Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

MT78-sa z HIPPA, ja mam ab 6Monat Bio-Milchbrei Gute Nacht Kinderkeks. do przygotowania z woda. 500g. chyba ze samych keksow szukalas to nie wiem czy sa, a chrupek jeszcze nie szukalam w ogole,boje sie jej dac,zeby sie jej cos nie przykleilo do gardla .. jakos mam stresa.ale kupilam babydream BIO Dinkel-Zwieback w rossmanie, to zamierzam najpierw podawac jak jakies opakowanie wykoncze. chrupki poszukam jeszcze. a te keksy mala uwielbia, pachna rewelacyjnie,ale ze sa bez cukru to mi nie smakuja, ale pachna super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT-w ogole to zameldowalam sie w milupie i dostalam probki ze znizkami i lyzeczka. w dm tez warto byc zarejestrowanym,sa znizki. no i rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to bylan ja. Kurcze ale on wcina zupki. Jutro sie jeszcze raz z nim zwaze rano. Wizyte mam 28.lutego. Hmmm a moze czas na zastapienie jednego mleka kaszka,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga nasze maluchy są tak samo "stare" :D nam dr kazal wprowadzic kaszke 2 x dziennie że wzgledu na taki maly przyrost 200gr w miesiac wiec mysle że u Was też czas na kaszke ;) polecam ten sinlac mala go je z ochotą, jest bez cukru, mozna go podac i na mleku i na wodzie , ja podaje na swoim mleku i z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloou. Nie dałam rady ogladac czarnego łabędzia, zbyt straszny, ja sie boje horrorow , M dobil do konca. A ja gotowałam zupki małemu, ziemniaczki i marchewke, narobilam 8 sloikow, po 190gram. Na troche starczy ;) Jutro obowiazkowo spacerek bedzie zaliczony, oby sloneczko tez bylo :) Lece powolli do wyrkaaa. TNKS - nie odpowiedzialas mi na pytankie wtedy, moze i celowo . pytalam jak niunia Twoja ma na imie>? Jesli kiedys pisalac, to przepraszam, przeoczylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Tynkowa pisałam, pisałam, a teraz nie. Celowa... W każdym razie - Kalina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, kalinka, kalinka maya, f sadu yagoda malinka, malinka maya. piknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dokładnie tak Tymkowa :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!!!! TNKS-termin---no super wieści :D Bardzo się cieszę, że jest wszystko ok, no prawie, ale refluks to sobie ww mija z wiekiem (zazwyczaj). Wstyd się przyznać, ale ja też nie wiedziałam, jak to twoje mlode ma imię ;) Ślicznie Kalinka :) Czemu nie pisałaś? Przez M? Laski moja Lenka mnie woła :D Jeeejuuu od dwóch dni jestem maaamaaa :D kocham to moje malutkie, dam się pociąć za nią :D Ja gotuję małej, lepiej je moje zupki niż słoikowe. A te słoiczki co mi zostały to wykorzystam, jak gdzieś się będzie jechało. Zrobienie jej zupki zajmuje tyle co 20 minut. No i mam tę fajną książeczkę, co któraś tu polecała, super są te przepisy. Aktualnie jutro przymierzam się do zrobienia deserku z gruchy i jabłka. Tymkowa--super, że mały się nie bał, Lena przyczepiła się do mnie, jak kleszcz i tyle było basenowania ;) Dzisiaj mieliśmy znajomych na wódeczce, wszedł kolega a Lena na jego widok w ryk :o Normalnie dzik! Zrobił się szum, hałas i to moje wrażliwe dziecię dało popis. No i jak ja mam wrócić do pracy, jak to taka przylepa, taka moja przylepa uściślę. Cały czas musi mnie mieć w zasięgu wzroku, słuchu lub dotyku ;) A najlepiej, jak bym biegała po domu z gołymi cyckami ;) Jak się przebieram i widzi piersi to mlaska ;) Oglądnęłam właśnie "Białą