Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziewczyny podpowiecie? Wiem, ze na którejś stronie ktoś wklejał link do tego jak otworzyc taki załącznik, ale nie wiem na której:( Vilia a jesteście już w domku? Mały już lepiej? Był szczepiony na rota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy dziś - choć niby jesteśmy tam do jutra (pediatra wysłała nas do domu, żeby mały czegoś gorszego nie załapał). Mały nie był szczepiony na rota, ale w kale nie było ani rota, ani pneumokokków ani meningokokków. Przeszedł to nwet dobrze - najgorszy był wtorek. W środę już biegunki nie było. NApompowali go z wt/śr w nocy tak płynami, ze w środę wyglądał jak pudzian po walce ;) Buzię miał zapuchniętą :o Najgorsze, że nadal nie ma apetutu i nie chce jeść :( Mam nadzieję, ze pić chociaż zacznie, bo znów tam wrócimy :o TNKS, przez te stresy w szpitalu ściągałam po 20 ml mleka :o Teraz ściągnęłam 100 ml :D jest nieźle :) MAłego przestawili tam na Bebilon Pepti - trochę lepiej mu wchodzi niż Nutramigen. Wypija choć 30-40 ml (mleczka na literkę "n" nawet nie chciał spróbować). To trochę mniej śmierdzi i pewnie w smaku lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia o matko! nawet dzis pomyslalam ze cos sie w ogole wczoraj nie odzewalas a tu cos takiego! no dobrze ze juz lepiej ale mialas stresow co nie miara. Dobrze ze mały zaczal troche pepti pic, teraz pewnie bedzie juz tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia nasz DR też uwaza, że lepiej unikac szpitala z jelitowka - tam i rota i menigo i pneumo mozna zlapac - tak to niestety na zakazny jest :o najwazniejsze że Bartusia postawili "na nogi" i że łapie pepti!!! Ja chcialam noca co 3 godz sciagac żeby rozbujac, ale niestety :o rano sciagnelam 40 ml po karmieniu malej... W ciagu dnia nie będę sciagac tylko wieczorem znow... Zobaczymy... Aga jabi Ty coś pisalas o hippie ha - trudno je dostac? Bo szczerze się nie rozgladalam a chyba już musze :o Amber aga pisala pare stron wstecz jak fotki otworzyc :) choć kurde ja dalej nie wiem czemu macie z tym problem? :o Lady też otwarla - może ona Ci podpowie :) Hjk poszly :D ale masz dużą pannice już :) tak jak Olinka ma "kawalera" :) powiedz sprawdza się powiedzenie że male dzieci maly problem.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia dobrze ze jesteście już w domku. Ja jak byłam z Nikolą w szpitalu to była tragedia, a my byłyśmy 10dni!!! Dobrze, że już jest lepiej i oby Malutki pił to Pepti. Może spróbuj do tego mu coś dodawć by nie śmierdziało? TNKS - Kalinka Malinka:) Jaka mała flirciara :) Ten uśmieszek i jakie ma rzęsy:) Ślicznotka:) Otworzyłam Twój załącznik. Wysyłałaś z Outlooka więc przesłałam sobie na swojego służbowego maila i otworzył bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to "wina" outlooka bo on koduje załączniki:) Jak odbierasz w outlooku to nie ma problemu. Do zwykłej poczty trzeba jakiś tam program dekodujący mieć zainstalowany na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber!!! Wisze Ci winko / piwsko czy co tam sobie zażyczysz :D twoja wiedza jest nieoceniona!!! Mowie całkiem serio!!! Ile ja się nasłuchałam że załączniki nie dochodzą i nakombinowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS nie ma za co:) Polecam się na przyszłość:) A wcale nie jestem informatykiem - raczej samoukiem:) Poniższy tekst powinien rozwiązać Twoje "problemy":) Czasami odbierając e-mail widzimy w załączniku plik „winamil.dat. Zastanawiamy się przy tym czym go otworzyć i co on zawiera. Może na początku wyjaśnię skąd biorą się pliki winmail.dat. Pewnie nie każdy zdaje sobie sprawę ale sam może nieświadomie wysyłać maile z załączonym plikiem winmail.dat. Jeżeli korzystamy z klienta poczty o nazwie Microsoft Office Outlook 2007, Outlook 2003 bądź Exchange warto sprawdzić czy maile wysyłamy jako zwykły tekst. Klikamy menu Narzędzia | Opcje przechodzimy na kartę Format poczty | Format wiadomości | Redaguj zaznaczamy