Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej dziewczyny.Mam pytanie czy wasze dzieciaczki tez tak krzyczą jak je ubieracie na spacer?:( drugie pytanie ile wasze bobaski śpią w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek to i mi Huggisy przeciekają i też wydają się dość sztywne. Dada spełniają moje oczekiwania, a i te z Rossmana były bardzo dobre, miękkie. Najpierw wypróbowałam te ich próbki po 2 szt. Teraz się wybieram znów do Rossmana i pewnie wezmę. Ostatnio kupiłam Pampersy te pomarańczowe "Sleep&Play". Paczka 58 szt kosztowała 27 zł. I jestem bardzo zadowolona. O tym porwanym dziecku słyszałam. Normalnie aż się popłakałam gdy widziałam rozpaczającą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smallgirl moje praktycznie juz w dzien nie spia chyba ze na spacerze zasna po pokimaja z godzine jak wjade do domu i przy otwartym oknie wtedy je ustawiam a jak je ubieram na spacer to jest ok dopoki nie zakladam czapki wtedy dra sie w nieboglosy do tego teraz ne mam zwyklych kombinezonow w calosci tylko spodenki na szelkach i kurteczka i to byl chuba najwieksz blad bo w zwykly ubieralam raz dwa a z tymi to katorga jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek, błagam, złam prawo ostatnio raz przed podpisaniem ACTA i daj mi jakiś namiar na te specyfiki na włosy, bo na Boga, jeszcze z dwa tygodnie i będę łysa jak kolano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Piszecie o tych specyfikach PLACENTA na włosy.. Jakie to są??? Czy któraś może wkleić link z allegro?? Szukałam właśnie na allegro by zakupić bo i mi kudły się sypią, ale tam tyle aukcji różnych jest i nie wiem który szampon/odżywkę mam wybrać..:( Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ACTA - to wklejanie linków np z aukcji czy ze stronki nokaut z porównaniem produktów i cen to przecież nie będzie karane.. Przecież nie roszczę sobie praw do tego co jest w linku a informacje o aukcjach czy produktach to normalna reklama. Inaczej by było gdybym kopiowała tylko zdjęcia np produktów i wklejała w swoim profilu np na nk czy fb.. Wklejanie linków do stron np z filmami online które chronione sa prawem autorskim to juz bedzie karane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk33 my od początku ściągamy troszkę skórkę i myjemy tak kazała nam pediatra to straszne z tym dzieckiem, czytałam na wp, aż mnie ciary przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do próśb o jakiegoś linka do tej cudownej PLANCETY. Na allegro jest tyle różnych rodzajów, że nie wiem o której konkretnie piszecie, a moje włosy potrzebują pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurwysynowi, który uprowadził to niemowlę i pobił matkę urwałabym jaja obcęgami i na wszelki wypadek zatłukłabym szpadlem (tradycyjnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra też czytałam o tym porwanym maluszku. Coś potwornego. Współczuje rodzicom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na wlosy mi pomaga chlorella, alga morska. ma działanie właściwie wszechstronne, dla zainteresowanych zapraszam do dr googla ;) Zapisalam nas jutro na szczepienie. juz bez cycka ciezko bedzie odwrocic uwage malego. Tragedia matki i ojca z tą córeczka... od razu wzrokiem na synka spojrzalam, serce normalnie boli... A tak poza tym straasznie ponury dzien u mnie. szybko ciemno, chmury nisko, sniezy, nudno troche.... Przyszla do mnie paczka z bobovity z poradnikiem i sloiczkiem do jedzonka:) Polecam sie logowac, a zawsze cos milego przysla, czy to bebilon, hipp czy bobovita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przy ubieraniu juz nie placze, wrecz przeciwnie, nauczyla sie chyba ze ubieranie = spacer a to = spanie, wiec wycisza sie i uspokaja przy ubieraniu. W ciagu dnia spi w sumie ok 3 godzin, z czego wiekszosc na spaceerze. NA dworze moze spac i spac jak jade, w domu to 40 min i po drzemce. Wieczorem zasypia ok 19.30, spi do ok 3, pije mleczko z piersi i z reguly zasypia i spi max do 5 tylko niestety, a potem drzemka w domku ok 9. Choc dzis cos jej sie pomieszalo i juz od 3 nie usnela.... Dopiero przed 9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge juz sluchac o tej biednej rodzinie ktorej porwano córkę. Serce sie sciska i cisna łzy co Ci rodzice musze przezywać. Trudno sobie wyobrazić jakie to nieszczeście. Bardzo im współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no kochane tyle od rana naskrobałyście, ale nadrobiłam zaległości. Ja Kacprowi co drugi dzień delikatnie podczas kąpieli naciągam skórkę, bo tam się brudek zbiera . Jak kiedyś wylądowaliśmy w szpitalu, to pielęgniarki powiedziały, że trzeba to robić, bo później dzieci z zakażeniem dróg moczowych na oddziale lądują. Współczuje tym rodzicom, co szukają tej córeczki 6miesięcznej. Aż ryczeć się chce. Kacper już w spacerówce na leżąco jeździ. A spacerówkę mam dużą, bo z zestawu 3w1 ale jest zwinna i pomimo gabarytów lekko się prowadzi, później przesiądziemy się do 'parasolki'. U mnie Oliwia jak zaczęła chodzić to nie bylo mowy o żadnym jeżdżeniu w wózku. Ciekawe jak będzie z Kacprem. Lady Ania - jak mufinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Tak sobie myślałam, może w sierpniu byśmy zrobiły zlot w BOBOLANDI we Wrocławiu z okazji pierwszych urodzinek naszych dzieciaczków. Tylko nie wiem jak Wy daleko macie do Wrocławia. Ja mam około 110 km, pewnie są dziewczyny ktore mają o wiele dalej... Wstęp tam na cały dzień ok. 26 zł dla dzieci powyżej 1 roku życia, do 1 roku życia za darmo a rodzice 5 zł. A może ktoś był? