Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Nie udało mi sie zobaczyć jaki to był fotelik - ten różowy. Testy mnie też przeraziły. TNKS na stronie DDTVN można obejrzeć powtórki niektórych reportaży. Może wrzucą a jeśli nie to mówili że w niedzielę o 12.15 w TVN Styl Pani Gadżet będzie znów mówić o fotelikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko spokojnie ;) nie biore zdania ibiszówny za pewnik ;) domyślam się, że też się opierała na czyjejś opinii bo sama chyba ekspertem nie jest ;) Mt sorki :p to Ci zazdroszcze tak mądrej córy!!! Tym bardziej że sama chce... Na prawde super! Lady 🌼 Dziewczyny moja mała siada :o wczoraj myślałam, że jej się przydarzyło, a dziś już z 3 razy usiadła... Odwróciłam się teraz po pieluche , patrze na nią a ta siedzi i cieszy :D rogal od ucha do ucha bo się udało :D Aga dzięki! Poszukam w necie potem tego odcinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, plisss wyślij mi jeszcze na maila swoje dane, bo M zutylizował kopertę a chcę ten przelew puścić. Od wczoraj smarujemy Bepanthenem. Bartek nadal nie chce jeść i pić... a z neewsów - ja leżę i zdycham...wymioty, biegunka, gorączka...czyżby rotawirus? wiecie przy jakiej max. gorączce można karmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS no to gratki dla Kalinki. moje dziecie jakies dziwne akrobacje wyczynia, bo probuje sie tez dzwignac i tak wisi na jednym boku podparta na jednej rece. Lady - ty dobra jestes jak juz pogotowane masz, bo ja caly czas mysle co gotowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia a jakie dane potrzebujesz? Imię i nazwisko nie wystarczy? Masz w mailu ;) jak bep? Jest coś lepiej? Coś mi się o uszy obiło, że do 40 st się karmi... Mogłaś złapać rot - współczujE :o ładuj w siebie od razu smecte i dicoflor!!! Mt sama nie wiem czy się cieszyć ;) trza ją będzie 10 x bardziej pilnować :p obniżyc łóżeczka , zapomnieć o gondoli itp. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj vilia i wymioty - teraz doczytałam :o dzwoń do dr!!! Zapytaj co masz brać! Coś przeciwwymiotnego by było dobrze wziąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia pij dużo płynów, aby się nie odwodnić i nie stracić pokarmu. Podczas gorączki tracisz więcej płynów.Jeśli masz gorączkę, nie ma przeciwwskazań do dalszego karmienia dziecka piersią. Mleko matki nie zawiera wirusów, które mogłyby zaatakować organizm dziecka. Mleko ma w swoim składzie przeciwciała produkowane przez organizm matki, co chroni niemowlaka przed chorobą. Jednak należy pamiętać, że wirusy mogą być przekazane dziecku drogą kropelkową i wtedy dziecko może zachorować.Niekorzystne zmiany w mleku ludzkim zachodzą wtedy, gdy osiąga ono temperaturę powyżej 50 stopni C, dlatego nie wolno go za mocno podgrzewać. Temperatura ludzkiego ciała nigdy jednak nie jest tak wysoka. Nie ma więc żadnego powodu, żeby odstawiać dziecko od piersi, gdy mama ma gorączkę. HJK33 wysłałam Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia jak miałam grypę żołądkowo-jelitową to normalnie karmiłam i młody się nie zaraził. Podobno dzieci karmione piersią nie łapią takich infekcji. Musisz tylko bardziej niż zwykle dbać o higienę, bo przez mleko nic mu się nie stanie, ale może złapać coś z rąk po wizycie w toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zarażenie małego się nie martwię, skoro sam ma/miał rotawirusa. Dzięki, zatem będę karmić, o ile jakieś mleko w cyckach jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ile osób tyle opinii.... TNKS, pieniążki przelane :) jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt dopiero wyslalam fotki nagotowalam ale kurde nogi to mi juz w d.... wchodzą:O Ide gosi dam obiadek:) vilia- to cholerstwo ma do siebie ze czesto kosi cala rodzine, po kolei. Trzy dni meczarni. nawadniaj sie. Najgorsze ze pewnie nie ma sily sie w ogole malym zajac. tnks🌻 czytam czytam, ponad 200 str juz przeczytalam ale dzisiaj nie mialam