Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

qrde noo.... jak pojde do lozka to nie usne tak szybko..... teraz pobawiłąbym sie z moim małym brzdącem, ale jego pora spania. A gdy on chce sie bawic to ja mam wiele innych spraw do załatwienia. A z drugiej strony fajna ksiazka na polce czeka, ale z kolei nie mam sily na czytanie... przydałby mi sie jakis rozmowca na real ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedzialku drineczki? No pieknie,to az boje sie co tu bedzie sie w sobote dzialo. O Madzi mozemy tylko pamietaci pomodlic sie. M wlasnie przelozyl KAcpra spiacego do lozeczka i cale lozko nasze. A jak u was ze sprawami damsko-meskimi,wrucilo juz wszystko do normy? Bylismy dzis u dermatologa z malym i mam reklamowke masci,kremow na zapas. Zaluje tylko,ze tak pozno odkrylam cudowna masc bepanthen,ona pomaga na pupke,na suche miejsca i dermatolog polecil ja nam na mrozy. Kacper to straszna gadulka i uwielbia starsza siostre. Wiez miedzy nimi jest cudowna. Tymkowa jak rehabilitacja,efekty widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek ma być reportaż o matce Madzi w Uwadze. Rozmawiałem dziś z bratem,pojechał na urlop z dziewczyną i on właściwie nic nie wiedział o całej sprawie. My tu przeżywamy bo Madzia w wieku naszych maluchów, ale są ludzie którzy w ogóle się nie interesują tą sprawą. Coś tam słyszał, ale jakoś specjalnie nie wnikał. A wspomniałam mu o niej bo ojciec małej miał takie same zainteresowania jak mój brat: wampiry, strzelanki, bractwa rycerskie. Nawet zażartowałam, że nie zostawie mu Antosia bo złoży go w ofierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390 Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............23......7200.......65cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........6500.......68cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........15.......6700.........62cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................22 ......6650.........65,5cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............21.......7430..........68cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................24 ......6960.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................23.......8200.........69cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............19 ......7250..........64cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH .............3700-WLKP, Leszno poprawiam o swoje i mum to become ;) a ta tabelke ominełam sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejciu....przed chwila był filmik jak mała Madzia śmieje się na przewijaku . A potem taka sina, szytwna leżała w gruzach ..... Łzy mi napływaja.... Qrcze, obiecałam sobie juz nir gadac na ten temat, ale co ja poradze , to silniejsze..... Rany...jak ja kocham moje dzieciątko.... zawsze je kochałam, ale teraz tulenie obowiązkowo pare razy dziennie. Tak jakos wpłyneło to na nas... Pocachontas - oj joj ,jak tyś nas czytała, przeciez bepanthen kazda tu polecala. To masc cudo i na wszystko! Istnieje równiez w formie kremu, wlasnie np na mróz. Ja osobiscie mam w formie masci. Cudnie leczy krostki na buzi ;) Jesli chodzi o cwiczenia, to duzo daje ta moja systematycznosc w cwiczeniu z małym. Dzisiaj wyjatkowo odpuscilam cwiczenia, nie mialam czasu... Mały jak leżał na wznak czy na przewijaku, czy np w wannie na gąbczastym misiu przy kąpieli, to sie strasznie spinal, i odruch moro tez temu towarzyszyl ,a powinien zaniknac juz jakis czas temu....a obecnie po tych cwiczeniach widac ze napiecie puscilo troche bo lezy fajnie sie smieje i gaworzy .Zdarza sie owczem spiac mu pare razy, ale nie tak czesto jak zawsze.... jej ..ale bełkoczą u tego lisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymkowa były takie pogłoski ale zrobili badania DNA to na 99% ojciec małej. tez juz mnie ta sprawa męczy. najbardziej mi żal ze to dzieciątko zamiast godnego pochówku miało smietnik. Dziadek w zyciu bym cie nie podejrzewała o takie wykształcenie:-D ty to lubisz zaskakiwać:-D poza tym nic mi sie nie chce. mam