrownac badz nie-ponoc my dorosli tez nie mamy rownej czaszki. poza tym rozwija sie swietnie. ponoc pod wplywem zmiany temp otoczenia dzieci sikaja. ona tez to robi na przewijaku jak ja rozbiore i nie zdaze jeszcze zalozyc pieluchy to juz sika :) wczoraj ja kapalismy i wymyslelismy dobry patent na spokojne umycie w umywalce bez placzu-po zjedzeniu choc jeszcze byla glodnawa, dalismy jej smoczek i wtedy juz spokojnie lezala w wodzie. smoczek wyjelam dopiero jak ja ubralam. generalnie sie ucisza jak ja biore i klade na piersi. a tak poza tematem, jesli ktos ze znajomych wyjezdza do hiszpanii na urlop to przestrzezcie przed kradzieza! juz dwie osoby okradli tam z mojego otoczenia, nie zostawiac nic w hotelu, dokumenty zawsze przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :):) wpisuję się pierwszy raz choć czytam forum odkąd zaszłam w ciążę termin mam na 13 sierpnia (ten z miesiączki) a usg pokazuje 23 Czy któraś z Was też tak ma bo już nie wiem czym się sugerować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lemi :) Ja tak miałam na początku, że termin z OM wypadał na 18.08 a z USG 26.08, ale potem dzidziuś nadgonił i termin się pokrywa (+/- 1 dzień). Być może u Ciebie do zapłodnienia doszło później i dzidzia jest młodsza niż wynikałoby ze standardowych wyliczeń. Jeśli wszystko jest OK i ten termin od początku się różni to chyba nie ma powodów do zmartwień. A rozmawiałaś o tym ze swoim lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! Mam nadzieję, że mnie dziś nie skopiuje samoczynnie:( Ja dziś w nocy wstałam tylko dwa razy!!! Odebrałam moje wyniki i wiecie co...muszę się Wam pochwalić, bo w końcu po raz pierwszy w tej ciąży mam wyniki ok. Wszystko dobrze, jedynie do sodu mogę się przyczepić, bo za mało ale nie można mieć wszystkiego:) A swoją drogą nie wiecie co powinnam zrobić żeby podnieść poziom sodu?Tak myślę,że może ma to związek z moją biegunką i czy nie powinnam kupić jakichś elektrolitów... Witam nową mamuśkę, Lemi myślę, że raczej trzymaj się terminu z ostatniej @ (+/- 14 dni), wskazania usg zależne są od "gabarytów" dzidziusia i łożyska oraz innych czynników. Misiaczkowa- wiem co czujesz Kochana, mój M stwierdził że mi ktoś brzuch dorobił tak nienaturalnie podobno wyglądam, a ten brzunio to mnie ciągnie za sobą w każdą stronę, więc najpierw jest brzucho a potem ja się dotaczam- mam już 110 cm :o. Dziadek Jacek- żebyś nam nie urodziła za wcześnie od tego odpoczynku, bo Ty kobietko to raczej odpoczywać nie umiesz więc Twój organizm może dostać szoku:) - oczywiście żartuję, leż babo plackiem i rośnij!!! do terminu:) Mum to come- Kochane baby trzymajcie się mocno, to fantastycznie że Maleńka już taka zaradna się robi, cieszcie się tym przytulaniem ile możecie bo nawet się nie spostrzeżecie jak z domu pójdzie...te Maleństwa tak szybko rosną:( . Ja już się nie mogę doczekać, żeby przytulić takiego króliczka z ruszającym się noskiem pełznącym do cycucha...BUZIAKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemi ja mam na odwrót z miesiączki mam na 23.08 a z USG połówkowego na 13.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki :) Ja tez wczoraj popoludniu nie moglam wejsc na kafe. Jakas wieksza awaria byla. Dziadek jacek - dobrze ze dzisiaj juz lepiej. Współczuje Tobie i małemu ze sie tak męczył. Nic gorszego w domu niz choroba małego dziecka. misiaczkowa- ja tez jezdze jeszcze na basen z moim wojtkiem i bardzo sobie chwale bo rozluznia i dodaje powera. Dzis chyba tez go zaraz zawine i pojedziemy bo jak piszesz nudno tak siedziec w domu ;) aga- ja tez zawsze nosze biustonosze z fiszbinami ale miseczki miekkie. Mot- ten biustonosz na fotce jest z fiszbinami. Kupilam sobie jeszcze