Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej... dawno nas nie było... ale zębów u nas jeszcze nie widać;( nawet w dziąsłach nic nie błyszczy... W związku z nierównymi fałdami byłyśmy u neurologa;) zalecona rehabilitacja;) jesteśmy skrzywione tylko dziwne że nikt wcześniej tego nie zauważył;( Matka najlepszy obserwator;)))))) Długa podróż za nami, mała spała całą drogę;) cudowne dziecko;) Dziewczyny kiedy podałyście dzieciakom pierwsze chrupki i biszkopty???? i jakie one były??? bezglutenowe czy zwykłe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Zoja ja daje małej zwykłe chrupki kukurydziane - one są bezglutenowe, biszkoptów jeszcze nie podawałam Ciotka - Dziadek Jacek schowała gdzieś chłopaków za siedmioma górami i siedmioma lasami także duże szanse, że predzej się z Maćkiem moja mała pozna :D a taka fajna teściowa to by mi się marzyła dla mojej małej :P co się będziemy czarować - super teściowa jest gwarantem super męża, a 2 strone to już nie działa - super mąż może nieść za sobą do dupy teściową :p Wikula jak w pracy? Fajnie co? :D Villia jak ja Ci zazdroszcze tych ilosci mleka :o ja wieczoram znow 40 ml a rano 60 :o co to jest? Masakra! Co do spania to moja mała po rodzicach jest "dobra w lóżku" - my moglibyśmy spać non stop :D z resztą ja pisze z łóżka :D zaraz się ale zbieram do pracy :o a m zostaje dziś z mała - tzn wraca z pracy wczesniej i się nia zajmie a ja jade :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- może pij więcej. Ja wody nie wciskam w siebie, bo przy tych temperaturach mi nie wchodzi :o ale piję herbatę, kawę rozp. plus zbożową i sok jabłkowy. Od wczoraj ściągam już tylko 2 razy na dobę (rano i wieczorem). to dziś rano 'udoiłam' 280 ml. W porównaniu z ostatmimi dniami to nieźle :) tylko, że mnie mały poza ściąganiem nie ssie, to co innego. TNKS, a nie miałaś mieć całego tygodnia wolnego od pracy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia ja niestett musze pewne rzeczy zrobić :o niestety są terminy, ale pozałatwiam i biore wolne na dłużej :D w sensie buntuje się :p Kurde może to dlatego że ja karmie jeszcze w ciągu dnia to mam tak malo, choć myśle że jakbym nie karmiła to już bym w ogóle pokarmu nie miała :o a nie wyobrażam sobie o 6 rano schodzić na dół i mleka robić :P cycek jest zawsze na miejscu heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widze ze temat cycka sie wlaczyl :) podlączam sie i mam pytako do tych kore odstawily juz swoje dzieci od piersi, jakies sprawdzone metody, bezbolesne dla dziecka?? Moja ma teraz 7 miesiecy i jak tylko jest glodna to wie gdzie uderzyc, mame widzi i cycka to prawie na skrzydlach do niego leci, super widok ale przerazajacy jak pomysle co to bedzie jak ten czas placzu nadejdzie :( co do nocy przespanych, po 4 miesiacu regularnie moje dziecko wstaje 3 razy w nocy !!! i od 6 juz na nogach a kladziemy miedzy 21-22, w dzien tez dlugo nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jak villa planuje sciagac za 2 miesiace do pracy wracam wiec che juz ja odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden temat mnie interesuje foteliki dla dzieci, jakies godne polecenia? takie do 1500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja od początku ściągam, mały nie ssał cycka :) TNKS, może i masz rację, bo im częściej się przystawia małego/ściąga mleko tym więcej jest pokarmu ( u mnie tak było). Teraz z