Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Pocahontas - swieta racja, a ile roznicy jest u ciebie bo nie kojarze. TNKS - ja to chyba od ciebie sie dowiedzialam, ze musi podwoic wage takze tez nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) dzięki za odpowiedzi :) ja bez przerwy słysze, że dziecko MUSI podwoic :o tylko jak pytam a dlaczego musi? To slysze no bo musi :o :D taki troche kiepski argument :p dlatego dociekam ;) posobno na pół roku musi podwoić a na rok potroić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no moze i masz racje, M jak uslyszal tusz do rzes to myslalam ze zawalu dostanie, ale w prezencie dostala od chrzestnej czyli jego siostry i dal sie przekonac. z szamponem koloryzujacym to do 15 bedzie musiala czekac. a ona na wszystko ma jedna gadke w klasie wszystkie maja, farbuja itp. a moj chlop nie interesuja mnie inne dzieci! pozniej ja probuje go przekonac. ale juz zauwazylam ze ona chce dopoki nie dostanie pozwolenia.a jak moze to po jakims czasie juz jej mija. ojoj ciezki wiek sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Reklame pamiętam :D nawet pamiętam tą dziewczynkę :D Laura też fajne imię i wciąż nie jest bardzo popularne w polsce ;) ja znam jedną :) w rodzinie mam :p też w de mieszka :D a livii nie znam rzadnej ;) livia , liliana, malina - na łeb dostane z tyloma córkami :D i jeszcze 2 mEskie imiona mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to musisz sporo dzieciaczków narobić żeby cały repertuar imion wykorzystać ;) Też nie wiem czemu jest tak z ta wagą. Pewnie przewidują to jakieś normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby Antoś był dziewczynką to w grę wchodziła Łucja ( zdrobniale Lusia). Mężowi natomiast podobała się Lena, ale ponieważ wokół wśród znajomych sporo ostatnimi czasy pojawiło się Lenek zastanawialiśmy się na Mileną. Podobały Nam się również Hania i Helenka. Antoś natomiast przez chwilę miał być Mateuszem. Mąż próbował przeforsować Żelisława lub Bożydara. A gdy w "Przepisie na życie " pojawił się Gniewko to prawie zmienialiśmy mu imię. Antos gdy się urodził miał taką zmarszczkę na czole nad nosem i wyglądał jakby był ciągle zagniewany. To imię wówczas pasowało do niego jak ulał. Teraz zmarszczka ta zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Hania i Milena maja dzieci od moich kuzynek, Lena - od szwagierki.takze u nas odpadalo. W DE Laura bardzo popularne jak moja do przedszkola poszla to po 3 w grupie. Livii nie znam nawet lekarz mowil ze to druga jego pacjentka o takim imieniu. U nas chlopak mialby na imie Leon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon :D jak Leon zawodowiec... :D :D :D :D :D :D łaaaaaaaa Leona już też chcę! Koniec! Nie podawajcie imion bo oszaleje :D heheheh Bruno i Leon :D Sergiusza i Borysa już odpuszcze :p ale Liwia i Malina też muszą być :p :D tym sposobem musiałabym miec 5 dzieci :p wiem - pogieło mnie :d Hania Helenka fajne imiona ale też już w pl oblegane :o tak jak zuzia, zosia i maja - a też fajne :) Z tych męskich Antoś najfajniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle pieknych imion:) Leoś tez śliczne! Aga15 hhaha u nas Wojtek tez czesto jest Gniewko!! i z m sie smiejemy ze chyba go przechrzcimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to takie proste, a jak czlowiek siedzial i myslal co tu wybrac ktore imie bedzie ladniejsze to nie bylo tak latwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - wyobraz sobie jedziesz z m i dziecmi na urlop, dwoma autami;) zeby wam ciasno nie bylo to kazde z was po trojce wezmie. mozesz dzialac imion ci wystarczy no i nie bedziesz narzekac ze dom za duzy haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt