Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

A ja wróciłam ze spacerku i masakra z tym śniegiem,jestem mega zmachana,aż ręce bolą od pchania.Dobrze że mam duże pompowane koła,bo szła babka z wózkiem na mniejszych i jeszcze tych obrotowych i ta to miała problem dopiero.Kiedy ta zima się skończy?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie Maryjo Nazarejski itd:O:O:O właśnie przerzuciłam 18 ton sniegu, ręce normalnie mam do kolan, Bronek ryczy, że głodny, Franek śpi w najlepsze w wózeczku (1.5 g na polu), psy wyglądają jak bałwanki, wszystkie 3 do prania:O:O:O A za 2 godziny i tak będzie robota od nowa:O:O:O DAWAĆ PĄCZKA!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już paczków- zjadłam całe 3 i mnie zmuliło:-D jak to dobrze ze ja nie muszę odsnieżac!!!dzisiaj......:-D bo z małym nie wyjde bo za mocno wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah DJ wspolczuje Ci ze musisz machac lopata. u nas na szczescie piekne slonce i wszystko sie topi. raz machalam u rodzicow i po 30min mialam dosc... bylismy dzis u okulisty na kontroli. na szczescie wg niej to nie jest zez, zbadala dodatkowo dno oka, musiala zakroplic dwukrotnie malej oczy, na rozszerzenie zrenic. teraz mala srednio widzi za dnia ;) ale probuje zeby maks dlugo spala. mamy isc jeszcze do kontroli za pol roku, ale cale szczescie wszystko z nia w porzadku. takie chuchanie na zimne. ale lepiej tak, bo spotkalismy tam mame 6miesiecznej dziewczynki,ktora to miala operacje juz niedlugo po urodzeniu bo stwierdzili u okulisty przypadkowo ze ma za duze cisn srodgalkowe! a u naszej ten efekt to czesto wystepuje u maluszkow bo maja szerokie noski i oczy sa bardzo rozstawione na boki, z czasem ma zaniknac. oby. co do kaszek to ja mala futruje kilkoma, jedna z glutenem jedna bez za dnia, jedna na mleku a przed snem keksy hippa,b.fajne! obiadek dostaje przed spaniem po poludniu,choc kiepsko jada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paczka dzis nie jem zadnego,sama niedlugo bede wygladac jak paczek, za duzo wcinam ciastek ;) specjalnie juz nie wyjde do cukierni,po rannej wycieczce do okulisty teraz mala spi na balkonie-polecam takie wyjscie dla tych ktorym trudno wyjsc na spacer lub nie maja czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde....trza było rano brać jak dawali:D:D:D Pączki rzecz jasna:P Mum🌻 dobre wieści! ❤️ cieszę, się, że wizyta u okulisty wypadła pomyślnie:D A co do śniegu....ledwo weszłam do domu, zaczęło tak walić od nowa, że naprawdę za chwilę będzie trzeba kopać od nowa:O Ale taką zimę to ja lubię:D:D:d Przynajmniej dzieciaki mają radochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z badań. Dziecię bez mamy przeżyło, tata z dzieciem również. Synuś się na mnie obraził, wyjechali po mnie na dworzec to w aucie w ogóle na mnie nie spojrzał , ani uśmiechnął. Dopiero jak w domu dałam mu cyca to stał się milutki dla mamy. A pączki zjadłam dwa i teraz chce mi się ogórka kiszonego tak mnie zmuliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam 2 pączki :) A w Gdańsku wogóle dziś śnieg nie padał :) także 2 godzinki spacerku zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze tym co moga jesc i nie tyja;) Tez bym tak chciala:) Ja to mam ostatnio wrazenie ze z kuchni nie wychodze. Wczoraj dwa ciasta i zupa ogórkowa, za to dzis 3 obiady machnelam normalnie. Zupka dla Gosiaka, dla mnie pieczen z miesa mielonego wersja bez tluszczu, dietetyczna i wersja niedietetyczna dla reszty mielone na paltelni, z ziemniaczkami i buraczkami zasmazanymi. Wczoraj mnie pierworodny poprosil o taki zestaw i nie moge mu przeciez odmowic dobroci;):) Nie mam juz sily. My wyszlysmy na 30 min, porecilam sie troche na dzialce i przeszlam kawalek gdzie sie dalo. Gosia na siedzaco podziwiala świat, nawet porobilam kilka fotek bo to jej pierwsze wyjscie w tej pozycji :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek tez bylysmy na szczepieniu, mierzeniu i wazeniu. Gosia ma 70 cm i wazy 7 kg :) Okaz zdrowia :D Na nastepne pół roku spokoj ze szczepieniem. Mamy chodzic tylko sie wazyc i mierzyc co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................24 ......6960.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................23.......8370.........71cm.......Dz........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700-WLKP, Leszno uzupełniam o siebie bo byłyśmy wczoraj się mierzyć i ważyć :)) a przy okazji zmieniłam Lady_Ania109 bo się pochwaliła swojej Gosi wielkościami. Jak będziemy tak dalej pisać to za 10 lat będziemy podawać u dziewczynek rozmiar w klatce piersiowej :]:]:] ja zaraz lecę robić pączki tylko muszę skoczyć z małą do sklepu po mleczko :) a wczoraj też sie narobiłam - kopytka z gularzem :)) mniam mniam także mam obiad na jutro już zrobiony bo dziś rosołek dla odmiany. dziewczyny nic nie mówcie mi o śniegu bo nie moge uwierzyc - ja dziś z małą w bluzeczce opalałam się na ogrodzie ;) jakby co zapraszam do siebie. TNKS do jakiego wieku zamierzasz tak cukier omijać? chwali się to że tak się zawziełaaś. trzymajcie się ciepło pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny tyłki do góry sprzed telewizorów i ćwiczymy ;) aga15510 właśnie włączyłam - wygląd wyglądem ale niektóre to już przeginają. szkoda dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerku mala jeszcze drzemie, u mnie +5 ale u ciebie _aga_ to juz chyba wiosna. zjadlam jednego paczka i nie byl za dobry, tak mi sie marzy taki zwykly polski paczek z lukrem. tu narobia cudakow np. z misiami zelkami lub rozne w czekoladzie, a takie zwykle to tylko z pudrem. a takich polskich nie ma! i smak nie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas +12 i wcale nie na słońcu ;)) idziemy tym razem na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- kopytka z gulaszem mniam mniam, slinka cieknie bo uwielbiam kopyteczka oczywiscie domowej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie wszystkie stronki nadrobic. Piszecie jak szalone. Pamietacie jeszcze o mnie. Kiedy macie czas na pisanie mna kafe? Chyba jestem za malo zorganizowana. Ja dzis na dworze z Kacperkiem bylam ok 1,5h. Sloneczko slicznie swiecilo. Maly dzis jesc niechcial,niech juz te zabki wyjda bo oszaleje i ja i on. Kurcze faktycznie w kaszkach jest sam cukier. Az strach. W przyszlym tyg wybieram sie na zumbe z kolezanka,musze tyleczek ruszyc;w grupie wieksza mobilizacja i zajecia sa na 19sta,wiec m zajmie sie dziecmi. Wczotraj winko testowalam ,no i dzisiaj cierpie caly dzien. Tnks i jak wyniki moczu malej? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zaskocze Cię - mam zamiar unikać białego cukru jak długo się da, a wiem że da się długo... Córka moich znajomych ma 5 lat i nigdy cukru w ustach nie miała, syn znajomem ma 6 lat i jest pewien że cukierki to suszona np żurawina a chipsy to płatki kukurydziane - a ja będę trzymała małą z dala od cukru tak długo jak nie będę miała pewności że nie odziedziczyła po mnie cukrzycy... Owocowe deserki są dość słodkie, nie sądzę by było im trzeba cukru... Pocahontas :( jestem załamana :( dowiedziałam się że: coś się z pewnością niedobrego dzieje, ale na podstawie tych wyników które miałam nie można stwierdzić co... Może mieć kamicę nerkową, ale to pan DR stwierdzil że nie powod do strachu... według wynikow wynika że w pęcherzu znajduje się krew czyli nerki nie pracują tak jak powinny, wg drugichh wynikow możliwa infekcja i jeśli się znow leukocyty pojawią to będą jej zakladac cewnik żeby miec 100% pewnosci czy bakteria jest w moczu... W kazdym razie z rana jedziemy oddac do badania mocz, krew i zrobic morfologie z rozmazem, a z wynikami w sobote jedziemy do DR na usg nerek i brzuszka... Bo po za tym mała ma refluks... Nie ulewa więc nie od tego nie przybiera, ale pojkarm jej się cofa i przez to ma non stop czkawki :o Martwią mnie te nerki :( boje się że to będzie coś poważnego :( A i jeszcze dr kazal zrobic kal na pasożyty... Mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt dziękuję Ci Kochana! Wyślę linka kumpeli żeby mi kupiła ;) Dziadek u mnie to samo :o z tym śniegiem :o wczoraj m do 24 odśnieżał a dziś znów śniegu po kolana :o Aga wyślij nam tą pogodę!!! Nie bądż taka - podziel się! Ciotka znalazłaś info skąd ten "zwyczaj" z trumnami? Katienka jak dieta? Ja dziś 4 dzien i 3 kg mniej :D woda - wiadomo, ale 3kg to 3 kg :D jeszcze tylko 27 i będę "laska" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminku❤️ nie załamuj się🌻 wazne, że odkryłaś, że coś nie gra i działacie! Podleczysz Malutką i wszystko będzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mala spadła już poniżej 25 centyla :( z 50 :o to jeszcze niby jest w normie, ale trzeba szukać przyczyny... Oczywiście mamy już wprowadzać kaszki, kupiliśmy sinlac ( z polecenia dr) - pisze na nim nawet że podaje się "osobnikom" ktorzy malutko przybierają... A po za tym znalazłam w piotrze i pawle hippa owoce + zboza i jedno to np grysik ryżowy z jabłkami i winogronami... Dziś na noc dostała mieszankę 70ml tego hippa + 80 ml mojego mleka + łyżka sinlacka - gęste to było, wydawało się być treściwe... Mała wypiła szybciutko - smakowało jej mimo że bez cukru aga :p i mamy jej te kaszki 2 x dziennie dawac... Także na śniadanko też dostanie... Zastanawiam się tylko - jak my idziemy na bad krwi to idziemy na czczo , ale mała chyba mogę nakarmić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku 😘 mam nadzieje że to nic powaznego :( zabrzmi to dziwnie, ale modle się żeby to była "tylko" infekcja :( bo jak to coś z nerkami to się załamię :( i na 2 dziecko na pewno nie zdecyduje... Nie wspominając o tym że poczucie winy mnie zeżre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku bo wiedziałam, że mamy w genach problemy z nerkami... Póki co nastawiam się że to jakaś "głupota" i za chwile będzie po wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A weźże się uspokój!❤️ u mnie w rodzinie sami sercowcy i rakowcy i co? Nie można tak myśleć! Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze🌻 trza chłolerę infekcję zwalczyć, tę łoną jedną bestyję i do przodu. Nie przyjmuj niczego innego do wiadomości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×