Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Aga🌻 16 miesięcy różnicy. Żadnego podwójego woza nie kupiłam, choć to niezły patent;) Bronek bardzo ładnie chodził przy wózeczku Franka, więc nie miałam problemu. Gdyby było odwrotnie:D to pewnie musiałabym zakupić owo cudo, bo jak już wspomniałam F jest mega leniem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast spracer w 2 dziecek i trójką wrednych psiurów to wyższa szkoła jazdy:O Zabiję męża...to już pewne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Dziadku :-D :-D a potomek sam aby nie podjadał tego psiego żarcia? ciekawi mnie co piszesz z tym chodzeniem bo mój jak był fanem chodzenia za raczki tak mógł paradowac tak poł dnia. a dzis za diabła nie chce, co go postawie to klap na kolana. i tak mysle czemu? myslisz ze to lenistwo? aga a myslałas o takich dostawakach/ podescikach do wózka? nie wiem czy jest sens kupowac podwójny wózek.:starsza" za niedługo nie bedzie chciała jezdzic..... ps czy juz pisałas o tym i ja przegapiłam czy nie ale znacie płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko❤️ obarczam lenistwo wrodzone winą za owo cofnięcie się:D albo cwaniak z niego większy niż myślę i kalkulując czas przemieszczania się z punku A do punku B wybiera wariant chwilowo szybszy i łatwiejszy:D Psiego żarcia nie konsumuje, natomiast zmusza do konsumpcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek u mnie roznica bedzie 17 mcy i zastanawiałam sie nad tym podwojnym bo bede sama z 2 dzieci i jak ja sobie poradze na zakupach czy gdziekolwiek :( a Nastusia juz teraz nie chce wchodzic do wozka bo jest wielki ryk ona chce isc sama ale za raczce przy nozce tez nie chce tylko tam gdzie ona chce. nie wiem co mam robic chyba sie wstrzymam narazie zobaczymy jak wyjdzie w praniu, najwyzej kupic mozemy szybko bo mam juz takowy upatrzony tak wiec 24h i bedzie u nas. Ciotka nie pisałam bo nie znam płci we wtorek bede miała skan i się okaze co to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karmy psiej to moja za kazdym razem jak jestesmy u szwagierki ktora ma kota próbuje jesc ta sucha karme, wraca zawsze do niej jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to become, dzisiaj kończy mi się właśnie 29 tydzień. Na ostatniej wizycie teraz we wtorek szyjka miała 2.16 cm. Nie mam bóli brzucha, twardnień, jak miałam we wcześniejszej ciąży dlatego pozwalam sobie na lekkie chodzenie tylko po ty by przygotować dla siebie posiłek lub zjeść, czy pójść do toalety. Powiem Ci że mnie trochę nastraszyłaś. Powiedz jaką miałaś szyjkę jak zostałaś wysłana do szpitala???Czy miałaś bóle i skurcze???Miałaś zakładany pessar?? Ja biorę tylko leki:fenotherol, isoptin i nospę forte. Czy po powrocie ze szpitala cały czas leżałaś plackiem i mimo to urodziłaś? A jak wspominasz pobyt w szpitalu? mogłaś chodzić do toalety? Codziennie miałaś badania? Przepraszam że tyle pytań, ale jestem trochę przejęta. Jak dzisiaj rozwija się Twój maluszek?Ściskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to become, dzisiaj kończy mi się właśnie 29 tydzień. Na ostatniej wizycie teraz we wtorek szyjka miała 2.16 cm. Nie mam bóli brzucha, twardnień, jak miałam we wcześniejszej ciąży dlatego pozwalam sobie na lekkie chodzenie tylko po ty by przygotować dla siebie posiłek lub zjeść, czy pójść do toalety. Powiem Ci że mnie trochę nastraszyłaś. Powiedz jaką miałaś szyjkę jak zostałaś wysłana do szpitala???Czy miałaś bóle i skurcze???Miałaś zakładany pessar?? Ja biorę tylko leki:fenotherol, isoptin i nospę forte. Czy po powrocie ze szpitala cały czas leżałaś plackiem i mimo to urodziłaś? A jak wspominasz pobyt w szpitalu? mogłaś chodzić do toalety? Codziennie miałaś badania? Przepraszam że tyle pytań, ale jestem trochę przejęta. Jak dzisiaj rozwija się Twój maluszek?