nadzieje ze choróbsko mnie nie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co stosujecie do dupki? mnie robiona się konczy maść na razie benpanthenem smaruje ale chyba nie wyrobię jak go do pupy bede smarowała.coś tanszego a dobrego? Hjk mój miał zielone kupy i mega boleści brzuszka.na pepti to nie to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pupy stosuję Alantan Plus, a jak ma troszkę zaczerwienioną to Sudokrem i jeszcze nie miał odparzeń. Ten Alantan dostałam w szpitalu i jakoś tak mi podpasował. Jest tłusty i tworzy taką fajną powłokę na pupie. I jest przezroczysty, dobrze się rozsmarowuje. Miałam inne maści, ale jakoś mi nie odpowiadały. Przede wszystkim ciężko było je rozsmarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie przeczytalam ze jak znalezli dziectako i zdjeli czapeczke to nic nie bylo widac na glowce i wygladalo jakby spalo. Zasnela na zawsze. Biedna ta cala rodzina, potworow z nich zrobili. To ze malutka wypadla to moze sie zdarzyc naprawde, wystarczy zaslabnac i dziecko moze spac, akurat tu bylo to tak niefortunnie. Dalsze zachowanie matki starszne, ale moze az tak sie bala.... a pozniej ten Rutkowski ich osaczyl. Cos okropnego, ide z ksiazka do lozka. Dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Cały dzień oglądam tvn news :o W sumie...tak trochę zdjęło mi ciężaru, jak powiedzieli, że malutka mogła rzeczywiście zginąć w sposób tragiczny...Tyle spokoju w sercu, że jej nie zamęczyli...Mam nadzieję :( Niech śpi malutki Aniołek :( Tymkowa--gdzie pokazali Madzię po śmierci?!? Boże, jak można! W tv? Normalnie nie wierzę, że można coś takiego pokazać, po co. Lidia moja chora, smarki po pas :o Lena ma na mnie jazdę, że szok. Najchętniej by mi się przyczepiła do pleców i tam pozostała, jak kijanka na żabie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa - nie nie, nie po smierci.. cos Ty .... pokazali filmik za zycia, jak sie smiala na przewijaczku... tez mowie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa---o rety, to dobrze, coś pewnie źle zrozumiałam!Też mnie ten filmik wzrusza, taka maleńka, radosna, śmieszek...Staram się nie myśleć, jak wyglądała po odejściu...W moim wyobrażeniu, po prostu śpi. no i ja się kłaniam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa moj synek tez ma teraz faze tylko na mnie. Oby mu do marca przeszlo bo wtedy wracam do pracy i bedzie musial z babcia zostawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę,świeżo parzona o smaku czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie czy Wy Kochane jeszcze śpicie ;) Tysia zlitowała się nad mamitą i znowu przesypia całe noce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku As 80 ja juz od 6-50 nie śpie i chętnie kawki sie napije. Tymkowa kochana ja wcześniej stosowałam sporadycznie tylko bepanthen i pamiętam jak pisałyście, ze jest świetny, ale teraz to już w ilościach hurtowych go stosuje. Ja do pupki małego używam krem NiVEA przeciw odparzeniom i bepanthen na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo. Dziecie o 5.30 dostalo flache i dalej szlafen to 7.30. Potem gadal sobie lezac obok mnie a ja chrapałam. Kolejna flacha o 9.30 i poszedl na drzemke, a ja pije kawke cappucino. Pewnie sie zaraz obudzi, to wezme go do lazienki bo musze prysznic wziac;) A do pupki uzywamy jeszcze masc witaminową, linomag zielony, czasem rożowy, sudokrem gdy trzeba i czasem bepanthen..Co mi wpadnie w ręke przy przewijaniu tym posmaruje. Skora sie nie zdarzy przyzwzyczaic do jednego i w ten sposob dzialanie jest dobre gdy co jakis czas zmieniam. Najgorsze ze przez ta weekendowa biegunke tak mu sie dupcia odparzyla, ze tylko clotrimazolum pomoglo. Czytam artykul na wp o matce.... Ja rozumiem ze mozna na poczatku nie czuc macierzynstwa, tez tak mialam, ale kochalam w glebi duszy, przez depresje musialam sie z synkiem dotrzec . Ale nie tak oschle jak u niej.... jejq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As- o smaku czekolady? mniam :D Ja dziś ledwo żyję...M ma jelitówkę. Nie spałam do 2:30, a potem pobudki 4ej, 