inny, biały ale tez z fiszbinami. To zalezy na czym Ci zalezy. Ja nie lubie takich bez fiszbin. http://allegro.pl/hit-biustonosz-karmienie-mama-cubana-85d-biel-i1604783313.html tymkowa- no to fajnie ze sie Wam trafiła taka grupa w szkole. Sporo nowych znajomosci zawarliscie. Sama chetnie poszlabym do knajpki nad morze... mam niestety ponad 500 km ;) aga_jabi- dzieki za liste, juz sobie wypisalm na karteczce co mi jeszcze brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa a beadsy tez kupilas na necie? Wklej jakiegos linka to sobie poogladam co wypatrzylas :) mum to come- julia śliczniutka :) rosnie jak na drozdzach, na fotkach coraz wieksza i ładniejsza :) Ciekawe jak bedzie wygladac nasza kruszynka. A co do sikania przy przewijaniu to najlepiej jest z chlopcami. Ja pamietam naszego jak mu pieluche sciagalam to kilka razy jak mu wystrzelilo z siusiaczka to ja i wszystko dookola bylo mokre ;):D My niestety wakacje w hiszpanii odkładamy na inny termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki za wsparcie . Lekarz oczywiście mówi że wszystko jest w normie i nie mam się denerwować ale wiecie jak to jest lekarz swoje a wyobraźnia swoje że może dzidzia nie rośnie jak powinna ehh nigdy nie byłam przewrażliwiona i sama siebie zaczynam denerwować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja wlasnie slyszalam ze chlopcy potrafia tak sikac na odleglosc, ale nasza potrafi nawet kupe strzelic na odleglosc hehe jak to bylo u lekarza i raz w domu! sikanie na szczescie siega krocej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale się tu dzieje. Happy - gatuluje z całego serduszka, obu Maleństwo zdrowo się teraz chowało, a karmisz piersią? Dziadek Jacek - ja już myślałam, że na prodówce pogrom siejesz. Ale dobrze, że dzidzia jeszcze chce w brzuszku mamy pomieszkać. Kobieto ty to masz przeżycia aż strach czytać, odpoczywaj trochę. Masz to cholerne skierowanie na cc? mum to come - cudownie już kąpać, przewijać i karmić Maleństwo. Mam pytanko: jak wychodziłaś ze szpitala to dziecko miałaś w foteliku sampochodowym, czy gondoli od wózka? Jakich pieluszek i kosmetyków używasz ? LEMI - witaj na forum. Ja z miesiączki mam na 28.08 ale z pierweszego usg wyszło na 16.08, ale to nie zdziwiło ginki, bo 4 miesiące wcześniej odstawiłam tabletki anty i moje cykle jeszcze nie były uregulowane. Więc na pewno nie trzeba się denerwować. łazanka - grzeczna dziweczynka z pięknymi wynikami. Biustonosze do karmienia - ja na razie kupiłam 2 takie na rynku, (mogę w nich M straszyć) żeby mieć na początek, a takie już "normalnie" estetycznie wyglądające to mam zamiar kupić jak będę w domku, bo sama nie wiem jak mój biust rozmiarowo będzie wyglądał. Myślę że kupie jakieś 2 tyg po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszecie o siusianiu na odległość to już widzę jak mój Janek będzie robił za strażaka hehe :) też chętnie pojechałabym na basen ale skoro mam bakterie w moczu (przynajmniej miałam bo właśnie kończę kuracje) to wolę teraz na końcówce nie ryzykować łazanka - ja podobno mam najlepsze wyniki krwi od samego początku, z każdym badaniem coraz lepsze - aż sama się się dziwię a co do sodu to się nie znam lemi - co do terminu to jak dziewczyny piszą ale ja bym mówiła otoczeniu ten późniejszy a sama przygotowywałabym się na wcześniejszy :) mum to come - taki spokój płynie z Twoich wypowiedzi :) widać, że jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah jak zwykle nad ranem jak wyprawiłam męża to wtedy usnełam grubo do 10 spałam:P teraz sie umyłam, włosy nawet ułożyłam, troche mi ręka drętwiała od podkręcania ich grzebieniem elektrycznym ale dałam rade, juz niestety na siedzaco a nie przed lustrem