Ściskam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__WOW! moj3e gratulacje! Teraz dopiero dopatrzyłam, że również spodziewasz się drugiego dzidziusia :-) U mnie będzie 16 miesięcy różnicy. Mam termin na 10 grudnia, ale będę miała cesarkę, więc spodziewam się dzidzi kilka dni wcześniej. A ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agabi 2011 wiec bedziemy miały dzieciaczki z prawie identyczna różnica wieku ;) u mnie bedzie 17 mcy różnicy. termin mam na koniec stycznia. powiedz mi jak sie teraz czujesz czy masz jakies sygnaly zewnetrzne tej skrajacej sie szyjki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__aga__ Teraz nie mam żadnych objawów. Czuję się dobrze, nic się nie dzieje, nie twardnieje mi brzuch, nie napina się, nie mam żadnych bóli, dlatego nie wiem tak naprawdę jaka była przyczyna że sie skróciła. Myślę, że w dużej mierze może to być konsekwencją tego, że się nie oszczędzałam przy Milence.Wyprawiłam jej wielką imprezę i tego dnia bardzo bolał mnie brzuch. Przy następnej wizycie okazało się, że mam skróconą szyjkę i lekarz kazał mi się położyć. Dużo leżałam, szykowałam sobie tylko jedzenie. Przy kolejnej wizycie nic się nie zmieniło, no milimetr się wydłużyła, ale wydaje mi się że to może być kwestią pomiaru, bo cóż to jest milimetr. No więc leżę, choć nie tak bardzo plackiem, bo dbam o swój katering ;-) Ale mum to come mnie trochę nastraszyła... Z Milenką leżałam całą ciążę, ale z nią często bolał mnie brzuch, napinał się, był twardy i dość nisko. Trudno mi powiedzieć czy szyjka skraca się tylko wtedy gdy są dodatkowe objawy bólowe czy twardy brzuch. A jakie masz objawy? Ja mam termin dokładnie na 8 - 10 grudnia, ale cesarka będzie kilka dni wcześniej :-). Milenka urodziła się 9 sierpnia. A u Ciebie co będzie? Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabi-ja mialam 2.6cm w 30tyg, dostalam leciutkie krwawienie brazowe w dniu 30-0.i mnie od razu zatrzymano w szpitalu jak poszlam to skontrolowac.trzymano mnie miesiac do 34tyg.potem stwierdzono,ze juz moge isc do domu,bo nawet jak dojdzie do porodu to juz komplikacji z dzidzia nie bedzie.tylko ze ja to tu w niemczech mialam.no i przez pierwszy tydzien nie moglam sie pojsc myc,dopiero po tyg gdy nie mialam dalszych krwawien zadnych pozwolono mi sie umyc. toalete mialam zaraz obok lozka wiec nie musialam daleko chodzic.no i caly czas lezec, co dzien badano tetno dziecka,mi dawano zelazo, po ktorym ciezko bylo sie wyproznic. dostawalam tez 4 dawki domiesniowego zastrzyku na rozwoj pluc malej gdyby jednak sie urodzila. za pobyt placila aksa chorych,ja placilam za jedzenie szpitalne,10euro na dzien.nie mialam zadnych skurczow,nic.caly pobyt byl zmudny,wychodzilam na zewnatrz na wozku inwalidzkim z mezem. jak wyszlam ze szpitala i poszlam na kontrole do gin pare dni pozniej,powiedziala po badaniu ze moge sie spodziewac w ciagu 2tyg porodu,no i po 3 dniach urodzilam. rano odeszly mi wody.coreczka byla zdrowa, miala 2390g, lezala 2dni w inkubatorze,po tyg wzielismy ja do domu.miala 10pkt.niestety duzo ja kluto i nie moglam na to patrzec,plakala bardzo,miala malo zyl i nie mozna bylo ich zobaczyc.. :( ale na szczescie wszystko bylo dobrze i z nia i ze mna. nie martw sie za duzo o siebie, no i lez najwiecej jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jesli chodzi o psia karmę to moje dziecie nie próbowało aczkolwiek pewnie tylko dlatego ze miałam refleks:-P Agabi będzie dobrze wytrzymasz. juz niedługo. ja chciałam ci napisac jak mi sie szyjka skracała ale za nic nie potrafie odczytac bazgrołów lekarza. co tam u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzęki za wsparcie dziewczynki. Leżę całkiem plackiem od wczoraj i wstaję tylko do kibelka. To będzie dla mnie trudny czas, bo jestem osobą energiczną i lubię wszystko robić sama. Ale zależy mi na tym, by malutka urodziła się w terminie i nie musiała leżeć w inkubatorze. __aga__ a Ty masz jakieś problemy z szyjką teraz? Masz jakieś niepokojące objawy? Co mówi lekarz? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka pasta dla dziecka?
