Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hejka!!! Tylko na chwilę zameldować że żyję. Wczoraj M miał urodzinki, w sobotę mam ja i z tej okazji przychodzą dziś teście, wiec trochę mam roboty. Wczoraj na urodzinki sprawiłam sobie wizytę do fryzjera. Co do pomocy M to pralka okazuje się być urządzeniem nie do opanowania, myślę że to taka mężowska przypadłość. M myje naczynia, podłogi i ewentualnie użyje odkurzacza. Łazienki nie tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk u mnie tez pogoda się skiepsciła. Lady Drzyzga głupia nie jest coz nagrywa teraz takie odcinki które ludzie chcą oglądac typu "zapłodnił mnie kosmita gdzie napisac o alimenty?":-D a teraz pytanie z innej beczki: czy uzywacie takich tych nalepek/ przysłonek ( nie wiem jak to się zwie) na szyby w samochodzie zeby dziecka nie raziło? bo zmieniam fotelik a w nosidełku był daszek to trochę zasłaniało. i które są lepsze czarne czy kolorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka przerażające jest to, że jest popyt na takie tematy :o to, że ludzie chcą oglądać i słuchać wynurzeń na temat męża który się nie myje :o Drzyzga robi to za co jej płacą :o hjk - praca.pszczyna@op.pl wysyłaj :D u nas też pogoda do 4 liter :o aga to sto lat dla m i dla ciebie wkrótce :D pocahontas moja nie chce gryzków :o wkurza się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga sto lat dla Ciebie i m. Prawie w ten sam dzien urodziny, jeszcze moze jestescie z tego samego roku;) tnks- a czytalas Wichrowe Wzgorza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam idiotki bym z siebie nie robila dla pieniedzy, dlatego powiedzialam ze drzyzga jest dla mnie glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moj m nie tyka sie pralki ani gotowania chyba ze mnie niema i juz musi bo np koszule mu sie skonczyly to najczesciej na telefonie ze mna zrobi to. sprzata tez baaaardzo dokladnie ale najpierw zrobi taki bajzel ze sie rzygac chce. a potem musze wszystkiego szukac bo nic nie jest tam gdzie było. tnks czekam na zdjecia :) oczywiscie odesle tez cos ciekawego. slyszalam ze w pl pogoda kiepska bo bratowa dzis leci do polski i lot ma opozniony juz 40minut ze wzgledu na pogode w wawie. u nas pogoda marzenie cudnie jest w dzien jak w lato. wazylam przedwczoraj mała ma juuz 9305g ;) rosnie nam paczus. moja tez mowi slicznie mama i to z roznym akcentem najczesciej błagalnym jak chce na raczki. hihi przylatuje do mnie wstaje po moich nogach i wtedy mama mama i kazdy kolejny coraz glosniej i tak do czasu jak ja wezme hihihi ciotka ja tez trzymam kciuki 🌻 jak dla mnie panstwo W nie maja wstydu - załosne. ciekawistka :) moja spi na boczku w nocy czasem jak sie ruszy to zarzuci ja na brzuszek i automatycznie zaczyna raczkowac tyle ze z zamknietymi oczami a wtedy ja ja za bety i na plecy a ona dalej spi ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ U nas też zimno jak cholera, wieje i pochmurno:O Znamy już przyczynę słabego apetytu Nikolki. Wczoraj bylismy na kontroli po tej trzydniówce i małej zostało po niej chore gardełko. Popękały jakieś tam pęcherzyki i boli ją:o Psikamy hascoseptem i zobaczymy jak to będzie. Kurcze a mieliśmy w sobote wyjeżdżać już na święta do rodziców - ale jak małej się nie poprawi to dupa blada bo to na drugi koniec PL (chyba w okolice Lady jeśli się nie mylę:) ) Wczoraj i przedwczoraj mała tak mi dała popalić, że juz myslałam, ze oszaleje:o O nockach nawet nie wspomnę:o Marzę o śnie 8 godzinnym nieprzerywanym:) Darała sie non stop, tylko na rękach było w miare a mi już kręgosłup w tyłek wchodzi:o Gorączki już nie ma i wysypka schodzi, i dzisiaj już jest grzeczniejsza:) Odpukać w niemalowane :P Tak się wymieniacie fotkami maluszków i ja chciałabym zobaczyć Wasze pociechy:) Oczywiście odwdzięczę się fotkami mojej:) amber_11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją kiedyś drzyzge lubiałao ale już chyba jej sie tematy po tylu latach skończyły i teraz jak czasami włącze to ażmi czasu szkoda na głupoty. Dzisiaj jak dam radę to będę oglądała -zlinczujcie mnie ale jestem ciekawa wypowiedzi "celebrytow ". Później pewnie będę żałować wkurzona i oburzona.. Byli dzisiaj też o banku mleka kobiecego-fantastyczna sprawa wg mnie. Pogoda się.popsula.i Kacprowi humor też. Marudzi niesamowicie ,nawet zupki nie nie chciał,a mleko zjadł do dna. To do niego niepodobne ,mam nadzieję że to nie początek jakiego chorobska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady coś kojarze ( wichrowey ale pewna nie jestem - zarzuć wątek? Aga, hjk, amber wyslijcie foty waszych pociech na podanego wyzej maila a ja jak tylko siade do kompa to odesle Wam moją kluske ;) Amber to kurujcie się szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla poprawy humoru polecam wam bloga "mama na wyrokach" , którąś z was kiedyś go polecia i tak si wciagnelam w czytanie,że czekam ciągle na świeże wpisy autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas- siedze w domu i pewnie z nudow tez zobacze tych idiotow u drzyzgi i tak samo pozniej bede sie wkurwiac;) tnks- pytalam bo siedze i czytam i znowu skojarzylo mi sie troche z watkiem z Wichorwych wzgorz m.in z przybyciem Heahcliffa na posiadlosci i ich romansem z Cathy. Sama zobacz opis http://pl.wikipedia.org/wiki/Wichrowe_Wzg%C3%B3rza Ja zawsze wszystko nadmiernie przezywam i Kwiaty nalezą do ksiezek ktore budza silne emocje.Czytam dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas mój tez jeszcze sam nie siedzi tnks u nas tez nocki kiepskie, dzis maly sie o 4 obudzil i nie chcial spac, a ja przed 7 wstaje do pracy... o zgrozo, dalam mu w koncu cyca i usnal podczas jedzenia na godzine, musze sie zaczac klasc razem z nim, tylko czy to wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber dobrze ze to tylko gardelko ktore sie podgoi i nikolka odzyska apetyt. a gdzie dokladniej przyjezdzacie do rodzicow? moze gdzies blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka moj maz przyciemnil szyby, glownie ze wzgledu na malucha, takze juz tych naklejek nie kupujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS poszło:) Teraz czekamy na fotki Kalinki:) Kurcze za dwa tygodnie wracam do pracy... Z jednej strony buuuuu, a z drugiej już się cieszę:) Szkoda mi małą zostawić, ale już muszę iść do ludzi bo zdziczeję:O Państwa W już nie komentuję. Żenada do kwadratu. Co do Drzyzgi, to kiedyś miała fajne programy, teraz czasami też zdarzają się ciekawe. Ale jakim trzeba być idiotą żeby iść do telewizji i powiedzieć, że mi się karaluchy w mieszkaniu z brudu zalęgły, albo że nie myję zębów bo mi żona szczoteczkę zużyła do farbowania włosów. Pocahontas normalnie zazdroszczę Ci, że dzieciaczki tak wcześnie chodzą spać. Moja niby długo śpi, ale za nic nie zaśnie wcześniej niż 22. Nawet jak obudzę ją o 6 -7 rano nic to nie daje:O Mój m pralki nie tyka. Ma zakaz od momentu kiedy miał wstawić "jasne" pranie... I wstawił białe z moimi różowymi majtkami:o Po tym praniu został mi jeden biały stanik:O Sprzątać sprząta, ale podobnie jak Wasi:) Idzie na jakość nie na ilość i za nic nie może połączyć tych dwóch rzeczy:) Jak zaczyna sprzątać rano, kończy jak już ciemno jest:) Jeśli chodzi o gotowanie to nie jest źle:) Jak musi zrobi wszystko:) Z całkiem smacznym efektem:) U nas naleśniki to jego specjalność ja ich nie tykam:) Nigdy nie chcą ze mna współpracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady rejestracja LZ:) Moja też jeszcze nie siedzi, ale najmłodsza jest:) Czasami jak siedzi w bujaku to jak chwyci sie za boki bujaka to sie podciągnie do siedzenia, ale kiwa sie strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber wyslalam wojtusia i gosie do Ciebei, czekam na Nikolke. o to jedzecie jeszcze dalej za lublin. okolice piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks wysle fotki jak tylko znajde kabel od aparatu i mała mi da usiasc przy kompie narazie zmykam na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady jakie słodziaki z Twoich maluchów:) Wojtuś u śmiech ma zabójczy:) A Gosiaczek oczka normalnie jak Kot ze Shreka:) Śliczne:) Zdjęcia Nikolki poszły do Ciebie:) Heheheh TNKS no oczywiście, że ma włosy po mamusi:) Dzięki za imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ale wam fajnie ze macie taka wiosne! u nas parszywa pogoda, wszlam przed chwila i normalnie wieje i pada. Bezndzieja, a tak bym poszla na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS Teraz musze wykombinować jak otworzyć ten załącznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok aga czekam ;) Ty ukradziochu stronek hehehe :) tak się rozkręcasz, że coś czuję, że 666 będzie Twoja :p AmbeRrrrrrr!!! Nikola ma 8 x tyle włosów co moja Kluska :D wow!!! I takie długie!!! Ale będziesz zaraz fryzurki robic :D moja łysol :D Aga jabi nam malka zasnela o 20:30 do 24:30 z 10 x do niej latalismy, o 0:30 ( jeśli ktos by się mial czepic :p ) już ja musielismy wyciagnac, zasnela po karmieniu, zmianie pieluchy itp. O 1:30 po to by o 1:57 - dokladnie już wstac... I tak cala noc :o spalam między 6 a 8 :o a najgorsze jest to że prawie caly czas plakala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jestem... wylądowaliśmy w szpitalu. TNKS- Bepanthen dziś doszedł :) dziękuję 🌻 daj namiary namaila to przelew zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×