Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

mum to jeżeli twoja malutka jadła w 2 tyg 60 ml co trzy godziny a mój malutki też ok 2,5-3 h zjada raz 40 ml bo tyle ściągnę a raz 60 i też wszystko wypije to nie wiem czy to nie za dużo skoro ma dopiero pięć dni a jak się urodził to ważył 3200 teraz nie ważyłam(nie posiadam wagi,ale chyba bd musiała kupić bo oszaleje) to nie wiem czy to nie jest za dużo?? czy istnieje taka możliwość żebym mogła swoim pokarmem przekarmić maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bo mi się wydaje że mój maluszek nie da mi znać czy mu dość ile mu daje tyle je myslę że nawet jakbym ściągneła 70 ml to by zjadł a ja staram się tez karmić co 3 godziny i w nocy nawet przebudzam do karmienia jak nie wstaje bo tak radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, pewnieteraz wazy jakies 3kg, bo waga spada po porodzie. przekarmic sie nie da-tak mowi moja polozna. moja raz np w nocy mi chlupnela z buzi iloscia mleka jakies 30ml,bylam przerazona jak jej sie tyle wylalo. ale potem zaraz spala w najlepsze. ja mam wage wypozyczona z apteki. wiedzielismy ile mala przybiera co dzien. najlepiej powie Ci pediatra jak pojdziesz na qizyte kontrolna lubwstepnie polozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Co do pieluch to moge polecić Huggies ale te w takim kremowym opakowaniu z naturalną bawełną.U mnie 2 kosztowały 23,99 więc się skusiłam i okazały się bardzo fajne,właśnie otwarłam drugie opakowanie,polecam bo cena fajna ale nie wiem czy to jakaś promocja nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze....sie troche podłamałam.... bo człowiek sie poswieca, nosi brzucha ciezkiego, nogi ma opuchniete, dolegliwosci i bezsennosc i starannie pielegnuje ciało które się zniekształca aż tu nagle..... rozstepy mi sie zrobily ;((((((((((( cała ciaze nie mialam, mega zadowolona bylam az do dzisiaj.... Nie umialam rozpoznac symptonmow, bo troszke mnie brzuszek z przodu delikatnie swedzial to podrapalam sie lagodnie i przeszlo....a to byl objaw naciaganej skory.... Nie chce aby bylo to uwazane za proznosc ale strasznie mi to przeszkadza.... zle sie z tym czuje i płakac mi sie chce. Jestem taka młoda i w ogole...teraz mam doła na maxa... tak sie starałam dwa razy dziennie, najdrozsze kremy... i gówno pomogło!!:(((((((((( Juz widze moje przygnebienie z wyjsciem na plaze....maj gad... ryczec mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie potnij
jejku jaka ty jestes pusta!!!! Dzieciuch taki, ze normalnie masakra!!! Jak nie "no", "nio" i inne pierdoły to teraz to! Ty sie martw dziewczyno czy dziecko zdrowe urodzisz, a nie takimi bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalaj dobra? Martwic sie o dzidzie to jedno. Gdy czlowiek wie ze jest bezpieczne to jedna sprawa. A gdy całe zycie dla o estetyke ciała to jest sie zdeczko przygnebionym, pomimo wskazan z pielegnacja. Jak tego nie umiesz zrozumiec bo jestes zapuszczona krowa to sie nie odzywaj. Morda mowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie potnij
Zapuszczona krowa? Dla Twojej inf nie mam zadnego rozstepu i nie waze tyle co ty pojebana gowniaro, ale nie to jest dla mnie najwazniejsze. Ludzie maja wieksze problemy w zyciu, a nie takie jak ty. juz mi sie zal ciebie robi jak czytam twoje posty. Normalnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa ja miałam ten sam problem do pewnego czasu brzuszek był piękny a potem rozstępy okropne z dnia na dzień i cały czas stosowałam oliwkę która też niby pomaga ale widocznie nie wszystkim;/ Teraz po porodzie wyglądają mniej strasznie ale są mam zamiar z nimi walczyć jak tylko się wygoję i dojdę do siebie :/ na pewno sa jakies sposoby żeby je jakoś zniwelować ja też strasznie ubolewałam i miałam doła ale jak tylko zobaczyłam swojego synka to przestały się liczyć jakiekolwiek rozstępy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz sie potnij. nie odzywaj sie po prsotu..Sama jestes gowniara. Po drugie to mnie nie interesuje przechwalka typu "nie mam ani jednego rozstepu" Z mojego "wyżalenia" chodzi o fakt ze...wskazana pelegnacja, długotrwała i staranna u kogos kto miał estetyczne ciało zanim sie znieszktałcilo troche ciaza, ze ta pielegnacja potrafi zawiezc. Pomimo cudnych kosmetykow, jak i tych prostych polecanych przez mamy i babcie. ,,, ,Tu tkwi cały dół.... Cieszyc sie dzieckiem a byc zawiedzionym stroną estetyczna wizualna to dwie rozne sprawy.... Nosi mnie zwyczajnie ..qrde. musze sie z tym oswoic po prostu . Niepotrzebnie tak naprzeklinałam sorx. Ale dla mnie to niemiły zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiaczek, wlasnie o to mi chodzi . Ze to ten pierwszy dół mnie zabolał. ...ze to z dnia na dzien pomimo uzywania cudonych specyfikow. Pewnie ze sie przyzwyczaje...... ale taki szok mnie dopadł, jak ktos jest chudy i zgrabny i lubi regularne zabiegi na cialo to mozna sie zdolowac. Cóz ....po dojsciu do siebie po porodzie rowniez poczytam jak z nimi walke podjac..... Przeciez nie bede klepac mezowi na temat rozstepow bo wiadomo facetow to obojetne.... musialam sie tu wyżalic ze złych emocj.. eh ;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 , mum to come.... are you there?....jak tam u was z tym dziadostwem o ktorym naprzeklinalam wyzej? ...Dajcie pare slow otuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Widzę, że jak bumerang wraca temat szczepionek. My po pierwszej wizycie u pediatry jesteśmy i będziemy szczepić skojarzonymi 5w1 plus engerix. Pani doktor śmiercionośnością chorób powodowanych przez pneumokoki próbowała nas przekonać do zaszczepienia, ale ja chyba odpadam. Już wcześniej dywagowałyśmy na ten temat... Muszę jeszcze pogadać ze znajomą pediatrą. Ciekawe co ona o tym sądzi. Tymkowa - nie pisz do pomarańczowych, bo to im sprawia satysfakcje. A jakieś tam małe rozstępy, robiące się na samej końcówce to przecież nie będą bardzo widoczne! :) Nie martw się - głowa do góry :) Dobry humor dla potomka przede wszystkim :) olinka - dużo siły Ci życzę! W najtrudniejszych momentach w życiu można przecież liczyć na przyjaciół :) Na pewno Ci pomogą, a mężowi dużo zdrowia. Mam nowy suwaczek :))) a co do skarpetek przy porodzie - ja miałam ubrane :) więc polecam :) aga15510 - po przeanalizowaniu Twojej listy co masz w torbie polecam żelki albo cukierki szklaki - do ssania - batona nie będziesz mogła zjeść, a mnie po prostu ściskał głód i cukierki ratowały mi życie :) majtki jednorazowe są be ... nie przepuszczają powietrza lepsze z siateczki Moja córeczka od wczoraj ma już Akt Urodzenia - jestem z niej taka dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam tez 2 pary takich siateczkowych wielorazowych, najwyżej wyślę M do apteki. Jutro muszę kupić również te cukierki. W ogóle to mi kazali zgłosić się do szpitala na czczo. Jak ja dam radę rodzić. Taki wysiłek bez jedzonka? Dziewczyny czy robiłyście same lewatywę, czy w szpitalu. Słyszałam że w aptece można zakupić jakieś czopki. Co do rozstępów to mi tez zrobiły się z dnia na dzień na początku 9 miesiąca. Też się załamałam, tym bardziej ze nie tylko na brzuchu, ale i na pośladkach, biodrach i piersiach. A potem na tych rozstępach pojawiła się ta straszna wysypka i swędziało jak cholera. Nie mogłam się powstrzymać od drapania. To była tragedia. A jak wyglądało... Całe szczęście już mi przeszło, ale co się nacierpiałam. Teraz jak porównuje to co było, a co jest to mogę i mieć te rozstępy, byle nie swędziało. Poza tym kila razy dziennie smaruje balsamem na AZS dla dzieci z Pharmaceris, a do kąpieli używam żelu też z tej serii. Moja dermatolog polecała mi również kosmetyki z tej firmy do walki z rozstępami. Któraś z dziewczyn nie była z nich zadowolona, ale mi pomogły uporać się z moimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja akurat rodzilam prawie na czczo bo bylo raniutko, a bylam tylko na jogurcie. ale i tak mialam lewatywe. na czco ciezko rodzic, ale sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
wreszcie mam dostęp do kompa:) tymkowa ja tez przez całą ciaze nie miałam rozstępów a nagle patrze wczoraj i mam troszke z boku...ehhh...znikną... noc miałam okropną najpierw zaczęło mnie czyscić jak nigdy a później przez prawie 3 godz. miałam takie mega skurcze aż noge mi paraliżowało:( myślałam ze sie zaczyna ale niestety:( ehhh...dzis dzidzia mniej sie rusza tak jakby troszke sie wymęczyła wiec nie wiem co to dzisiejszej nocy będzie...moze wreszcie cos sie stanie choć małe mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wyszło szydlo z worka
tymkowa pochwalila się swoją kulturą osobistą. brawo :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja kultura jest wszystko w porządku. To ze ktos nazwał kogos poj*** jak mnie pomarańczowy stwór to odparłam atak:) Nigdy nie jestem bierna ;) Z reszta nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie.... No ...przeciez nie mialam i tak odpisywac pomaranczowym stworom ;) Wiec the end of story ;) Nula - moja qmpele wczoraj wlasnie przeciscilo przed porodem...i po 8h w szpitalu wyladowala. Takze od tego Twojego zdarzenia to moze minie kilka godzin raptem i sie zadzieje w koncu cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy stwór:)
