Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ach i oczyswiście ode mnie też dużo zdrówka i najlepszego dla dzisiejszych półroczniaków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo : A ja mam zamiar skoczyć dziś do makro :D i zaopatrzyć moją atkinsową lodówkę gdyż zaczyna robić się w niej przeciąg :D Po za tym też robie nic poniewaz coś mi walnęło w plecach i ledwo się ruszam :o A jutro planujemy zabrać małą do zoo :D oby nie padało i nie wiało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, do Zoo:) Udanej wyprawy:) Ja jednak poczekam do wiosny, żeby było ciepło i zwierzęta powychodziły na wybiegi. Jakoś nie lubię wchodzić do tych budynków, gdzie śmierdzi tak aż nos wykręca mi na tył głowy:o A u mnie w mieście piękne zoo:) Chyba to najbardziej znane dzięki Gucwińskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na wiosne to może mojego m do zoo do wrocka też wyciągnę :D macie podobno najpiekniejsze w Polsce :D my jutro planujemy do chorzowa pojechać aczkolwiek oprócz pogody wycieczke mogą nam uniemozliwić jeszcze moje plecy :o mam nadzieje że mi zaraz przejdzie :o Aaa i dziękujemy za życzonka z okazji pół roczku :D Ranyyyyy jak to zleciało :D jeszcze "wczoraj" w ciąży byłam a tu bączek już pól roku ma i 7 k/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to trzymam kciuki za wyprawę i za plecy:) Oby szybko przeszło:) Zoo podobno najpiękniejsze, ale nie mam za bardzo porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze górnośląskie - chorzowskie ja lubie choć ostatnio byłam w nim chyba 100 lat temu :p ale teren jest piękny! Olbrzymi park a w nim min zoo, wesołe miasteczko , basen i mase innych atrakcji ;) ale marzy mi się zobaczyć wrocławskie i chyba m wiosną kiedyś wyciągne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS na FB właśnie napisałam, że nasze maluszki dziś świętują pół roku wchodzę na kafe i widzę, że tu byłaś pierwsza :). Żeby nam się dobrze chowały!!!! :) To ich pierwsze okrągłe święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nasze nie jest tak "wypasione: jak to w Chorzowie:) Ale kusisz, może ja na wiosnę wyciągne swojego m do Chorzowa właśnie:D We Wro jest bardzo duże Zoo, ale nie ma wesołego miasteczka i tym podobnych. Warto tam jechać jak jest ciepło.Polecam motylarnię - piękne motyle mają:) Obok Zoo jest Park Szczytnicki, Hala Ludowa i Pergola - ma fajną fontannę, która o każdej pełnej godzinie "tańczy" w rytm muzyki z głośników:) Naprawdę polecam. Jest tam też Ogród Japoński, ale najlepiej odwiedzać go właśnie wiosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wzajemnie :D 10000 lat w zdrowiu dla wszystkich naszych maluchów :D Amber to może wiosną wy odwiedzicie nas i my Was oprowadzimy a my odwiedzimy Was i wy nas oprowadzicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi, TNKS dla waszych dzieciaczków wszystkiego najlepszego od Antosia i ciotki Agi. My półroczku świętujemy w czwartek, imprezkę zrobimy później bo będziemy u babci w Borach. A z obcinaniem włosów miałam taką samą przygodę. Byłam dość zajęta, a M marudził żeby go obciąć to mówię mu żeby przygotował maszynkę. Zawsze obcinam go 6, a potem boczki 3. Woła mnie że już, ja biorę maszynkę i ciach, jeden drugi - i nagle patrzę a ostrza nie są założonej obcinam go na zero. Dobrze że to było z tyłu. Też mnie to tak rozśmieszyło, że nie mogłam się uspokoić, M obrażony, ale to on szykował sprzęt. Ale jakoś dało się, nawet za bardzo nie było to widoczne. Ciotka fajny taki Anglik jest, nowe rzeczy za pół ceny, tylko że nie ma sie gwarancji. Ale coś za coś. _aga_ jak dziś córcia? Amber byłam w waszym zoo. Fajne. M ma u Was rodzinę, byliśmy tam 2 lata temu. Zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej z Karpacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla dzisiejszych połówkowych jubialtów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS great idea :classic_cool: A możesz polecić jeszcze jakieś ciekawe książki? wiem, ze dużo polecałyście:) Ja lubię takie klimaty typy "Kwiaty...", ale na razie poczekam na kolejne części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aga15510 no ja mojego jak przejechałam przez środek głowy, to już nie było co ratować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzzięki aga i szymka 😘 Amber a jakie książki lubisz? Przeczytaj koniecznie wszystkie części kwiatów!!! Zajrzyj też do tych 5 osób które spotykamy w niebie - to takie książki które do końca zaskakują... A właśnie miałam pytać czy Twoim zdaniem kwiaty to horror? Bo tak pocahontas czy Lady gdzieś wyczytały, a ja bym tego w życiu z horrorem nie skojarzyła :o Aga 15510 na allegro dużo jest też takich powystawowch rzeczy... M kupił tak kostkarke do lodu i niestety nam się nie udało :o kostkarka pochodziła miesiąc :o a gwarancji niet... A wcale mało nie kosztowała... Ok 1000 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tak czasami sie zagadam, ze robię mechanicznie niektóre rzezcy. Jedna mniej śmieszna już dla mnie to jak wypłacałam pieniądze z bankomatu:o Była spora kolejka i spieszyłam się na jakiś egzamin. Rozmawiałam z m i nagle moja kolej. Karta w bankomat, pin, wstukałam ilość, którą chce wypłacić, akceptuj, odbierz kartę i poszłam:o Po 20 metrach zorientowałam się, że kasy nie wzięłam. Ach kobietka, która stała za mną sie ucieszyła:( Podobno podeszła tylko do bankomatu i zaraz bocznym wejściem z CH wypruła:o Ale byłam wpieniona, dobrze, ze chociaż egzamin wtedy zdałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kasy to nawet nie mów :o już pisałam jak notorycznie piorę kasę, ale to małe piwo... Zawse jakąś zgubie na zakupach, albo razem z paragonem potargam przy "porządkach w portfelu" :o Co do kwiatów - no właśnie się zastanawim na jakiej podstawie tak to ktoś określił? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam tutaj wczoraj podziekowac za życzonka dla Martynki :) także dziekujemy bardzo za wszytskie miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tak pamiętam, ze pisałaś o praniu pieniędzy:) Z tym horrorem to dziwne. Książka jest poruszająca jak dla mnie, bo juz pisałam, że normalnie zła byłam na niektórych bohaterów. Ale horror to nie jest, bo czytając ją bynajmniej nie odczuwałam strachu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mała podobnie jak wczoraj temperatura non stop jest ale najwazniejsze ze apetyt dopisuje. wczoraj psikałam wodą morską i dziś katarku juz niema wiec tez dobrze chociaż jedna dolegliwość mniej. teraz po sniadanku poszła spać. temperatura spada po syropku ale chwile pozniej wraca. moja chyba też ma ten skok rozwojowy bo zasypia wtulona we mnie na boczku, wszystkich innych ma w nosie i jest ryk. TNKS i aga_jabi zyczymy z małą 100lat i uśmiechu na twarzy maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!A u mnie dziś mocno wiejeeeee.Ja dziś 6 dzień dietki i najgorsze mam przed sobą weeekend,zobaczymy jak uda mi się przetrwać,bo weekendy są najgorsze przy diecie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zdrowka aga dla twojego malenstwa. Wszystkiego najlepszego dla polrocznych bobaskow. Ja nie posalam,ze "kwiaty..."to horror. Pisalam ze najchetniej czytam horrory,kryminaly itp staszne i przerazajace ksiazki. Zabije sie niedlugo-Oliwoa znowu ma ropny katar,bylismy u laryngologa i mamy torbe lekow,ale bez antybiotyku na szczescie. Kacler sir wykluca o cos,uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa a gdzie zamawiałaś te puzzle? Na allegro? One mają jakiś certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za zyczenia :). Co do wozkow, ja mam x landera trojkolowca i nie mam zadnego problemu z kraweznikami, jedynie te podwojne podjazdy odpadaja przy takim wozku, no i schodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa znalazłam, ze z allegro:) Jeszcze mi się przypomniało, ze pisałaś kiedyś o Spiewakach słodziakach, my mamy tego fioletowego:) Nikola dostała od cioci:) Fajny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy karmiące piersią ile razy dziennie wasze maluchy piją jeszcze mleczko? Ile minut, bądż mililitrów? Jak w ogóle u Was wygląda dzień pod względem żywienia? Moja 2 x dziennie dostaje pierś, wieczorem kaszke z owocami na moim mleku lub wodzie ( w zależności od tego czy mleko mam :o ) warzywka z mięskiem na obiadek i owoce z chrupkami kukurydzianymi na deserek... Jak chce to po słoiczkach daje jej jeszcze pierś, ale raczej nie wypija... Martwie się że pokarm mi zanika... Czy Wam zdarza się jeszcze że "cieknie" albo cycki bolą? Ile jednorazowo jesteście w stanie ściągnąć ml? Kupiłam już mleko hippa na czarną godzinę :o choć chciałabym jeszcze pokarmić... Zakładałam min do 8 msc a najlepiej do 10... A tu jakoś pusto... Oczywiście mało pije i pewnie to przez to, ale kurde zapominam o tym żeby się napić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×