Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Moja droga, ja tylko białą, właściwie pół na pół z mlekiem. Jakieś takie zboczenie geriatryczne masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pan i władca pojadł i teraz chce się ponosić, pobawić czy coś. Muszę go zebrać do kupy i iść do szkoły po Pita. Szkoda, ze nie mogę tam wrócić, tak blisko do pracy miałam. Zmienić branżę chyba musze tylko nie wiem na jaką bo nic nie umiem innego ani nie mam interesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie ma wolnych etatów, kryzys w oświacie, niż wielki, nauczycieli za dużo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) DJ dzięki za info 😘 mi właśnie zależało na huśtaniu do 11 kg :P Misiaczkowa wklejałam tu linka do zasad diety... Kurde nie kojarze co to była za strona, ale poszukam... Ja karmie i dietkuję... Dieta nie ogranicza kcal także nie wpływa na karmienie ;) ja po 2 tyg diety mam dokładnie 4,4 kg mniej, mój m ma 9 - świnia!!! Najfajniejsze w dietce jest to że nie trzeba się głodzic i możesz na prawde dużo różnych rzeczy wcinać... Np tiramisu : Lady for jó: 4 jajka w temp pokojowej 50 dag serka mascarpone 4 łyżki cukru - ja zaminiłam na słodziki rzecz jasna 30ml sherry 1-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej Oddzielić żóltka od białek Utrzeć żółtka z 2 łyżkami cukru bądz ich odpowiednikami Serek mascarpone wrzucić do miski, kawe rozpuścić/ rozmieszać z 30ml sherry i dodać do serka - wymieszać, dodać utarte na prawie białą mase żółtka i wymieszać, ubić piane z białek ( albo z wszystkich albo tylko z 2 ) na sztywno i delikatnie łyżka wymieszać z resztą - nałożyć do miseczek i schłodzić przez min 5 godz - ja właśnie wcinam - mniam :D - wegli ma to tyle co w mascarpone praktycznie ;) Mam jeszcze jeden przepis jak wypróbuje to Ci dam znać czy dobry :p Ten wyżej to 10 min roboty ;) Aga ja wczoraj "odpadłalm" :) padnieta byłam... Zobaczyłam kawałek tego filmu o dzieciaczkach i poszlam spac Olinka - fajowy ten topic :D a ja się balam że tam glupie rady pisza jak pieluchy zmieniac :o Wlasnie m pojechal zawiezc mocz malej do badania!!! Trzymac kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) DJ dzięki za info 😘 mi właśnie zależało na huśtaniu do 11 kg :P Misiaczkowa wklejałam tu linka do zasad diety... Kurde nie kojarze co to była za strona, ale poszukam... Ja karmie i dietkuję... Dieta nie ogranicza kcal także nie wpływa na karmienie ;) ja po 2 tyg diety mam dokładnie 4,4 kg mniej, mój m ma 9 - świnia!!! Najfajniejsze w dietce jest to że nie trzeba się głodzic i możesz na prawde dużo różnych rzeczy wcinać... Np tiramisu : Lady for jó: 4 jajka w temp pokojowej 50 dag serka mascarpone 4 łyżki cukru - ja zaminiłam na słodziki rzecz jasna 30ml sherry 1-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej Oddzielić żóltka od białek Utrzeć żółtka z 2 łyżkami cukru bądz ich odpowiednikami Serek mascarpone wrzucić do miski, kawe rozpuścić/ rozmieszać z 30ml sherry i dodać do serka - wymieszać, dodać utarte na prawie białą mase żółtka i wymieszać, ubić piane z białek ( albo z wszystkich albo tylko z 2 ) na sztywno i delikatnie łyżka wymieszać z resztą - nałożyć do miseczek i schłodzić przez min 5 godz - ja właśnie wcinam - mniam :D - wegli ma to tyle co w mascarpone praktycznie ;) Mam jeszcze jeden przepis jak wypróbuje to Ci dam znać czy dobry :p Ten wyżej to 10 min roboty ;) Aga ja wczoraj "odpadłalm" :) padnieta byłam... Zobaczyłam kawałek tego filmu o dzieciaczkach i poszlam spac Olinka - fajowy ten topic :D a ja się balam że tam glupie rady pisza jak pieluchy zmieniac :o Wlasnie m pojechal zawiezc mocz malej do badania!!! Trzymac kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) DJ dzięki za info 😘 mi właśnie zależało na huśtaniu do 11 kg :P Misiaczkowa wklejałam tu linka do zasad diety... Kurde nie kojarze co to była za strona, ale poszukam... Ja karmie i dietkuję... Dieta nie ogranicza kcal także nie wpływa na karmienie ;) ja po 2 tyg diety mam dokładnie 4,4 kg mniej, mój m ma 9 - świnia!!! Najfajniejsze w dietce jest to że nie trzeba się głodzic i możesz na prawde dużo różnych rzeczy wcinać... Np