Tymkowa coś ci sie pomyliło... Napisalam ze jestes po...., po tym jak nazwałaś mnie zapuszczoną krową i kazałaś mi spier..... Proponuje wrocic do swoich postow i nie wybielaj sie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stworku :) zę się tak grzeczniusio wyrażę ;) Poj..*** sie przewinelo pozniej, fakt, ale było inne równiez slowo,... a bynajmniej nie przejmuje mnie to ...bo pisałąm do "moich" nierozpakowanych, ktore mnie znaja:) I taki wybuch emocji umieja normalnie ujarzmic. Ty sie zwyczajnie wciełas nie znajac ...sprawy...i forumowicza. Po prostu .... przemowilam złościa bo juz ciezko na psychice i fizycznie kobiecie z konkretnym brzuchem. I z reszta mnie ciagle chodzilo o to przekonanie za najlepszy specyfik nie potrafilby pomoc pomimo starannosci. Zawiódl mnie rynek kosmetyczny zwyczajnie.... Wyobraz sobie ze wielu kobietom obok zmieniajacego cie ciala, ze wzgledu na planowana ciaze , idzie w parze mysl przyszlego wygladu i niedoskonalosci. Koncze temat, Poruszylo mnie to cholernie dzis. Raaaaany jaka bylam wsciekla... Czas to zaakceptowac.... Troche podrazni oczy ale czego sie nie robi dla dzidzi.... Nawrzucalam ci fakt,takze sorx, ale nie nazywaj mnie pusta bo nie siedzisz na tym forum z nami widocznie codziennie i nie znasz forumowiczek i ich zmartwien i sposobu pisania:) to by było naprawde na tyle . p.s Czy ktos wie co z tym krwawieniem u aga_jabi ? Ma ktos ja na fb? Cos sie pojawilo ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy stwór:)
Tymkowa, tak się składa, że jestem na forum codziennie i byłam na nim wcześniej niż Ty więc przeczytałam wszystkie Twoje posty... i na ich podstawie się wypowiedziałam. Również się uniosłam, wybacz, ale drażni mnie Twoje podejście i to nie tylko w temacie rozstępów:D - dla mnie osobiście jest niedojrzałe. Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spoko, moj wybuch byl okropny, wstyd mi teraz jak patrze na to cudeńko w brzuchu.... Jednakze z zewnatrz ktos sobie moze tak pomyslec..fakt, ,... dla mnie to nie jest niedojrzale, no ale nikt inny mnie nie zna jak ja sama siebie. Taka okropna reakcja byla ze wzgledu na wieloletnie treningi w dziedzinie fitness i po prostu ciało było towarem na zawodach itd.... hobbistycznie wszysyko ale z wieeelkim zaangazowaniem. I obawiam sie ze ciezko bedzie zakamuflowac te nieprzyjemne kreski na srodku brzucha.... Jesli mnie wydeleguja na kolejne zawody beda musieli zorganizowac kamuflaz. Nigdy zadnego rozstepu nie bylo ...to taki osobisty zawód, i nie niedojrzale bo nikt nie zna sie tu aaaż tak prywatnie zeby to rozumiec lub nie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula, mnie przeczyscilo 1,5h przed odejsciem wod :) Takze szykuj sie :) Tylko, ze lekko czyscilo mnie tydzien przed, a przed akcja to tak bardzo mocno :) Co do lewatywy, mnie tak przeczyscilo, ze chyba nie byla potrzebna, ale i tak mialam. a co do samodzielnej lewatwy - to kupuje sie wlew doodbytniczy w aptece i nie trzeba robic tego w szpitalu.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
kurcze oby cos sie zadziało bo juz mecza mnie te fałszywe alarmy.dziewczyny po jakim czasie skurcze sa coraz częstsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula....zaczne sie przyzwyczajac chyba ze zostaniemy znowu w okrojonym skladzie nierozpakowanych ;))) Obserwuj sie i powodzenia zycze. Ah....chociaz masz symptomy nooo ;) moja qmpela miala od 2 skurcze az do 7 rano i wtedy byly co 10min to pojechala do szpitala. czyli dobre pare godzin sie zageszczaly. Tylko to tak bardzo indywidualne ze wiesz.... Daj znakackiedy bedziesz sie transportowac :) Jestes w ogole przed terminem czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziły: NICK*.................*WIEK** TERMIN PORODU**PŁEĆ**IMIĘ**DATA PORODU meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA Lena(02.07) happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 SYNEK ALANEK (27.07) Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA. Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30.....04.08.11 CÓRKA Klaudusia ( 28.07) mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA Nela (07.08) waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA NICOLA (11.08) sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia (27.07) ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Miłosz (28.07) Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Karolinka (28.07) Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn Igor (9.08) mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia (1.08) Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK Nicolas (4.08) misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Lenka (8.08) OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA ( 19.08) kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK MAX (20.08) Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA ......(9.08) lemi.............................??.........13.08.11 SYN ...........(16.08) hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK DANIEL (08.08) Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN (10.08) garfcia.........................??.........14.08.11 CÓRKA Nadia (16.08) bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia Kornelia (11.08) ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Kacper (04.08) malkatunka....................28........17.08.11 CÓRKA Gabrysia (10.08) Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś (18.08) małp@..........................32.......18.08.11 SYNEK (chyba 29.07) Rybka1705.....................24........17.08.11 SYN Filip (22.08) mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA Aleksandra (22.08) Dawena.....................23..........18.08.11 CÓRCIA Nina Magdalena (12.08) vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK Bartuś (17.08) Mama Miłoszka................31........19.08.11 Córeczka Blanka (08.08) Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! (14.08) as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka (17.08) nelka872.......................24.......20.08.11. CÓRECZKA JULCIA (17.08) jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA Natalia (20.08) Patrycja1989..................22.........21.08.11 SYN Franek (31.07) Grays77.................34.........22.08.11 SYNEK Adam Alexander(10.08) koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia (12.08) monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał (21.08) aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK Piotruś (w toku Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA ......... (w toku ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK Maciuś (4.08) olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK Filip (18.08) mama8327......................28......28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA (04.08) Czekające: agneskaa.....................38........ 01.08.11 katekiss.......................32........02.08.11 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. Majka!........................29.........09.08.11 córka ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 Peska44.......................28........12.08.11 gosia84........................26........13. 08.11 rosica86.......................25........13.08.11 Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 Becik-83...................... 28.........16.08.11 sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 aga15510 ......................32........19.08.11 SYNEK Antoni Mateusz łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander Izabelka_.......................24.........22.08.11 **TOSIA**.......................23.........23.08.11 anitia...........................29..........26.08.11 termin na koniec sierpnia......27.........26.08.11 - niespodzianka szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz _NuLa_.........................24.........29.08.11 ,,kinder niespodzianka" kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam się do tabelki - mam nadzieję, że znalazłam najbardziej aktualną :) urodziłam moją córę w poniedziałek. przy porodzie Ola miała wagę 3860 g i 58 cm. wczoraj wyszłyśmy ze szpitala - mała póki co ładnie je cyca, śpi dośc dużo więc jest ok. pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
tymkowa termin mam na poniedziałek tj.29.08. napewno dam znac jakbym jechala do szpitala...najgorsze to to ze boje sie ze pojade a oni mi powiedza ze wymyslam ze jeszcze jest czas:( myslicie ze mozna jechac do szpitala aby spr jak to wszystko wyglada???tylko co im powiedziec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys spanikowalam i pojechalam jak jeszcze nie znalam zagrywek mojego organizmu i powiedzialam ze niepokoja mnie skurcze. Czy mozna sprawdzic stan szyjki bo czasem tak mocno boli itd.... tak z mostu powiedzialam i wiadomo ze polozne na tym szczegolnym oddziale sa bardzo wyrozumiales i nigdy nikogo nie wys=mieja i niewygonia.Widzialy przerazenie i nieobeznanie moje i uspokoily mnie wzywajac lekarza. Nigdy nie masz co przessadzic ze cos cie podejrzanie boli....to w koncu chodzi o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×