Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Tymkowa mi się nie chcę strona załadować : / napisz jak to w googlach znależ? Ja z filmikow kocham "blondynke oksane" a w zasadzie wywiad z nią i frytke u cejrowskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- to bedzie ordynarne co napisze, ale poszukaj "ala nie wali mu pały" youtube ;) heheheheh ..powaznie mowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc LA Amber mnie dziś caly dzień tak łeb napiernicza że zaraz tabletke chyba wezme :o pieprzone ciśnienie... A drina i owszem, ale ja standardowo JD&co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialam sie posmiac a tu taki komunikat: Niestety, ten materiał muzyczny wytwórni SME jest niedostępny w Niemczech, ponieważ organizacja GEMA nie przyznała YouTube odpowiednich praw do publikowania muzyki. Juz nie wspomne, ze z onetu tez nigdy nie moge nic obejrzec, bo jestem poza krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS u mnie ostatnio hitem była Twoja próba zabójstwa męża drzwiami od samochodu. Normalnie sikałam ze śmiechu, normalnie aż nie mogłam m przeczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi M to pewnie tez juz kojarza daną osobe jak gdzies w kontekscie uzyjemy nicka prawda. ;) Moj M to sie brechal jak DJ opowiadal o Dziadku Jacku i przygodzie na stacji cpn ;)))) to bylo Rewelacyjne!! ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa - niezłe faktycznie. ja dzisiaj cały dzień byłam u mamy z dzieciaczkami. Teraz nadrabiam zaległości, ale tyle naskrobałyście, ze szok. Kiedyś miałam jakiegoś trój kołowca i masakra, nie polecam. a zwłaszcza spacerówki, bo wtedy dziecko lubi przechylać sie na boki , jak już szkrabek chodzi to ciężko się go prowadziło jedną ręką. Dla mnie najlepsze zawsze były duże koła i tak pozostanie. Teraz mam espiro enzo i jedyna wada to to , ze nie ma przekładanej rączki, a tak to mi odpowiada. wikula - często jest tak, ze nie wiadomo jak się zachować w ciężkich sytuacjach. Dużo delikatności i często jest tak ze im mniej słów tym lepiej, chyba ze akurat będzie miała ochotę się tobie wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT - albo ten link kliknij, albo wpisz w googlu "ala nie wali mu pały" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber!!! Ja sobie normalnie wypraszam :D w życiu go zabić nie chciałam! No bynajmniej nie wtedy :p a tak serio to nie dalej niż 3 dni temu coś "pyskował" i mu rzuciłam wymownym hasłem "bo Cię do auta zaprosze" :D i oczywiście oboje w śmiech :D Tymkowa mój też kojarzy Was wybiórczo, a DJ to zna i z "dziadzia ja bam, dziadzia ja papa" i z zakupów protoplasty i wsiadania nie do tej fury :D swoją drogą DJ miałaś poopowiadać jeszcze :D Filmik widziałam hehe - fajny ;) zobaczcie sobie wywiad z blondynką oksaną i frytke u cejrowskiego - to troche długie ale warto :D a oksana jest jedyna w swoim rodzaju "yyyyyy w sumie tak " :D " oksana jakie masz zainteresowania? - yyyyy interesowania, zainteresowania to dyskoteki, chłopaki i takie takie, ale ogolnie to nauka mnie najbardziej kręci bo mam nadzieje na przyszłość" kwicze ilekroć to oglądam :D a za 1 razem przysięgam za na prawde spadłam z krzesła ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, TNKS nie wątpię:) Przypomniało mi się jak kiedyś mój m poprosił mnie żebym mu włosy skróciła:)Spojrzałam jak na wariata, że niby ja? Ale kupił sobie specjalnie maszynkę do włosów na tą okazję i chciał mnie nauczyć. Więc ok, spróbowałam raz, drugi, trzeci pod jego całkowitym nadzorem:) W końcu doszłam do dużej wprawy i juz nie siadał centralnie przed lustrem i nie pouczał mnie co 5 sekund:) Ale pewnego dnia:) heheh, zagadaliśmy sie i ja na najkrótszej końcówce przejechałam mu przez środek głowy:D Zaznaczam, ze górę zawsze miał dłuższą niż ta koncówka:), która była przewidziana na boki i tył. Wyobraźcie sobie, ze zamiast ubolewać, to nie mogłam się opanować i śmiałam się do łez. Fakt obraził sie wtedy, ale dobrze, ze było lato i mieliśmy wtedy urlop:) Aga napisz co tam z maleńką. Mam nadzieję, że nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber u mnie jest odwrotnie ;) mój m jakby mógł się włosów na zawsze pozbyć to by tak zrobił :o co mnie nie odpowiada :o walcze z nim i na 0 się już nie goli, ale zawsze mnie woła jak używa maszynki :D a ja jak za krótko przytnie to się wkurzam i mówie że ma ok, a mu gdzieniegdzie kłaki odstają dłuższe :p tak na złość :P Aga właśnie co z małą? Może 3 dniówka? DJ , ciotka!!! Gdzie wy!!!??? DJ dawaj tą huśtawkę :p Olinka hallo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dola ;( mala najprawdopodobniej zlapala jakiegos wirusa. Uszy i pluca czyste gardlo troche czerwone nos lejacy sie. Temp caly czas 38. mam dawac regularnie co 6h paracetamol i obserwowac. Gdyby nie chciala jesc czy pic, albo dostalaby biegunki albo temp nie spadala pomimo lekow to szpital natychmiast. :((((((( teraz ona spi a ja czytam was z koma. pozdrawiam i duzo zdrowka zycze. Pa ps. Amber i tnks dzieki za pamiec o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga don't worry:) moj ost tez mial wirusa gardla..kazala podawac wlasnie nurofen, hascoseptem psikac..tez goraczka..a za chwile dostal uczulenia, wiec znowu szybko do lekarza,okazalo sie ze u dzeci czesto ten wirus ktory wywoluje bol gardla wywoluje takze wysypke..po 3 dniach maly zdrow jak ryba..najwazniejsze ze mala osluchowo czysta..zdrowka;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga dziś z rana pokazała mi wartość sprzed ciąży :) :) :) Tylko czemu nie mieszczę się we wszystkie spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uszy do góry!!! (Wiem - fajnie się gada ) , ale na pewno to nic groźnego i malutka szybko sobie z infekcją poradzi! Tak na prawde ciesz się że ma temperaturę bo to świadczy o tym, że jej organizm się broni przed wirusem :) zdawaj relacje jak teraz jest? Pamiętaj że dziecko zawsze wieczorem ma wyższą temperaturę niż za dnia!!! I nie stresuj się, tylko obserwuj czy pojawiają się jakieś objawy? Jeśli mała nie będzie miała rzadnych po za gorączką to idz jeszcze raz do dr, albo jeśli mimo podawania leku gorączka nie spadnie... Nic po za tym nie powinno Cię kochana dołować!!! Głowaa do góry!!! 🌼 DJ chyba nie jest aż tak przedpotowa :D a powiedz huśtać się dziecie do jakiej wagi może? Leżaczek do 18 kg a huśtawka? Jest na baterie czy do prądu? Jaką ma pozycję- siedzącą czy leżącą? Kurde jak my w smyku mega store wybiraliśmy z 20 huśtawek to z fp była niby z cudownej planety ( z której ja chcialabym wszystko :D) ale był to gniot... Nie podeszła mi :o DJ opowiadaj historie z życia dziadka- nooooo OPOWIADAJ!!! :D Aga jabi dziś świętujemy :D nasze dziecięcia dziś kończą pół roczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa moje dziecię spaŁo dziś znów normalnie tj 11 godz :D o 21:30 już spała jak suselek a wstala o 8:30 :D Zasnęła wczoraj na mnie... Chyba miałaś ciotka rację z tym skokiem rozwojowym... Ma teraz taką potrzebę przytulania się, że zasnęła wczoraj na mnie jak ją trzymałam do odbicie :D przeuroczy widok :D tak się wtuliła :) i jak tylko chwile mnie nie widzi to ryk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - duzo zdrowka dla corci TNKS i Aga Jabi dla waszych pociech wszystkiego najlepszego, niech rosna zdrowo. rozumiem ze wieczor mam rezerwowac na imprezke ;) moje dziecie jeszcze spi :) wczoraj sobie posprzatalam i zrobilam zakupy, takze teraz siedze pije kawke i pelen relaks. To lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze codziennie zgarniam stronke, jak ja to robie;) TNKS - to ja ten skok mialam jakies 2 tyg. temu, mala zasypiala przytulona do mnie przez dzien to z nia nieraz tak dwie godziny siedzialam tylko kocykiem przykrylam. Cudne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wiem ze niedawno o tym pisalyscie ale nie moge znalezc,.a wiec jakie krzeselka polecacie..niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest to samo praktycznie a rózni się tylko tym ze moje ma kółka tylko z tyłu a to ma i z przodu. wszystkie te krzesełka robione na jedno kopyto róznią się logo jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dla dzisiejszych półroczniaków 🌻 🌻 🌻 a u mnie nie ma żadnego Anglika a szkoda na pewno fajne rzeczy tam mozna zdobyc:-D TNKS padłam wczoraj. a dzisiaj mam ambitny plan robić NIC :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ciotka ja mam ten sam ambitny plan co Ty:) TNKS u mnie z tymi pojedynczymi włosami by nie przeszło:o Zawsze po "zabiegu" mój m ogląda się z każdej strony:) Dziadek nie obrażaj sie:) Wczoraj dublowało posty, dzisiaj zabiera. Hehe równowaga w przyrodzie musi być:) Aga, tak jak pisała TNKS, wiem że łatwo się mówi, ALE będzie DOBRZE:) Jak dzisiaj Malutka? Lepiej? Wiem jak to jest, moja jak katar złapie to zaraz mi ciśnienie skacze, żeby tylko na uszy albo oskrzela nie poszło. Bo niestety zapalenie ucha już przechodziła:o Oj ciężkie to było przeżycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×