tiramisu : Lady for jó: 4 jajka w temp pokojowej 50 dag serka mascarpone 4 łyżki cukru - ja zaminiłam na słodziki rzecz jasna 30ml sherry 1-2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej Oddzielić żóltka od białek Utrzeć żółtka z 2 łyżkami cukru bądz ich odpowiednikami Serek mascarpone wrzucić do miski, kawe rozpuścić/ rozmieszać z 30ml sherry i dodać do serka - wymieszać, dodać utarte na prawie białą mase żółtka i wymieszać, ubić piane z białek ( albo z wszystkich albo tylko z 2 ) na sztywno i delikatnie łyżka wymieszać z resztą - nałożyć do miseczek i schłodzić przez min 5 godz - ja właśnie wcinam - mniam :D - wegli ma to tyle co w mascarpone praktycznie ;) Mam jeszcze jeden przepis jak wypróbuje to Ci dam znać czy dobry :p Ten wyżej to 10 min roboty ;) Aga ja wczoraj "odpadłalm" :) padnieta byłam... Zobaczyłam kawałek tego filmu o dzieciaczkach i poszlam spac Olinka - fajowy ten topic :D a ja się balam że tam glupie rady pisza jak pieluchy zmieniac :o Wlasnie m pojechal zawiezc mocz malej do badania!!! Trzymac kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- trzymamy kciuki za siuśki! a temat do poczytania na prawde dobry, co niektóre mogą się tam odnaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł!!! Mamy zęba!!!! :D :D :D Olin_ka---moje uczenie też policzone, szkoła wiejska, zapewne do odstrzału w najbliższych 2 latach. Nie ma się co czarować, a jak by co, idę do wojska :D Tylko, że teraz trzeba 3 m-ce siedzieć w szkole, ale jakaś alternatywa jest :o TNKS-oki, jeszcze poszukam w google tych zasad, może bym się wzięła ;) Siedzę z gadziorkiem na kolanach, wczoraj dostała fajną zabawkę, nazywa się toto "uczące kluczyki" z FP, można je zawiesić na macie, albo pałąku od fotelika-wózka. Fajne! I utworzyli u nas naukę pływania dla niemowlaków :D Idziemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody marudny jak cholera. Górne jedynki mu idą. Chyba bardziej mu dokuczają niż te dolne. Dziś płakał z pół godziny, zanim zasnął, wręcz budził się z płaczem z pierwszej drzemki. I często budzi się w nocy. Ale apetyt mu dopisuje, może nawet bardziej niż normalnie! Więc może przy okazji skok rozwojowy? Spadam popracować, póki śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ misiaczkowa gratulejszyn z okazji zębola:-D aga co to znaczy -wy zawsze pijecie? my kochana pijemy okazjonalnie a że codziennie jest okazja :-D :-D :-D ( dzisiaj misiaczkowa nam powód zapewniła:-D ) Dziadek nie znam człowieka ale się dokształcę potem kto zacz. a ja poluję na stronę 666 :-D bedzie moja TNKS kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A u mnie niby 0 ale wieje zimnem i sypie sobie śnieżyk powoli.Co do dietki to w sobotę po 5 dniach - 2,5kg ale w niedziele masakra,bo obiad normalny bez zasad niełączenia no i potem miałam gości i poszło w ruch winko i pizzerinki z ciasta francuskiego.No trudno,jeden dzień stracony ale dziś jade dalej z dietką,jeszcze jakieś 22kg do zrzucenia.Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK ile ty masz do zgubienia???????????? tymkowa ja mam dokładnie takie: http://allegro.pl/nowe-krzeselko-do-karmienia-dodatkowa-wkladka-i2105665344.html decyzje podjęłam trochę pod wpływem kafe bo znalazłam podobny temat i trochę się bałam bo pisali ze chińskie. mąż mnie opierdzielił ze teraz i tak jest wszystko chinskie łącznie cholera z czosnkiem. więc jakby co będzie na niego. mój mały juz siedzi dość chętnie ale podłozyłam mu kocyk pod dupkę bo się troszkę zapadał i tacek na razie nie uzywam bo mały za nimi ginie na razie. a materiał na krzesełku jest przefajny nie jest to typowa cerata i nie jest to zwykły materiał także nie trzeba go sciągac do prania wystarczy przetrzec na mokro. brałam pod uwagę jeszcze baby ono kwiatek i jakis kinderkraft sun czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam: Aga w Borach nigdy nie byłam ale tam musi byc pieknie:-D Amber co z deserków dajesz dziecku skoro jabłka niet? bo moje je w kółko śliwki banany i gruszki- nic innego u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS jak znajdziesz to wklej tego linka o tej diecie raz jeszcze plizzz ja też z chęcią