Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

tez zycze wszystkim spokojnych, radosnych i zdrowych Swiat. Pierwsze Swieta z naszymi dziecmi, cudnie... wracam obowiazkow (licznych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych Świąt, odpoczynku z dzieciaczkami i rodzinami i spokoju ducha Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tutaj moze mama dziecka z azs?? jak sobie z tym radzic??;( WESOŁYCH I CIEPLYCH SWIĄT !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również życzymy wam dziewczyny wesolutkich i spokojniutkich świąt i bogatego mikołaja (ja bardzo lubię dostawać prezenty ale jeszcze bardziej lubię rozdawać) Jeszcze takie pytanie mam może któraś będzie miała czas coś skrobnąć:) ja tylko tak podejrzewam że u nas te ząbki idą ale nie zauważyłam żeby dziąsełka spuchnięte były lub żeby jakieś kreseczki białe były na dziąsełkach no tylko stany podgorączkowe tak ok 37,5 a raz nawet 38 stopni no i wsadzanie wszystkiego do buźki z krzykiem ale ani żel dentinox ani schładzane gryzaki nic nie dają w dzień jest nawet ok często jest śpiący ale w nocy nie ma spania. Mały ma również zaczerwienienia na twarzy oraz pokasłuje czasami no i nie wiem na 100% czy to nic innego jak te ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja również wpadłam na chwilę złożyć Wam życzenia. Zdrowych i Spokojnych Świąt!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :D Ja właśnie idę spać ;) Przy garach stałam ;) Palca sobie okropnie oparzyłam, mam mega bąbla :o Dzisiaj załatwialiśmy wszystko dotyczące chrztu i 26 big dej ;) Ciotko_julio--oojjj ja też się cieszę, że już go mam w domu, nie jestem w stanie sobie nawet w ułamku wyobrazić tej rozpaczy. Co do naszego udziału, to niestety, taki jest urok wojsk koalicyjnych, jeden za wszystkich..,wszyscy za jednego :o Większość naszych tam leci dla pieniędzy, w pół roku można zarobić niezłe pieniądze, to kusi i nie trzeba ich namawiać. Cywile krzyczą, żeby ich wycofać, ale wielu żołnierzy ma zupełnie inne zdanie ;) Mąż w 2013 chce znowu lecieć. Zobaczymy, jaki etacik będzie i wtedy będziemy decydować. Sierpniowa mamo, choć to moje drugie dziecko, to mam mega mętlik w głowie, bo przeszło 5 lat minęło i pozapominałam tyle, ze szok. Do tego pediatra kazał od razu zupkę, a wcześniej zaczynałam od marchewki, jabłka, gruszki a potem jakaś kaszka i dopiero zupka. Książkę dałam do obserwowanych, fajnie się zapowiada, więc po świętach kupię :) Vilia--łaaał waga godna podziwu :D Dobra spadam bo trzeba jeszcze jutro funkcjonować ;) WESOŁYCH, ZDROWYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT KOCHANE BABECZKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa ja mam krzesełko firmy arti, jest ok, ale moje starsze dziecko nie korzystało z tego stolika nigdy w zasadzie wystarczyloby samo krzesełko ale moze to zalezy od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła, zdrówka, radości, chwili zadumy nad tym, co ważne oraz przychylności losu w realizacji noworocznych planów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za pare chwil kolacja wigilijna z naszymi bliskimi....cieszmy sie ta chwila. Najwazniejsi sa z nami, nasze pociechy, niech czuja ze sa kochane i swieta to czas w ktorym jestesmy dla siebie wzajemnie lepsi. Wesołych kochane mamusie!