Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość happy:):):)
HEjka:).... Co do turlania się, moj Mikuś gdy odkryl turlanie- czyli z miesiąc , 2 miesiace temu, tak mu sie spodobało, ze nie chce mi raczkować..jedynie prszyjmie potawe do raczkowanie i banc na brzuszek....całe mieszkanie jest w stanie przejsc, w kazdy zakamarek....ale jedynie turlając się...i ciągle chciałby na nóżkach.....skacze i jak sie go posadzi to płącze...bo chce na nóżkach non stop;p... poza tym, wychodzą też mu 2 jedynki dolne:)...na szczęście bezboleśnie to jak do tej pory przechodzi:) co do mówienia "mama" to zaczął juz jakiś dłuszy czas temu, jednak teraz to coraz bardziej świadomie to robi. powtarza "mama"..:)..i jak mu zniknę z pola widzenia- to krzyczy-mama..!:D:D... ile ważą wasze pociecy i ile mniej wiecej mają wzrostu?.. Mój szkrab wazy 8,5kg. a wzrostu ma z 70cm ...moze nawet 72...jest bardzo wysoki. Mamy kolege o 4 miesiące starszego, a jest o 1/3 głowy niższy od mojego niuńka. Karmicie cały czas piersią?...co już jedzą wasze brzdące?. Mój na cycku cały czas wisi, a poza tym. robie mu papki sama- słoiczki:)...ostatnio zrobiłam mu rosołek z samych marchwii 3 skrzydełka 1 pietruszka....kawałek pora....por wyrzuciłąm , a z reszty powekowałam papki i zupki:) Daje mu na śniadanko kleik ryżowy z nestle bądź z bobovity i mam pytanie do was..macie moe jakies dobre zastępcze kleiki?...szukałąm dzis cos biedronkowego..bo czesto robi biedronka dobre podróbki, lecz kleikó brak... Pozdrawiam Was gorąco:).ogólnie gdy wczoraj spojrzałam to naprawde az mi się cieplo na serduchu zrobiło, ze jednak co niektóre dalej się utrzymały i udzielacie się na Kafce:)..i fajnie ze jest duuzo nowych osób od czasu gdy ja juz się oddaliłam.. pozdrawiam raz jeszcze..echh..a sie rozpisałam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie! moja mała zwymiotowała zupkę całą pozniej dałam jej wody przegotowanej też zwymiotowała po chwili co mam robić?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
Aga, jeśłi i jutro bedzie wymiotować, bądx całąnoc, to może być rotawirus, lub pneumokoki, także jak coś to do lekarza szybko... może być to po prostu również złe jej samopoczucie...ale musisz obserwowac... mojej koleżanki córeczka ostatnio tak wymiotowałą 3 dni..okazało sie ze ma rotawirusa, lekarz przepisał jakiś lek i automatycznie przeszło po tym..takze jeśłi to bedzie sie powtarzać do lekarza szybciutko... wcześniej Ci nie ulewała zbyt często?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy ona nigdy nie ulewała! Boje się zeby mi się nie odwodniła nie chce pić wody, więc dałam jej cyca to chętnie zjadła. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Jest usmiechnięta i chce się bawić ale mnie jakoś nie do smiechu i do zabawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja ci nic nie doradzę bo nie wiem. mój ostatnio tez zwymiotował pół zupy tak solidnie ale chyba tylko dlatego że juz nie mógł a jadł. ale jak cyca je to chyba dobrze? moze któras doswiadczona mama tu zajrzy i się wypowie. wracac dziewczyny i radzic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAppy :) Kopę lat :D Dobrze, ze się odezwałaś :) Mam nadzieję, ze będziesz już teraz regularnie zaglądać :) Tak samo Sylwka i Mot :D