Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Tnks maly wypil chetnie dwa opakowania ha, postanowilismy, ze przestawimy go na zwyklego hippa i od tej pory pare razy po nim zwymiotowal, a teraz w ogole go nie chce pic i na widok butelki dostaje awersji normalnie. TNKS do tej pory nie bylo problemu z przestawieniem, miesiac wcinal ladnie mm, oprocz tego dostaje pierss, modyfikowane mialo byc dawane w ciagu dnia,gdy ja jestem w pracy, no ale teraz jest bunt, wiec odstawilam na kilka dni i zobaczymy. W zamian je jogurciki nestle lub hipp. Lady Aniu pediatra poradzila mi zeby dawac ha, jesli dziecko jest karmione piersia , tak na wszelki wypadek. To mleko ppodobno nie jest dla alergikow, tylko mma chyba jej zapobiegac. Pediatra tnks tez radzi jej ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol melduje ze wrocilam na fejsa szczesliwym trafem ;) a jutro wieczorem stuka mi trzydziecha,wiec bedzie depresyjnie... ;);) dobranoc lejdis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum to become Wszystkiego naj:) A tam od razu depresyjnie:) 18 + pare latek:) TNKS no to jesteśmy kwita 🌻 Ja jedwabiu używam tylko zimą na końcówki, bo zawiera silikony, które oblepiają włosy. Zimą to jest dobre bo zabezpiecza włosy, ale ma jeden minus: jak te silikony oblepią włosy to nie ma dostępu do włosów żadna odżywka:O a żeby to zmyć raz nie wystarczy:o Odżywki stapiz tej pomarańczowej używałam kiedys, ale chyba za często, bo najpierw efekty były super, a później chyba mi się włosy "przyzwyczaiły". Może teraz do niej wróce:) "Rozmowy..." możesz obejrzeć w necie na tvn player. Ja obejrzałam w necie, bo w tv nie miałam czasu. Mam mieszane uczucia. Żal mi ich bo nieważne czy to wypadek czy nie to będą żyć ze świadomościa, ze pozbawili życia swoje dziecko... Ona w tym wywiadzie miała taki głupawy uśmieszek - wkoorwiający jak dla mnie. Mówili o tym jak Madzia sie urodziła (była wcześniakiem i tp). A ta druga dziewczyna co zabiła swojego synka jakaś trochę dziwna... Moja mała usnęłą 20 minut temu:O Masakra, nie wiem co jej znowu jest i ile pośpi. Ja też już uciekam. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! I wcale mi do smiechu nie jest kurrrr..... Wlasciwie moglam to napisac juz o 4 a nie zaraz zaraz po 3! Tnks spisz? No cos Ty, nie wylamuj sie? dziewczyny karmiace piersia co dajecie jesc maluchom na noc? Bo ja juz nie wiem moze on sie cholera nie najada ty,m moim cycem! Jestem dzis zla i gryze. Nakrzyczalam i na meza i na synusia, a teraz mam wyrzutyy sumienia, ale kurcze no, ja tez jestem tylko czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum Wszystkiego Najlepszego!!! Aga_jabi na noc młody dostaje tylko pierś. Tylko nie wiem czy to nie za mało, bo do niedawna spał do 5 rano, a teraz budzi się częściej i nie wiem czy to głód, czy raczej przyzwyczajenie do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Aga_jabi wyłamaLam się ale nie do końca ;) mała noc generalnie przespała, o 5:30 wstała, pojadła i poszła spać;) ja daje kaszke na moim mleku i też się już zastanawiam czy to dla niej nie jest mało... Zaczne jej chyba robić więcej i treściwszą... Albo coś na spaniu dawać jej jeść? Jaka u Was pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) aga jabi-ja daje oczywiscie mojego cyca w nocy,dzis co 2h .. daje jej przed spaniem jeszcze kaszke na noc,a potem cyca,ale ona wciaz chce cyca i cyca wiec zycze juz sobie zebym mogla choc pol nocy przespac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł! to ja na szybko z doskoku- newsy z ddtvn:) nie ważne czy fotelik za 800zł czy tańszy- liczy się dobre zapięcie dziecka. za chwile klecę na body space, str eszczenie Na wspólnej później:) paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wyscie sie wykurowaly to teraz mnie bierze.nos juz zapchany. Pogoda u nas beznadziejna kolejny dzien w domu sie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS na lewej rece plama byla mala i prawie