drogie mamusie, macie dzieci w tym wieku więc proszę o radę -jaką pastę do zębów kupić dla mojego rocznego synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka pasta... my używamy z Ziaji dla dzieci od pierwszego ząbka, bez fluoru, o smaku żurawiny. Pani w aptece Nam ją poleciła. Jest niedroga, kosztuje ok. 3,50. Agabi witaj ponownie, gratulacje!!! My po weselu, Antoś przeżył, mama się wybawiła i wypiła pół butelki wina - pierwszy raz po prawie 2 latach. Moje piersi trochę gorzej, tylko dwa razy ściągałam pokarm: gdy poszliśmy spać i drugi raz rano - miałam tak nabrzmiałe piersi że nie mogłam spać na boku, ale ściąganie i masaż ręcznikiem pomogły. Najgorsze że sobie załatwiłam na amen gardło. Prawie nie mogę mówić. Wklejam link do fajnego artykułu na temat nocnikowania, dziewczyny na FB go poleciły: http://www.miejscadzieci.pl/tekstredakcyjny.php?tid=73 Zmykam spać, jutro powrót do rzeczywistości i pobudka o 3:50 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kuruj sie!!! zycze zdrowia. a do reszty pytanie gdzie was wcieło jak taka brzydka pogoda? powinno forum nie nadazac nad waszymi wpisami a tu taka pustka... wracac szybciutko... pozdrawiam serdecznie... lece spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomaranczowa ja mam nenedent. oooo AGA jakia brzydka pogoda? u mnie ładnie było....no fakt nie jest juz tak ciepło ale słoneczko ładne:-D ooooo Aga1510 he he tak śpiewałaś ze gardło boli:-D :-D :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Pierwsza o tej porze?U nas wczoraj pogoda całkiem fajna była,pojechaliśmy na spacer nad wodę a dziś też fajnie i z dnia na dzień ma być cieplej podobno.Pozdrawiam wszystkie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie wysłało a tu dwa razy nagle jest,ale stronka mi się trafiła przy okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk o jakbym ja chciała zeby jak najdłuzej było ciepło!!!!!bo jak sie nie da wyjsc na pole to mój dom wyglada jakby tornado po nim przeszło..łacznie z tym że mały mi firanki urywa tak do okien gna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak czytam o tych waszych ciazach Agi i troszke zazdroszcze, ale poki co nie wyobrazam sobie ;) co od pasty my jeszcze mamy nenedent, ale pozniej kupimy pewnie juz z fluorem, pani doktor powiedziala, ze po roku juz mozna bo one maja malo tego fluoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski U nas ogoda srednia. Kacperek chodzi juz sami a czasami biega,choc jeszcze sie przewraca. Ostatnio cos z drzemkami szaleje tzn.czasami na 2 aczasami jedna i ciezko go rozszyfrowac. Przez to nic nie moge zaplanowac w dzien. Agi ciazowe dbajcie o.siebie brzuchatki. Jakiegos dola mam strasznego dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurde to tylko u nas leje juz 2 dzien i to non stop :( pierwszy raz odkad wrocilam do pracy mialam caly weekend wolny a tu co musialam siedziec w domu bo leje ale moze to i lepiej bo odpoczełam a tata zajmował sie małą ja tez bo ona mnie nie ominie z daleka ale najciezsze rzeczy m robił. probuje dbac o siebie mam nadzieje ze jakos mi to wychodzi jutro zobacze jak dokładnie. pocahontas witaj w gronie mam ktore juz ganiaja za pociechami i licza kolejne upadki ;) ciotka julia, aga_jabi, hjk33 witajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×