Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość do mamy agatki
mój syn też tak robi, właśnie w tym wieku zaczął, teraz ma 8 mc, i jeszcze od czasu do czasu mu się przypomina. śmieje sie wtedy więc robi to specjalnie i dla zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś pozdrawia, koniecznie chce coś napisać ciotkom z kafe na Dzień Kobiet. Misiaczkowa gratuluję kolejnego etapu!!! My ciągle czekamy. Mamo Agatki myślę że to zabawa, ale jak się bardzo niepokoisz idz do lekarza. Mój synek raz tak miał parę dni temu, ale przeszło mu. Vilia, Antoś chłopcu z lustra daje cały czas piątki. Codziennie rano po wstaniu witamy się z nim. No i oczywiście lustro całe upaskudzone. Jak w taką pogodę można nie wyjść na spacer, tylko kisić się w domu. My po spacerze, musiałam go trochę skrócić, Antkowi chyba podobało się w spacerówce, a dziś gondola, próbował dupkę podnosić i nie szło. Skończyło się na marudzeniu. Mimo to godzinkę, łącznie z szybkimi zakupami w Intermarche zaliczyliśmy. My dzień Kobiet sami spędzamy. M wróci dopiero jutro. Więc jak ktoś ma ochotę na babski wieczór zapraszam na pijane misie moczone w winku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa juz Nam podawała kiedyś przepis. Bierzesz żelki Haribo i zalewasz alkoholem. Im dłużej stoją tym lepsze. Wpisz na YouTube "pijane misie" to otrzymasz wiele instrukcji wykonania. ps. oglądacie "Rozmowy w toku"? Dziś na tapecie temat: Od kiedy mamy dziecko, jesteś tylko mamuśką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! Bylam dzis u fryzjera i od razu lepiej bo juz sie troche zapuscilam, musze czesciej chodzic. Zazdroszcze takich pomocnych meżow. Moj uwaza ze jak pracuje to juz zbytnio nic nie musi robic. Poza tym jak jest troche cieplej to od razu po pracy ucieka na budowe i go nie ma. Dzisiaj sie poklocilismy bo kupilam sobie spodnie ktore okazaly sie byc za drogie i sie wkurwilam na maxa na niego bo zaczal sie zachowywac jak kretyn. Co za menda! Pozniej nawet zlamanego kwiatka od niego nie dostalam. Mam go dosyc normalnie, czasami bym wymienila na nowszy model ale to nie takie proste. Zachowuje sie jak jakis psychicznie chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- weź nie sciemniaj tylko zaloz sobie konto na fb jakies fikcyjne i wklej kilka fotek małej a pozniej wykasuj;):):) bo wszystkie jestesmy ciekawe jak wyglada Kalinka. My juz tam wszystkie sie widzimy a Wy ciagle takie anonimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mogłybyście z DJ założyć fikcyjne konta, bez podawania nazwisk, a zdjęcia udostępnić na naszej zamkniętej grupie. Nikt inny nie miałby do nich dostępu. I w każdej chwili można je wykasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek sprzedaj troche optymizmu;) No mu z M juz mamy rozejm ale wkurwilam sie dzis na niego strasznie:O co za gałgan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Lady🌻 ja dostałam z okazji dzisiejszej okazji....akumulator do kii:D:D:D:D:D:D nie ma co narzekać:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nici z mojego awansu :( Dowiedziałam się że ktoś inny dostał to stanowisko. No cóż trudno, teraz nie będę miała żadnych skrupułów żeby korzystać z przerwy na karmienie. A może jeszcze przejdę na 7/8 etatu plus ta przerwa - chodziłabym do pracy na 6 godzin. Z dojazdami nie byłoby mnie w domu po 10-11 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUM TO COME - czy karmisz jeszcze Julkę piersią? Jeśli tak to proszę napisz mi czy twoja córa je jeszcze w nocy? Pytam się bo moja też jest wcześniaczkiem a nadal mając obecnie skończone 7 miesięcy je cyca w nocy co 3 godziny - w ogóle żąda cyca przez całą dobę co 3 godziny choć dostaje już i obiadki z mięsem i żółtkiem oraz kaszą i masłem i deserki i kaszkę na noc. Proszę odpowiedz bo nie wiem czy ona żąda piersi w nocy bo jest wcześniaczkiem czy co... w końcu dzieci w jej wieku już nie dostają w nocy jeść albo jedynie raz.. czekamy na ciebie na FB! ps:najlepszego z okazji dnia kobiet 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻kwiat]kwiat] śnieg mi spadł w nocy, słońce poszło sobie gdzieś w cholerę:D bo mam dziś wolne, tak???;) Kawa!!! już czeka... Aga15510🌻 obiecali Ci ten awans i nie dotrzymali słowa? hmm...skąd ja to znam:O Zapomnij i skrupułach i myśl przede wszystkim o sobie i dziecku! skoro jest możliwość i mamy prawo do przerw, dni opieki, itd itp to moim skromnym zdaniem należy korzystać....i piszę to ja, która do tej pory zgadzała się na wszystko co wpływało na korzyść pracodawcy:O...idiotka:D:D:D Wstawajcie dziewoje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A u mnie znowu spadł śnieg!Kiedy ta wiosna zawita?A ja nie wiem co oni mi tam porobili w środku podczas tej cesarki ale miesiączki to masakra.Leje się ze mnie na maxa,dziwnie boli w środku,tampon to nawet godzinki nie wytrzyma,nigdy tak nie było,coś mi się to nie podoba.Ma któraś gorsze miesiączki niż wcześniej?