racji tego, że ściągam coraz mniej to i mleka mniej. I pomyśleć, ze ściągałam około 1,5 litra na dobę ;) Ja jutro jadę do pracy pogadać o moim powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia-fajne spostrzezenie,ja tez mam zawsze takie gornolotne postanowienie ze ide spac jak zasypia mala wieczorema,le nic zt ego nie wychodzi,bo zawsze jest cos do roboty :):):) pocahontas-MT78 bardzo dobrze okreslila zycie w niemczech, ja jestem tu 5lat, pracowalam 4lata,fajnie sie pracuje,ludzie sa ok,da sie odlozyc troche.obecnie siedze z dzieckiem,szukam zlobka i chce isc do jakiejs pracy w swoim zawodzie :) MT78-mam pytanie odnosnie zlobkow,pisalas ze tez czekasz na odp w tej sprawie. moze masz juz jakies doswiedczenie jak to przebiega ten caly proces starania sie o zlobek??? dostalam walsnie 2 oferty ze chca nam zaproponowac miejsce, no i ide na besprechung,ale nie wiem kompletnie na co mam sie przygotowac??? cos trzeba ze soba wziac? czy sie juz od razu spisuje umowe? juz 2 zaoferowaly,czekam jeczze na 2 ciekawsze az dadza znac, co zrobic w takiej sytuacji,czy spisac umowe a potem ewentualnie zerwac?jakie sa konsekwencje? czy na tym spotkaniu nie dojdzie jeszcze do spisywania umowy? czy oni wybieraja sposrod kilku osob? nie wiem czego sie spodziewavc,moze cos wiesz?? ide jutro i w piatek,fajnie jakbys cos mi podpowiedziala do jutra :) o co moga pytac? co warto mowic zeby dostac zlobek? :) ide sie kimnac,bo mala mi spac nie daje po nocach... mama-na fb nie moge wejsc ostatnio,zapomnialam hasla,ale moja ma podobnie do Twojej, akrmie ja w nocy non stop od urodzenia, co 3h czasem co 2h czasem co 4h.dzis sie np obudzila o 23 i nie spala do 1 w nocy.ok 7 sie budzi,ok 19 zasypia.nie raczkuje,ale stoi probuje chodzic juz prawie sama siedzi,ma duzo sily.jest leniwa ;) strasznie patrzy za mna,ma jakis teraz chyba moment ze sie cofa w rozwoju.. wiekszych czesci wlasnie nie je,patrzy na mnie jakbym chciala ja otruc jak daje jej obiadek... poki co tyle,potem przeczytam co jeszcze napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zlobkow panstwowych nie wiem jak u was jest ale u nas nie mozna skladac papierow do dwoch, idzie to przez urzad miasta wiec jak wyjdzie ze sa zlozone do dwoch to takie podnie jedno i drugie jest automatycznie odrzucane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! ja juz po wizycie, na pol roku mam spokoj! :) Pozniej musze pojsc na kontrole. Kupilam malej na allegro ostatnio śpiworek do spania bo mam tylko jeden a bez tego nie da rady bo za chwile jest odkryta i cała zmarznieta z rana bez spiworka. O chttp://allegro.pl/feretti-spiworek-dreamer-z-rekawkami-giraffe-ecru-i2202571227.htmlos takiego A wasze maluchy sie rozkopują? wsadzilam ją teraz do kojca i nawet chwile poesidziala ale zaraz fik i przerocila sie na plecy i teraz tylko lezy bo siasc jeszcze sama nie umie. Musze ja powoli przyzwyczajac bo tak samo jak agi Nastka zaczela mi raczkowac po calym pokoju. chyba pojade sobie zaraz gdzies na spacer polazic bo mam juz dosc tego wiecznego sprzatania i gotowania w domu. Codziennie to samo, housewife pelna gębą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - ja zlozylam zameldowanie do 4 zlobkow. 