Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Mt dziwne, bo na każdej stronie gdzie piszą o bep tam piszą że przede wszystkim doskonale NATŁUSZCZA :) i ja się z tym zgodze ;) nam w każdym razie pomógł w najgorszym momencie - gdy mała miała megaaaaa wysypke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ją już wykapana,kolacja zjedzona ( muszę się oduczzyc tego wieczornego jedzenia ale jak a,skoro wcześniej nie mam czasu). Kacper jeszcze sam nie siedzi a 4kwietnia kończy 8miesięcy. Jak go trzymam za dłonie to siedzi ale jak puszczę to za chwilę opada na boczek. Zaczynam się martwić, wasze maluszki już siedzą ? Jak to u was przebiegało? Z tym jeep em to jest tak,że mi M kupi bez marzenia ale ją będę miała wyrzuty. A może ten co mam się popsuje,czasami są takie zbiega okolicznosci. Na razie daje sobie spokój. Tnks skoro mieszczą się dwa wózki to faktycznie drugie już majstrujcie. Heehe dobrze że busa nie macie,bo z porodowki byś nie wyszła. Hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ona nie mowila ze on nie natluszcza tylko ze to nie na tego typu sucha skore, tylko bardziej na rany i dparzenia na skorze. a mi dala taka masc, wlasnie o niej czytalam co sie stosuje przy AZS. nazywa sie linola fett.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas babolku kochane - m jezdzi busem :D :D :D :D :D :D :D :D :D ale spoko :) ja mam imiona jeszcze dla co najmniej 3 dzieci :p :D :D :D :D ehehheheh mi tzn nam też m kupił jeepa bez marudzenia, ale ja mam wyrzuty:p jak bardzo by mnie nie wkurzał to wiem, że jakby mi się gwiazdka z nieba zamarzyła to ściągnąłby ją jakoś ;) Mt ja miałam od lat suchy łokieć - jeden :o stosowałam mase kremów i maści dr wmawiali mi że to pewnie bez hormonow ( tabletek) nie minie - posmarowalam doslownie pare razy bep i łokieć jest normalny... A teraz na plecach mi się zrobił jakiś suchy placek ( właśnie - co to może być?) Smarowałam oliwką, balsamami, linomagiem itp. I nic... Dziś posmarowałam bep i przestało swędzieć więc jestem dobrej myśli ;) fakt - bep sprawdza się też swietnie przy ranach - pisalam już że znikaja w mgnieniu oka ;) ale dla mnie przede wszystkim super natłuszcza - mała miała wielką suchą skorupe na buzince, aż pękała jej skórke i bep wyleczył ją dosłownie w kilka dni... Vilia widziala jak mala wygladala :o dla mnie to maść cudo!!! :) ale skoro pani w aptece polecila Ci coś bardziej odpowiedniego, to testuj i daj tu znac jak działa ;) może i vilia skorzysta i Bartusiowi to pomoze ;) Olinka - raport z na wspolnej - aga zamowila w knajpie 2 kielony i po wysluchaniu agresywnej "towarzyski" przy barze rozmyslila się i nie wypila :D zuza poszla do sochana do domu że niby na terapie a gosia podejrzewala marka o romans z milena :D wyjasnili sobie wszystko :D a milena naklamala zas tatinkowi że rozstala się z markiem :D heheheheheh telegraficzny skrot z na wspolnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no posmarowalam i zobaczymy co zdziala, bo tanie to tez nie bylo 50g prawie 8 eur.w sumie podobnie jak bepanthen. na forum czytalam to chwala sobie ze dobre. ja juz smarowalam mascia eubos bo mialam probki od lekarza ale mi sie skonczyly. i poki smarowalam to schodzilo a jak przestawalam to zas wychodzily plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja MT78-co za piekne miejsce!!!!! juz sie zakochalam :):) uwielbiam takie miejsca, poza tym tam mieszkala Romy Schneider jak byla mala a ze mam na jej punkcie fiolla to na pewno tam zajedziemy,ale moze od czerwca bo wystawe tam szykuja jej zdjec :) ah :):) No i mam pytanie bo jeszcze nie doczytalam wszystkeigo-jak dostac te karte na znizki? kupuje sie tylko w necie? wlansie sie dowiedzialam,ze maz nie dostanie jednego urlopu wiec z 3 zrobily nam sie 2 dlugie weekendy,no coz. kontynuujemy basen malej,robimy 2kurs,bedzie i 3. no i