Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość TNKS-terminn
Mum ja też chcę foty :p nic nie dostalam :p mt zdradz imię mum jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem czy moge, ale co tam. a fajne bo takie jak moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aaaa to już wiem :D hehehhe :D Amber ma fajne imię :) dawno się z takim nie spotkałam :) osobiście żadnej "takiej" nie znałam, tylko jakaś znajoma znajomego się tak nazywała :D A co do ciotki to się zastanawiałam też nad jej nickiem :D czy julia to jej imię? Bo to że dziadek Jacek ma na imię inaczej to chyba pewne co? :D hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza. Mała nakarmiona śpi Pokarm ściągnięty (100ml) czeka żeby zanieść go do zamrażarki M śpi obok - standardowo chrapie. A ja... Hmmm spać już się nie opłaca kłaść, sprzątać nie mogę, bo obudzę m a co gorsza małą, a ona to mi tego na pewno nie wybaczy... Więc biore Makatke ;) poczytam parę stron i... Się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ TNKS- zdjęcie Martnki doszło? MT- mój mail kewior29@wp.pl My dziś nocke mamy nie przespaną ponieważ mała o 0.30 obudzła się rozpalona i kiedy zmierzyłam jej temp. to wykazało 38,9. Także odrazu ibufen podałam. No i czuwałam i robiłam zimne okłady na czoło. Temp. spadła ale jak mierzyłam o 6-tej to było 37,9 także organizm z jakimś cholerstwem walczy. Niedługo moge znowu podac ibufen. Zwalczyłam jednego wiruska to teraz jakis inny atakuje :) no chyba że to od zębów....oj biedna ta moja córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! dzięki za komplementa:D no mowilam ze tnks to zelazna dama! nie do zdarcia:D:D To teraz dawajcie swoje fotki z dzieciakami!:D tnks- ja gdzies kiedys czytalam ze dzieciom zmienia sie kolor oczu i ze to wcale nie jest ostateczny, tak samo jest z wlosami. Dzisiaj tez zaczne czytac makatke:) zobacze co ciekawego napisala grochola, podobnop madre przemyslenia wysylajcie dziewczyny jeszcze jakies fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pytał jaką jest różnica pomiędzy Oliwia a kacprem 6lat. Ciotka julia.czytałam ostatnio artykuł i przypomniała mi zi twoja przyjaciółka z chorym maluszkiem. Nie napisałas na.co.dzidzoa choruje ale.czytałam że w niektórych szpitalach na oddziałach są.psycholodzy dla.rodziców i oni lm dużo pomagają. Tak samo.dzieciom i rodzicom,bo ważne jest aby to rodzice dawali dzieciom siłę i odrzucali.źle.myśli bo nawet takie maluszki.wyczuwają co rodzice czują,że się martwią i boją. U mnie nieciekawie. Wczoraj babcią mojego M wylądowała w szpitalu,pękł jęk tetniak,jest w bardzo ciężkim stanie i wszyscy jesteśmy załamani. Ona czuła.się dobrze,poza ciśnieniem noego chorowała a tu taki szok. Ale to.silna kobieta i wszyscy mamy nadzieję że wyjdzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mogę śmiało planować ciążowanie za 3 lata, skoro mam "dopiero" 30-ke ;) :D Mąż przekonany, tylko postawił warunek, że kasa musi być ;) :D :D :D No i zaczynamy pękać z domem. Znaczy się mąż. Ja to mam mętlik w głowie. Totalny. Boję się, że nie znajdziemy nic lepszego, a przynajmniej o podobnym standardzie. Na rynku pełno nieruchomości, ale nic ciekawego nie ma. Ehhh kuur mać chyba wykituję z nerwów ;) Ja żółtka jeszcze nie dawałam, zapomniałam ;) ups :p TNKS---no nic nie robię, przede wszystkim staram się dobrze czuć, unikam stresów, sporo jem, dużo piję, ale i tak widzę, że ilość pokarmu jest u mnie uzależniona od nastroju, jak mam ciężkie dni to mam mało, nawet tydzień może trwać taki dołek pokarmowy. Karmię rano, potem o 14, czasem o 17, o 20, potem ok.23, aktualnie około 4 i o 5.Częściej mi się budzi w nocy. Dzisiaj dodatkowo karmiłam ją po 9 rano. Bo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do koloru oczu to u moich dziewczyn jest tak, z jakim się urodziły-niebieski ;) Lenie za to chyba będą się kręciły włoski . pocahontas---trzymaj się, będzie dobrze z babcią, skoro to silna kobitka to musi dać radę!! Spadam coś zeżryć, głooodna jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pocahontas-ja