Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

heloł!! Kochane, udanego wieczoru i raz jeszcze wszystkiego dobrego w nowym roczku 👄 Oby Nam się wiodło, układało, powodziło :D TNKS termin---aj love ju, że tak zapamiętałaś moje marzenie 👄 Za 4 lata będę go błagała ;) Na razie mam 1% szans, tyle mi dał ;) Całusy i do siego roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa . nie ma szans żeby wytrzymał jeszcze parę miesięcy łudziłam sie ze te pasy na styk bo kombinezon ale wychodzi na to że on rośnie jak szalony bo od ostatniej jazdy ( tydzien temu w święta) dziś ma poza nosidłem nogi i głowa też zaczyna wystawać. ewentualnie ten fotelik od x-landera jest taki mały:-((( a ten co ja obczaiłam ma wkładkę niemowlęcą i rozkłada sie do leżącej przynajmniej tak jest w opisie. ale dzięki za odp ja sobie te modele zaraz przepisze i będę oglądała.albo jutro bo mam jakąs grypę gigant mąż też miał wyzdrowiał i przeszło na mnie... Lady Ania miałam spiworek ale rozmiar 70 i już za mały . może poszukam większych. Dziadek jacek oderwij się cholero od tego drinka sylwestrowego i się odezwij. ewentualnie jak spedzasz upojną noc ze swoim na balu albo gdzies indziej to będzie ci to wybaczone:-D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. czy to możliwe ze słoiczki Tak bardzo różnią się smakiem? zupkę jarzynowa bobovity nawet jadł a jak mi się bobovita skonczyła to kupiłam gerbera i była tragedia. no nic od jutra gotujemy swoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem 2 ;) życzymy wspaniałego 2012 roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy new year kochane. Wlasnie wrocilam z sasiedzkiego sylwestra, maly spal w pokoju obok w gondoli a my sie bawilismy. Tanczylam praktycznie z elektr niania przy uchu. Ale udalo sie mile spedzic sylwka. aaaa i zeby bylo wesolo to dzisiaj ubralismy choinke hihi, troche sie sypie ale kiedy mielismy ubrac, tylko poowrocie z poludnia heh, na kolede musi choinka byc w domku, oby miesiac wytrzymala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikusiaaa wiem ze jest opal z bebe confort, przymierzalam malucha do obu, niestety opal ma obkrecana gore i bardzo maly wychyl do tylu, a isneos ma duuuzy, moj maly lezy wrecz i co najwazniejsze, ma funkcje poszerzania po bokach po calosci, gdy no dziecko ma gruby kombinezon i czape np to krece pokretlem i mi sie boki rozszerzaja, a moj tez olbrzym maly w kombinezonie, wiec dla niego idealny. Jest duzo tych fotelikow, dla kazdego cos milego, kazdy ma inne potrzeby, to jest tylko moja opinia. Jesli ciotka twoj rosnie duuuuzo to ta funkcja poszerzania po bokach dla niego bedzie idealna. Lece spac pozdrowkaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane gripex noc powoduje u mnie mega bezsenność....plus te huki za oknem ....mam mega problem ze chrzcinami......jeszcze dwa dni takiej przepychanki a chyba odwołam wszystko i dam dziecku wybór do 18 rz..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, wstawać!!! Mojego Antosia nie obudziły ani huki petard, ani śpiewy gości. Ale rano za to nie dał mamusi pospać. A co się dzieje z chrzcinami ciotka? Kto Ci dał tak popalić? Czyżby jakiś ksiądz? Napisz, może coś poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł babole w Nowym Roku!!!!! U nas wczoraj...kolka!! Masakra! No ale do 22 została opanowana. Już wiem, że czekolady z orzechami nie wolno z Alpen Gold :o Mała świętowanie przespała :) Ciotko julio--pisz lubimy ostre historyjki :D Dawaj, może coś pomożemy :) Wy już o fotelikach powyżej 9 kg mówicie? Szczęściem mam po starszej zachowany. Dobra spadam żeberka doprawić i czas na obiados :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa o foteliku mowa nie od 9bo tyle nie maja jeszcze kg ale taki dla niesiedzacego niemowlaka ktory sie nie miesci w nosidle. Od zera kg taki fotel np ja juz musialam kupic. Aaaaaah maly u sasiadow sie wyspal tez i nic go nie obudzilo, ale mnie o 6.30 obudzil. Zdycham do teraz z braku snu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak tam w Nowym Roku? U nas dziś dzień niepokoju :o Normalnie zaraz zacznę talerze tłuc...Ehh... Ale za to ta noc była piękna. MAłego nie obudziły petardy ani śpiewy pod blokiem :) Wikula, dziś dawałam jabłko przed samym mlekiem (jak był głodny) i zjadł więcej :) Krzywił się, ale zjadał :) Wcześniej dawałam mu między posiłkami, jak jeszcze bardzo głodny nie był. Może to jest jakiś pomysł :) Jutro spróbuję w ten sposób jabłko z marchewką - może przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Podałam wczoraj 1/3 słoiczka z jabłuszkiem. Ahhh wspanialy widok jak uczy sie jesc z lyzeczki. Wiadomo słodkie to wiec smakowało ;) Dzisiaj podałąm znowu czesc słoiczka i reszte zostawilam na jutro. Jak przestaje to płącz jest :) hehe Dostalam jabłka ekologiczne wiec mu sama mus zrobie teraz. Nastepna marchewka wiadomo :) zAKUPIlam tez jablsko z marchewka, i jablko z banenem. Nie podaje o konkretnych porach bo narazie testyje wiec wszystko z rana;) Kupki wspaniale po jabluszku ;) Jak zaczne podawac juz sloiczki wg jadłospisu to jablko podajecie przed mleczkiem? Jesli zje cały słoik 125g jablka lub marchewki to ile mleczka podajecie? Bo pewnie sloiczkiem sie nie naje prawda? widzialam sloiczek kaszka manna z owocem na dobranoc. Czy jak taki sloik caly zje to mu wystarczy? bo ja nie wiem qrka jak mu dozowac te ilosci mieszajac ze sloczkami mleko no ;/ Jutro jedziemy na rehabilitacje ,...blah;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa ja sloiczek traktuje jak normalny posiłek obiad i deresek no i do tego zawsze troche herbatki albo soczku. No i tak mi każdy mówił, że nie przed jedzeniem mleczka ani po tylko normlanie np. moja co 3 godziny w dzień je:) Tymkowa ale ten opal też chyba też się reguluje na boki? Mówisz, że mało się rozkłada? A jak ta obrotowa baza? u Ciebie jest obrotowa? Tego Opal ale z maxi cosi nie ma u bas bo nie ma jeszcze testów jego adac to chyba dlatego. Ale z wyglądu są identyko. Ja też Mojego bąka w kombinezonie ledwo wsadzam już w maxi cosi cabrio fix a niby do 13 kg a waży 6 z kawałkiem.... No ale długa jest bo 2 miesiące temu miałą już 68 cm i dlatego może tak wystaje z niego:) Chciałam też zakupić kojec bo zaraz mi mała wyskoczy z leżaczka. Ktoś ma i poleca jakiś? Na allegro jest tego od groma ale boje się żeby nie był twardy no i bezpieczny i łatwo składany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Witajcie w 2012 :) Łezka mi się trochę kręci, jak pomyślę że jeszcze rok temu byłam w początkach ciązy a tu już cztero i pięciomiesięczne dzieciaczki są :P Ja takze zaczynam poszukiwania fotelika, bo nosidełko malutkie sie robi. Mój Mały ma juz 8 kg, a nosidełko jest do 10 kg a On ledwie się w nim mieści :P Wszystkiego dobrego w tym 2012 :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam miec taki cały rok jak dzisiaj to wymiękam. małżonek lekko zabalował a że % nie dla niego to poł dnia leżał i stękał, dziecko