Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS ma sprawdzone parowki ale nie pamietam firmy. lipcowko co do bialka staram sie nie przesadzac, po malu daje na probe. starsza corka miala skaze wiec jeszcze cos tam pamietam. chociaz podejrzewam ze jakby sie tez tu urodzila, to by skazy nie miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorki kupne oczywiscie i wiem ze ulepszone ale sama bym jej kiszonego nie dała bo nie jest to dobre na jej zołądek ale ona sama sobie wzieła a jak wróciłam to juz sie za niego zabrała wiec jej pozwoliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawes
dzięki lipcówko za odpowiedź, jeśli w żłobku do którego będzie chodził mój syn będzie podobne menu to z głodu nie zginie. Moje dziecko nie przepada za mlecznymi posiłkami i chyba tylko ja znam sposoby jak go przekonac do zjedzenia np. kaszki. Ale mlecznym jedzonkiem go pomęcze w domu, a w żlobku warzywa, owoce lub kanapke to zje na pewno! Ale o tym jak to będzie przekonam sie niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja szybko,bo mala zasnela a mam robote w domu. MT78-poki pamietam,penaten ma fajna akcje,mozna wysylac e-kartki z wlasnym zdjeciem,a jak chcesz pocztowki to mozesz zaprojektowac wyslaCi 10sztuk,ale trzeba kupic 1 z ich 2 oznaczonych produktow z kodem.ja wlasnie dostalam dzis pocztowki,sa faniutkie :) mala od wczoraj ciapie chrupki kukurydziane hippa. ile sie nabrudzi przy tym nie wspomne... :) zaraz zrobie zupe brokulowa i zmiksuje,lubi ja. w weekend jestesmy na nurkowaniu z mezem,troche pozwiedzam okolice :) wreszcie jakas odskocznia od domu. tu tez dzis brzydko,ale musialam skoczyc na zakupy jak jutro wolne. pozdrowienia!! aa witam nowoprzybyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwile Was zostawić i ma człowiek zaległości :D Dziecię nakarmione, wybawione idzie spać :D Przegapiłam lipcówke a chciałam ją o kasze pytać :o no nic, może jeszcze będzie mi dane :p Ja jadam jedynki właśnie, idealne nie są ale z wszystkich których składy czytałam te były najlepsze, a czytałam wsio co było w tesco :D teraz są jakieś jedyneczki dla dzieci bez glutaminianu sodu, konserwantów i o 30% mniej soli mają i chcę je małej kupić ;) _aga_ chemia jest we wszystkim i jeśli chcesz mieć 100% pewnosci że masz dobrą wędlinke z kurczaczka to musisz zacząć od kupna kurczaczka - żywego ;) bo te kupne w dużej mierze na antybiotykach i hormonach :) a co do wędlinki to wiem z pewnych źródeł że najbardziej przetworzona jest wędlina drobiowa właśnie :o podobno z 1 kg mięsa drobiowego produkują o zgrozo 3 kg "półproduktu" :o także jakieś 30% zaw mięsa w mięsie! A potem jeszcze dodają do tego spulchniacze, skrobie, przyprawy, e- coś tam i inne tego typu i czytasz na opakowaniu "szynka tradycyjna drobiowa - skład: mięso odzielone mechaniczni z kurcząt 5%" :o niestety tak jest... Nie uchronimy naszych dzieci przed śmieciowym jedzeniem bo takie jest wszędzie :o im go mniej tym lepiej, ale ja uważam, że danie parówki ktora ma w skladzie mięso :D nie jest większą zbrodnią niż danie marchewki naladowanej metalami ciężkimi :D Z resztą jak znam życie i tak 90% naszych dzieci wyląduje w mc donaldzie prędzej czy później... W kazdym razie moje dziecko parówki jadlo i nie świeci, zyje, ma się dobrze :D najadla się gryczanych chrupków i poszla spac :D Cczy ktoras podawala już kaszę? MT a serek dawalas zolty? Ja chcę zaczac dawac jej kanapeczki :D Coś jeszcze chcialam? Aga_jabi uspokojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co chcialam - czy mozemy dawac chleb inny niż pszenny? Nie może soji a jeszcze czegos? Ps. Reasumujac uwazam że w kwestii jedzenia musimy wybierac mniejsze zło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i odpisuje bo wszystkiego nie zapamiętam :D _aga_ dzięki za odp w sprawie kubka :) Kali na razie pije przez tą słomkę a w wannie uczymy się pić z otwartego kubka ( bez dziubka) i jest śmiesznie :D generalnie prawie, że umie pić, ale