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się dołączam do życzeń..kochane kobietki dużo wspaniałych chwil z naszymi maluchami i dużo zdrowia dla nich przede wszystkim:-D ps. nie obżerajcie sie za bardzo:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dołączę sie do życzeń. Dziewczyny Kochane zdrówka, miłości, pełnych portfeli i pociechy z dzieci. To juz moje drugie święta na forum. Rok temu nawet nie przypuszczałam że stanie się ono częścią mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Świątecznie Jak zwykle święta szybko mijają. Pogoda niestety sie popsuła. My dzis juz po spacerku w Nałęczowie, teraz troche odpoczywamy we wlasnym gronie. Ja sie nastrajam do tlumaczenia chociaz strasznie mi sie nie chce ale odkladalam i odkladalam wiec musze sie w koncu wziac do roboty bo termin goni. Małgonia złapała chyba jakiegos wirusa bo dostala goraczki w wigilie wieczorem i do tego ma biegunke. Nie kaszle, nopsek tez nie jest zapchany wiec to chyba nie grypa. Pozdrawiam wszystkie mamucie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze i tak, wlasciwie o tym nie pomyslałam. Teraz na szczescie jej juz przeszla goraczka.Musze sobie poza tym kupic taki termomentr dla dzieci brauna. Szybko i bezbolesnie mierzy temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lady_Ania być może to objawy ząbkowania ... Moja Martynka jest strasznie marudna, ślini się i wkłada całe piąstki do buźki ale jest również na etapie kolejnego skoku rozwojowego więc teraz mam z nią utrapienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, po prostu nie dałam rady złożyć wam życzeń na czas, więc składam spóźnione WESOŁYCH ŚWIĄT SIERPNIOWECZKI. Święta minęły, a tyle było przygotowań, czekania itd. My cale święta w domku byliśmy, bez żadnych wyjazdów, bo Kacperka te wysypki strasznie drażnią i ząbkuje, śliniaczki zmieniam co chwilkę, schnąć na kaloryferze nie nadążają. Goście nas odwiedzali. Sylwester spędzamy tez w domku, jakbym miała iść na zabawę, to chyba wolałabym iść do hotelu całą noc przespać. Macie już nocki przespane? mi maly budzi się o 24, 4 i o 6;30 totalna pobudka, bo on wyspany. Dziadek Jacek - gratuluje pierwszej perełki u maluszka. Meeg24 - mój Kacper ma ATS i normalnie w świecie nie radzimy sobie z krostkami na buzi i uczuleniem na główce. Maści nie chcą pomagać, mały drapie się strasznie ( już śpi w skarpetkach na rączkach), ma zly humor, to jakiś koszmar. Jak usłyszałam o tych żołnierzach w Afganistanie to od razu pomyślałam o Olince, jak fajnie że twój M szczęśliwie do domku wrócił. Idę sie wykapać i odpocząć po świętach. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ledwo żyję..Dziś wróciliśmy ze świątecznego matratonu... Bartuś ledwo to zniósł Wczoraj była taka histeria, że płąkał 3 godziny non-stop (darł się w niebogłosy) i zasnął dopiero o 21:15, gdzie on zasypia ok. 19:30. Dziś u mojego M rodziców znów dał popis, więc szybko ewakuowaliśmy się do domu. Po kąpieli zasnął jak zabity .Nie ma to jak w domu. Ale trzeba przyznać, że ja wymiękam i padam na twarz, więc co dopiero dziwić się dziecku. Wczoraj mieliśmy inaugarację marchewki (Pierwsza marchewka Hipp) i...Bartuś nią pięknie pluje i miny robi jakbym mu żwir do jedzenia dawała. Widok bezcenny . Nawet dziś dodałam do niej trochę mojego mleka, ale nic to nie zmieniło. Ale będę nieugięta. Jutro podejście nr 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mamuski. Ah ale sie zdeczko stesknilam ;)) My nadal siedzimy na poludniu u tesciow, wracamy do domciu w piatek, tuz przed