bym lukneła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam;) 🖐️ Oj mam kupe roboty w domu, mała spi ale kafe wazniejsze;) Ja wczoraj czytalam ksiazke, blizko 200 stron przeczytalam pod rzad. Dzisiaj to juz pewnie tyle mi sie nie uda ale jak skoncze to od razu biore sie za te Kwiaty... Tnks- dzieki za przepis 🌻 Wyprobuje przy najblizszej okazji. Zaraz biore sie za zupke serowa Ja nie wiem co mam zrobic z tym krzeselkiem do karmienia. To co mam nie uzywam bo mnie wkurwia, na nowe troche mi szkoda bo co z nim pozniej zrobie. Chyba ze sobie trzecie dziecko urodze;):P olinka i ja bym poszla juz chetnie do pracy ale dalej czekam na wiadomosci w tym temacie. Poza tym troche mi szkoda małej, jest jeszcze taka malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk bo tak myslę że ewentualnie połowę możesz mi oddac chetnie przyjmę :-D (tylko nie z brzucha!!!) mnie dobrze było a wagą w ciąży i po a teraz to nawet wazae mniej niz przed:-((( Lady a dlaczego krzesełko cię wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:D U mnie dzisiaj pięknie słonko świeci, więc niedługo zbieramy sie na spacerek. Wczoraj też było pięknie, ale wiało jak cholera:o Ciotka, niestety nie mamy zbyt dużego pola do popisu z deserami:) Moja głównie je gruszki i śliwki. Bananami pluje na wszystkie strony, nawet kaszy bananowej nie chce:o Dawałam jej też morele i brzoskwinie (Hipp). Brzoskwinie ok, a morele kwaśne, więc zjadła dwie łyżczki krzywiąc się niemiłosiernie i reszte wypluwała. Reszta kurcze wszystko z jabłkiem:o Aga super, że z Malutką już lepiej:D Tymkowa, Misiaczkowa gratuluje ząbków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber u mnie jest fatalny wybór hippa tzn jest ale głównie obiadki muszę sie gdzies rozejrzec za tymi brzoskwiniami i morelami. a co dajesz małej do picia? bo mój wielbi herbatkę z dziką różą z hippa ( ja mniej zwłaszcza jak sobie skład poczytałam) poluję na takie herbatki w saszetkach są z hippa i babydream rossmmanowskiego oczywiscie nie u nas:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy dbacie już jakoś o ząbki swoich maluchów? Bo ja ostatnio byłam u dentysty i jakoś tak zgadałyśmy się z dentystką o pierwszych ząbkach (ona w ciąży z pierwszym dzieciątkiem:)). Powiedziała, że jak tylko wyjdą pierwsze jedynki, to od razu szczoteczka i pasta dla dzieci elmex i szczotkować. Mówiła, że później przez te pierwsze ubytki i wczesną utratę mleczaków dzieci mają problemy ortodontyczne ze stałymi ząbkami. Co o tym myślicie? Z drugiej strony córeczka mojej szwagierki nie ma jeszcze dwóch lat a już ząbki zaatakowała jej próchnica butelkowa. Masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka moja akurat tej herbaty nie lubi:) Ale to i dobrze. Najwięcej pije wody, ale jak daje jej herbatę ( z hippa na trawienie) to daje pół łyżeczki na 100ml. Z hippa w saszetkach to mam tylko koper włoski, innej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ciotka właśnie znalazłam na necie herbaty z hippa w saszetkach. Skoczę wieczorem na zakupy jak m wróci z pracy to zobaczę czy są u mnie takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber a jak podajesz małej wode? normalnie z butelki? ciotka wkurza mnie bo to takie koromysło, dostalam je 5 lat temu i w zasadzie nie mialam pojecia co wazne w krzeselku i jakie sa dobre. Teraz mam porownanie i mnie denerwuje ze ta tacke ciezko wypiac, ze twarde, ze nie ma kółek itp. Mam takie: http://www.arti.pl/gallery.php?src=krzeselka/krzeselko_arti_cesar_KR_18_NewBlue.jpg&w=600&h=450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka nie dla Ciebie wklejalam tego linka o atkinsie? Masz go gdzies? Hjk kocham Cię od tej pory bardziej niż resztę :D już myslalam że tylko ja tu mam 20 kg do zrzucenia :P wszystkie tu pisza o 3-5 kg :O co do wpaddki to wiadomo - zdarzaja sie- grunt by w bledzie nie tkwic ;) ja sciagnelam jeszcze troche mleka i mam rowno 4,5 kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Ania tak, podaje z butelki. Na początku mała nie chciała pić, ale przyzwyczaiła sie. Ona generalnie dużo mi pije. Potrafi nawet 200ml dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×