jak jej puszcze kubek, ona trzyma za uchwyty, napije się, opuści ręce a za chwile się czymś "ponieci" i jeep ręce do góry :D :D :D herbatka na głowie :D :D :D kompletnie nie kuma tego, że gwałtwoen ruchy niewskazane :p także na razie nauka z otwartego w wannie ;) z dziobka pije ładnie teraz kolejny etap ;) szukam też w okolicy takiego krzywego kubka do nauki picia ale nigdzie u nas nie ma :o Aga_jabi jeśli chodzi o eko zywnosc to zawsze możesz poprosic o certyfikaty ;) wiadomo że nie daje Ci to 100% pewnosci ale 100% masz wtedy gdy sama wsio "pędzisz" ;) a jak nie jest eko to na bank Ci nic nie pokarza i tak już sklep wykluczysz :D ja tak wyeliminowalam jeden eko warzywniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk jedz na 2 tyg jak tylko masz mozliwosc ;) ja jade na tydz bo opcje byly 2 - albo od pon ( w pon wyjazd że slaska na mazury) i w sobote porot także wt, śr, czw, pt :o albo wyjazd w sob i powrót w sobote... 2 tyg wczasów to dla mnie marzenie :( Agawes fajnie że o ten żłobek zapytalas :D orientowalas się jak to u Ciebie wygląda? Ja u nas znalazlam 1 prywatny, nie wiem jaka kasa, ani jakie jedzenie - w sumie to nic nie wiem :o musze pojechac zobaczyc... Ale wiem że przyjmują dopiero od 1 roku :o natomiast u lipcówki wygląda to fajnie! 5-6 dzieci na 2 panie - super! I menu fajne, tylko ciekawe jak z ilosciami bo moja ma jak alf 8 żołądków :D i ciekawe jak z nocnikami np? Czy ktos tego pilnuje czy pampers i kropka? No i będę upierdila - czym te ciasta słodzą :D :D :D bo ja dalej mówie nie białemu cukrowi :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS wiem ze ulepszacze sa wszedzie ale mam idea podobna do Twojej im mniej tego gówna tym lepiej. wiem tez ze czesto wedliny sa czyszczone chemia aby ładnie wygladały mama mi pokazała pare sztuczek dlatego nawet te 5% miesa mnie nie przeraza bo zdaje sobie z tego sprawe i z gorszych rzeczy też. Takze jedynie co nam zostaje to domowe jedzenie albo patrzmy co kupujemy w sklepie i wcale patrzenie na składy to nie jest schiza jak któras napisała ja uwazam to z dzisiejszym swiecie za bardzo dobry nawyk. jogurcik truskawkowo malinowy z hippa dla dzieci a malin w nim 0,5% to czego my oczekujemy od produktów normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak z alegriami mozesz zaznaczyc ze Twoja corcia nie moze bialego cukru i muszą jej robic osobno jedzonko bez niego! tak sanmo jak orzechami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka88
produkujecie ostro:) dziekuje za przyjęcie!!!!$!! zaczernie:)) sie jak sobie przypomne hasło lub zrobie nowe konto ale to juz w wolniejszej chwili bo tymczasem moja maruda wymaga ciąglej mojej uwagi.ale pewnie bede pod tym samem loginem. Jestem z pod Radomia z takiej małej wiochy Zielonka woj. mazowieckie. a moj BARTUS to wcina róznie zalezy od jego humorku. ale cycocha w ciagu dnia dostaje tak z trzy razy ale kreci łepek bo go coś interesuje, o 13 dostaje obiadek raz gotowany przezemnie i czasami słoiczek(czasami mam wrażenie ze mu nie smakuje moja kuchnia bo lepiejzje ze sloiczka) i jakis deser typu owoc czy jogurt i kolo 19 dostaje kaszke. w sumie mi wychodzi z 5posłków a co do dzremek to spi 2 razy ciagu dnia jedna ma krótsza tak z 40 minut a druga zawsze jest dłusza tak nawet do2 h. a w nocy spi róznie czesciej gorzej niz lepiej.teraz ida mu gorne dwojki a jedynek brak dziwne.... dzis była u mnie połozna zrobila wywiad i predzejwychodzila niz wchodzila wsumie moze byla minute!!!!! lece bo mój rozdrciuch włazi pod łozeczo:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zakupy że. Mną dla osoby innej niż mój m to katorga bo ja czytam sklad wszystkiego :D także wyobraz sobie duze tesco 30 parowkowych firm a ja czytam wszystkie i porownuje :D :D :D hahahah teraz już mam liste swoich produktow po które wiem że mogę siegac Ja jako osoba dorosla ale zas zaczynam czytac pod kątem małej :p i w nosie to mam co kto mysli! Ja chcę wiedziec co jem! Stad