dzis padla o 19,wiec jak zasnela tak spi, musi pewnie nadrobic z wczoraj i dzisiaj.moja kluska nie jest,ma 7kg cos, ale zauwazylam ostatnio ze sie okraglejsza na twarzy zrobila, moze ja za duzo karmie..? lubi kleiki i kaszki,menu troche podje,no i owocki tez. Bepanten jak najbardziej natluszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum to nasze "chodzą" w tej samej wadze ;) moja Kluska 7260 dzisiaj :p wg tego dalej wagi nie podwoiła :p ostatnio ją w ubrankach zważyłam :o a pyzule ma jak chomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - ciesze sie ze ci sie podoba, ja tam bylam w pazdzierniku, jak wjechalismy na Watzmanna to sniegu do kolan bylo ale widok na Koenigssee przepiekny. mysmy meldowali sie przez internet, karta sie nazywa Fam/27+ i kosztuje na rok na wszystkich czlonkow rodziny 21 albo 25 eur.takze musisz wiedziec czy ci sie oplaca wyrabiac, bo jak zadko bedziesz korzystala to lepiej doplacic. tylko czlonkowie maja pierwszenstwo rezerwacji. polecam tez schronisko we Wiedniu, bylismy tez we Wloszech w Ravenna lozka jak w wiezieniu metalowe i obskorne. acha i nie mozna dluzej niz 9 noclegow, bo to schronisko nie hotel. nam sie podoba taka forma wyjazdow. no ale z mala jeszcze nie testowalismy schroniska. my zawsze bierzemy czajnik bezprzewodowy, mala kuchenke na dwa palniki i zawsze cos na szybko mozna podgrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pusto :o Ok ja ściągnęłam 70 ml mleka ( wywalczyłam ) i ide spać... Coś mi się wydaje, że nocka nie będzie lekka :o mała od 20:30 jak zasnęła już się z 5 razy obudziła :o Dobranoc ;) Ps. Ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no raczej ja ostatnia moj plan ze pojde szybciej spac nie wypalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim układzie pierwsza :o Zdrzemnełam się z 15 min i mam już za sobą pierwszą pobudkę :o mała strasznie płakała :( teraz zasypia... Ciekawe na jak długo :o ach... Mam nadzieje, że to są już wreszcie te cholerne zęby, że wyjdą i się to skończy :o żal mi jej strasznie jak tak płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TNKS mam nadzieję że odsypiasz 🌻 Lady następny tydzien będzie wazny. dzieciątko złapało jakąś wirusówkę (!) i wszystko się odwleka. trzymajcie kciuki. olinka gratuluje lekarza w rodzinie:-D jeszcze prawnik by sie przydał:-D pocahontas mój tez jeszcze sam nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ tnks- zyjesz??? ja tez niedawno mialam takie nocki, ale jakos minelo nawet ostatnio. Teraz do tego nie budzi sie na jedzenie tylko sama przesypia do 7:D To mi sie podoba:D Ja znowu jakas wkurwiona na m, wlasciwie nie wiem dlaczego ale mnie wkurwia;);) tnks- dzeiki za skrot z na wspolnego bo tez nei obejrzalam wczoraj. Ksiazke czytam caly czas, teraz jestem na etapie jak dzieci siedze na stychu ale jeszcze nie wiedza co sie święci. A czytalas Jane Eyre, Ch.Bronte Polecam! Tam z kolei psychicznie chora zona jest wieziona na strychu. Podobne klimaty. Tyle ze to nie jest glownym watkiem w ksiazce,mi sie b.podobala w ogole stwierdzilam ze uwielbiam czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka kciuki trzymamy caly czas... Lady nie czytalam, muszę kupic :D Ps. Nie odsypiam :o Ale od 6 do 8 pospalam wiec wypas Masakra jakas dziś byla pol nocy plakala :( znowu jakis skok rozwojowy? Czy tym razem już ma zamiar się "zazębić"? 3 takie noce pod rząd i umre :o a do tego coj jej się pokiełbasiło i o 8 do mnie mówi "tata" :D hehhh oczywiscie m biedny nie słyszał ;) ale powiedziala to taka tak słodko - normalnie się rozpłynąć miałam :) bo "mama" to tylko krzyczy... A tata tak z miłością :) - tak, tak... Wiem że ona to nie świadomie:) ale jakie to ma znaczenie? ;) jest tata? Jest mama? Jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka kciuki trzymamy caly czas... Lady nie czytalam, muszę kupic :D Ps. Nie odsypiam :o Ale od 6 do 8 pospalam wiec wypas Masakra jakas dziś byla pol nocy plakala :( znowu jakis skok rozwojowy? Czy tym razem już ma zamiar się "zazębić"? 