nie ma.na prawej jest wieksza jeszcze troche szorstka ale zbladla i jest taka jasno rozowa.ale widac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum sto lat szczęścia i miłości i kasiorki :D mt odesłałam Ci moją kluskę :P ale ta Twoja ma oczyyyyyy :D hjk córka przygotowywała małego do spania? no to faktycznie masz mądrą dziewczynę! pytałam bo mam znajomych - rodzina sklejana tzn on rozwodnik z córką 11 lat ona z synem lat 6 i powiem Ci ta córka masakra :o tłumaczą to własnie wiekiem - fakt głupszy się nie trafi, ale powiem Ci, że ja bym z taką na łeb dostała :O aga_jabi nalałam Ci kawki :* obejrzałam ten wczorajszy odcinek rwt i powiem Wam mam dziwne wrażenie, że ta "laska" która odsiaduje wyrok 12 lat za zabójstwo 5 miesięcznego dziecka nie jest do końca rozgranieta... możecie się ze mną niezgodzić, ale dochodzę do wniosku, że te skrajne przypadki depresji iszoku poporodowego dotykaja określoną grupę kobiet... tzn każdej z nas mogło się przydarzyć.... hormony - wiadomo... ale chyba dochodze do wniosku, że jeśli kobieta jest w pełni emocjonalnie rozwinięta i stabilna w tej materii to nawte jeśli hormony zrobią spustoszenie w jej mózgu, a zmęczenie będzie sięgało zenitu to kurde nie rzuci dzieckiem o ścianę... moze trzasnie drzwiami, zostawi m z dzieckiem i pójdzie się odchamić, może zceduje opieke nad dzieckiem na osoby trzecia a sama je "odtrąci" ale kurde nie wierze, ze ktos kto nie ma problemow ze sobą zabije dziecko czy inne tego typu... odniosłam wrażenie, że ta która dostała 12 lat dzisiaj mając lat 27 zachowuje się jakby miała 17.... nie wiem czy my jej żal.. zrobiła rzecz straszną i uważam, że nie powinna mieć dzieci więcej bo uważam że w warunkach "sztucznych" (zakład karny) nie będzie miała możliwości rozwinąć się i "dojrzeć" do roli matki... na temat katarzyny w sie nie wypowiadam szerzej - powiem tylko, że zdania nie zmieniłam - jak dla mnie ona wymusza z siebie łzy, jest nienaturalna, nie szczera i ja tam jej ani trochę nie współczuję... chyba więcej empatii naskrobie dla tej opisanej wyżej... olinka no własnie oglądałam na kompie te rwt i przegapiłam to o fotelikach :O polecali jakiś? to oczywiste, że nawet jak będziesz miała wypasiony fotelik a zle go zapniesz to się nie sprawdzi w ogóle :O moi znajomi kupili jakś super hiper ekstra wypasiony tylko że go nie umieli zapinać i młody jeździ odpięty :O chyba lepiej jakby w ogóle fotelika nie miał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt no to super że znika!!!!!!!!!! kuruj się od razu zanim Cię faktycznie porozkłąda!!! u nas też pogoda do doopy :O tez w domu zostanę :O mt ty w domu, ja w domu - co tak będzie przez kompa klachać, wpadnijcie na kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas już mi złość przechodzi, ale jestem mega niewyspana........ mum najlepszego! dziewczyni to ja chyba kupię jakąś kaszkę na dobranoc i spróbuję mu podawać, później cyca i zobaczymy kiedyś niunio spał do 7-8 a teraz mu się tak pozmieniało buuu jej mum to ja nie narzekam już, widzę, że Ty masz jeszcze gorzej z tym wstawaniem :(, a próbowałaś oszukać smoczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks dziękuję za kawkę, właśnie piję smaczna :) no i zaraz biorę się do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a próbowałyście tych kaszek na dobranoc? czy to błyskawicznych czy słoiczkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi ja daje na noc tą alnaturę - spróbuję dawac jej więcj i robić ją gestszą , te na dobranoc są z mm i cukrem :O bynajmniej ja nie widziałam innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka jak już się pojawisz :) to napisz proszę o ajkich fotelikach ibiszówna mówiła? ja widziałam, że jakieś pokazywala ale dzwięk w tv miałam wyłączony :O widziałam, że pokazywała jakieś z systemem iso fix a takowe mnie interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumii Wszystkiego najlepszego och 30 możesz podzielić że nasz 15 lat