pytalam o roznice wieku. No to corcia zaradna Jak tak fajnie daje rade przy Kacperku. Zerplatz dla babci. Wikula - zdjecia pOdesle jeszcze raz bo poszly na Ten adres:) Lady wyobraz sobie ze ja z mala prawie fotek nie mam bo przewaznie to ja je robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane ja tez poprosze zdjecia nie musza byc najswieższe ;) asiaoginska1@vp.pl odwdziecze sie zwrotkami Tysiaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej pozniej wieczor nadrobie a teraz szybkie pytanko bo szykuje zupke na pozniej i dzis dam to zoltko, ale czy moge tez dac kasze manna to jest gluten?? Czy to juz za duzo bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mt wiem cos o tym, moj m tez nigdy nie ma czasu albo go nie ma, ale kiedys go ochrzanilam i gdzie niegdzie sie pojawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hallo :) Mówiłam, że nie opłaca się kŁaść? Mała o 8 była już wypoczęta :D Aga_jabi jak gluten już podajesz to chyba możesz dac... Ps. Ty chyba pytalas ile i kiedy zwiekszac nie? Ja dawalam miesiac łyżke teraz daje 2 Wikula pisalam już do Ciebie :D nie dostalas mojego maila? Mum - praca.pszczyna@op.pl - czekam :D Mala o 2 zrobila nam pobudke :o bez cycka się nie obylo :o już nie wiem o co biega :o dostala wczoraj 250 kaszki - wypila 210 o 20 i o 2 pobudka - 3 razy zaciągnęła zasnela, m ja wzial do łóżeczka i ryk... Potem o 6:30 pobudka, cycus i znow przy nim zasnela - przenioslam ja do lozeczka i poszla spac tym razem aż do 8 :o z tym że ja pokarm skonczylam sciagac o 7:30 :o Mysliccie że może się nie najadac taką kaszka? Misisaczkowa to Ty jeszcze duzo karmisz... Moja w standardzie ma 2-3 posilki mleka jeszcze - na noc kaszka na mleku, rano cycus i potem do poludnia jeszcze 1-2 razy cycus a tak to obiadek, owoce itp. Oczywiscie zdarzalo mi się dawac jej wiecej, ale staram się od tego odchodzic, bo ona chce pic a nie jesc wiec wole jej dac soczek, herbatke, wode żeby się przyzwyczaja do picia takowych... No i teraz w nocy picie czasem doszlo, ale też to na soczki zamienie ;) czy też wode :p A propos soczkow , wody itp. Ile wasze dzieci w ciagu dnia takowych wypijaja? Ile na raz? Czym w ogóle poicie dzieci? Podgrzewacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- tak dziś odczytałam maila i odpisałam na niego :) moja córcia wypija dziennie około 100 ml wody lub herbatki granulowanej bobovity ( jabłko+melisa). Nie podgrzewam jej tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś oprócz piersi właściwie nic nie pije. Wczoraj dałam mu wodę przegotowaną, ale w temp. pokojowej ze zwykłego kubeczka, to myślał że to zabawa i prychał mi ta wodą, a jak zabrałam kubeczek to ryk. Dałam mu więc w butelce z Aventu ze smoczkiem trójprzepływowym. I pół wypijał, resztą prychał. Co do piersi to w nocy ostatnio dostaje 2 razy ( dziś o 3 i 6), potem różnie gdzieś koło 15-17, a potem już przed spaniem 19-20. O 8 dostaje kaszkę, ok 13 obiadek a pod wieczór deserek/owoce, kisiel na Bobofrucie,jogurcik/ ostatnio tak koło 16-17. Co do zółtka, to ja na razie jeszcze nie łączę z mięskiem. 3 razy w tygodniu daje zupkę jarzynową z żółtkiem, 3 razy mięsną i raz rybkę. Ktoś pisał że gotuje budyń z żółtkiem. Mogę prosić o przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mam swoją stronkę. Dawno już nie miałam. A 666 osiągniemy pewnie w okolicy świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIkula - wyslalam zdjecia daj znac czy doszly. Jak corcia goraczka zeszla, lepiej cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT- zdjęcia doszły. Ale córcia ma piękne oczka i długie rzęsy...cudo. Obydwie córki są śliczne . Za chwilkę podeśle zdjecia mojej Martyśki. Dałam jej ibufen o 8.30 i po godzince sprawdzałam że temp juz spadła do 37,6. Teraz spi i jak sie obudzi to znowu zmierzę czy nie wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tnks pytalam o zwiekszenie glutenu, to ja jeszcze tydzien bede tak dawac a pozniej zwieksze. Tym razem Piotrus dobrze znosi podawanie glutenu. To ja dzis mu zrobie zupke