Smallgirl, jak mała i jej krostki? As- żyjesz :D Bo już się martwiłam, że będę musiała po Ciebie pojechać, zeby dowiedzieć się co u Ciebie ;) Bartuś je ostatnio normalnie (tzn. trochę mniej niż wcześniej, ale się tym nie przejmuję, bo nawet jak schudnię parę gram to nic mu się nie stanie :P ;) ). Z piciem nadal problem, także próbuję go oszukiwaći zupki robię rzadsze (więcej wody dolewam), no i wciskam mu różne herbatki, soczki łyżeczką. Noga już OK :) Dzięki :) Martynka raczkuje -super :) Bartek jest leń i tylko dupę do góry podnosi (na sztywnych nogach) i kołysze nią na boki ;) nie może pojąć, że można sięporuszać na czworaka ;) coś czuję, że on nie będzie raczkował :o za wielki leniuch z niego. Katienka, to wam sypnęło zębami :D Będzie co szczotkować :D Happy, jeszcze część z nas nadal karmi swoje maluchy piersią. JA nadal ściągam pokarm laktatorem (od początku tak dawałam małemu moje mleko, bo nie chciał ssać piersi). Uwaga :) Od jutra będę ściągać już tylko dwa razy dziennie. Je mleko 3 razy max. (czasem dwa), więc mam nadzieję, ze 'udoję' tyle, ze mu na te posiłki starczy. Mój maluch ma 74 cm i waży 9,5 kg (za tydzień kończy 7 mcy). _aga_, jak mała? Dałaś jej coś jeszcze? Jak z tymi wymiotami? A gorączkuje? Wg mnie to dobrze, ze dałaś jej cycka. Dawaj jej, to się nie odwodni. JAk chce pić to dobrze. Ja dziś padam...BArtolini wstał po 6ej i miał tylko jedną drzemkę :o Druga gdzieś się zapodziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dlugo mnie nie bylo,ale ciagle cos i jestem zalatana i niedospana bo mala przechodzi teraz sama siebie, dzis np o 4 pobudka o 5 rano znow spala, o 6 chciala cyca, o 7 sie obudzila... a o 10 na basen... masakra. noce sa osattnio ciezkie,zasypia ok 19, nie da sie jej dluzej przetrzymac. jaka polecacie spacerowke???? wiem ze pisalyscie o jakims moelu, ale nie wiem teraz jaka. mysle ze cos kupimy,bo moja tez chce widziec swiat,a nie bede z nia jezdzic w foteliku samochodowym.. a te czesc wozka z siedzeniem co mamy to jest taka duza ze mala sie w niej gubi i wypadnie,dopbra dla 2letniego dziecka..niech mi ktos napisze jaki to model.cos niedrogiego. jutro bedzie dziadzio u nas :) skonczylismy dzis pierwszy kurs na absenie, zaczynamy za tydzien drugi, juz z takimi naramiennikami pomaranczowymi. kupilsmy za 20euro,a tot anio, bo w PL nawet za 119zl! ponoc najlepsze,bo dziecko jest w nich bezpieczne,raczka cala przylega do motylka. Mala nadal lubi wszystko co mleczne i owoce. Martwie sie tym, bo nie lubi obiadkow,malymi czesciami np ryz sie krztusi, mozliwe ze jest jeszcze za mala? ma prawie 8.5miesiaca... sama nie wiem,troche sie tym martwie czy to normalne. pozdraiwam i milego wieczorku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy na 585 stronie jest tabelka do której możesz się wpisać i porównać wymiary naszych maleństw. Ja ciągle karmię piersią, ale za 3 tygodnie wracam do pracy i pewnie skończy się moja przygoda z karmieniem. Do tego młody dostaje na śniadanie kaszkę, potem jakiś obiadek ( niedawno wprowadziłam mięsko i rybkę) i jakieś owoce ( ze słoiczka lub ścieram jabłuszko lub banana). Tu masz linki do stron o wprowadzaniu posiłków: http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka.html