nocek i 15 dniowek. Też oglądałam to o fotelach. Aż strach było patrzec na te testy. Ale dobrze bo akurat przymierzem się do zakupu,muszę znaleść odpowiedni. Fajny był ten różowy bez pasów,tylko że ją się boję,że Kacper dołem mi wyślijcie. Podpatrzylyscie jaką to firma? Kacper drzemki przedpoludniowej odmówił,nierozumiem zawsze o 9:15 spał a dzisiaj bunt i płacz,bo.bawić się chce. A ja już miałam zaplanowane domowe zajęcia typu sprzątanie i gotowanie a tu bunt że spaniem. Dzisiaj jadę sobie z dziećmi do mamusi,to odpocznij trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa MT miałam jeszcze pisać - Imię Twojej córci - śliczne :D też o takim mysleliśmy :D pocahontas co o tych fotelikach mówili? polecali coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum najlepszego 🌻 🌻 🌻 vilia współczuję choróbska małego ( skoro dorosłego wymioty męcza to co tu mówic o takim malenstwie!) niech szybko wraca do zdrowia. TNKS oglądałam te rozmowy jednym okiem. jak dla mnie ta katarzyna to jest zaburzona i to niezle- nie wiem czy zabiła czy nie ale mnie cały czas dziwi że ona nie widzi nic złego w tym że p[ochowała dziecko jak smiecia . ona ciagle w kółko ze ludzie ja osadzili a nie zabiła a zero skruchy na temat pochówku. chore to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tam na zdaniu ibiszówny w kwestii fotelików nie polegała bo pamietam jak prezentowała wózki. zero profesjonalizmu . zero zwrócenia uwagi na wymiary gondoli itd skupiała się głównie na przekładaniu siedziska. dzisiaj nie ogladałam ale mozliwe ze wzieła ze sklepu parę najdrozszych fotelików i powiedziała to samo co sprzedawca wam powie. ona chyba ma za mało czasu zeby do tych porannych programów się przygotowac. jak cos pokazuje w swoim programie to robi to jakos dogłębniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie dziś leje i jest zimno.Mum wszystkiego najlepszego!Aga zdjęcia zaraz puszcze.Co do rozmów w toku to mnie też strasznie ten jej dziwny uśmieszek irytował,no i ja jej nie wierze,choć moze prawdy się nigdy nie dowiemy.Ledy Ania córcia śliczna,wszystkie te nasze maleństwa śliczne!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia :) ja podaje jej blyskawiczne kaszki, w aucie jak bede jechac dostanie ze sloiczka. aga, dla mojej smoczek nie istnieje od czasow szpitala.... nie toleruje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - dzieki za kawke:) z imieniem to troche trwalo nim cos znalazlam ja chcialam Emma albo Linda. moj M uparl sie na Pola. a pozniej znalazlam Livia i mialam poparcie calej rodziny. najlepiej na porodowce pytaja czy imie mamy a M w stresie wypalil Lisa myslalam ze na rowne nogi z lozka wyskocze, ale sie poprawil grzecznie ze pomylka:) a starsza ma Laura i wtedy 13 lat temu to w PL to nie bylo popularne imie. pamietacie taka reklame szamponu J&J jak dziewczynka dzwoni przez tel i mowi" Panie Johnson tu LAURA moja mam ciagle uzywa mojego szamponu". no i tak zostalo. TNKS to ja pisalam ze mi corka mala do spania wyszykowala. ona kolo niej wszystko zrobi, czasem mam wyrzuty ze ja wykorzystuje. ale ona jest taka ze jak mala wykapalam bez jej pomocy bo zawsze recznikiem mala owijala, to sie poplakal ze juz jej nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaa 🖐️ mnie kregoslup zaczal nawalac wiec od rana za cwiczenia sie wzielam na orbitreku. mum t become- wszyustkiego najlepszego!!! oj tam oj tam to piekny wiek nie przejumuj sie !!!🌻🌻🌻 ja dzis przy garach! najpierw salatke zrobilam dla siebie, dla gosi obiadki a teraz dla męzulka i wojciecha! MT dzieki za fotki! śliczności, ale taka rzeczywiscie okraglutka na buźce:D Zaraz wysle swoje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny TNKS i olin_ka alez niebieskie oczeta maja wasze dzieciaczki. moj M tez takie ma i liczylam ze chociaz mlodsza po nim odziedziczy ale jednak moje geny sa silniejsze:) fajne te nasze dzieci, slodziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×