2 byly panstwowe wiec podanie na ich kwestionariuszu w konkretnym dniu kiedy byly wlasnie zapisy(to byl listopad), 2 prywatne takze meldowalam przez internet. W panstwowych przy oddaniu zameldowania pokazali krotko sale co i jak wyglada. W prywatnych oprowadzili dokladnie lacznie z piwnica co maja. W jednym prywatnym sie okazalo ze nie maja miejsc. W drugim dala mi od razu umowe i powiedziala ze jak podpisze to mam miejsce zaklepane 100% do wrzesnia. Tylko ze ja nie chcialam bo czekalam z panstwowego na odpowiedz to mi powiedzieli ze mi zarezerwuja jak nie dostane w panstwowym to do nich przyjde. W lutym dostalam pisemnie odpowiedz z panstwowego ze dostaniemy miejsce i dopiero w czerwcu jest spotkanie dla rodzicow. Nie wiem jak to u ciebie wyglada. U mnie jest zlobek, przedszkole i swietlica dla dzieci po szkole w jednym budynku. Wiec mowie do dyrektorki ze u nich jest super i mi zalezy bo mam na najblizsze 10 lat opieke nad dzieckiem. I mala na pewno u nich zostanie, bo starsza tez tam byla i mega zadowoleni bylismy. Zreszta starsza corka byla ze mna i pamietaly ja nauczycielki. Ale jak ja spytalam jakie szanse sa to mowi mi miejsc jest 11 a podan b.duzo. No to pytam czy powinnam jeszcze sie gdzies zameldowac a ona na to ze to by nie bylo glupie. No i jeszcze jedno w kazdym zlobku pierwsze pytanie bylo na ile godzin. Mysle ze to ma wplyw bo tu o kase dla nich chodzi. Ja meldowalam na caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym prywatnym co mieli miejsce bylo tak ze umowe dali ale nie musisz jej podpisac, na spokojnie w domu przeczytasz bo to jest dobrych 10 stron bynajmniej u mnie. I tak mi wyliczyli ze na caly dzien 520 eur, to musialabym wplacic kaucje w wysokosci 2 miesiecznej oplaty + 80 eur jednorazowo oplata za przyjecie. Nie wiem co u was napisza w umowie dobrze poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja tez wstawałam do pracy po 4 rano. ale i wtedy się nie kładłam wczesnie bo ja typowa sowa jestem:-D a wieczorem przeważnie myję podłogi:_D reszta towarzystwa łącznie z psem śpi i nikt mi nie łazi- w dzien się nie da zwłaszcza o psa który jest i na zewnątrz i w domu. Lady link włazi do archiwum. ale ja tez uzywam śpiworków prawie od urodzenia małego tylko takich bez rękawów. bardzo sobie je chwalę bo mały bardzo bryka w nocy a wciskanie kołderki za materac się nie sprawdzało. TNKS potem ci odpiszę idę się połozyc bo mały usnął a i ja spię na stojąco. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mt78,no ja zlozylam do kilku prywatnych w miescie, teraz odpisuja,a panstwowe negatywnie odpowiedzialy.jedynie teraz te 2 prywatne mi pozytywnie odpowiadaja, dobrze ze nie trzeba podpisac od razu umowy,boje sie wlasnie tego,w sumie nie wiem ktory wybrac, jeden jest blisko nas,wiec jakos bardziej nam pasuje,ale zobacze i ten drugi,bo sie martwie ze moze znow robia jakas selekcje i wybieraja kto lepszy, tak jak np z szukaniem mieszkania na wynajem, to u niemcow typowe. dzieki za info! no z ta umowa tak szybko to tez troche glupio,bo jak mi inny zlobek tez da znac ze chca nam dac miejsce,to wole wlasnie ten... a wtedy umowa mnie wiaze i kaucja do tylu?? czy mozna jakos zerwac, hm trzeba bedzie poczytac jak to jest. i tak jestem zdzwiona ze wreszcie jakas pozytywna odpowiedz,bo juz tracilam nadzieje...ze zlobki tylko dla niemcow.ja mam do konca czerwca elterngeld,a potem powinnam sie wmeldowac do urzedu pracy,ale od lipca mi jej nie wezma do zlobka,musze zaczekac do wrzesnia,wiec albo posiedze z nia za darmo 2miesiace albo wezme opiekunke,choc to takie miesiace ze zawsze ktos bedzie bo