sylwestrem. Jest mi tu dobrze musze przyznac, zgrzytow nie ma, jestem meeega odciazona obowiazkami i relaksuje sie przy tv i kompie i ksiazkach;) Wczoraj odwiedzinki u ciotek meza i zaliczylismy województwo Podkarpackie az;) Okazja do podrinkowania u chłopakow, i miałam niezly chrzest bo musialam nocą wraacac autem z całą załoga nie znajac terenu;/ ahhh adrenalina mi skakala, tak jak te widoki ktorych na szczecie nie widzialam noca, bo za dnia pieeeekne przepaście górzyste hehe;))) Mały tyle znowu bodzcow mial nowych, wrazen miejsc ze w ogole zadnych drzemek nie chcial ucinac i marudzil pozniej okropnie. Jutro spedzamy cały dzien w Krakowie wiec kolejne nowe Twarze na synka:) Dzisiaj nastał jakis przełom, młody zassał smoka;) jako uspokajacza! szok normalnie,,,nie podaje mu piersi w ciagu dnia i widocznie zapomniał o niej a potrzeba ssania duza wiec wzial do buzi smoka;) Mamy problem tu z zaparciami, brakiem kupy i wzdeciapi, piardami.;/ eh.. troche mnie tesciowa futruje jedzeniem, ale w miare uwazam na skladniki. Moze to zmiana klimatu albo tyle wrazen? Juz sie meczyl ze podalam czopka pierwszy raz po 1,5 miesiacu. Z budzeniem pocachontas u mnie tez nie różowo. Budzą go piardy ok 1, i wtedy palec do zassania, a od dzisiaj smoka podam. i dalej kima, Potem ok 4.30 chyba głod juz budzi bo palec nie pomaga wiec cycus idzie w ruch. no i o 6.30 juz koniec spania. nie wiem naprawde jak wydluzyc mu to spanie bo nie chodzi az tak wczesnie spac, tzn chodzi o 21 , w ciagu prawie nie spi.... skad ten bobo ma siłe.. Daje mu kleik na noc i niestety słabo z tym spaniem, o godzine sie wydluzylo. Ile podajecie wieczornego mleczka albo kaszki lub kleiku dzieciom?? Moze ja za malo daje? Za 3dni konczy 4 miesiace., podaje mu 120ml na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita,Karolinka już ochrzczona :) i mamy pierwszego ząbka obyło się bez boleśnie bez gorączki i marudzenia, no może tylko troszkę więcej robiła koope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!! Pocahontas--- to mój mąz wrócił z Afganistanu :) Mąż Olinki był w szpitalu kilka tygodni :) Ja też się cieszę, że wróciła ta moja chłopina do domu ;) My po chrzcie już :) Maleńka uśmiechała się do księdza, a 3/4 mszy przekimała. Na przyjęciu też super, pół była aktywna a pół spała. Dostała duużo pamiątek, kasiorki też i właśnie myślę co by jej kupić. Na pewno krzesełko kupię, myślę też o stoliku edukacyjnym albo przyszłościowo pchaczu. Saama nie wiem już. Na święta byliśmy u mojej mamy, teściową mi poryło to nawet do niej nie dzwoniliśmy :o Rodzina się zjechała, fajnie było, rodzinnie i tak radośnie :) Lady Aniu--a to nie jakiś rotawirusek przypadkiem? Ta biegunka podejrzana. Dużo dawaj pić, takie maluszki błyskawicznie się odwadniają. Lena ślini się na potęgę, zaczęła już jej śliniaki zakadać, bo nie wyrabiam z praniem ciuszków :o Nio pozdrawiam poświątecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, czy wy chodzilyscie po porae do pediatry od czego zaczac rozszerzanie diety maluszka? Bo w sumie dzieki wam, to leciutkie pojecie mam, jako tako. Dylemat mam czy podac pierwsza zupke, czy marchewke? Jablko bym chetnie podala bo dzidzius ma zaparcia czesto. Albo suszone sliwki gerbera, po 3lyzeczki dziennie na te zaparcia? Podac mozna rozrobione w wodzie tez.... No w sylwestra chce mu podac jakis sloik i wacham sie od czego zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×