Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dzień dobry urlopy widzę udane. To super . My jedziemy zawsze na wariata,tzn decydujemy się dzień wcześniej. Uuciekam Oliwie do szkoły szykować. Ciekawe kto wymyślił 29 zakończenie roku szkolnego,zawsze było 24. Bledeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Vilia kojarze, że od strony morza ( mówie o tej jedynej ulicy tam) było pole namiotowe gdzie bywali harcerze :) Lady jest też lajtowe zejście ;) są chyba 3 zejścia na plaże i jedno jest takie łagodne a 2 są strome , wysokie ;) Efka witaj znów ;) Aga najwazniejsze zebyscie oboje byli zdrowi :) a kiedy będziesz znala plec? Bo u Was w UK to chyba nie robią usg zbyt często nie? Pochwalisz się jak już będziesz wiedziec co? :D a imiona jakie obstawiacie? Ciotko where are you? DJ halny Cię wywiał? Amber!!!! Bo Ci nakopie do tyłka!!! Wracaj mi tu szybko! As a Ty gdzie? Mialas się odezwac!!! Jak samopoczucie? Kali w miare przespala nocke - o 4 byla pobudka bo smoczek się jeje zgubil, ale m tylko jej go podal i spala dalej aż do 6 :o coś srednio ostatnio u niej z tym spaniem :o Komu kawy? Ja musze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam TNKS lej ta kawe, bo na oczy nie widze. U mnie leje deszcz i cisnienie niskie. Nie cierpie takiej pogody czlowiek nie do zycia, a tu kurcze taka sterta prasowania sie nazbierala. A od czwartku zas upaly, te skoki temperatur mnie dobija kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja juz na kawce. mala dzis znow fatalnie spala, budzila mnie co pol godz chyba na jedzenie, chyba glodna byla.. potem ja zobaczylam rano jak spala w poprzek zamiast wzdluz :):) dobrze ze nie zleciala z lozka,lubi sie obracac nogami i ostattnio spi na boczku :) zmeczeni po weekendzie jestesmy,wczoraj bylismy na urodzinach kolegi,tak patrze na pogode ze w niedziele nie bedzie super ladnie,ma byc tez deszcz, wiec chyba z grilla impreza bedzie w domu.. MT u mnie tez dzis nieciekawie za oknem. coz milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe36541255
ale napisalyscie. dzieki za zaproszenie :)pozniej sie zaczernie.teraz stary w domu siedzi i ma tacierzyński wiec czasu na nic nie mam.do tego jeszcze chłopcy sie pochorowali,wiec jest niezle,nie cierpie tego. próbowalam mu zabrac tego cyca w nocy ale bunt straszny i beczy,moze za kolejnym podejsciem sie uda. milego dnia Wam życze i lece do kaszlakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja dziś też miałam pobudkę o 6ej :o Jak wstaję do pracy to mały śpi do 7ej, a jak chciałabym się wyspać to budzi się wcześnie. Śpi przez to malowanie teraz z nami w pokoju, więc jak się przebudzi rano i widzi mnie to już nie ma spania. Krzyczy i piszczy dopóki się nie 'obudzę' (udaję twardo, ze śpię, ale to nic nie daje). Dziś jeszcze nie przeniesiemy go do siebie, bo jeszcze tam śmierdzi farbą, ale może jutro :D MT- u mnie też jakoś dziś mało przyjemnie na dworze - wieje i pochmurno. Nie pada deszcz co prawda, ale jakoś się zapowiada, że chyba jednak popada :o Dlaczego jak mam urlop (i wybieram się z TNKS nad morze ;) ) to pogoda musi się psuć? :o TNKS, ja w harcerstwie swego czasu pręznie działałam i wyjeżdżałam włąśnie do Jastrzębiej. Nasz hufiec miał stanicę właśnie w Jastrzębiej - miał swój teren w lesie. Do morza było nieco dalej, bo jakieś 700 m. Z tego co wiem hufiec popadł w długi i sprzedał ten teren. A szkoda, bo było tam super :) Byłam też właśnie na tym polu o którym piszesz 2x w wakacje z koleżankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też chcę nad morze....ale może w przyszłym roku... w tym tylko działka, ale zamówiłam właśnie brodzik dla Piotrusia więc się