wakacje,odwiedziny,dziadkowie,sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - a dlaczego chcesz sie meldowac do Arbeitsamt? jak pracowalas to musza cie przyjac spowrotem na tych samych warunkach, maja prawo zmienic stanowisko ale nie czas pracy i wynagrodzenie. Chyba ze sie dogadacie. Ja sie wlasnie zastanawiam czy wracac na pelny etat czy na pol. Elterngeld mam do 20 sierpnia. A zloz podanie na Landeserziehungsgeld zawsze to jakies 200eur przez pol roku placa po skonczonym Elterngeld, tylko to juz od zarobkow zalezne jest.Moga ci pomniejszyc, a jak nawet to 100 czy 150 tez dobre. Pocahontas - co do pampersow kupilam dzisiaj w Kaufland Mega Pack 114 Sztuk za 19,99 w promocji. A jeszcze mialam kupony z Pampersa na 4eur to mi sie oplacalo i dwie mega paki wzielam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Nas śpiworki jakoś nie zdały egzaminu. Kupiłam, raz użyłam i leży w szafie. Dziś powtórka z rozrywki. Cały dzień o.k. a przyszła 17 i znów gorączka. Ale dziś kupiłam IBUM w syropie, bo podczas wkładania czopków był ogromny płacz, i tak się Antoś zraził że teraz nie da sobie zmierzyć temperatury w odbycie, a ten bezdotykowy termometr jakiś taki że potrafi wskazać różnicę ponad 1 stopnia. Zresztą na FB Grays pisała :"czopek dziewczyny podawajcie gdy zawodza doustne, w czopku lek wchałania sie szybko i cała zawartosc, jest to dawka wieksza niz doustnie dlatego przy temp 38,5 stanowczo nie zalecam czopka, nie jest juz taki malutki by nie dawac mu doustnie np strzykawką nurofenu". I tak mu zasmakował ten Ibum ( smak malinowy) że chciał jeszcze. Proszę wszystkich, którzy mogą o wpłatę 1 % z podatku na konto Fundacji Splotu Ramiennego : bank ING Bank Śląski o/Krucza 51, Warszawa, konto nr: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981 z dopiskiem :"darowizna na leczenie KAROLA GAŁECKIEGO".KRS: 0000142952. Historię Karolka można przeczytać tutaj: http://www.fsr.pl/hkarola1.php http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kjuuqnrjr.png http://www.suwaczki.com/tickers/gpdtldno4y3ru4l9.png http://www.suwaczki.com/tickers/jbt15rdgni3lugvu.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Pierwszy dzien w pracy zaliczony :) nie było aż tak źle chociaż roboty jest full ale dzięku temu czas szybko leci. A malutka była grzeczna i wogóle za mamą nie tęskniła :( aga15510 - ja dzieciom nigdy nie podawałam czopka :) zawwze ibum szedł w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT78-nie mam dokad wracac,bo przenioslam sie z polnocy niemiec na poludnie i skonczyla mi sie umowa,zaszlam w ciaze i nie szukalam juz pracy w ciazy,zreszta potem szybko bylam w szpitalu,konczylam prace dr w trakcie...nie bylo jak szukac.no a teraz chce cos znalezc,wiec musze miec betreuung dla dziecka zeby sie wpisac do urzedu pracy,mam jeszcze zalegle pol roku,wiec kasa bedzie.no a ta aksa o ktorej piszesz to moglaby byc ewentualnie na te wakacje,jesli mala nie pojdzie do zlobka od lipca.nie jest czasem latwo wejsc na rynek pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zapisalam sie z mała na zajecia na basen. Maja do mnie dzwonic bo brakuje im jeszcze 2 osob zeby nowa grupa ruszyla. Fajne te rekawki, moze tez dojade z mała do takiego etapu. Aga a nie rozkopuje Ci sie Antonio podczas snu? Ja mam juz jeden spiworek ale musze go czesto prac i wtedy nie mam na zmiane i ciagle musze wtedy wstawac i Małgoś przykrywac