http://www.rodzinko.pl/kuchnia-bobasa/2008-wprowadzanie-nowych-pokarmow-schematy-i-zalecenia.html _aga_ myślę że jak chce pierś i po niej nie ulała to nie masz wielkich powodów do zmartwień i nie odwodni się bo mleko matki składa się w 80 % z wody. mum to become twój maluszek jest wcześniakiem, czytałam ze takie dzieci później osiągają pewne etapy rozwoju, trzeba odjąć ten czas w którym powinny być jeszcze w brzuszku. Co do spacerówki ja mam taką: http://sobaby.pl/product-pol-680-Wozek-spacerowka-PORTO-M-P-Peg-Perego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Zaniedbałam was - proszę o rozgrzeszenie - wiem że zgrzeszyłam hehehe U nas ciężko. Kacper ząbkuje na całego.ma już dwie dolne jedynki a dzisiaj wyczulam, że przebiła się górna dwójka. Ale widzę, ze jeszcze chwilka i górne jedynki też zaczną wychodzić. podajemy mu panadol przeciwbólowy, bo nic jeść inaczej nie chce.\, a żel działa bardzo krótko. Mały też pełza na brzuszku do tyłu i robi kołeczka. Śmieję się bo wygląda jak żółwik. Jestem padnięta, może jutro będzie lepiej. Jutro ide a małym na pobranie krwi do jakis testów alergicznych. Trzymajcie się kochane. Któraś mieszka w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie piszcie mi nawet o wózkach. mój się własnie zepsuł!!!!!kurwa mac a nawet nie ma tygodnia! odpadł taki kapsel do którego przypina się z jednej strony budkę. nie wiem nawet kiedy . wczoraj było ok zrobilismy mega spacera byłam super zadowolona bo genialnie jezdzi i po krzywych chodnikach i po polnej drodze. ( jedyny minus ze trzeba trzymac obie rączki bo inaczej tak turkocze) nie wiem jak z ta gwarancją pewnie trzeba go odsyłac znowu nie będę miała wózka no ogólnie kurwa mac. oczywiscie jest na mnie poza tym mały się drze przez cały dzien nic mu nie pasuje jak tak jutro bedzie to albo się powieszę albo wyjdę z domu i go normalnie zostawie + telefony od tesciów że jak to sie drze wczoraj był spokojny. no kurwa był ale juz nie jest. mam wrazenie ze oni mysla że ja cos małemu robię chyba. ech nawet się juz nie wkurwiam bo nie mam siły. zobojętniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotka nalałam Ci drina!!! Aga mum mt i chyba hjka mieszkają w de Pocahontas rozgrzeszam ;) Spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Katienka , misiaczkowa dzięki za wczesniejsze wpisy :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aaaa czy wasze dzieciaczki podwoiły już mase urodzeniową? Jeśli tak, to ile miały wtedy miesięcy / tygodni? Moja nadal nie podwoiłam :o znów jej waga stoi :o ma 7140 a urodziła się 3650... Ma 29 tyg, za 2 tyg - 25 skonczy 7 miesięcy... Nie wierze już że nawet do 7 miesiąca podwoi :o je dużo a waga stoi :o to pewnie przez tą "infekcję" :o dokładnie 11 lutego miała 6940 :o czyli 200 gr w miesiąc znów :o je tego sinlaca , dziennie dostaje 180-210 ml kaszki z owocami ( z hippa owoce + zboża) i mlekiem ( wieczorem ) zjada duży słoik obiadku z mieskiem lub rybą, z reguły jeszcze sloik owocow, czasem pol malego a czasem caly duzy (190 gr), oprocz tego mleko, dostaje 4 razy dziennie min bo po obiadku i deserku też dostaje... Ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętni się napiję:-D ja wiem ze to nie nasza wina bo ani nikt nie ciągnął za to ani nic, ale wiecie jak to jest z tymi serwisami . a ten jeszcze jest kawał drogi ode mnie na moim zadupiu nie ma zadnego kuriera zeby wózek nadac ogólnie te wózki są dobrze wykonane chyba mi się po prostu taki z niedoróbka trafił. i logika mojego chłopa- trzeba było kupic taki za 200zł tez by się zepsuł pewnie ale by było taniej:-D no i oczywiscie dowiedziałam się że wydziwiam stary był przeciez malina cud miód bo juz nie pamięta jak klął sam na niego.nie mówiąc o tym ze nam cały bagaznik zajmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUM TO COME - czy karmisz jeszcze Julkę piersią? Jeśli tak to proszę napisz mi czy twoja córa je jeszcze w nocy? Pytam się bo moja też jest wcześniaczkiem a nadal mając obecnie skończone 7 miesięcy je cyca w nocy co 3 godziny - w ogóle żąda cyca przez całą dobę co 3 godziny choć dostaje już i obiadki z mięsem i żółtkiem oraz kaszą i masłem i deserki i kaszkę na noc. Proszę odpowiedz bo nie wiem czy ona żąda piersi w nocy bo jest wcześniaczkiem czy co... w końcu dzieci w jej wieku już nie dostają w nocy jeść albo jedynie raz.. czekamy na ciebie na FB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS mój mały wkrótce....potroi :-D wagę urodzeniową. ale on maluski się urodził to bardziej nadrabia. z tym że teraz jego tycie zwolniło. i wygląda raczej chudo na tle innych maluchów bo jest długi. zaczynamy rozmiar 80 a kurtke na wiosne ma z przedziału 12-18 miesiecy i tylko rekawy sa za długie. a słoiczka 190 nigdy na raz nie zjadł nie przejmuj sie wytepicie gadzine infekcyjną to odrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko---noł nerw, wszystko młotkiem! Wysyłaj furę do serwisu, i popytaj może ktoś ma pożyczyć na ten czas wózek. Jak chcesz to ja ci pożyczę :) Mam dwa wózki, używam jednego, daleko ty mieszkasz? Na fb jesteś? Wysyłka chyba byłaby tania, bo wózek waży dychę, potem mi odeślesz :) TNKS---bo ja już babo z tym moim chłopem to już 15 lat się turlam, od podstawówki :D To tych kryzysów i rozpalania trochę było :D Dobrze będzie, tylko "do tanga trzeba dwojga". Lenie idą dwójki, dwie na raz, dolne :o No więc mnie gryzie...w cyce mnie gryzie :o Nie chce żryć, więc mam schizę, że nie przybiera. Waga jej stoi już drugi miesiąc, waży nadal 7600, chyba w tygodniu pójdę do pediatry. Dostaje przecież kaszę, cycka ze 4-5 razy dziennie, zupkę i deserek, do tego biszkopta czasem dam, no ludzie, no i nic! Zaczynam się niepokoić, bo wg wagi nawet spadła o 200 g, bo miała 7800. Fakt, dużo się rusza i nie je za dużo, zupki tak max 120. Happy---ano cyckujemy, ale ostatnio boleśnie, bo mnie gryzie :o Lena się turla już długo, ze 3 miesiące będzie, tez przyjmuje postawę do raczkowania, czasem rączkę przestawi a tak ląduje na brzuchu i pełznie ;) Za to siada samodzielnie w 3 sekundy, nie można gada na chwilę zostawić, bo się odchyli nie raz i bęc w panele, niby nie ryczy, ale malo zadowolona ;) aga--może to jednorazowe, przejadła się może? Spokojnie, jak to rota, to by było intensywniej, że tak powiem :o mum to come---a pokaż jakiegoś linka z tymi naramiennikami, bo jestem ciekawa, a gadżety uwielbiam ;) Normalnie, że jeszcze się krztusi, próbuj jej robić mniejsze kawalki. Chyba do roku obowiązuje was wiek korygowany? My nadal w gondoli jeździmy, nieco problem jest jak się obudzi, bo