w nim będzie pluskał a my woda z węża ogrodowego :D jastrzębia........my z dziewczynami przez kilka lat do władka jeździłyśmy a do ary na dyskoteki prawie co noc :D jechałyśmy busikiem a wracałyśmy przeważnie stopem nad ranem :D czasem po dyskotece schodziłyśmy na dół do morza, pamiętam, że strasznie strome zejście było, no w każdym razie wysoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może i my byśmy się w przyszłym roku do jastrzębiej wybrali... nawet do Ary tylko jak to dalej takie imprezowe miejsce to nie wiem czy z dzieckiem dobrze będzie tam jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS napewno pochwalę się czy to chłopiec czy dziewczynka ale na to to jeszcze musimy zaczekac. narazie nie miałam zadnych badan skanow czy cos podobnego, jedynie test ciazowy. Musze czekac do konca 1 trymestru na 1 skan dopiero potem zaczynaja prowadzic ciaże. nie myslimy nad imieniem za wczesnie jak poznamy płec to napewno cos wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze _aga_ ale fajnie chyba Ci zazdroszczę trochę tego stanu :) ale my byśmy się nie pomieścili w naszym M... więc trzeba poczekać na drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi pomiescilibyscie sie napewno! wczoraj czytałam o rodzince w Pl z 17 dzieci i mieszkaja w 3 pokojowym mieszkaniu więc spójrz na to w ten sposob. nie wygoda najwazniejsza a rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale druga sprawa to opieka nad dzieckiem albo dziecmi, a u mnie tesciowa podupada na zdrowiu, dzis maly jest z moja mama nie wiem jak to bedzie :( mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) I pierwszy dzień urlopu minął. Ale jeszcze 4 przede mną :) Pogoda się coś popsuła u nas :o aga_jabi - dałabyś radę sama. Ale wiem, że jak się ma pomoc to zawsze lepiej. Ja niestety nie mam pomocy :( Tzn. moja mama chętna, ale jeszcze sporo lat pracy przed nią :o I daleko. A teściowa blisko i na emeryturze, ale... ALE :D no nie ma co się nakręcać. Wszytsko jest kosztem czegoś, ale ja nie żałuję. Po prostu tak musi być. Tak jak kiedyś z TNKS dyskutowałyśmy - po prostu brak takich chwil dla siebie bez małego - na kino, jakiś wypad na obiad czy nawet spokojne zakupy. Ale nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! Aga-jabi zgadzam się z _agą_ ja zachodzi potrzeba to ludzie na małym metrażu się mieszczą i jest im dobrze :) przeciez nie to najważniejsze! A skąd ten dół? Vilia wyjsc do kina... Co chwile lecą jakieś filmy na które bym chciała pójść... Niestety :o dziś w kazdym razie nawet do kibla isc nie mialam jak :o moje dziecko dzisiaj kochalo mnie jak nigdy! Non stop na mnie właziła! Nie wystarczalo, że jestem obok, musiala być na mnie :o ale jestem wykończona :o czyzby zaczął się etap na mamusiną spódnice? :o. Kurde ja chcę już srode! Co chwile sprawdzam w necie czy mam już wyniki z ostatniego egzaminu podane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi głowa do góry! będzie dobrze... mam dobry pomysł dla Ciebie - zajdz w nastepna ciąże to pojdziesz na zwolnienie lekarskie i bedzie sama opiekowała sie Piotrusiem heheh ;);) vilia zycze udanego urlopu! a teraz spadam spac! Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pierwsza o tej godzinie jestem? Chyba wszystkie macie piękna pogodę i już na spaceru się relaksujecie. Kurczey mamy jechać nad morze w week a mi się kompletnie nie chce. Jak pomyśle o.tym pakowaniu a potem o organizowaniu czasu wolnego to mnie się odechciewa. Pewnie będziemy z M do wszystkiego niezdecydowanie i albo będziemy się kłócić a maly bedzie ciągle płakał i marudzil. Jak to było u was,pytanie do tych co już byli na wakacjach ? Jakiś dzisiaj okropny humor mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Pocahontas🌻 ja też nie najlepszy:O Pogoda do dupy, urlop się kończy....nic mi się nie chce....deprecha, chandra i coś tam się jeszcze znajdzie.