i ogole ciagle mi sie wydaje ze marźnie jak lezy odkryta. Jeszcze raz wkleje ten link, jest spory ale bedzie na przyszlosc. ten kupilam z rekawkami ale sa odpinane. http://allegro.pl/feretti-spiworek-dreamer-z-rekawkami-giraffe-ecru-i2202214255.html Dzisiaj Przepis na zycie przypominam wszystkim ogladajacym;) Tnks- jak tam malutka? Z M juz lepiej? Wikula- dobrze ze powrot do pracy przebiegl bez wiekszych niespodzianek. A malutka na pewno teskni tylko jeszcze nie umie tego powiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Wikula maŁa na pewno tęskniła, ale zuch dziewczyna z niej więc daŁa rade :) Lady 😘 z m powoli do przodu, choć właśnie się wydarłam na niego :p przeprosiŁam :p wiem, że nie miałam racji, ale ja taka impulsywna jestem :o Mała dobrze ;) jakoś mnie dr uspokoił tym że te wyniki są dobre :) nawet przestałam się martwić tym, że nie podwoiła wagi urodzeniowej :p widocznie faktycznie ma plan żeby ją faceci na rękach nosili :P DJ a Ciebie co wcięło? Ten marketing taki wciągający czy mężczyźni Twoi tak Cię absorbują? Moja mała jak jest chłodno to też śpi w śpiworku. Też się rozkopuje strasznie :p Oooo przepis się zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum...- to ci opowiem co zrobila kolezanka. 3lata byla z synem w domu. w miedzy czasie firma padla wiec nie miala gdzie wracac i wiedziala ze po wychowawczym dostanie zasilek. tylko ze urzad pracy zaczal jej robic problemy ze nie ma opieki dla dziecka (bo faktycznie odmowe dostala z przedszkola) i nie moze byc do dyspozycji w razie jakby mieli prace dla niej i ze kasy w tym przypadku nie dostanie. to ona im na to ze chce i tak pracowac wieczorami jako kelnerka, sprzataczka, pokojowka obojetne co robic, wtedy maz sie zajmie dzieckiem. i kase jej przyznali. oczywiscie wymog ze 3 podania mieisecznie musi zlozyc, ze szuka roboty. no i tak robi ze dzwoni za prace, ale np gdzies dzie trzeba dojechac a ona biedna bez auta wiec odmowa. albo ze moze podjac prace w godz od do i ani 5 minut wczesniej czy pozniej.no i tez odmowa. itak ponad pol roku kase dostaje, ona jest czysta bo przeciez szuka pracy. W biurze pracy przeszczesliwi jak im powiedziala ze od wrzesnia ma przedszkole i idzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odzwe:) Mała chyba jednak nie jest jeszcze na takim etapie, ze teskni za mna, tylko po prostu boi sie zostac sama. Przetestowalam to dzisiaj z kuzynka, ktora widuje od czasu do czasu i poznaje. Jak z nia zostala sama to bylo dobrze, nie bylo problemu, ze ja wyszlam, ale jak i ona wyszla, to histeria momentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. dzieki dziewczyny,ja wybieram sie w okolice Hamburga. Ale to jeszcze niewiadomo czy w tym roku w lipcu czy za rok. Boje sie strasznie,ale chyba bede musiala. A poki dzieciaczki male to bedzie im latwiej jezyka sie nauczyc. No ja tez musze sie nauczyc,bo umiem minimalnie. U nas masakra. Kacprowi wychodza 4zabki na gorze. Dwa sie przebily prawie,a dwa juz sie szykuja do przebicia. Wyskakuja mu zabki jak rasowki po deszczu. Zele nnie pomagaja. Na wieczor podalam panadol. Tak czytam ze podajecie leki z ibuprofenem i sie dziwie,bo gdzies czytalam,slyszalam ze lepiej podawac leki na paracetamoku,ale dlaczego to nie pamietam. Chyba kiedys w DD TVN mowili. Buziaki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. w nd mała zwymiotowała zupke, wode pozniej moje mleko mimo