dynia,kurczak,zoltko,ziemniak i kaszka. Pozniej dam znac czy mu smakowala taka mieszanka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, jak tylko zgram zdjęcia z aparatu (o ile są tam jakieś aktualne, któych na kompie nie mam) lub zrobię choć kilka świeżych to wyślę :) Obiecuję :) Ale to wieczorkiem :) Zgadzam się z TNKS< Wojtuś chłopak jak malowany :D TNKS, Bartek do chuduch nie należy, ale grubas też z niego nie jest. Waży nie mało, ale długi jest, więc te kg inaczej się rozkładają. On jest taki..."nabity". Może gdzieś się kawałkiem załapałam na jakieś zdjęcie. Mam nadzieję, że Cię nie wystraszyłam :P A oczy faktycznie po mnie :) M ma piwne. A dzieciom ponoć się zmieniają oczy do któegoś tam roku życia. Tylko dziwi mnie fakt, ze Tobie zmienił się kolor po 15 latach!!! Ewenement ;) I do tego T-1000 :P Ty śpisz chyba po 4 godziny na dobę :) Mnie imię Amber też się bardzo podoba :) Nawet jakby była dziewczynka to miałabym chęć dać tak małej na imię :) Wikula, jak mała? Oby ta gorączka to od zębów...JA już teraz to chyba na widok każdej gorączki będę panikować :o Mimo, że u nas tak ciężko się nie skończyło. pocahontas, ten tętniak to w mózgu? Nie zazdroszczę sytuacji. Trzymam kciuki, zeby było wszystko OK i babcia szybko z tego wyszła. misiaczkowa, Ty faktycznie jeszcze dużo małą karmisz. Ale zgadzam się, ze stresy nie sprzyjają wytwarzaniu mleka. Ja w szpitalu miałam prawie puste mleczarnie :o Ale w domu dużo lepiej nie jest. Ja jak daję małemu herbatki to niestety podgrzewam. Mały nie wypije w temp. pokojowej. Szlachcic jeden...Jak tylko cieplej się zrobi i wyjdziemy z tego braku apetytu to będę go przestawiać na takie napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- mała nadal śpi ale jak jej dotykałam czółka to nie było gorące. Ja tez panikue jak Martynka ma gorączke lub jakieś inne niepokojące objawy. Przy drugim dziecku powinnam być bardziej wyluzowana i pewna siebie ale dla mnie jej różne dolegliwości to dramat.Odrazu widzę najgorsze. Panikuje okropnie. Dobrze że moj m jest opanowany i mnie uspokaja bo bym oszalała. Moze dlatego że starsza córka to był okaz zdrowia a teraz jak coś sie dzieje u małej to jestem przerażona bo wcześniej się z tym nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula, niestety tak chyba jest. Ile by się nie miało dzieci to przy każdym będą inne zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja widziałam grube dziecko! Poważnie! I chudde też, bo moja jeszcze chwile temu była chudzina - Bartek gruby nie jest! No chyba że zdjęcia od innego dziecka posyłasz? :D ps. Wystraszyć? Czego? śliczna kobita z Ciebie ;) Lady jak Gosia siedzi!!! Wow! Moja siada , ale nie siedzi :o a Wojtuś widze ma już swoją chate :D hehehhehe Aga-jabi daj znac jak Piotrusiowi smakuje :) Pocahontas trzymam kciukasy za babcie!!! Aga 15510 a Antoś nie domaga się picia między posiłkami? Ja zaczelam dawac picie bo moja miala dni że o cycka co pół godziny się darła :o Vilia moja też francuski piesek i zimnego pić nie che :o - zimnego - czytaj w temperaturze pokojowej :o ale walcze z tym i stopniowo zmniejszam jej temp picia :D dziś wypila już 150 ml soczku jablkowego z woda i 50 ml przecierowego z bananow ;) w nocy jak się obudzi to dostanie wode! Tyle miesiecy ładnie spala wiec teraz nie wierze że jest głodna :o q Wikula dawaj jeszcze foty :D 4 godz ? No tak ok 5 :p ale co ja na to poradze że nie mogę wcześniej zasnąć a rano wstać musze! Jestem nieprzytomna, ale musze! Mała mi nie da spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula - mam fotki! twoja cora to tez juz duza pannica, a mala jaka ladna i ten usmieszek z takim dziubkiem fajnie jej to wyszlo:) co do paniki to tez tak mam, a przy starszej pelny luz moze dlatego ze mloda bylam i przede wszystkim nie mialam komputera! w drugiej ciazy zas mialam cukrzyce, na skraju zatrucia bylam, po drugim badaniu przeciwciala sie pojawily, do tego zrylam sobie beret sprawdzajac za kazdym razem w necie. oj ciezko bylo! no i tak panikuje do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×