nie chce za długo leżeć, to są sadzam, no ale tak dziwnie jej tak na siedząco, sama już nie wiem, czekam aż będzie ciepluteńko. Wózek z linka super!!! Za takie pieniądze, bym się nawet nie zastanawiała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa dzięki za chęci 🌻 bez wózka nie zostanę bo mam jeszcze tę kobyłę pierwszą:-D 15 lat? no to macie staz niezły i wytrzymujecie jeszcze ze sobą :-D :-D? myka spac do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaneczki🌻❤️ Happy❤️ jak miło Cię widzieć:D:D:D Ciotka🌻 stop nerwom! nic nie pomogą a i na urodę szkodzą:D Aga🌻 jak pociecha??? TNKS🌻 żyjesz?❤️ Dla całej reszty 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzwoniłam do serwisu przyjadą sobie po wózek sami nie muszę kombinowac z wysyłką. tyle dobrze. Dziadek czy mi sie zdaje czy Bronek wchodzi w okres słynnego buntu dwulatka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane🖐️ Jak tam zdrówko? _aga_ małej przeszly objawy rota? Moze to nie to, oby... bo sie bidulka wymeczy a Wy razem z nia. Mi weekend szybko minął o dziwo, wczoraj bylismy w kinie na "W ciemnosci" - okropne byly kiedys losy ludzkie a zycie nic nie warte. Dobrze ze nie zylismy w tych czasach. Pózniej jeszcze uderzylismy na małe zakupy takze czas spedzilismy milo. Dzieciaki poszly do dziadkow i mozna sie bylo troche wyluzowac. Tez chetnie poszlabym z mała na basen, musze zobaczyc czy u nas w spa sa jakies zajecia dla niemowlat. Jutro znowu czeka mnie wizyta u dentysty. No oby ostatnia. Na koniec zdejmuje sobie jeszcze kamien i jakies piaskowanie robie czego nigdy nie mialam. Oj cioteczko🌻 akurat tak pechowo sie stalo ze dostaliscie jakis lipna sztuke. Zawsze tak jest ze na iles wypuszczonych takie sie strafia i akurat sie wam dostal. Wyobrazam sobie jak sie wkurzylas, ale nie warto nerwow sobie szarpac. TNKS- my 5,5 roku po ślubie i tez juz nie raz chcialam sie rozwodzic:P Trzeba przetrwac i nie ma co takich decyzji zbyt pochopnie podejmowac. Wierze ze przetrwacie a te glupie nieporozumienia pojda w niepamiec. Grunt to mowic co lezy na sercu, dobrze ze to zrobiliscie wczoraj. Dziecko wywraca swiat do gory nogami ale wszystko wroci do normu na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek z pasami i dziecmi teraz rzeczywiscie masakra. Moj pierworodny wczoraj wpadl caly do kaluzy, cały mokry, musialam go przebierac i polecial w te pedy znowu sie bawic. Ale radocha z tego ze mozna sie juz na dworze bawic ogromna:D Pies tez ostatnio zamiast bialy to zrobil sie czarny. Zebralam sie w sobie i go w koncu wykapalam. Na razie bialy ale za kilka dni bedzie to samo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum become, a może ząbkowanie u Was skoro mała tak źle śpi? Nam dziś Bartek obudził się o 4ej do 5ej leżał i kopał karuzelkę i coś sobie gadał pod nosem (ble ble ble, babababa itp). Nie wstawałm do niego bo myślałam, że zaśnie, ale gdzie tam... Musiałam wstać, dałam wodę z odrobiną mleka modyfikowanego (tak dla oszukania, bo nie je standardowo w nocy i nie chcę żeby znów zaczął :o ), wypił 60 ml i przespał potem do 7:45!!!! Dla mnie to cud, bo standardowo budzi się o 6ej, po 6ej.. Ale to chyba wynik wczorajszego dnia - nie miał drugiej drzemki i musiał to sobie w nocy odespać. Jednak