m ma 7 osobowego busa :D hheheheh ja z imieniem nie miałam problemu - teraz bym miala bo mi się wiele podoba hehehehe oczywiście nie planuje zająć się hurtowo rodzeniem dzieci :D chociaż ta nasza Kluska taka udana... :D tak serio to na pewno chcę jeszcze dziecko i na pewno będę miala problem z wyborem imienia :D :D :D :D :D :D :D :D :D hhehehe :D tak w ogóle to nie ma problemu z autem - ale pomyślcie spacer albo zakupy z taką czelotą :D heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze busem to bym chyba po pierwszych paru kilometrach sama wysiadla jakby tak wszystkie po swojemu zaczely spiewac;) wyobrazilam sobie jak siedzi gromadka w koszu na zakupy i robi runde po markecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh mt :D moja wyobraznia też pracuje :D 9 x w roku urodziny z czego 7 x dla dzieci - czytaj pełna chata rozwrzeszczanych maluchow :D maslo na ścianie, kot w pralce jajka w bucie , farebki w ekspresie :D takie tam :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie Rodzinka.pl i Kozuchowska w roli mamy sie chowaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka tnks podaj jeszcze raz swojego maila nie moge go znalesc a fotki ci juz naszykowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
praca.pszczyna@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no TNKS tyle dostałas ode mnie fotek teraz ja czekam na Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ spóźnione życzonka z okazji 7 miesięcy Nastki, a jutro to chyba robimy wspólną urodzinową imprezkę na Kafe. W każdym razie M wróci późno, więc wieczorem mam pusta chatę. A Ty to jakaś wróżka, czy co. Skąd wiedziałaś że będzie nowa stronka. Widziałyście pogodę na jutro. Masakra, śnieg z deszczem a u Nas na Wybrzeżu sztorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dużo juz było postów na poprzedniej i czarowałam ;) udało się. dzięki za zyczonka. jakto mąż wybył na Twoje urodzinki? robimy imprezkę jak mi mała da!! a co ostatnio nie zdarza się za często. jakby co mam pijane misie w lodówce ;) stoją juz 6 dni i są juz baaaaaaardzo pijane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jak Antoś też mi da. A M pracuje, niestety służba nie drużba. Świątek, piątek i niedziela, raz rano, raz wieczorem lub w nocy, ale za to ma wolne na tygodniu i przez to że pracuje po 10-12 godzin do pracy chodzi średnio 14 razy w miesiącu. Dzięki temu systemowi od 16 do 30 kwietnia będziemy potrzebowali nianię tylko na 3 pełne dni ( na 10-12 godzin) i raz na 3 godziny. A M mówi ze może siedzieć z małym, ze woli to niż chodzenie do pracy. Świetnie się ostatnio ze sobą "dogadują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Aga po obejrzeniu zdjęc Nastk nachodzą mnie 2 myśli : 1. Jest równie śliczna jak moja kluska 2. Nie jest ani troche do mojej podobna :p heheheh Jakoś na filmiku moja wyobraźnia albo ślepota ją pozmieniały heheh Foty mojej wyśle Ci jutro z rańca jak na doł zejde ok? Bo tu kompa nie mam :p powiedz czy kupiłaś black berry? Imprezka? Ja się pisze :) Lady żyjesz pracusiu? Ps. Ja dziś widziałam snieg za oknem - myslalazm że mam tzw zwidy i to "tylko" deszcz, ale nie! To coś było biale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ania 109 - impezka jest jutroooooooooooo ale juz dzis zapraszamy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok, to jutro tez sie stawie:D zyje zyje, bylam dzis krotko na dworze i normalnie jestem zakochana w tym jeepie:D Tnks tez tak masz??? aga15 moj M tez czesto mowi ze chetnie by zostal w domu z dziecmi niz chodzil do pracy jak jest zmeczony ale pewnie szybko by zmienil zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×