Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej Happy tak szybko zabieg?? Spróbuj skonsultować to z jeszcze innym lekarzem. Mój kuzyn miał robione po komuni a kolega męża jak miał 14 lat. Ja ja się pytałam mojej pani pediatry to mi mówiła że bardzo żadko sie zdarza że trzeba takim maluszkom robić bo dopuki sika normalnie to nie powinno się tego ruszać. Moja kuzynka też mnie przestrzegała bo jej sąsiadka własnie pojechała na zabieg jak mały miał niecałe 2 lata i potem dziecko w szpitalu z odwodnienia wylądowało bo nie chciało ani pić ani jeść bo jak sikał to go bolało. U nas na szczescie samo sie rozszerzyło i wszystko ok jest. Aha i ja jeszcze karmie piersią 2 czasem 3 razy dziennie. Rano o 5.30 i o 20.30 czasem jeszcze około 11 pijawka sie przyśsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sie nadal nie rozszerza, ale pani doktor kazala obserwowac poki co mowi, ze jeszcze jest czas Efka a jak sciagasz napletek? ja daje rade tylko czubeczek odslonic a dalej skorka jest niestety przyklejona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm boję się ze u nas tez mały bedzie miał w przyszłosci zabieg. nie odciagamy napletka bo na 3 lekarzy dwóch mi zakazało. teraz nawet jakbym chciała nie da się go odciagnąc. a ile mam tyle opinii:-((( aga parabeny to inaczej mówiac konserwanty. maja działanie estrogenne. cóz ja przeszłam swoje z hormonami i wolałabym żebmy moje dziecko nie musiało chodzic do endokrynologa jak rózniez chciałabym kiedys zostac babcią:-D a przynajmniej miec taka możliwosc. wiadomo ze chemii we wszystkim w dzisiejszych czasach nie da się uniknac. ale mozna ja ograniczyc:-D parabeny łatwo "wyłuskac" ze składu bo koncówkę mają właśnie paraben czyli: np METHYLparaben itd. a tu ci jeszcze wkleję taki skrócik. Parabeny = Parabens Methyl, Ethyl Propyl i Butyl Parabens Przedłużają trwałość kosmetyków. Powodują alergiczne stany zapalne skóry (wyprysk kontaktowy = eczema) typu pokrzywki, rumienia i strupków po pęknięciu pęcherzyków. Wchłaniają się ze skóry do krwi i limfy działając ogólnie. Szczególnie łatwo przenikają przez skórę w pachwinach, klatce piersiowej, szyi i w okolicach narządów płciowych. Działają estrogennie. Mogą niekorzystnie wpływać na rozwój zarodka i płodu u kobiet ciężarnych. Na mężczyzn działają feminizująco. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży. Happy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze zaczc czytac etykiety! dzis mam zamiar do lidla podjechac moze kupie te ich chusteczki na probe skoro sa bez parabenow, ale tam sa chyba tez dwa rodzaje, wiec ktore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toujours nie maja parabenów, w lidlu sa jeszcze softino czy jakos tak ale w tych drugich składu nie przeczytałam bo chłop mnie poganiał:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja też używam toujurs z lidla i są super, bardzo dobrze nawilżone i super czyszczą. Używałam już wielu chusteczek i te naprawdę sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze zobaczyc te toujursy, wczesniej uzywalam tylko lansinoh, ale maly podrosl wiec pora wyprobowac innych..tanszych troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olesia dzis zawladniemy forum z tych nudów hihi ;). A dziewczyny to spia chyba ;). Kupie te z lidla i pieluchomajtki tez jak tylko beda, bo pampersow w almie nie bylo buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie usnę to mogę władać ile wlezie...a w Almie rzeczywiście nie było bo jak pisałaś że są tak tanio to chciałam zamówić i pupa...ale za to zamówiłam sobie w tesco pieluchy pampersy taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze cala pake pieluch akle w etesco tez robie zakupy,wiec zerkne ;) no ja tez usypiam, ale na widoku jestem wiec musze wypic kolejna kawke zeby nie pasc na biurku haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach natura chyba jeszcze trwa promocja pieluch premium care jakbyco ale nie mialam kiedy podjechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam do was pytanie, jak z nocnym myciem zabkow? u nas nie da rady, myjemy przed kapiela, a na noc Piter dostaje butle z mlekiem po ktorej usypia i zabkow nie da rady juz umyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja zaczyna sie