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas, u mnie pogoda taka jak u ciebie, zanosi sie na siedzenie w domu, tym bardziej że mały zaczyna kichać i pokasływać, a nie chce żeby na roczek był chory, a to tylko 7 dni został do pierwszych urodzin. nad morzem pogoda zapowiada sie piękna, więc na pewno wyjazd sie uda, jak bys nie wiedziała co z wolnym czsem robić to zapraszam do Goleniowa na dużą weekendową imrezę, każdy znajdzie coś dla siebie, jak będziesz nad morzem w zachdniopomorskim to do goleniowa nie daleko. a jak zobaczysz małego chlopca który nie umie usiedzieć w miejscu, musi wszędzie zajrzeć i wszystkiego dotknąć, i bedzie trzymał mame za rękę, bo nie ma czasu na samodzielne chodzenie, bo woli trzymać sie mamy i pobiegać, to będe ja i mój lobuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba w całej Polsce pogoda się popsuła :o U nas też dziś zimno - całe 15stopni na zewnątrz i wieje. Też odpuszczam dziś spacer. Do tego pochmurno i pewnie będzie padać :o TNKS, chyba taki okres. U mnie też wczoraj nic nie mogłam zrobić bo ten 'biegł' za mną i krzyczał 'mama mama'. Dziś nawet w toalecie byłam z nim :o Z reguły go zostawiałam i siedział i się patrzył tylko - dziś musiał mi usiąść na kolanach :o M mówi, że to przez to że był wczoraj cały dzień ze mną. My myślimy, żeby pójść do kina jak mały pojedzie za 2 tyg. do mojej mamy. Pewnie pierwszego dnia już trzeba będzie korzystać, bo nie wiadomo czy mały (albo ja :D) nie będzie tęsknił i nie będzie płakał. Wtedy trzeba będzie po niego jechać. TNKS, będzie piątka zobaczysz :) No w najgorszym wypadku czwórka, ale nie wierzę w to. Dziadek, a kiedy wracasz do pracy? Co do za zły humor? Pogoda jeszcze dobija, fakt...Gdzie to lato? A jak Twoje łobuzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy ja pisałam ze mam teraz wiecej czasu? to niniejszym to odszczekuję hau-hau mały wstaje wszedzie w ciagu trzech ostatnich dni zaliczył mnóstwo upadków w niedzielę np przewrócił sie razem z krzesłem widzielismy to razem z m i zadne nie zdazyło go złapac:-((( jak nie ma podparcia to i tak próbuje wstawac. najgorsze ze nie chce sie ani na chwile sam bawic dlatego nawet wyjscie do wc urasta do rangi problemu. wszoraj z musu musiał mi towarzyszyc przy myciu włosów i wspindrał sie po wannie. masakra. i marudzi ja to nazywam ze jojczy bo oczywiscie nic mu nie pasuje. zajrze potem jak usnie pozdrawiam wszystkie urlopujace się przed-urlopowe i te którym sie urlop tylko marzy ( np mnie:-D ) Dziadek mordka do góry bedzie lepiej! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 coraz bardziej realna jest dla mnie wizja urlopu, takiego, na którym WYPOCZYWAM...taaak...chyba na emeryturze:O Jak już potwory;) pożenią się..w każdym razie wyprowadzą:D:D:D Ciekawe jaką JA będę teściową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks dól bo teściowa wczoraj się masakrycznie czuła i stracha nam napędziła, ma tylko jedną nerkę bo ponad 10 lat temu miała raka i jedną jej usunęli,a ta co została też najzdrowsza nie jest... ale na szczęście okazało się, że to kamienie tylko... a to teściowa zajmuje sie Piotrusiem dzięki temu mogę pracować... mam nadzieję, że będzie miała siłę i zdrowie... kochana ja mam naprawdę malutkie bo tylko 36 m więc byłoby bardzo ciężko... _aga_ jeszcze nie...za kilka lat na pewno będę chciała, teraz sobie nie wyobrażam, chyba, że się wydarzy... dziewczyny czy tylko ja widziałam wczoraj wpisy