Masajkę", brrr za nic bym tam nie chciała mieszkać, choćby nie wiem, jak love było piękne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - super wieści!!! Mój mały dzis jakby troszkę lepiej, a teraz śpi i nie furczy! Póki co nosek czysty! Jakoś się nie mogę odważyć dać małemu chrupki. Tutaj są bardzo fajne przekąski dla maluchów, ale wszystkie po 7 miesiącu. Chyba więc jeszcze trochę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Misiaczkowa przypomniałaś mi!!! Mója mała też rzuciła już pare mamma :D miękko mi mimo, że wiem, że ona nie świadomie to mówi :D przed chwilą była na etapie "pupa" i namiętnie powtarzała :) Co do imienia, nie ukrywam przed Wami jak widać, ale jak niektóre np ciotka nie używam w każdej wypowiedzi ;) właśnie ciotka jak się Twój potomek zwie? Bo chyba się nie chwaliłaś :P M tu nie ma nic do rzeczy ;) on wie , że to forum jest moje i nie zgaląda ;) wie o Was ile trzeba :) zan Dziadka Jacka - meme Bronka i Franka - wnuczke fajnego dziadka od "dziadzia ja bam dziadzia ja papa", zna Tymkową i wie że młody biedny się meczył z kolkami a teraz wyszło wzmożone napięcie ;) zna misiaczkową mame Lidki i Lenki ktora stara się za marne grosze sprzedac dom - wlasnie - jaki duzy? Masz gdzies w necie oferte? M nie wierzyl że za takie pieniadze... Zna pocahontas i Oliwke i Kacperka ktory byl biedny chory i w szpiatlu, zna age ktora mieszka w anglii i ma fajna pogode, zna mt ktora podpowiada jakie produkty są w de dostepne, zna ciotke ktora slucha dobrej muzyki i ma psiura do ktorego guga itp. Itd. ;) mam wymieniac dalej? Zna Was na tyle by kojarzyc o kim mowie :) jak mowie że Lady na diecie tak jak ja, to kojarzy podstawowe fakty - lady w moim wieku :P że Katuenka ma Bruna :) że hjk miala najlepszy z nas poród ;) że aga urodzila tego samego dnia co ja że Olinka ma przeboje że zdrowiem, że koteczkowa ma dzieciecy biznes itp. ;) choć mysle że często się gubi :D musze naprowadzac jak coś opowiadam :) "wiesz u Olinki się zmiana w płucu nie powiększa" "super! A ktora to olinka? " "No mama 3 muszkieterów" "acha! No suppper!". Tyle wie :) heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, jesteś wspaniała. Wzruszyłaś mnie tą krótką historią tego forum. Naprawdę. Fajna z Ciebie babka i dobry człowiek. Szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS tak jak np Maleńczuk. cholera w moim przypadku na 100% sprawdza się "robota lubi głupiego" bo nie tylko dla małego gotowałam ale i oczywiscie dla nas i dla zwierza. właśnie jesli chodzi o te chrupki to mały sie nie dławi pod wpływem sliny one się super rozpuszczają ale nie mniej jednak jestem przy nim jak je mamle bo zwierz się bardzo na nie czai. ode mnie zwierz nie chce a od małego by capnął. micha cholera stoi nietknieta a reszta zupek czy mleka znika w momencie:-D no ale to jeszcze do przyjecia gorzej jak mały się bedzie czaił na psie żarcie:-D :-D czy on miał skok? kurczę nie wiem. na pewno nic go nie bolało bo to nie ten płacz, ale umęczył mnie gorzej niz przy kolkach. misiaczkowa łał ja tez juz chcę "ma-ma" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że mamy już 16 tys postów (ponad)? Gdyby to zamienic na złotówki i wypłacić aktywnym forumowiczkom to mamy po becikowym :D A propos becikowego to czy któraś z Was brała w tym roku? Wiecie jak trza załatwić? Co przedstawić i gdzie? Bo ja jeszcze becikowego nie odebrałam a nie mam zamiaru odpuścić tysiaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka mogę tak