chwili usiasc i zaglebic sie w lekturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no bylam ciekawa jak dziewczyny pisaly ze Gosia ma duze oczka i faktycznie i kolejne niebieskookie i blondynka. ladne dzieciaczki masz, a Wojtus z parasolem super zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tono to zdjecie z parasolem jest niezle:D widzialyscie jak te gołebie sie przed deszczem pod krzakiem schowały:D:D dobre są ;) hjk- a Twoja corka jaka juz duza:) matko aby patrzec a moj wojtek taki będzie;) Pomaga Ci coreczka przy synku? Moj wojtek przytula i czesto mowi ze kocha. To tak fajnie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imie Livia rzeczywiscie piekne i oryginalne. Kiedys przychodzila do mnie na korepetycje dziewczynka o takim imieniu i pamietam ze jak sie przedstawiala to myslalam ze Oliwia ale zaraz wyprowadzila mnie z bledu:) ładne ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłanie sobie zdjęcia maluszkow i aż zła jestem że mi akurat komp padł. Ale przed świętami też będę szaleć że zdjęciami. Villa mi tak o gorączce powiedziała nasza pediatra. Idę na pomidorowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wszystkim co wczoraj zdjecie starszej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt widzialam:) jaka ładna, piekne wlosy:) powiedz po kim ma takie grube loki. Ani sie obejrze i moja malgorzata tez taka duza bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - wlosy po tacie moje proste jak drut. a u Laury to sie juz bardziej fale robia, bo jak krotsze miala to sprezyny. a raz jak wyprosotwala to jej wszkole nie poznali:) malej jak umyje czupurka to z tylu glowy tez sie lekkie fale robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie ma grubych wlosow, tylko cieniutkie jak piorka ale to przez te loki tak wyglada. jak wyprostuje to do reki nie ma co zlapac. dlatego pozwolenie na prostowanie raz w miesiacu. ciezkie negocjacje byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt powiem wprost! Będziesz miała z Laurą przesrane :D będzie za chwile laska jakich mało i skończy się spanie itp.! Będziesz pilnować dniami i nocami :D bardzooooooo urodziwa dziewczyna!!! Amber 🌼 dzięki za pomoc :) Pocahontas trzymam Cię za słowo z tymi fotami ;) Aga_jabi na allegro taki wysyp kaszek typu alnatura, że aż w szoku jestem :D w ogóle dużo fajnych rzeczy :D z de oczywiście :o soczki bez cukru, sucharki, kaszki, herbatki - cała masa fajowych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga córka bardzo pomocna,jednak taka różnica wieku ma swoje plusy.Zawsze jak potrzebuje to przypilnuje no i kocha go strasznie,ona zawsze marzyła o rodzeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjkk mt ale wam dobrze z takimi pomocnicami :D Dziewczyny czy wy wiecie czemu dzieci mają niby podwoić wage urodzeniową do tego 6 msc? Bo ciągle słucham, że mają, ale nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego... Wiecie może? Już chyba kiedyś pytałam ale nikt nie odpowiedział, a nie mam fb żeby się jak inne obrazić i zniknąć :D :D :D Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk - moja corka tez zawsze chciala rodzenstwo, plusow jest duzo ale minusy tez sa w takiej duzej roznicy wieku. TNKS - no to juz sie tatus bedzie martwil najbardziej, on juz przezywa. ja bylam wychowana bardzo na luzie a on rygorystycznie, wiec mamy rozny poglad. wiem wiem latwo nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Oliweczka też bardzo dużo pomaga. Zawsze jest przy kąpieli,potrafi sama małemu pampersa zmienić, nakarmić butelka i świetnie się z nim bawi. Taka pomoc starszego rodzeństwa jest nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mt - m będzie jak all bundy stał przy drzwiach i gonił każdego potencjalnego ukochanego :D A co do sposobów wychowywania to może to lepiej, że tacy skrajni jesteści? Lepiej tak niż np 2 luzaków nie? Wypośrodkujecie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×