pomarańczowego kretyna, które zniknęły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aga jabi - ja tez je widzialam na telefonie, wieczorem przy kompie juz ich nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hello :) I ja wczoraj widziałam sir "maxa von klauna" nawet chcialam napisać von max ale jakoś Kali mi nie dala ;) pewnie moderator usunął wpisy ów młodzieńca który najwyrażniej starał się odreagować pałę z biologii na koniec roku :) a może to z polskiego? I dlatego powtarzał sobie słówko "pochwa"? W kazdym razie ... Ciotko pozwól, że odszczekam drugim głose? HAU! Moje dziecie na prawde ma faze "love mame ponad wszystko" i wszystko jest super pod warunkiem że wisi na mnie... Dziś razem siedziałyśmy na kiblu :o hasło że się nawet wysrać nie da jest jak najbardziej prawdziwe :o Po za tym, że wszędzie za mną lezie to jeszcze przy wszystkim wstaje więc znam ten ból :o cała jest w siniakach i zadrapaniach... Ale cóż w końcu to jest dziecko nie? A jak się nie trzaśnie to nie będzie wiedziała, że trzeba uważać... Oczywiście ile mogę tyle staram się ją chronić przed upadkami itp., ale nie da się wszystkiego przewidzieć... Aga_jabi jedna nerka to nie koniec swiata ;) oczywiście trzeba o siebie bardziej dbać, ale żyć się da :) kup teściowej pokrzywe do picia, niech odstawi sól, ograniczy białko ( chwilowo) i pije dużo wody z cytryną ( rozpuszcza kamienie) i w ogóle niech dużo pije!!! DJ do kiedy się urlopujesz? Kurde widze , że nas tu więcej urlopowiczek z Jastrzębiej :) aga_jabi "ara" się teraz jeszcze bardziej "odpicowala" ;) zobacz sobie na stronie! Pamietam że latem to tam dyskoteki byly non stop, ale zimą jak bylismy z m to był spokój, nawet żałowalam troche bo chciałam zobaczyć jak ten klub wygląda :) ogladałam tylko foty na www ;) w kazdym razie najtańszy to hotel nie jest, ale mają fajne pakiety i np. "Romantyczny weekend" to 299 zl z wyzywieniem pelnym za 3 dni pobytu ( z pozniejszym wymeldowaniem) wiec moim zdaniem cena dobra zwazywszy na lokalizacje, warunki hotrelowe itp.. Teraz znajoma byla na prywatnych kwaterach w chalupach i za sam nocleg placila 50 zl za dobe wiec jak doliczysz wyżywienie nad morzem w kanjpie to też Cię 100 wyjdzie, a poslala mi foto pokoju i obok ary stanac nie może Vilia spakowana? Ruszamy? Szkoda że nie wzielas ( wiem że nie moglas) tego urlopu chwile pozniej bysmy Cię zgarneli na mazury po drodze ;) Hjk co z Tobą? Tym razem Ty zninęłaS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu jakiegoś kaluna przegapiłam :D ciotka, TNKS, łączę się w bólu :) Ciotka, ja dziś też z małym myłam włosy, w ogóle się myłam...ehh..jedynym moim wybawieniem jest włączenie prali w tym czasie :D mały nie ruszy się - siedzi, staje przy niej :) TNKS, czyli też masz wyprawy z dzieciakiem do WC :) Jakie towarzyskie te nasze dzieciaki :P TNKS, nie namwaiaj mnie na te mazury, bo się w końcu rozchoruję i będę musiała się leczyć mazurskim powietrzem i kąpielami w jeziorze ;) Miałam dziś wizytę teściów. O dziwo mały nie płakał na ich widok (pierwszy raz). Nawet się z teściem pobawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aaaa moje dziecko dziś zjadło troche kaszki na mleku łyżeczką!!! Tak z pół kubeczka :) i to po "kolacji" na ktora wcinała kanapeczke z masełkiem i szyneczką ;) Chyba spróbuje rano podawać łyżką ;) 2 podejście :p Czy Wy dajecie swoim dzieciom ser żólty? Aaaa i Kali dziś piła z otwartego kubka :) po "krótkiej" (poj. Względne) przerwie dalam jej kubeczek do zabawy i dziś udawla że pije pół dnia wiec jej w końcu nalalm soczku i piła ;) co prawda ja jej trzymalam,ale pila :D są postępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×