Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ciotka jak mawiał klasyk "twardym trza być a nie miętkim" :p DJ miałam pisać - to jeszcze nie jest szczyt mojego wkoorwa, jak taki nadejdzie to pozdrowie Was z głównego wydania faktów :D zabija dziada :D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy drugiego ząbka. Pani doktor nie myliła się wpisując w książeczkę dwa zębole. A u góry wychodzą nie tylko jedynki, ale też lada moment chyba będą górne dwójeczki. Mały coś dziś senny. Spał z dwie godziny na spacerze, wróciliśmy zjadł zupkę buraczkową i znów spał kolejną godzinę. Spotkałam dziś dziewczynę, która mieszkała w tym samym akademiku co ja. Nie widziałyśmy się 11 lat. Okazało się ze też jest sierpniową mamusią i ze nawet mieszkamy dość blisko siebie. Jutro M w pracy cały dzień, wróci dopiero w piątek, a pogoda ma być paskudna to może jakoś ogarnę mieszkanie. Jakoś nie potrafię sprzątać gdy mąż jest w domu. Wkurza mnie, ze ja coś robię a on siedzi na komputerze. A gdy zaczyna pomagać, to zawsze robi nie po mojej myśli. Wszystko poprzestawia i jest jeszcze gorzej. Dobrze wychodzi mu tylko mycie naczyń i podłóg. Coś ostatnio jestem wieczorami strasznie padnięta. Wy tu do północy aktywne a ja już ledwo widzę na oczy. Chyba jakieś przesilenie wiosenne idzie, albo organizm mi się buntuje. Umieściłam apel Łazanki i historii Karolka na nk i wycisnęłam łzy z oczu sporej liczby znajomych. Mam nadzieję że pójdą za tym konkretne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny TNKS ja tez z mala do pracy chodze czasem ale ona sobie spi wtedy w ogrodku a ja ja z okna obserwuje.nawet nie ja a kolezanka co kolo okna siedzi. przy biurku sobie nie wyobrazam bo w domu przy laptopie jak siedze z nia na kolanach to niema szans na pisanie. u nas chyba najgorsze minelo bynajmnie na chwile obecna bo zabek sie przebil.Nareszcie! Dziasiaj corcia byla wyjatkowo grzeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to jest plus portali społecznościowych - można szybko dotrzeć do dużej grupy ludzi Mt ja nie mam niestety ogródka :o tzn nie w pracy :o myślałam, żeby tam małej zorgazniozwać jakiś kącik, m nawet mówił o miejscu do spania... Ale póki co to niech "se" zorganizuje miejsce do srania a mała będzie spała w domu :P Dziewczyny dziś w drodze zrobiłam małej zajefajne foto!!! 1 raz mi się uśmiechnęła centralnie do telefonu, wygląda cudnie... Gdybym miała jak to bym Wam pokazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie wiem czy masz juz ten pomysl, ale do twojego pudeleczka ze skarbami dla malej mozesz dodac karte sd z tel kom na ktorej nagrasz krotkie filmiki. Zdjecia swoja droga ale jak zobaczy za 20 lat siebie na zywo to na pewno sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga konta nie mam i w dalszym ciągu nie chcę mieć :p ale gdyby się dało tylko foto Wam pokazać tak żeby nie zostało ono niczyją własnością od razu... Np właściciela fb... Ech... Szkoda że ten "internet" taki zachłasnny i wszystko sobie przywłaszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mysmy dzisiaj zalozyli spacerowke, mimo ze mam jeszcze miejsce w gondoli to ostatnio mala krotko spi, a pozniej nie chce lezec i juz lecialam kilka razy ze spaceru do domu bo tak sie darla. M byl z nia na spacerku, a ja do pracy na krotko wyskoczylam i mowil ze byla zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt mam nagrany telefonem filmik z 1 doby życia małej!!! Kilka sekund jak jest u mnie na rękach i się uśmiechnęła na samym początku !!! Bajka!!! Po za tym mam mase krótkich filmików albo "rozmów" , śmiechów czy krzyków na dyktafonie w tel nagranych, wszystko to chcę zgrać na pendrive, na płyte i razem z kartą schować ( na tylu nośnikach chcę to mieć bo: po 1 nie wiem na czym to 20 lat przetrwa, a po 2 nie wiem czy za 20 lat młodzierz będzie wiedziała czym był pendrive czy karta pamięcie - wiesz... Ilu 10 latków dziś wie że jeszcze pare lat temu używaliśmy dyskietek? A ile dzieci wie, że my graliśmy na komputerach w gry wgrywane z kaset? Hehehhe a to tylko pare lat ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im czesciej chodze do pracy tym bardziej chce do niej wrocic. Najlepiej od zaraz. Do sierpnia bede z mala bo tak mam platny wychowawczy. A pozniej corcia zlobek, a ja do pracy. Nie nadaje sie na "Hausfrau" musze do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje:) mysmy dali do przerobienia nasza kasete VHS ze slubu na CD, czekam az ja dostane bo chce obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt ale wielkie dzięki że podrzucasz pomysły ;) dawaj następne :) Ja też nie z tych. Co to się spełniają w roli "Pani domu"... Choć ludzi nie lubie, to musze między nimi bywać bo inaczej dziczeje :p Co do kasety - zapytaj dziś 10 latka czy ma jakikolwiek vhs :D jak kiedyś na koncert znajomych wzięłam ich starą kasete to odkupić chcieli że niby antyk hehehhe :D a ja im chciałam pokazać że już w latach 90 ich lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... mam 13-latke w domu to wiem cos o tym. No ale co sie dziwic kazdy ma wlasnego laptopa, komore z dostepem do internetu, moja starsza to