Zwykły tekst. Od tego momentu mamy pewność, że osoby, do których wysyłamy pocztę nie będą otrzymywały „dziwnych plików (winmail.dat). A teraz, co zawierają pliki i skąd się biorą? Plik winmail.dat jest dołączany do maila, jeżeli wiadomość zawiera formatowanie RTF programu Microsoft Exchange. Pewnie niektórym nic to nie mówi, zatem prościej wystarczy, że w mailu mamy pogrubiony tekst bądź piszemy kursywą, a osoba odbierająca maila nie ma programu pozwalającego odczytać ten format wiadomości. Korzysta np. z klienta poczty Lotus Notes. Jeżeli nie mamy w naszym systemie programu Microsoft Exchane bądź Outlook, a chcemy zobaczyć, co zawiera nasz załącznik wystarczy ściągnąć darmową aplikacje np. o nazwie Winmail Opener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga15510 dzieki za fotki Antosia:) Wysłałam Nikolki:) Uroczy chłopczyk - zdjęcie w czapeczce jest super - taki maly luzak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks na allegro to wyskoczyly mi 3 szt chyba wczoraj, z czego jedna ktos odsprzedawal i z przesylka wyszlo 35 zl, a w sklepie jest za ponad 40 zl, 500 g, one tez sa chyba z niemiec sprowadzane do sklepow, bo na kartonie jest wszystko po niemiecku tylko naklejaja polskie tlumaczenie w carrefour powinny byc, pewnie i w innych supermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 😘 Amber musze pogrzebać w outlooku ;) wiesz, ja z niczym problemu nie mialam wiec nie grzebalam :) Aga musze się rozejrzec ;) a Piotruś wcina HA? Lubi? Nie mialas problemu z przestawieniem z piersi na mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS śliczna córcia!A co do kłopotów ze starszymi dziećmi to ja nie mogę narzekać.Niedługo stuknie jej 11lat, więc trudny wiek się zaczyna,zobaczymy jak to dalej będzie.Jest dobrym dzieckiem,nigdy nie była rozpieszczana i nie miała wszystkiego co jej się zamarzyło więc teraz jest w miarę rozsądna,choć wpływ koleżanek robi swoje, ale tego nie unikniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dziewczyny widziałam, że niektóre z Was zaczynają stosować Placentę:) Ja używam od stycznia (dzięki Ci TNKS 😘 ) I muszę Wam powiedzieć, ze tak po miesiacu stosowania włosy przestały mi tak bardzo wypadac. Teraz zamówiłam sobie też taką mleczną odżywkę (z tej samej firmy) i jak ona pachnie. Mniam:) Jakieś kilka dni temu wrzucałam Wam linka do bloga o pielęgnacji włosów. Przeglądałam go pobieżnie i ostatnio zaczęłam "olejować" włosy tj nakładam najpierw jedną z tych masek, a na to jeszcze trochę olejku i tak chodze w turbanie na głowie pół dnia albo i dłużej (zależy ile mam czasu). I efekty jak dla mnie są od razu:) Włosy są miękkie i błyszczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leady Ania znalazlam twój meil i posłałam zdjęcia,czekam na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ;) Vilia masakra trzymamy kciuki za Bartoliniego niech jak najszybciej wraca do doskonałej formy Dziewczyny kupiliśmy Martyśce fotelik do samoccodu do jazdy przodem (wyrosła wzrostowo z noisidełka) i tu moje pytanie jak je zamontować za kierowcą czy za pasażerem ,czy są na to jakieś konkretne przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojaaaaa wreszcie jakaś stronka moja i jaka piekna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HJK też poproszę o zdjęcia na klaskawa@wp.pl. Amber coś mi się pomyliło i myślałam że masz chłopca. Nicolka śliczna. A Antos dziś mi pierwszy raz zwymiotował i to tak na maksa, musiałam go przebierać, i siebie. Do tego musiałam umyć sobie włosy. Nie wiem co mu mogło zaszkodzić. Dałam mu dziś po raz pierwszy słoiczek z Gerbera Dynia z żółtkiem. Do tej pory sama gotowałam jajko, mam od mamy dobre wiejskie. Ale dziś spieszyłam się i miałam jeden taki słoiczek w zapasie. Młody zaczął mi śpiewać. Ma taki kluczyk z FP, były przed świętami w Lidlu. I zaczął sobie puszczać z niego takie krótkie melodyjki i do nich śpiewać aaaa. I nawet udaje mu się trafić w melodię. Vilia