5ej(tu już syn stwierdził, że głodny jest) i ostatecznie kwadrans po 7ej Bartuś postanowił się obudzić wyspany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dobrze ze moje dziecię tak wczesnie nie wstaje bo potrzebowałabym zapałek do oczu ;) dziewczyny moja pupcię ma śliczną jedynie w rowku gdzie 2 posladki stykają się ze sobą mamy czerwone i nic nie pomaga stosowałam już chyba wszystko ale kupie dziś ta masc co tak usilnie polecacie. a poza tym na duzym paluszku u nóżki przy paznokciu zauwazyłam dziś białą krostke wiecie co to może byc i co mam z tym zrobić? moja mała wydaje mi sie że teraz je cyca najchętniej, wcześniej nie bardzo, teraz to porozciągała mi już wszystkie staniki :( tak ciągnie za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pamietaj zeby wietrzyc pupke,jak sie odparzyla. Jak ci bepanthen nie pomoze to wgedy sprobuj clotrimazolem na przemian z tormentiolem max 3razy dziemmie po masci. u Kacpra jak mial rotawirusa to w szpitalu tak pupke odparzona leczylismy. Villa biedulko faktycznie nocka koszmarna,moze uda ci sie odespac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chyba jest cos z cisnieniem wypiłam juz 2 kawy a i tak się słaniam na nogach. alantan wypróbuję , linomag moze tez ( miałam różowy ale nie zdążyłam użyc i się przeterminował, sprzedali mi z koncówką daty a ja nie popatrzyłam:-((( sudocrem jak dla mnie jest przereklamowany. na szczęście nie mamy problemów z dupką, jest zawsze ciut czerwona po kupie, ale ja lubie smarowac profilaktycznie. jelitówki współczuję żeby tylko na dzieciątko nie przeszło:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam już trzecią noc do bani:-( Choć i tak lepszą niż dwie poprzednie. Coś dziś kiepsko się czuję. Pewnie dlatego nastrój mi oklapł. Dziewczyny, dajecie już swoim dzieciom rybę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój je na razie królika,ale katienka pytanie trafione jak się zrobi ciut cieplej mój m pójdzie "upolować" dziecku pokarm w postaci pstrąga:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka - moja corcia jadla juz z hippa lososia z czyms tam nie pamietam, nic jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadł już kilka razy rybe z gerbera z warzywami i strasznie mu smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ciotka my używamy do pupci linomag zielony, jest fajny tłusty i tani:D sudocremu w ogóle nie używam, nie sprawdza się, bepanten wtedy gdy coś jest nie tak, ale z reguly buzie nim smarujemy! I musze Wasm powiedziec że jest kolosalna roznica pomiedzy niemieckim a poolskim bepantenem (masc) raz w superpharm sprzedali mi niemiecki i jest 100% lepszy! Ale już nie umie takiego upolowac :/ wtedy się wkurzalam że sprzedaja produkt bez poslkiego opisu a teraz zaluje że nie umie go dostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero wprowadzamy produkty,zauwazylam,ze z hipa bardziej malemu wszystko smakuje a po bobowita mial jakas wysypke. Na razie daje sloiczki,ale jak bedzie juz wiecej jadl,to bede gotowac na 2 dni. Jja dzisiaj na obiadek zurek z jajkiem i kielbaska biala zrobilam,ale nie mam pomyslu co zrobic na jutro. Dzis z Oliwia bedziemy robic pierwszy raz pizzerinki,ciekawe jak wyjda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama robiła już kilka razy pizzerinki, podobno są pyszne ja robię mielone, jakoś dawno nie było, polecam na obiadek :) zaczęłam już małemu gotować, od jakiegoś tygodnia gotujemy, bo na te słoiczki można majątek stracić mój zjada ok 200 ml zupki, taka miseczka TT, mały głodomorek z niego kupować będę pewnie tylko jakieś deserki i jak będziemy chcieli dać królika, albo rybę, bo tego się nie podejmę sama mu zrobić, z kurczakiem i indykiem zrobię sama najgorsze, że nie mam dojścia do eko... więc pozostaje mi bazarek i dobre szorowanie a my dziś w końcu wyszliśmy na spacer pierwszy raz od kilku dni, pogoda się zlitowała i dziś u nas -6 co do pupki to mój też ma czerwony ciągle rowek, jak ma bardziej to na noc smaruję mu tormentiolem w tym miejscu, ale nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×