Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Witam ranną porą!Kawki komuś?Jest tu kto?Pozdrawiam wszystkie z rańca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj baby, sto lat tu nie zaglądałam.......... może jeszcze mnie pamiętacie?:) aktualnie dziś kończę swój dwutygodniowy pobyt w szpitalu, załapałam rok temu prątka od mojego m i teraz mam ja, jednak ja nie jestem zakaźna więc zybko mnie z lekami wypuszczają. Najmłodszy z muszkieterów zaczął chodzić na miesiąc przed 1urodzinkami, w tym momencie lata jak mały samolocik, Franio poszedł do przedszkola i tam rządzi (już pani się skarżyła,że się szarpał z jakimś chłopcem), no a Miki to już stary chop:) cofne się troche wstecz i poczytam was. ściskam was pocahontasie, hjk, agi wszystkie, DJ, mum to come..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiez witam poranną porą:-D daja nam w dupę zęby. mały wczoraj po południu wył jak opętany ślinę toczył i namietnie przytulał sie do podłogi. robił tez dziwne pobudki dlatego cały nasz stały rytm dnia diabli wzieli. dlatego zmykam na razie zajrze potem...... Olinka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze was zapytam bo myslę i myslę .. mały od niedzieli ma dwie czerwone plamki na główce- myslałam ze sie uderzył .. wczoraj zauwazyłam ze te plamki juz nie są płaskie tylko zakonczone krostka powiedzmy z płynem. dzisiaj jak wstał to ma tez plamkę idento na policzku... cos mi sie snuje po głowie że moze przesadziłam z nabiałem. slubny z kolei twierdzi ze małego cos ugryzło. a ja mam watpliwosci czy to ugryzienie. dzwoniłam juz do dr u mnie w przychodni dzis nie ma lekarza musiałabym jechac gdzies do szpitala na oddział. spotkałyscie sie z czyms takim? chyba mu ogranicze drastycznie nabiał i poczekam ze dwa dni.. chyba ze krostek bedzie przybywac... aczkolwiek jakby to była jakas ospa czy inne swinstwo z chorobą to wysypka pojawiłaby sie od razu chyba a nie tak pojedynczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej everybady :) Ciężarowkom nasZym zdrowia standardowo 😘 Aga jabi a jak tam tesciowa? Pocahontas kacperek już zdrowy? Efka gratki:) Twój smyk po schodach już zapyla a moja dopiero się puszczac zaczyna ;) A propos puszczania czy są tu jeszcze jakies niechodzące dzieci? Czy tylko moja taka zacofana :D co prawda puszcza się i idzie, ale tak nie poradnie, że nic tylko boki zrywac :D ale chodzic chcee ;) ostatnio na zakupach szlismy z m zgieci w pol bo ona chciała za raczki dreptac... Nie mialo to konca a nasze kregoslupy przyjely ksztal napietego luku :D Z naszego weekendowego wypadu nici bo mala w czwartek zagoraczkowala :o Bylismy u dr naszego i... Jestem zła na siebie że nie pojechalismy do niego od razu tylko do dr stad poszlismy :o Ciotka ja bym odrzucila opcje z ugryzieniem, raczej nie ma plynu tak widocznego po ugryzieniu tylko babel... Mozliwe że nabialu za duzo... Kali miala kilka krostek na nodze i pierwsze o co Dr pytal to czy nie przesadzamy z nabialem, a Ty mowilas że Macius pije duzo mleczka jeszcze prawda? A tak w ogóle to mi kumpela mowila że panuje szkarlatyna :o jej cora już po :o Jak w ogóle u Was z mlekiem itp.? Ile wasze dzieci dziennie pija? Kali nie dostaje codziennie mm bo się na nie obrazila i pic nie chcee... W efekcie uzupelniamy diete w inny sposób :) Ktoras z Was ( obstawiam Efke albo Amber) pisala o mleku sojowym, że nie wolno etc, czy mozecie napisac o co chodzilo? Ps. Nie nawidze obłudy - musialam to z siebie wyrzucic :-P padlo na Was :) Buziaczki słitaśne dla pominiętych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