dalej heheh :D bo nie wszystkie wymieniłam - przepraszam! No i nie wszystkie fakty sprzedałam ;) Ciotka mów jak się Twoja dziecina zwie:P Moje psiuryry dostały dziś nową karme :D m kupił bosha bo pto planu już znów nie chciały jeść - znudziło się cwaniakom!!! Ciotka wiesz jakie "wargulce" ma bernardyn? Wiszą mu do "kolan" ale, jak im niose mięsko i warzywka z rosołku, albo jakieś przeterminowane ugotowane kiełbaski, to stoi cap jeden przy mnie jak szykuje im michy i potrafi tak te "fafelki" pozwijać przy "warczeniu na owczarzyce że aż mu zęby widać :D ale tylko wtedy gdy w gre wchodzi dobra wyżera :D effekt taki że i tak ona mu zeżre ale przynajmniej poudaje "chłopa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos gotowania...:D:D:D Właśnie mi się przypomniały moje początki z Panem Misiem:P Na 10 zupek 9 spalonych, wszystkie garnki do śmieci, mogłam nastawiać komórkę, kurkę w kuchni:P, przypominacze w kompie, ipodach Starego i Bóg wie gdzie jeszcze...prawie zawsze orientowałam się PO fakcie:D:D:D Nawet w desperacji prosiłam małża, żeby do mnie dzwonił...owszem dzwonił i nadawał mi od niezorganizowanych co mnie tak wpieniało, że zapominałam o wyłączeniu tych pieprzonych zupek:D:D:D A teraz...odpukać....nie zdarzyło mi się jeszcze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka mogę tak dalej heheh :D bo nie wszystkie wymieniłam - przepraszam! No i nie wszystkie fakty sprzedałam ;) Ciotka mów jak się Twoja dziecina zwie:P Moje psiuryry dostały dziś nową karme :D m kupił bosha bo pto planu już znów nie chciały jeść - znudziło się cwaniakom!!! Ciotka wiesz jakie "wargulce" ma bernardyn? Wiszą mu do "kolan" ale, jak im niose mięsko i warzywka z rosołku, albo jakieś przeterminowane ugotowane kiełbaski, to stoi cap jeden przy mnie jak szykuje im michy i potrafi tak te "fafelki" pozwijać przy "warczeniu na owczarzyce że aż mu zęby widać :D ale tylko wtedy gdy w gre wchodzi dobra wyżera :D effekt taki że i tak ona mu zeżre ale przynajmniej poudaje "chłopa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS--hhihi, moja Lena dzisiaj, jak do niej coś klepała powiedziała tak (cytuję dosłownie) "bla bla bla" ;) No i mnie 6-miesięczne skutecznie zgasiło ;) Fajnie być rozpoznawanym ;) Mój M tez Was zna, a jako że aktualnie próbuje mi wybić z głowy trzeciego potomka chyli czoła Olince ;) Co do domu, to w naszej okolicy (lubuskie) to niewielu ma pieniądze. My ten dom mamy już 7 lat, 6 potrzebowaliśmy, żeby wziąć się za jego remont :o No i niestety to jest zabudowa szeregowa, więc cenowo szału nie ma. Załóż maila to ci wyślę linki do agencji, bo ty na fb nie jesteś, jak pamiętam. I serio, nie ma się czym jarać, bo tylko metraż, środek, tył jest taki no można rzec ładny, ale przód domu nie jest zachwycający. Wiele osób jest nastawionych na kupno domu jednorodzinnego wolnostojącego. A tu kupa metrów, na wsi i najlepiej żeby za darmo oddać. Ciągle spotykam takie osoby, które mi "wyceniają" dom, choć go nie widziały na dużo mniejsze kwoty, a ja potem wyję. Tak jak dzisiaj, kolega powiedział, że max 1000 zł za metr, jak regularna cena za metr domku tu to 1800 zł. No i jak tu nie wyć, jak ludzie mają takie podejście, od 3 tygodni telefon milczy. Wynajmiemy, przeczekamy kryzys i wtedy zobaczymy. Żyć tu nie chcę, to nie mój świat. Na moim fb jest ogłoszenie, w jego treści podaję stronę agencji, może któraś z dziewczyn ma twojego meila to ci wyśle, tu nie chcę wklejać, żeby pół świata nie oglądało moich