chociaz pamieta jeszcze komputer stacjonarny bo mlodsza to na pewno juz nie jak od malego z mama przy laptopie na kafe siedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spia wszystkie? ide i ja, do jutra. Tylko ostatnio pozno chodze spac, bo mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc właśnie MT ;) masz nastolatke to wiesz jak jest ;) komputer stacjonarny to dziś przeżytek, a za czasów mojej młodości to zamiast komórek mieliśmy budki telefoniczne na żetony!!! :D potem dopiero weszły karty tel:) pamiętam że żetony były 2 "wielkości" heheh, komputer ja miałam za młody commodore c64 :D ha! Kto pamięta jak się gry wgrywało? Nawet oddech wszyscy wstrzymywaliśmy żeby nie wyszedł magiczy "error" :p potem była amiga z dyskietkami ;) no i "wideo" mieliśmy! Wideo, nie odtwarzacz :D nagrywać też mogliśmy :D no i nie zapomne dnia jak nam w domu telefon stacjonarny zakładalo :D normalnie dzień święty bardziej niż komunia!!! Mało kto wtedy miał telefon więc dzwoniłam tylko na zegarynke i do babci... No i na darmowy horoskop :D hehehe to były czasy :D lata 90 :D 20 lat temu - 20 a może i 15 a zobacz jak "przełom" dziś 8 latki mają lepsze komóry niż my ;) heheheh Zmykam i ja - jutro zapierdol :o pewnie odezwe się dopiero wieczorem :o trzymajcie kciuki co bym się ogarnęła i m przy okazji nie zabiła :p nie mam parcia na szkło , nie chcę w uwadze ani w 997 występować :P Dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Dzień Kobiet więc cycki w górę i zjedzmy słodyczy ogromną furę. Niech żyje celulit i kurze łapki, bo i tam jesteśmy fajowe babki !:))))) Pozdrawiam i miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Dniu Kobiet Kawusie serwuje - komu, komu bo ide do kuchni? Wikula - zaje..sty wierszyk Aspira - jesteśmy z M już z 9 latek i jak dotąd nadal mi pomaga a ja jemu, co nie znaczy ze się nie kłócimy. Kłócimy i to czasami jak we włoskiej rodzince - ostro i z temperamentem, ale godzenie jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, to były czasy :) kasety magnetofonowe :) Kasety video (to już później) :) Ja mam nawet nagrania śpiewów (w duecie z bratem) z naszego dzieciństwa (zaczyna się jak miałam 2,5 roku - brat jest starszy) - nagrywane jeszcze na magnetofonie szpulowym :D Rodzice go do tej pory mają :) Posłuchać siebie z dzieciństwa bezcenne :D Ja kaset magnetofonowych mam dużo - tyle, że wszystkie spakowane w piwnicy, bo nie mam na czym słuchać ;) pocahontas, a dla mnie rozpuszczalna z mlekiem może być? Bo mi się znów skończyła :o Kobiety, wszystkiego naj :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wasze pociechy też dają sobie uśliniowe buziaki? Tzn. swojemu odbiciu w lustrze? MAły jak tylko zobaczy siebie w lustrze to cieszy się, śmieje, i daje buziaki :) Nie nadążam myć lustra ;) Do tego mały nauczył się przeklinać ;) DzIś od rana na tapecie jest słowo "ułwa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa - mój jeszcze taki całuśny nie jest, on woli gryżć. Ale się narobiłam uf. Najpierw włączyłam pranie, pochowałam z suszarki już suche, potem zmywarka - powyciągałam czyste i załadowałam brudne i już czyste wyciągnęłam. jeszcze gary umyłam i obiadek dla małego zrobiłam. W dodatku umówiłam się z koleżanka na ciasto , bo jakaś nagroda musi być. Życzonka od M już odebrane i kwiatki w wazonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama agatki !
czesc dziewczyny, moje dziecko jest mniej wiecej w wieku waszych a od wczoraj zaobserwowalam ze mimowolnie szybko porusza glowo w lewo i prawo, nie wazne czy cos robi czy nie, czy wasze tez tak maja , mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama agatki !
nie caly czas ale zdaza sie dzis juz pare razy tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama agatki może coś maluszka swędzi z tyłu główki. A może boli ucho. Albo tak się bawi. Mi mały jak cos go swędzi to tak robi, zwłaszcza w foteliku samochodowym, bo tam mu najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! TNKS---jak tam po badaniu? Biedna mała :( Już dawno nie psioczyłaś na małża, myślałam że się dogadaliście jakoś. Spokojnie, nie masz gdzie na kilka dni pojechać, do mamy, babci, cioci "na Mazury"? Pocahontas-- mój też w 99 % jest bardzo pomocny,ale ma czasem takie odpały ;) Aga15510---fajnie tak pracować z mężem :D No i super,że on nie ma problemu z tym, że masz wyższy stołek. Laski czytałam dzisiaj na kafee wypowiedzi matek, które nie chodzą na spacery z dziećmi,makabra. No jak można nie wyjść z 3, czy 7 miesięcznym dzieckiem na spacer, tylko trzymać je w domu i wietrzyć :o Chyba bym na głowę dostała, jak bym miała tak siedzieć w domu :o Lady Aniu, chcesz kupić inne krzesełko do karmienia? Wózek ładny, kolor bomba, uwielbiam zielony!! :D Laski Lena moja wczoraj sama usiadła :D :D :D Z pozycji do raczkowania, tak do tyłu, podpierała się rączkami i siup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytkiego najlepszego dla wszystkich!!! ja to zaczelam od rana swietowac, kolezanka przyjechala i przywiozla ciacho truskawkowe pycha:) Do tego kawka i ploteczki i to mi pasi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×