To znowu ja Jak u Was wyglada stan uzębienia? Zwlaszcza hjk bo wiem że Danielek po nas się uzębil i Amber bo Nikolka się uzbroila w zabki tego samego dnia jak Kali... Od Vilii Bartek to wiem, że szaleje z zebami... Kali niby żeby nie ida a slini się jak diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja nie wiem czemu ale ta mysl o nabiale od razu mi zakiełkowała w łepetynie. a mleko juz zredukowalismy do dwóch butli- wieczorem i rano. no ale dostaje jogurt czasem zamiennie grysik itd. no nic zobaczymy..przez pare dni poza tymi 2ma butlami nie dostanie nic mlecznego.... zęboli ma wciaz 8 innych "widocznych " na razie nie ma (chociaz dr twierdził że trójki idą- ale jakos ida i ida i dojsc nie mogą:-P ) poza tym palców mam standardowo 10 i jestem bardzo do nich przywiazana w zwiazku z czym nie odwazę się "recznie "sprawdzac:-D a co do chodzenia to mały jeszcze sam nie chodzi a nawet jakby sie uwstecznił:-D nie przejmuje się bo widocznie ma takie tempo, chociaz nie mogę sie doczekac az ruszy samodzielnie.... Twój ps wymiata:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu....ale mi się nie chce...:O:O:O:O:O A roboty po pachy:O Witam, kawy nie leję, bo nie mam, mogę ewentualnie południową herbatą się podzielić. TNKS🌻 ja też! Choć nie wiem w jakim kontekście piszesz :D:D:D Moje dziecko chodzeniowo również uwstecznione! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS my mamy 4 zęby tzn.te dwa górne wlaśnie rosną,jeden jest już prawie cały,drugi się przebił i go goni.A z mlekiem to my pijemy raz rano po przebudzeniu góra 150ml,bo więcej nie chce a wieczorem na kolacje jemy kaszke no i zależnie od dnia jakiś deserek mleczny się zdarza.Ollinka witaj po tak długim czasie,zaglądaj tu częściej!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witaj Olinka :) Brzuchatki dużo zdrówka życzę TNKS ja pisałam o mleku sojowym że nie należy podawać dzieciom bo soja zawiera genisteinę która jest odpowiedzialna za aż 15 % przypadków białaczki u dzieci. Od kiedy na rynek wprowadzono cudowną soję która jest nawet w kostce rosołowej tak drastycznie wzrosła liczba zachorowań na białaczkę. Najbardziej szkodliwa jest dla maluszków, dlatego też nawet w ciązy i w czasie karmienia piersia nie wolno jej jeść. Ale praktycznie nie wiem jak to zrobić bo soja jest wszędzie. W pasztetach, paprykarzu, ciemnym chlebie, kiełbasie itd. A jej cudowne własciwości są podyktowane tym ze jest to najtańszy zapychacz miejsca w róznego rodzaju wyrobach. Dziadek Jacek to chyba taki dzień że nic sie nie chce. Ja tez mam kupę roboty no i robie od rana a jeszcze nic nie zrobiłąm bo jakos mi tak słabo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Efka 🌼 tak mi się wlasnie wydawalo, że to Ty tą soja mnie postraszylas... Kurde do dupy troche bo chcialam Kali zamias mm dac troche tego sojowego... To fakt że soja jest niemal we wszystkim :o a dokladniej blonnik sojowy wpychany gdzie się da :o Ciotenko ogranicz więc nabial i zobacz czy Maciej się pozbedzie ow krostek A co do ps to po porstu qwa nie wytrzymalam :o nie lubie i qwa basta!!! DJ 🌼 a to Ty się już nie urlopujesz? Twój Pan maz już powrocil? Twoje dziecie jeszcze nie chodzi? A wydawalo mi się że pisalas że też już biega? Ciotka mnie to że Kali woli na 4 też kompletnie nie martwi ;) ma czas ;) Kurde Kali nie chcee już mleka :o czasem wypije pol kubeczka, albo zje pare lyzeczek kaszki na mleku, ale to srednio raz w tygodniu :o. A po za tym "lekarka" zagladala do paszczy malej i powiedziala że na bank zębow nowych teraz nie będzie, a mojemu dziecku z dzioba się leje bardziej niż mojemu bernardynowi a to trudno przebic :o Tak jak ciotka za bardzo przywiazalam się do swoich 10 sztuk palcow by moc sprawdzac stan uzebienia tym bardziej, że wiem iż dziecie moje tylko czeka na to aż wsadze palucha do paszczy smoka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks tesciowa.... sama juz nie wiem, ale z niusiem siedzi moja mama moj jeszcze sam nie chodzi, choc wczoraj sie puscil i zrobil dwa kroki do lozka :D ale to jeszcze nie to :) ale akurat u mojego lepiej, ze pozniej, bo chodzi o ta przepukline...