Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Tymkowa🌻 przekaż koniecznie! To teraz zdrowie jubilatki po raz drugi:D:D:D ŚLEDZIE W ZIOŁACH!!! AAAAAAAAAAA!!!!!! Uwielbiam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady 100 lat!!! My zaczeliśmy od marchewki ,i nie wiem jak to jest ale owoców Martynka za bardzo nie lubi,co poradzić ;) Martyś obraca się z brzuszka na plecy i odwrotnie w tej chwili jest to dla niej najlepsza zabawa,co do raczkowania to mała podnosi dupkę ale nie ma siły unieść w tym samym momencie głowy i ryje nią po łóżku,śmiesznie to wygląda,próbuje też siadać ,a jak się ją posadzi to dość długo sama wytrzymuje ,a 17 lutego kończy 6 miesięcy ;) A ja się dzisiaj zajadam wędzoną makrelą ;) pychotka krewetki z czosneczkiem....... mhm.....pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie sałątki ;) DJ ja cie poczęstuje moja a Ty mnie swoja. Moja jest troszke podobna ale inny posmak . Skłądniki: Rucola, sałata lodowa, świezy ogorek, pomidorki koktajlowe, winogrona, orzeczy włoskie, mozzarella, oliwa, i polewa balsamiczna monnini. Totalnie słodki posmak:) Pyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa🌻 brzmi mega apetycznie:P Poproszę słuszną porcję:D:D:D W temacie akrobacyjnym to Frankenheimer porusza się metodą obrotową, czyli upatrzy sobie jakiś cel, np zabawka, albo Bronek i turla się w tym kierunku ze słuszna prędkością:P Podnosi tez swój słuszny zad i przebiera nogami, aż miło. Poza tym chce stać. Siedzieć za cholerę nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytani z innej beczki....Osobiście cierpię z powodu niemiłosiernego targania mojej osoby przez młodszego syna za: włosy uszy nos wkładanie palców do MOICH oczu:P Normalnie boję się z tą bestią spać! bo dopóki spi mam spokój, ale jak się tylko Drab obudzi....:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku - ja mam ten sam problem hehe też jestem targana za włosy , nos i uszy a palce Martynka wkłada mi do ust. A jak ją trzymam na rękach to próbuje gryżć mnie w policzek :))) Mała turla sie na wszystkie strony i też jak leży na brzuszku to tyłek podnosi do góry a bużką również ryje po łóżku. I też woli stać niż siedzieć. Ehh te nasze maluszki kochane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinowe dla Lady 100 lat!! DJ dzieki za uściski!!:) od razu pisze jak zobaczyłam na fb, również ściskam:) :) :) ściskam was wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpraszam sie na impreze, same dobroci tu macie widze. Salatki uwielbiam, ocet balsamiczny moge pic litrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT🌻 no właśnie ja też! nie wiem o co chodzi z tym "trunkiem":P ale totalnie uzaleznia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w moim Tesco nie było w promocji tych obiadków z Hippa, tylko owocki z Gerbera... Oni mają określone promocje tylko na niektóre markety. Ostatnio się wkurzyłam, za zakupy mieli dawać bon na 6 zł, i nie było tych bonów bo nie dojechały. Napisałam do nich skargę, kazali się zgłosić do punktu obsługi klienta i dziś poszłam tam i dostałam aż 4 takie bony. Wprawdzie muszę aby je wykorzystać w dn. 09-22.02 zrobić 4 razy zakupy za co najmniej 50 zł. Ale już dziś wyczaiłam co mogę kupić i specjalnie robiłam mniejsze zakupy. Taka moja mała wojna wygrana. A mój Antoś namiętnie wali mnie po nosie i twarzy. Nad ranem gdy się budzi biorę go na karmienie do łózka i już nie odkładam, często przy tym karmieniu zasypiam. Mały też, a jak się budzi to albo ciągnie za włosy a najczęściej wali. Dziś miałam wrażenie że mój nos jest cały połamany. Tymkowa sama Ci przesłałam te książki, m.in. język niemowląt, ale do tej pory ich nie przeczytałam bo nie lubię czytać w komputerze. Dziś wreszcie do nich zasiadłam. Ta kobieta która napisała ją jest niesamowita. Już wiem co jutro będę robiła, jeśli M dopuści mnie do komputera. Czemu gdy byłam w ciąży jej nie przeczytałam. I natchnęłyście mnie dziś na małą lampkę winka. Czerwone hiszpańskie półwytrawne. Za półtora miesiąca będę moje urodzinki, już zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwa zębole. Moja Martynka wogóle jest bardzo ruchliwa. Jak jest zadowolona to macha równocześnie i rączkami i nóżkami. Bywa że sama się w brzuszek uderzy ale nie płacze. I ja też czasem obrywam od niej grzechotką aż gwiazdy widzę. Cały czas przechyla główke raz w jedną raz w drugą stronę ale widzę że nawet jak ją przechyla to próbuje sama prostowac także dziecie walczy samo z ta główką w szczególności jak leży na brzuszku. W piątek mamy wizytę kontrolną u ortopedy i mam nadzieje że nie powie mi nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu kolejna strona moja i to z "13" - moją szczęśliwą liczbą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Wasze maluchy biją się same. Mój dziś walił się po brzuszku jak Tarzan, a jak zasypia przy cycu potrafi uderzać się po głowie albo ciągnąć za włosy, chyba że podam mu swoją dłoń wówczas łapie mnie za palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez robi z siebie malego sadyste i sie bije. Czasem mamie w nochal sie oberwie. A jak caluje brzuszek to szarpie za wlosy chichrajac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy załapię się jeszcze na krewetki? UWIELBIAM!!! Tylko przyrządzać nie umiem. Te przyprawy to jakie? Mój łobuz chwyta mnie za włosy nad uszami po obu stronach i ciągnie moją głowę do swojej paszczy. Bolesne, ale śmieszne. A propos śmieszne to setnie go bawi, gdy nazywam go łobuzem. Zaśmiewa się do rozpuku. Ja Was też czymś poczestuję. Sałatka z brokułów z papryką, ogórkiem, serem feta, oliwkami czarnymi, polana sosem jogurtowo-majonezowym i posypana prażonymi płatkami migdałowymi. Uwielbiam ją. Nigdy nie jestem w stanie się jej oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załapię się na %? za krewetki dzieki nie jadam i nie zjem wizuanie mnie obrzydzają. nie ma to jak porządny schaboszczak+ kapusta zasmazana:-D robicie mi smaka na ten ocet. to jest jeden rodzaj czy się różnią w zaeżnosci od sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 mnóstwo rodzajów widziałam, ale jak dla mnie balsamiczny nie ważne skąd jest i tak boski! JAK MOŻESZ GARDZIĆ ROBALEM KREWETKĄ???:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mogłybyście mi przesłać tą ksiązke język niemowląt na maila waneska@wp.pl , kiedyś ją miałam i mi wcieło. Z tematymi lecicie jak szalone :)) czytam Was na bierząco i gorąco pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o jedzenie jestem bardzo tradycyjna. mamy swietną poską kuchnie. zwłaszcza ze ja przemianę materii mam niesamowitą i w zasadzie moge jesc golonki i przekąszac smalcem ogólnie nie jestem brzydliwa ale wszelkie owoce morza mnie odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×