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️! dawno tu nie zaglądałam, przez co narobiłam sobie takich zaległości, że ho ho ho. Oliwia za 9 dni skończy 6 miesięcy i waży 7420g. Na ostatniej wizycie pediatrycznej okazało się, że Malutka ma szmery w serduszku :(. Dlatego jutro idziemy na usg serduszka ❤️. Mam nadzieję, że kardiolog wykluczy ewentualne wady... :O. Ja jestem dobrej myśli bo jakkolwiek to zabrzmi to jest to dla mnie nieprawdopodobne aby miała jakąś wadę tym bardziej, że po narodzinach leżąc na oddziale neonatologii miała już robione echo i było ok.... Trzymajcie kciuki. Wprowadziłam 3 doby temu gluten i puki co Oli go toleruje :) - żadnych zielonych koopek, biegunek czy wysypek. A gdy skończy 6 miesięcy włączę jej mięsko. My również jesteśmy wstrząśnięci tragedią Magdy i jej rodziców!!!! Co za potwór mógł to zrobić!!! Nasze dzieci są w tym samym wieku, aż strach myśleć.. Normalnie od wczoraj mam obawy przed wychodzeniem na spacerki. Boję się... Już kiedyś kilka lat temu - skradziono mi psa-pudelka Dżekusia w podobny sposób na spacerze. Ale to nic w porównaniu z taką tragedią. Ja bym z rozpaczy i bezradności umarła. Musimy na siebie uważać. Całuję was. Jakoś więcej czasu mam na krótkie komenty na fb niż tutaj ale jestem z wami myślami i sercem. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas no muffinki super wyszly naprawde, polecam. Moj m mowi ze sa extra :D Kupilam tez do noska ten disnemar i stwierdzam ze jest bardzo dobry. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ta zdrowie Twoje i Oliwki? Rybka ja mam do wroclawia 500 km ale mam tam ciotkę i w razie czego mam sie gdzie zatrzymać. Musialabym tylko mojego m zgluszyc na taka podróż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za namiar na tą placente. tymkowa- ja dziś tez z bobovity paczkę dostałam. Zapisałam się jeszcze do nestle, ale od nich jeszcze nic nie przyszło. A jaki słoiczek dostałaś? Ja jabłuszko z marchewką + próbka kaszki mleczno ryzowej z bananami +próbka herbatki z jabłka i melisy:) A dostałaś już coś z innych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pamków to ja używam od jakiegoś czasu Pampers Sleep&Play i też jest z nich zadowolona. Na dzień mam jeszcze (pierwszą i ostatnią paczkę jaką kupiłam - w sumie już pół paczki) Bella Happy 3D Flexi maaaatkooo... takich sztywniaków już dawno nie miałam... dostałam DaDa w prezencie ale też mi nie pasują jakoś... jutro kupuhe rosmanowskie :) albo w tesco GaGa... zobaczymy :) a właśnie dziś widziałam reklamę, że w biedronce są huggisy za 39,90 w kartonach pakowane chyba z 120 szt. :):):):) ale nie wiem od kiedy ta promocja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co do próbek darmowych, ja zapisałam sie i dostałam od nich tak: BEBIKO - 4 próbki mleka BEBIKO 2 BOBOVITA - kaszke bananową, deserek jakiś, herbatka jabłko,melisa (nawet dwa razy od nich dostałam) BEBILON (Nutrica) też od nich dwa razy dostałam - to przysyłaja w takiej fajnej teczce na rzep czyli ta teczka, próbka mleka Bebilon 2, śliniaczek i poradnik hmmm... chyba "Dziecko, mama i tata" HIPP - łyżeczka, deserek, herbatka, poradnik żywieniowy, jakieś pierdy jeszcze i jakis kupon miał być promocyjny w środku ale go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama - dostalam dokladnie ten sam zestaw. To pewnie ich popisowy welcome to. Oprpcz tego zapisalam sie do hippa i bebilonu i dostalam dokladnie to samo co rybka opisala. Do nestle sie jeszcze zapisze bo zostalo. Ooo musze sledzic ta promo w biedronie. Mi pasuja huggisy tylko czy kupic 3jki czy 4rki? Bo strasznie duzo ich w kartonie a mam wrazenie ze przejdziemy na 4 niewabwem..... No to w sumie sobie odpowiedzialam hehehe maly proboje sie obkrecac na lezaco hehe ale nie wychodzi, grunt ze proboje. Pamietam ze w tesco teraz jesst przecena pamperow i sterylizatora. No i obnizka ciuszkow dla dzieci, i same 62zostaly. Ja od pon to jem same sniadania i w ciagu dnia ani obiadu ani kolacji. Normalnie nie mam czasu jakos i checi na gotowanie. Przy okazji schudne pewnie tym kosztem, no ale nie o to chodzi bo potem bede narzekac ze mi slabo. Zmienie to jak najszybciej.. Rany....jak ja kocham to moje dziecko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spotkania to pewnie ze fajnie by bylo. Ale nie taaaki kawal drogi. Najsprawiedliwiej chyba byloby w stolicy? Dojazd z obu stron pl calkiem madny juz. Mam na mysli auto. Pozatym jak na pierwszy raz to bez dzieci, gdzie one na taka podroz. Nawet jak podrosna i w maju np spotkanie zrobic to lepiej vodke popic albo jacka z cola a nie za bobasami latac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×