3 takie noce pod rząd i umre :o a do tego coj jej się pokiełbasiło i o 8 do mnie mówi "tata" :D hehhh oczywiscie m biedny nie słyszał ;) ale powiedziala to taka tak słodko - normalnie się rozpłynąć miałam :) bo "mama" to tylko krzyczy... A tata tak z miłością :) - tak, tak... Wiem że ona to nie świadomie:) ale jakie to ma znaczenie? ;) jest tata? Jest mama? Jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ksiazka bardzo inspirowana Dickensem i gotycyzmem. Od razu widac ze kobieta musiala sie fascynowac takimi powiesciami z XIX wieku. Sama czytalam kilka wiec od razu mi sie skojarzylo a tak poza tym pogoda do dupy, wieje ze łeb urywa, przed chwila padał deszcz, dzisiaj pewnie nosa z domu nie wychyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas też pogoda się popsula. Lady Ania też oglądam DDTVN i u mnie M prania nie robi,bo wszystko wrzuca do pralki jak leci. Tnks to muszą być ząbki,skoro macie takie nocki. Jak Kacper mi tak wariowal że płakal nocami.to podałam mu panadol i nocki były o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymam kur.. Przecież to w głowie się nie mieści. Dzisiaj w "rozmowach w toku" będa rodzice Madzi. Oni wstydu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mój pranie robi :D ja segreguje pranie od razu, wiec wrzuca przygotowaną kupkę do pralki, rzuca tekstem (zawsze!!!) "Proszek z lewej" odpowiadam "nie, z prawej" i naciska start :D reszta jest poustawiana ;) Pochaontas dzisiaj dam jej wieczorem paracetamol przed spaniem... W nocy jej dalam i zasnela faktycznie... Gorączki nie miala, uszka jej nie bolaly bo dotykalam, brzuszek też nie... A jak chcialam jej dac smokola albo dzisiaj dziąsełka posmarować dentinoxem to zaciskala usta i nie pozwalala sobie nic wlozyc do buzki wiec chyba faktycznie już wreszcie tym razem to jest "to"... Mam nadzieje , że to szybko pójdzie i nie będzie się tak teraz meczyC tygodniami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie umie pralki włączyć:-D sprzątanie no cóż....palcem muszę wskazac co i jak i koniecznie mówic po 1ej rzeczy bo dwie na raz to zapomni połowę. za to jak juz cos robi to tak dokładnie tak porządnie- jeden kawałek dywanu odkurza 15 min. nie twierdzę że ja odkurzam np po łebkach bo tez odkurzam ale...szybciej ( przypuszczam ze to jego strategia że jak sie bedzie grzebał to nic mu nie dorzucę:-P ) z jego tempem to w maju powinnam porządki na grudzien zacząć. a jaka duma z wykonania zadania:-D :-D :-D "rozmów " nie będę chyba oglądała bo jak widzę tę mumię to mam ochotę walnąć w telewizor. taaak agresja moja osiąga niebotyczne rozmiary jak widzę panstwa W bo kłamstwa nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m niestety rozpuszczony przez mamusie do granic mozliwosci. Jeszcze cos posprzata ale o pralce czy gotowaniu nie ma mowy.Jedyne co mu wychodzi to jajecznica na sniadanie;) pocahontas- moja gosia siedzi, sama nie usiadze ale jak ja posadze to juz umie sie podeprzec i jak czas tak wytrzyma. ale pogoda, przed chwila padaly gradowe kuleczki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam o dziesiejszych rozmowach w toku. w ogole ten program jak dla mnie to strasznie przyglupiasty i w ogole ta drzyzga jak juz ma program na takim poziomie to tez o niej swiadczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie tez mocno wieje ale nie pada i jestem zmuszona wyjść z małym do sklepu ,bo w lodówce pustki.Co do m to nie sprząta i nie pierze ale po tylu latach już sie przyzwyczailam,zresztą nawet jak coś zrobi to i tak trzeba po nim poprawiać.TNKS zapodaj meila bo nie moge znależć na której stronie podawałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×