trzymamy kciuki za Bartusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa kochana dobrze że już w domku jesteście. Apetyt małemu wrócił ? A Kacper zbuntowali się.i.jeszcze nie śpi. Szaleje na łóżku z Oliweczka,ale to wina braku spaceru,przez tą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho dzis jakies straszne pustki pocahontas ja tez nie bylam na spacerze ale mala w dzien nie chciala w ogole sppac i teraz jakos padla. wojtus tez jakos sam dobrowolnie poszedl juz spac. a ze mna cos nie tak bo tez juz sobie leze, na razie czytam ksiązke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cofnelam sie jakies 20 stron spisalam wszystkie adresy e-mail i wyslalam zdjecie mojej corci do villi, lady, aga15510, Wikula-33,olin_ka, as-80, TNKS, amber. jak ktoras pominelam to prosze o adres i nadrobie. nie musze mowic ze czekam na zwroty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt śliczna Twoja niunia:) I te jej brązowe oczka:) Posłałam Ci zdjecia mojej Nikolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber - ale niebieskooka blondynka i taka czuprynka wlosy ma super:) duza wyglada na tych zdjeciach, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Mt ja jutro odeślę, bo dziś już mi się nie chce nawet schodzić na dół :o padnięta jestem :o Co do fotelika to ja znów słyszałam, że za kierowcą z prostej przyczyny... W razie tzw "W" ( wypadku) kierowca bezwarunkowo "chroni" swój bok... Oczywwiscie wszelkie matki polki które nigdy porządnie autem nie przydzwniły będą się wykłócać, że one by chroniły dziecko, ale gdy mamy ułamki sekund to niestety instynkt przetrwania jest silniejszy... Z resztą w necie można poszukać info na ten temat ;) Dziewczyny moja Kluska dziś sobie pare razy usiadła :) ni z gruchy ni z pietruchy usiadła :) no i tata coraz częściej gada :) w ogóle jakby bardziej rozgarnięta jest :) może to jednak skok rozwojowy a nie zęby? Dziś pozniej szła spać, bo byliśmy na "imprezie" urodzinowej i wróciliśmy "późno"... Zobaczymy czy prześpi nocke czy znów coś się będzie... (Nawet nie kończe zdania co by nie wykrakać) Lady jak tam Kwiaty? Ja musze zrestartować umysł i zdjąc którąś knige z półki ;) nakupiłam ich w empiku z 30 i ze 3 przeczytałam jakbym kupowaŁa pojedyńczo to wszystkie byłyby przeczytane, a kupiłam na 2 razy tyle pozycji i każdej 2 str przeczytałam :o nie cierpie tego :o Vilia jak Bartuś? Są postępy w jedzeniu? Pije? Smarowałaś już bepanthenem? Skutkuje? Jak mleczarnie? Ja teraz 110 ściągnelam i robie pauze - taka zmordowana jestem że nawet mi się sciagac nie chce... Mysle że się zdrzemne teraz z 2 godz a potem znow się do laktatora przykleje :p tylko czy będzie mi się chcialo wstac? Mt a jak ta Twoja masc? Działa coś? Amber 😘 no to jestesmy kwita - ja Ci placente a Ty mi wyklad z outlooka :D ja czy placentą czy stapizem to efekt po 1 użyciu widze... A co do olejowania czy jak to nazwalas, to ja podobnie robie z jedwabiiem wlasnie - nakladam jedwab na caly łeb ( zakuty :D) i nosze ile tylko mam czasu, potem gorącą wodą płucze i myje - włosy są rewelacyjne!!! Olinka dzisiaj Twoja kolej - mów co na wspólnej się działo, bo przegapiłam :o Ps. Co w tych rozmowach w toku się działo? Idzie je gdzieś w necie obejrzeć? Ktos oglądał? Widzialam w ddtvn rozmowe z jakąs skazaną ktora podobno rzucila niemowlakiem :o i podobno nie jest do konca swiadoma co zrobila - chcialam (?) to zobaczyc... Ps. Pozdrówcie ode mnie dziewczyny na fb ;) Pps. Wie ktoś jak tam Karolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - dzieki za foto Antos tez duzy fajny chlopczyk, moja to jednak idzie wszerz. TNKS - smarowalam wczoraj i rano dalej bylo, a dzisiaj corka szykowala mala do spania to nawet nie wiem. my dzisiaj caly dzien w domu bo pogoda beznadziejna, ale jutro wyjde chocby przy takiej, bo mala spala dwa razy po 15 min, no to juz tak mi dala popalic. dobrze ze po 20 juz zasnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×