ze tak chetnie je piła, ogolnie wszystko zwracala (buźka i nosem :()więc nie zastanawiałam sie dlugo i pojechalismy na pogotowie tam dostała cud syropek (mielismy stopniowo go podawac 10ml co 15min i po 60ml sprawdzenie z pediatra)po tym syropku zaczeła nam sie chichrać na poczekalni a byla juz okolo 22. inni rodzice patrzyli na nas dziwnie pewnie po co oni tu przyjechali i wydluzaja tylko kolejke. przebadali ja od stop do glow wypila 60ml i odeslali nas do domu i instrukcjami co robic ze gdyby sie powtorzyly wymioty to wracac na pogotowie ale na szczescie pozniej było juz tylko lepiej. od czego? po wywiadzie wydaje nam sie ze od sloneczka? byla cudna sobota bylismy z 3,5h na ogrodzie mała nawet spała ale nie w słoncu. Pani doktor kazała smarowac kremem z filtrem nawet jesli wydaje nam sie ze slonca niema! Na drugi dzien od razu kupilam kremik i bede smarowala malą. problem w tym ze ona nie znosi smarowania kremem po twarzy :( dzis zauwazylam jakies drobiutkie krosteczki na klatce ktorych wczesniej nie miała wiec obserwuje moze wymioty miały inne podłoze. ciotkajulia, vilia, as-80, tnks, dziadek jacek i reszta dzięki za pamieć 🌻🌻 Tnks co do wagi małej pamietaj ze wczesniej waga stała bo miała infekcje ale jak zwalczylas ja to ruszyła to góry ale pamietaj ze teraz moze wolniej isc bo dzidzia Ci sie więcej rusza i w tym wieku te przyrosty masy ciała nie są juz takie duże. obecnie szukam basenu dla nas w okolicy ale niema :( niema samochodu i tu jest problem najblizszy jest podgrzewany dla dzieci wypas ale na swiezym powietrzu wiec ten mi odpada. wczoraj kupilismy małej jej pierwsze okulary przeciwsłoneczne ;) wygląda bosko, jak zgram fotki to wrzucę na fb. kochanie moje nie siedzi a probuje sama stanąc na nozkach :) ma taki duży telefon grający, podpiera sie o niego i probuje wstać ale nie moze jeszcze raczek oderwać, poza tym probuje wstać wspinając się po oknie do ogrodu. I najlepszą zabawką jak dla niej narazie jest butelka po coca-coli potrafi za nia latać z pokoju do kuchni i spowrotem. a ja tyle kasy na zabawki wydałam a małej tak mało do szczescia potrzebne pozdrawiam was kobitki i trzymajcie się ciepło.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum to come dzięki. Po południu napisze więcej bo teraz z kom ciężko. W każdym razie karmienie małą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos odkąd wprowadziliśmy kołderkę mi sie nie rozkopuje. Myślę ze to przez to ze ciągle go wieczorem zawijam w kocyk. I gdy go karmię i mi zaśnie na rękach łatwo mi go przenieść do łóżeczka bez budzenia. Długo spał taki zawinięty, teraz po włożeniu do łóżeczka go odwijam i przykrywam kołderką. Był taki czas ze sie rozkopywał ale wtedy gdy zamiast kołderki przykrywałam kocem. Co do paracetamolu to ja czytałam ze to jedyny lek który można podawać dzieciom do 3 miesiąca życia. Zabroniona jest natomiast aspiryna. Ibuprofen oprócz działania przeciwbólowemu i przeciwgorączkowemu ma właściwości przeciwzapalne co wydaje mi się moze pomóc ząbkującemu maluchowi. Ale ekspertem nie jestem. Jeszcze doczytam. Moze niech Grays sie wypowie. A my dzis mieliśmy noc spokojną, bez pobudek i gorączki. Do 5 spanie, potem karmienie i znów spanie do 7 chwila zabawy i płacz ze znów chce cyca. Mama na miękkie serce to mu dałam i znów mi śpi,wiec korzystam w okazji i tez jeszcze trochę pospie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×