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TNKS trzymamy kciukasy.🌻 Hjk niestety nie pomogę bo ja mam @ nawet mniej obfitą niz wczesniej. Lady co to znaczy ze spodnie były za drogiie? wg małżonka jak mniemam? U mnie goraczki juz niet ale ta wysypka co to konczy trzydniówkę nie pojawiła się. ona zawsze jest? a moj dzieć przestwaił sobie rytm dnia czym bardzo zirytował mamunię:-D :-D wstał o 00,30 bardzo zdaowolony z zycia i rozgadany ( a raczej rozkrakany bo teraz wydaje takie odgłosy przypominające mi krakanie wrony:-D) kolejna pobudka o 4,30 na żarcie, potem juz normalnie co 3h masakra pół roku nie musiałam wstawac w nocy a tu masz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z awansami widmo to sie nie przejmujcie i nie wypruwajcie sobie żył bo nie ma ludzi niezastąpionych a poza tym niestety w tym kraju pracowitosc raczej nie jest doceniana, zawsze w kolejce po nagrodę wyprzedzi nas pupilek szefa czy bratanek kadrowej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ciotkajulia moja po 3dniówce też nie miała wysypki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciotka- tak wedug niego oczywiscie. Ja tam jestem zadowolona:D Dzis sie tlumaczyl ze wcale nie o to mu chodzilo tylko ze źle w nich wygladam bo to nie fason na mnie i do tego taka cena ":O " Oj tam oj tam pogadal sobie i mu przeszlo. Ale fakt faktem... dzis poszlam i zamienilam na inny fason bo tamte moze rzeczywiscie troche za obcisle były bo rurki kupilam a zmienilam na bardziej proste nogawki;) Jutro idziemy do kina tylko jeszcze nie wiem na co, mam cos wybrac. Zaraz zerkne co w ogole leci bo chyba ze 100 lat nie bylam. Tnks- mam nadzieje ze cewnikowanie mała zniesie bez dodatkowych przygod. Daj zaraz znac jak poszlo.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja po dwóch dniach w pracy, nie było źle... Mały chyba jeszcze nie kuma o co chodzi :P Lecimy na obiadek... dziś ziemniaczek z marchewką, szpinakiem i indyczkiem :) buziaczki dla Wszytskich mamusiek i dzieciątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, mnie też by się wizyta u fryzjera przydała... i dla mojego wyglądu i dla psychiki ;) aga, nie przejmuj się. Może i brak awansu na lepsze wyjdzie :) Korzystaj z tego co Ci się nalerzy (np. ta przerwa na karmienie) i miej firmę w nosie :) ja też mam zamiar wykorzystać karmienie małego i chodzić godz. później do pracy. Mam nadzieję, że zaświadczenie od pediatry wystarczy. U mnas też dziś buro :o TNKS jak cewnikowanie? HJK, niestety nie pomogę, bo ja miałam dopiero jedną poporodową miesiączkę i nie wiem czy była wiarygodna jako pierwsza, a była obfitsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam problem może któraś z was może mi pomóc.Moja malutka od 3 dni ma takie czerwone krostki na narządach:(nie wiem były tylko 2 a teraz chyba z 7 po lewej i po prawej stronie.Nie wiem czy to może być odparzenie czy coś innego.Kiedys miała jedna to szybko znikała nastepnego dnia.Wczoraj do kąpieli dodałam nadmanganian potasu.i przemywam ją rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na małych dziewczynkach się nie znam. a clotrimazolum? skoro odparzenia tym co niektórzy smarują. ale moze niech sie jakaś mama źeńskiej istotki wypowie. ps. moje dziecko się nade mną znęca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small idz do DR to może być grzybek - moja mala miala i masc specjalna dostala Za niebawem napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka smallgirl - moja starsza córcia miała kiedyś takie krostki i clotrimazolum smarowałam. No i zniknęły :) TNKS - jak córcia przeżyła cewnikowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×