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka19840 Ja daję mojej małej tylko i wyłącznie mleko sojowe (isomil), bo na każde inne jest uczulona. Jestem przerażona tym co napisałaś! Skąd masz takie informacje? Kurcze...nie dość że psychika mi siada kompletnie, bo muszę leżeć plackiem ze względu na ciążę wysokiego ryzyka, i nie mogę zająć się wasną córcią, to jeszcze takie rewelacje czytam. Matko!!! Można się załamać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciotka....moja tez juz nie raz miala czerwone krostki nic z tym nie robilam samo wyszlo i samo zeszlo, najczesciej ma na buzi. Ostatnio na brodzie normalnie wygladalo to jak pryszcz bo bialy byl jak do wycisniecia ale samo zniknelo. ja nawet nie pytam lekarza, bo juz mi raz powiedzial ze dzieci tak maja i na pewno to nie skaza. A Livia ma czasem policzka w takiej drobnej kaszce, w PL jak Laura mala byla to pani dr stwierdzila ze skaza i nutramigen jadla. a tu jak pytalam czy Livia ma skaze to lekarz sie usmiechnal i powiedzial ze to normalne u dzieci i to nie jest skaza. TNKS - u nas juz tylko mleko na wieczor, rano musialam odstawic bo w zlobku jej sie cofalo, a odkad je kromke rano to nie ma problemu. Przez dzien dostanie jeszcze jogurt. Zebow mamy 4 na dole i 2 u gory, idzie gorna dwojka i slini sie juz dlugo tak ze przez dzien z chustka pod szyja chodzi bo bluzka do pepka mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj olinka!! :) TNKS-nasza tez sama jeszcze calkiem nie chodzi, idzie tylko troszke ale trzeba ja pilnowac i z tylu trzymac.idzie poza tym tylko prosto i nie umie jeszcze skrecac :) ale i tak juz wielki postep od poczatku wrzesnia zrobila. ciotka-u nas rzadko juz sa jakiekolwiek krostki,wczesniej miewala czesto i tez same schodzily.nie chodze z tym do lekarza. a my juz na kolejne szczepienie mamy isc za 2tyg, tzn miesiac po tym p/meningokokom. ma byc powtorka tego z poczatku 6w1. czy wy tez tak czetso chodzicie czy tylko nasz lekarz nonstop zleca szczepienia? nie wiem czy to nie za czesto.. masakra jakas. MT moze Ty juz to mialas? my w sobote wybywamy na urlop do PL. boje sie troche jak bedzie wygladal,bo mamy wiele punktow do zaliczenia,a tesciowa jest juz w krytycznym stanie.. :( niesamowite co rak robi z czlowiekiem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od wczoraj jestem na zwolnieniu lekarskim, przypętała się do mnie jakaś paskudna infekcja wirusowa. Najgorzej że zaraziłam nią chyba synka. W nocy z nd/pon miał 39 stopni gorączki. M skorzystał i poszedł na opiekę na niego. Ale z nim juz jest dobrze, już nie gorączkuje, nawet lżej oddycha. Ze mną to inna sprawa, przez to że karmię pani doktor nie mogła nic konkretnego mi przepisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabi ja te informacje o soi mam od mojego profesora ze studiów. On kilka lat prowadził badania na ten temat. Jego siostra jest( była) ordynatorem na onkologii dziecięcej i dlatego się tym zajmował. Przestrzegał nas przed tą soją i mówił że próbowali żeby zakazać dodawania soi do produktów dla dzieci ale oczywiście wszystko jest tak skorupowane że nie dało rady. Za dużo producenci żywności by na tym stracili. Agabi ale nie przejmuj się w koncu palenie papierosów wywołuje raka a przecież wszyscy palacze na niego nie vhorują. Spróbuj moze ograniczyć do minimum to mleko albo spróbować np kozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Kiedy jest dzien tesciowej? Chcę mojej w prezencie kupić bilet na podróż w kosmos!!! W 1 strone rzecz jasna!!! Ku.rwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie. Az placuszki z jablkami przez to.czytanie spalilam, ale tylko 1 patelnie. Lece kapac malego. Zajrze pozniej. Buziaki.dla.wsystkich moje maluchy juz zdrowe, my tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotko ona jest niereformowalna i albo glucha jak pien albo glupia jak but!!! Nie chcę mi się nawet gadać :o generalnie to co zawsze :o chu.j mnie z ta baba strzeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...:O...chłopa nie ma:O chwilowo nie pracuję, bo nie jestem w obecnej sytuacji w stanie pogodzić dom i pracę, ale to akurat mnie cieszy. Reszta? Jakoś mniej. Dziecko owszem chodziło, ale przestało;) Cwaniak skojarzył, że na czworaka jest szybciej. Ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupeczki czytałyscie moze kolory zbrodni? bo ja czytam i normalnie nie wierzę.... kobieta z poranionymi dłonmi wyrzucona z auta którym odjechał (z 4letnim jej synem) porywacz.....portret pamieciowy tegoz i nic...dziecko kamien w wode....szukają...mądry detektyw ..kobieta peka i szukaja zwłok ..ale to nie ten park..w koncu kobieta mówi ze inny..ale nie potrafi wskazac dokładnego miejsca....w koncu znajdują.....kobieta miała kochanka i jak dziecko usypiało to wymykała sie na randki. ale czasem nie chciało usnac...to mamusia podaje lek nasenny...po jednej z randek dziecko martwe bo samo wyszło z łóżeczka (podobno) i wypiło cały lek. dziecko zakopał w parku w ruinach jej kochas i przykrył kamieniami....... normalnie kurwa nie wierze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mniej jednak co sie stało to sie nie odstanie i ciesze sie ze nie jestem sedzią bo obiektywna na pewno bym nie była..... a teraz wkleje wam cos ( przepraszam ze mieszam ciezkie tematy i wesołe, ale własnie odkryłam maila od kolezanki a ona z kolei zobaczyła gdzies to tutaj na kafe) http://allegro.pl/wozek-jedo-bartatina-i2665423700.html opis przeczytajcie opis.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Znowu pierwsza?Ciotka opis wózka super a na zdjęciach nie wygląda zle,muszę przyznać.A kolory zbrodni nie czytałam ale już dawno czytałam na necie,że K.W wzięła z niej pomysł i prokuratura to też bada.TNKS teściowa daje znowu popalić?Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurfa bueheheheheheh ciotka , chyba sie zaraz posikam!!!! heheheheeheh zajebista ta aukcja!!! heheheh a tak w ogóle to cześć :)🖐️ Ja dzis dopiero przed 12 zaczynam lekcje, to akurat uwielbiam w tej pracy. Ide zaraz sie umyć ;) Moja Gosia jak skonczyla roczek to smiga jak szalona. Wygodne jak sie gdzies idzie to przynajmniej nie musze ja wszedzie tasczyc na rekach tylko sama troche idzie :) Tnks- nie rozumiem tego bo ja zawsze ugodowa byłam i nie lubie sie klocic z ludzmi, sto razy wolałabym zyc w zgodzie i jakos sobie pomagac. Twoja tesciowa jest rzeczywiscie jak z innej planety. mum to become trzymam za Was kcioki bo trzeba duzo sily wewnetrznej zeby przezyc smierc kogos bliskiego ktory w meczarniach umiera na raka. Moja tesciowa tez na to umarla, nic do niej nie mialam. Bardzo bylo mi jej szkoda i teraz czesto zaluje ze jej nie ma bo mimo ze bylysmy inne to wnuki kochalaby i zajmowala sie najlepiej jak moze. Cioteczko ksiazki nie czytalam ale zalecialo grozą, za bardzo przezywam takie watki wiec nie wezme sie za to raczej. Teraz wciagnelam sie W Grona Gniewu. Strasznie gruba i dopiero przy 200 str rozkrecilo sie na dobre ;) Pozdrawiam wszystkie dziewuszki i dzieciaczki.Postaram sie zajrzec pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy kawy komu bo mrozny poranek?? lady Ania-no wlasnie tez zaluje,ma dopiero 71lat. i pozslo wszystko tak szybko.. no i nasza mala bedzie miala juz tylko jednych dziadkow. szkoda bardzo. nie przepadalam nigdy za tesciowa bo to dziwny typ bardzo jest,ale szkoda,ze jej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum a u mnie dzis piękny ciepły poranek dla odmiany,dzień też zapowiada się super ciepły.Kawki poproszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×