mogę polecic wędliny z lidla ( nie pamiętam jak się ta firma nazywa) ale maja najwieksza zawartosc miesa w wedlinach!!! Musze dopytac o to zywienie i nocnik itp. Bo chyba będę musiala od wrzesnia ja poslac do żłobka... Musiala / chciala... Jedno i drugie po trochu... W kazdym razie chcialabym żłobek a nie przechowalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka88 :) fajno że się odezwalas :) o cycuchu mi przypomnialas :p mojej probowalam dac i nie chce :) już zapomniala jakie dobre mleczko jej mama fundowala no :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przez Was mój dom cierpi ;) a właściwie cierpiał bo już zakończyłam czytanie "Kwiatów na poddaszu" dosłownie nie mogłam się oderwać,a wiecie przy dziecku trudno podelektować się lekturą ;) ;) i już zamówiłam sobie "płatki na wietrze" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh as mam Nadzieje że Ci się podobala lektura? A propos w empiku są obie części dostepne ;) ciekawe czy nastepne też "rzuca" do sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katorga dla faceta oczywiscie ;) wyslij go na dzial rtv badz samochodowy i bedzie git ;) picie bez wieczka?? rzucasz sie na gleboka wode ale ceni sie ;) anetka88 witaj ;) jestes z moich okolic ;) jak ma na imie twoja pociecha? to pierwsze czy kolejne dziecko?? pamietacie te chipsy w tubach?? zawsze sie zastanawialam jak oni to robia ze sa takie rowne? przeciez nie kazdy ziemniak jest taki sam a one po prostu tyle maja wspolnego z ziemniakami. sa robione jedynie z maki ziemniaczanej i tyle tam tego ziemniaka jak sie dowiedzialam od razu mi mniej smakowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga m nie narzeka, on że mną czyta, ale inni marudzą :p Pringelsy chyba w ogóle z mąki pszennej a nie ziemniaczanej ;) To samo z frytkami niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS podobała się to mało powiedziane ;) aż mi się smutno zrobiło jak książka się skończyła ;) ;) a jak ta następna tak samo wciągająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kubeczkiem - zobaczymy jak będzie :) na razie wszyscy mamy ubaw z małą na czele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jakies inne z pszennej? Mamy jeszcze jakies na rynku ;) As jak dla mnie tak! Dopiero przedostatnia cześć albo ostatnia? Jest w formie pamietnika i czyta się inaczej... Wszystko w czasie przeszlym, ale nadal duzo zwrotow akcji i zaskakujacych info :D smutno Ci że się skonczyla? Ja beczalam w trakcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są dalsze części!!!! ja cię kręce ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchacz super! Daj znac jak przyjdzie bo też chcę kupic Kwiaty, płatki na wietrze, a jeśli ciernie, ogród cieni, kto wiatr sieje ( ale kolejnosc pewnie poknocilam) jak mala wstanie to mogę zerknąć na półke jaka jest kolejnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie termin jest tam ziemniaczana i pszenna ;) i jeszcze kukurydziana znalazłam ;) czyli wszystko co moze byc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka88
hmmm,podziwiam was za to czytanie mi to sie nawet niechce czytać programu tel.:)) od czasu do czasu to czytam co bedzie w pierwszej milości he he:P i tyle mojego czytania Aga to skad ty jesteś? moj Bartus to pierworodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pringleysy pycha obojetne z jakiej maki najlepsze chipsy na swiecie, nie sa bynajmniej takie tluste jak inne;) ja tez czytam etykiety i zauwazylam ze sporo ludzi czyta, bynajmniej zerka. TNKS - sera zoltego nie dawalam, troche za ciezki jest tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe MT obrończyni pringelsów :D a macie w de ruffelsy? Albo w uk aga macie? Bo widzialam w turcji je :D u nas wycofali 100 lat temu :o Ja się chipsow nie czepiam rzadnych :o wszystkie lubie :D No ja jeszcze serka nie daje ale ciakawa bylam czy już ktos próbowal? A maselka używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×