stojąc:))) Duszno mi znowu, poce sie nie wykonujac nawet żadnej czynnosci . Lady_ANIU tutaj zakupiłam wszystko http://www.allekoralle.pl/allekoralle/shop/96---Nowo%C5%9Bciuzupe%C5%82nienia-czerwiec.html a jak przyjda i nawloke to cykne fotke jak mi wyszło. Już załapałam pomysł na wisior, Na allegro koles ma rzeymki identyczne jak pandora, a na stronie pandory sa metody wiazania i supłnia naszyjnikow. Ja zawsze lubiłam takie "reczne robótki" (hehe bez skojarzen) i juz sie napalam na naszyjnik ;) Zaraz znowu na poczte ide, niby tak blisko a taaak daleko no... Zajadam słonecznik właśnie, uwielbiam , Po nim przynajmniej człowiek sie umie wyproznic ;) hihi pozdrówka dla was. p,s mum to come - nie moge sie doczekac takiego maluszka jakiego masz w domku juz. Czuje sie lepiej ze piszesz tutaj nam takie fajne rzeczy, i zadnej depresji nie masz, przemeczenia, Robisz to z przyjemnoscia. Jak widac milosc wszystko przezwyciezy ;) A powiedz jeszcze, jak krocze Twoje? Używasz jeszcze podkładów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pytan: przy wyjsciu ze szpitala mialam fotelik samochodowy, kazali przyniesc. to chyba najwygodniejsza opcja. jedni rodzice mieli wozek,ale moim zdaniem trzebaby mieszkac tuz pod szpitalem zeby takie malenstwo zaraz w wozek pakowac,to moje zdanie. w auto najlatwiej w fotelik. kosmetyki-wiem ze sie zdziwicie ale nie uzywam nic, jedynie takie wilgotne chusteczki do pielegnacji. tak radzi moja polozna, zaczne uzywac pozniej,teraz ponoc dziecku nic nie potrzeba. myjemy je po prostu w cieplej wodzie. pieluchy-mam pampers new baby i happy,a teraz jakies z rossmanna kupilam z ich kolekcji.zapisalam sie w ogole do ich baby world i sa jakies znizki,nie wiem czy w pl tez tak jest. pampersy sa ok,1 uzywam jeszcze,ale juz niedlugo przejde na 2 bo mala ma prawie 3kg. co do mnie krocze sie zagoilo, krwawienia nie ma, czasem cos brudnego poleci,ale jeeszcze uzywam podkladow bo kupilam ich jak sie okazalo za duzo a chce zuzyc. polecam kupic jakies 4-5paczek na pewno, na poczatku zmienialam co kazdy wypad do toalety. depresji nie mam, mala daje nam duzo radossci,radze sobie sama,maz juz wrocil do pracy. jestok, byle spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dziewczyny,robiłyscie badanie na paciorkowca? zaraz mi sie konczy 37 tydzień a dziś wyszło, ze cos tam mam:( pewnie nie zdąze sie wyleczyć:( kurcze, zastanawiam sie od czego to cholerstwo, szlag by trafił! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleopatra - ja mialam robione, na szczescie nie mam zadnego cholerstwa. A gdybym miałą to lek proponował antybiotyki do wyleczenia. A jesli nie zdąza ci nic podac to napewno bedziesz miala zanotowane w ksiazeczke ciazowej ze np masz i wtedy podadza antybiotyk przy porobdzie zeby dzidzius nie przejal. Tragedi nie ma, w szpitalu sobie poradza. A gdybys nie miala w ogole robionych badan na to . to oni podadza i tak antybiotyk na zaś. takze spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, powtórzę moje pytanie, bo niestety nikt mi nie odpowiedział :( dziewczyny, które macie mieć planowane CC. Czy macie już datę wyznaczoną? O ile dni wcześniej od terminu z OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeila - ja mam mieć cc ale nic więcej konkretnego teraz Ci nie napiszę. Idę dopiero do ginki w czwartek i dopiero będziemy ustalać co i jak. Tak więc zostaje czekać mi jeszcze caaały tydzień. A chciałabym wiedzieć już!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leeila - ja tez mam mieć cc - termin porodu wypada mi na 18-19 sierpnia, cc mam mieć najprawdopodobniej 8 sierpnia - a 7 chyba będę musiała iść do szpitala, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×