do 15 było ideał potem zaczęła się jazda te zeby rozkreciły sie na dobre jakby mógł to by zjadł rękę do łokcia, uśliniony po pas a darł się w niebogłosy ratowało tylko noszenie bo wtedy skupiał sie na czyms innym. wszystko oki tylko ja dzis wygladam jak rudolf mam tak czerwony nos od kataru i poszło mi najprawdopodobniej na zatoki no i masakra tu dziecko na rekach a tu moje zarazki tu nie ma jak nosa wytrzec...wezwałam w koncu posiłki i obiad jadłam dopiero o 20. a dziecku na noc dałam paracetamol. jedną satysfakcję jaka mam z dzisiejszego dnia to że małżonek planował wyniesc sobie łóżko na pole bo mały naprawdę pobijał rekordy wrzasku a jemu łeb pękał he he....:p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. czym smarujecie buzie MALUCHÓW? po kąpieli nie na zewnątrz..bo ja miałam taki fajny krem robiony ale nie pomyslałam żeby go trzymac w lodówce i chyba pod wpływem ciepła sie rozwarstwił. musze cos kupic ten co mi sie zepsuł wcale jakis extra nie był... o chrzcinach wam napisze jutro bo już nie mam siły....idziemy teraz ja mój katar i 2 rolki papieru toaletowego do łóżka (dobrze ze papier mieciusi bo inaczej bym chyba miała rany koło nosa..) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny . Te które są na macierzyńskim mogą się starać o dodatkowe 4 tygodnie wystarczy złożyć wniosek . Było 2 tygodnie teraz jest 4 tygodnie . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Zycze Szczęśliwego 2012 roku!Mój mały niestety chory,nie jest tragicznie ale kaszelek go męczy.Jeszcze w sylwestra po południu jechaliśmy do lekarza,oczywiście 20km,bo bliżej w święta nic nie ma,a bałam się,że bez lekarstw choroba się rozkręci na całego.Przepisała nam biseptol,syrop na kaszel,clemastinum na noc i krople do noska ale ich nie używamy.Dziś jest lepiej,żeby tylko ten kaszel minął jeszcze.Mój mały już też ledwo się miesci w nosidełku,więc też będzie potrzebny nowy fotelik.Mam po córce ,ale zastanawiam się nad innym.No i w nosidełku łatwiej,bo wyciąga się z auta i niesie a tak trzeba na rączkach.Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Hej hej :* POLECAM http://fotelik.info/ :):):):):):) POZDRAWIAM I PRZESYŁAM BUUUUUUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAM I DZIECIACZKÓW :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane babeczki!!!!:):):) Wszystkiego najlepszego w nowym roku i jak najwięcej zdrówka dla Was i Waszych pociech i wiele radości z każdego wspólnie spędzonego dnia!:) My sylwestra spędziliśmy ostatecznie u znajomych. Było kameralnie bo tylko my i oni i nasz Szymuś:) Nasz synek spisał się na medal. Ale za to Nowy Rok przywitałam z zapaleniem krtani:) Ciotka julia - mogę Ci uścisnąć rękę -jedziemy na tym samym wózku;P Mi też lało się z nosa i aktualnie mam baaardzo obolały. Wszędzie chusteczki tylko zbieram i porozstawiałam już pudełka z chusteczkami żeby mieć zawsze pod ręką:) Na dodatek odbiera mi głos -mega chrypa. Na początku było to fajne -taki sexi przychrypnięty głosik (wiem, wiem, wariatka ze mnie;) ) Ale teraz to już nie wyraniam jak mówię dłużej niż 10 minut.. Jutro chyba muszę do lekarza, a że karmię piersią to i tak pewnie nic mi nie wypisze.. Piszecie, że szukacie fotelika. My mamy fotelik/nosidło od wózka TakoJumper. Niby on do 9m-cy i do 11kg, ale mój mały ma 6,6kg i 4,5 m-ca i już na długość to nożki wystają... Więc na wiosnę to już na bank będzie trzeba coś kupić. Na razie kopiuję sobie Wasze uwagi na temat fotelików i wrócę do nich jak bedziemy sami szukać.. My jemy jabłuszko i kleik ryżowy -czy Wasze pociechy po kleiku nie mają zatwardzeń? U nas była kupa klocek i mały bardzo się męczył by wydusić.. Dziś podam chyba marchewkę. Czy któraś z Was używa szklanych butelek? A w ogóle jakie macie butle? Ja pói co miałam darmowe Aventu a teraz bede coś kupować, bo wracam do pracy a mały musi przecież pić mleko jak mnie nie bedzie. Czy lepiej kupic o pojemnosci 260ml czy wieksze? Bo sie zastanawialam nad 330 ale chyba maluch az tyle jednorazowo i tak nie wypija.. Jak i jakie podajecie herbatki? Ile dziennie? I czy trzymacie sie tego ze na opakowaniu napisane zeby spozyc w ciagu 2 godzin po przygotowaniu? Czy taka herbatka się psuje jakoś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z komorki. Ja.mam butelki z tt,sa oki ale napisy zaczynaja sie scierac niestety. U Kacpra buzia jeszcze gorszapo ostatniej masci robionej. Dzis idziemy do kolejnego dermatologa,ale poleconego przez nasza pediatre. Sylwester spedzilismy w rodzinnym gronie,buszujac po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi czemu Kacper ma taka sttaszna skorke. U nas za chwilke koleda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka170587
Hej hej ponownie :) Ja analizowałam dziś całyranek artykuły o fotelikach i zdecydowałam kupić sie taki od 0-18 kg, bo nosidełko mamy do 9 kg. Na początku myślałam, że następny fotelik zaraz po nosidełku to fotelik od 9 do 18 kg ale wyczytałam, że są to foteliki dla dzieci siedzących i montowane przodem, a nasze dzieciaczki powinły jeszcze jeżdzić tyłem. Co prawda znalazłam taki od 9-18 kg montowany tyłem, ale ceny od ok. 900 zł do 1700 zł. Te od 0-18kg w cenie juz od 150 do 350 porządzne :) http://allegro.pl/foteliki-samochodowe-0-18-kg-82708 Ja chyba zdecyduje sie na ten: http://allegro.pl/fisher-price-cosmo-0-18-kg-gratis-w-wa-od-reki-i2019275329.html lub ten: http://allegro.pl/nextconfort-renolux-2011-wkladka-0-18-kg-i2023306309.html My właśnie po obiadku. Dziś marcheweczka z masełkiem :) Kupuje marchewke Gerberka, dodaje odrobine masełka (najlepiej takie 83%) do podgrzanej marcheweczki i wcinamy :-P Ogólnie to daje juz jabłka, ostatnio nawet dałam jabłko-jagody takie deserek jest, albo biorę biszkopcika namaczam go woda mineralna albyzrobiła się papka i dodaje np. jabłko Hipp czy Gerberka itp :):):) Wcina aż mu sie uszy trzęsą :P Napiszcie co mogę jeszcze podać :):):) mięsko juz można wprowadzic w 5 miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze pomozecie? Moja mala do skonczenia pol roku bedzie tylko na piersi, ale teraz, zgodnie z zaleceniami, chce jej podawac gluten. Plan jest taki: pol lyzeczki kaszy manny wymieszanej z moim mlekiem. No i jak mam to zrobic, ugotowac kasze na wodzie (no bo na mleku kobiecym przeciez nie mozna) i potem pomieszac to jeszcze z woda i lyzeczka podawac czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam odpowiedz: U dzieci karmionych piersią odrobinę kaszki mannej zagotowanej na wodzie dodaje się do odrobiny odciągniętego mleka i podaje się łyżeczką, by nie zaburzać odruchu prawidłowego ssania piersi. Tylko czy ja mam te kaszke razem z woda jeszcze pomieszac z mlekiem czy jak?... Moze glupie pytanie, ale mala tylko na piersi jest i wszystko jest dla mnie takie nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepienia mmr
szczepilyscie dzieci na mmr? CZy ktores mialo skutki uboczne?, prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×