dzis z tego co widziałam w gazetce... a co do mycia to ja myje po kąpieli potem tez jest butla ale rano po butli tez myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie jestem sama z ta butla na noc no my tez rano oczywiscie myjemy a ta promocja to pewnie w stacjonarnych sklepach bedzie a nie w internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dzien dobry ;) Lady jednak zlobek? A taka na "NIE" bylas ;) :P Mt powodzenia w żłobku ;) Happy - zabieg? A nie da się inaczej? Syn mojej kuzynki masciami był leczony i się udalo... Ciotka co tam u Was? Jak Macius i Jadzia? Hjk u nas pogoda też do 4 liter :o ale podobno będzie już jutro lepiej Kali znow w żłobku po przerwie, rano troszke poplakuje, ale po drzemce jest już ok ;) a potem wracac nie chcę Musze zmykac :) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS cos ty taka zajęta? w pracy tak działasz? i studia zaraz ci sie zaczynają? jak nastawienie? "dzieci" moje ok mały zrobił pewien postęp i sam sobie skrócił popołudniowa drzemkę w zwiazku z czym idzie spac zaraz po 20ej i ciagnie do 8ej. na razie tak dopiero jest od paru dni ale mam nadzieję ze mu sie to utrzyma. dziewczeta u mnie tez jakos tak wychodzi ze mały "myje" zęby po kąpieli a przed mlekiem:-P ok zmykam juz do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!Ale się nagle rozpisałyście.Happy mi też lekarka powiedziała,że na to jest czas i ze czeka się do drugiego roku życia,bo do tego czasu się to rozwija.Kazała delikatnie odciągać,dała maść i ćwiczyliśmy przy kąpieli.Teraz mały nie da się dotknąć,więc troche odpuścilimy ale są efekty,więc trzeba zacząć znowu.A i zapomniałam napisać,że mój mały od kilku dni sam chodzi.Jeszcze tak nieporadnie ale sam!W tesco pampersy w promocji są 132szt za 87zł jak by ktoś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja hej happy! wreszcie na forum!!!!!!! MT,az zazdroszcze ze Twojej malej tak podszedl zlobek. u mojej dopiero chyba dzis nastapil jakis przelom,a chodzimy od 4wrzesnia..zostawilam ja znow na godzine i ponoc malo plakala,dalo sie ja uspokoic,podchodzily do niej dzieci,byli na tarasie.i jak przyszlam nie bylo ryku a nawet nie chciala specjalnie isc do domu!! wiec uwazam ze dzis super,wczoraj byla masakra.ale dostala dzis swoje zwierzaczki do reki,wiec czula sie chyba bezpieczniej. poza tym troche pokasluje,rano jezdzimy wozkiem do zlobka i chyba zimne powietrze zle na nia dziala.po szczepieniu ani sladu. dzis ladniej sie zrobilo,ale wczoraj bylo paskudnie. dzis mnie mala urzadzila-zrobila kupe,zdjelam pampersa,ale nie zdazylam zalozyc nowego bo poleciala dalej na lozko,wiec ja chwile zostawilam ,stwierdzilam,ze najwyzej siknie,trudno.no i przychodze za chwile a tam ona w drugim kacie,a tam gdzie byla wczesniej wielkaaa kupa obok druga mala i siku... :( no masakra, teraz juz wiem,ze nie nalezy zostawiac dziecka z gola pupa zeby sie wietrzylo jak wczoraj nie zrobilo kupy :):):) dezynfekcja mnie czeka i pranie.. poza tym luzik,w zlobku sa lacznie 3 polki! 2 wychowawczynie i jedna sprzatajaca,ktora jest fotografem ale wciaz szuka pracy.ciekawe czy ja znajde..kurcze :( pozdro dla mam i dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ciotka nie zebym byla za tym ze sie dzieci sila od rodzicow odrywa Ale Jak juz widza ze fajnie sie bawi to mogli by zostawic dluzej. A to wszystkie takie przepisowe sa. Mum... Moj M jechal dzisiaj z mala na rowerze bo wzielam Auto do pracy. Trzeba sie z rana juz cieplo ubierac bo chlodek jest, normalnie jesien idzie. Dzisiaj pierwsze rozstanie i bylo ok! Pani mowila ze jutro wydluzymy czas rozstania. M Jak poszedl Po mala Po sniadaniu to nie chciala isc do domu. Acha dzisiaj dostalismy do domu pierwszy obrazek;) czyli pare kresek i kropek. A ja mam dylemat bo szef dzwonil i pytal kiedy wroce na pelny etat, a mi by pasowalo na Pol etatu. A Jak nie wroce to on kogos przyjmie Bo jemu Pol etatu nie pasuje. W sumie wychowawczy wzielam na dwa lata to nie musze wracac Ale od sierpnia juz Bezplatny. No i myslalam ze Jak mala w zlobku to cos dorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olesia nie ma pieluchomajtek w lidlu buuuu, a chisteczki kupilam rozwe, sa jeszcze zielone, ktore leppsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×