włości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój najnowszy psi nabytek to młody berneńczyk:O:O:O Zaraza mała❤️ Mąż mi przywiózł i zaraz potem spakował manele i pojechał gdzieś.....w p....zdowice wielkie Także teraz mam 3 i mam dość:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS . na pewno dawałam zaswiadczenie od gin ze byłam pod jego kontrolą i akt urodzenia. ale szczegółów nie pamietam bo m załatwiał. a propo -mały wykąpany najedzony usypia. ja ogarniam kuchnie. nagle słysze z pokoju gdzie mały muzyke na full. wpadam dziecko buzia w podkówkę a tatus siedzi na necie .....z słuchawkami na uszach. tyle ze nie podpietymi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie zajarzył ze mu przez słuchawki nie idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja też chcę "mama"! Tym bardziej, że rozwoj mowy to dla nas bardzo drażliwa kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa ciotko! Ja troche wypiłam dzi i dopiero zakumałam. - jak Maleńczuk :D a wiesz że mam sentyment? Znam jednego ;) mamy w rodzinie ;) moja mała kocha go całą sobą od okresu noworodkowego gdy nawet mamy jeszcze "nie kochala" hehehe ma świetne poczucie humoru :) heheh i dobry człowiek też :) fajno!!! DJ chyba zaczne garnkami dilowac w Twojej okolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS--podzielam zdanie koleżanki Katienki :) Spoko babka jesteś! Dziadek---kurfa ale słodziak ten berneńczyk! Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos fb... nieśmiało zapytam... mogę się podpiąć? Zrozumiem odmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS pisałam o 23,26. ja zawsze myslałam ze bernardyny to takie flegmatyczne duże mało ruchawe przytulaski. zmieniłam zdanie jak przeszłam jakąś ulicą gdzie chyba fani tej rasy mieszkali- w co 3 domu były. bynajmniej nie były mało ruchawe. szłam i oceniałam tylko wysokości ogrodzen:-D a towarzysz dla mojej bestii by się przydał. moze by jadła uczciwie. Katienka pisz tu o co chodzi z tą drazliwą kwestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa🌻 cudo, ale psiekrwia, że hej:D zeżrał mi dzisiaj pól buta o innych szkodach nie wspomnę:P reszta stada go nie znosi, bo wyżera im cała strawę:D:D:D TNKS🌻 diluj, bo u mnie ciągle jakieś straty w tym temacie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa jutro podam maila bo musze sprawdzic czy pamietam haslo :o korzystam tylko że sluzbowego a jego nie chcialabym tu podawac :o Ciotko dzięki 😘 Dziadek mnie mój m dziś pol dnia nastawial że nie mozemy miec 3 kota :p mamy 2 psy i 2 koty :P nie kumalam o co biega, potem wyjasnil- jutro jedziemy z kotami do wet je zaszczepic a tam jest mala znajda :D mala wlochata kulka i m znając mnie się boi że przytargam do domu :D... Ale nie... Nie mogę... Mam uczulenie na koty jak się okazalo i się dusze wiec nie mogę się nimi zajmowac :( także nie będę nalegac... Tym bardziej że mamy w okolicy biednego samotnego zabidzonego pieska ;) hehehee Misiaczkowa, Katienka - wzajemnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minełysmy się postami.... no tez znam paru są nawet ok. aczkolwiek mało do dziecka tak mówimy przewaznie ksywa jakas jest na tapecie. a props malenczuk mnie ciut drazni jako osoba. ale jego piosenki bardzo lubię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham koty:-D :-D :-D niestety aktualnie nie mam i nie bede miec. ratuje sie wiec figurkami kotów obrazami koszulkami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×