to jest prawda, co kiedyś wyczytałam, ze dziecko jak śpi dłużej w nocy to w dzień tak dużo nie potrzebuje, a brak snu w nocy rekompensuje sobie w dzień. Ale chyba jest za mały na jedną drzemkę w ciągu dnia? TNKS, nie martw się na zapas tą wagą. MAsz już wyniki badań moczu, bo dziś miały być z tego co pamiętam. Daj znać. Co do wagi, to jedne dzieci rosną szybciej, inne mniej. Nasz maluszek urodził się dość duży 3890 g, a podwoił wagę w okolicach 18 tygodnia (4 miesiąca). Z tego co piszesz, to Bartek nawet mniej je od Twojej małej. Bo jak zje 120 - 140 ml obiadku to jest dobrze (to 3/4 słoika 190 g), 2 x dziennie mleko z kaszką po 170-180 ml, raz dziennie jakaś kaszka z owockami. Czasem wpadnie jeszcze jakieś mleko extra w ilości 60-80 ml, chyba bardziej na pragnienie niż głód. lady, masz rację. My jesteśmy 3 lata po ślubie i też się kłócimy. Nie ma związków idealnych. A dziecko naprawdę wprowadza 'zamęt' i stanowi nie lada próbę dla związku :) Ach, jak ja Ci tego kina zazdroszczę...Żebym ja miała z kim małego zostawić :( albo ja albo mąż się nim opiekujemy, więc o wspólnym wypadzie bez dziecka nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Tak czytam ile te wasze maluchy ma ją ząbków a mój jeszcze nic,choć dwie dolne jedynki już się zamierzają przebić.Co do dietki to u mnie w tym tygodniu marnie tylko -1kg czyli razem jest -5,5kg no i leciemy dalej.A jak tam u was dietkujące?TNKS ile u ciebie mniej w tym tygodniu?TNKS ja nie jestem z Niemiec ja ze śląska.Teraz lecimy na spacerek bo mały już marudzi.Pozdrawiam i milego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK, don't worry :) Mój też jeszcze bezzębny, z tego co pamiętam Mała TNKS też jeszcze żadnego nie poiada :) Także jest więcej takich maluchów. JA wcześniej miałąm większe 'parcie na zęby', ale już nie mam :D Tłumaczę sobie, ze im później wyjdą to będą mocniejsze i lepiej zmineralizowane (tak wyczytałam) :D TAkże czekam spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nadrobilam wszystko:) nie pisalam bo mam mega wkoorwa, w piatek wieczorem wirus mi zezarl wszystko co mialam na moim laptopie, tylko wodzialam jak ikony znikaja. Dalam do naprawy zobaczymy co z tego bedzie bo stan krytyczny wyszedl mi po scanowaniu. Az sie balam drugiego kopma odpalac bo nie wiem z ktorej strony ten wirus bo kilka mialam otwartych. Aga jak corcia? jest lepiej? TNKS - jak wyniki, wiesz juz cos? Ciotka - ty mnie dolujesz jak piszesz o rozmiarach ciuchow, bo moja bluzki 68 ma rekawy za dlugie. Spodnie 74 nosi.Jakas niewymiarowa chyba jest. Ktoras pytala kto z DE, to ja jestem i Mum jak cos. jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ja sama wzrostem mojego potomka jestem przerażona:-D ale to geny nic się nie poradzi. największe utrudnienia w zakupach mam bo nie moge się posiłkowac np miesiacami na metce:-D ok spadam ogarniac tornado które przeszło mi przez dom:-D ps. wirusy to jest masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt my też już nosimy rozmiar 80,bo większość 74 już za małe niestety,choć zależy też od firmy,bo rzeczy z H&M np. wychodzą dużo większe rozmiarowo.My już po spacerku,w drodze powrotnej zaczęło padać, więc przyspieszyliśmy trochę kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×