Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Witam wczesnym rankiem. Jeszcze przed śniadankiem jestem. Widze tutaj same nocne marki są a ja raczej do porannych skowronków się zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej pocahontas ;) Ja jak widać i nocny marek i poranny skowronek :) Też jeszcze przed śniadaniem, ale już mleko ściągnęłam i na małą czekam z karmieniem ;) Pobiła dziś rekkord w spaniu :D o 20:30 wczoraj już spała więc wcześnie jak na nią a dzisiaj teraz słysze, że się budzi :) Ide ją brać na cycusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni lansują się na jakiś cholernych celebrytow. A tą teściowa. Ja od samego początku mówiłam że ona to jakieś wredne babsko. Na tym nagraniu gdy pyta gdzie dziecko właściwie interesuje ja tylko synalek. Mówi do Kasi: byłaś zazdrosna o Bartka, że kochał Magdę, ze się nią zajmował. A nie zapytała i nawet nie pomyslała że to Kasia mogła być zmęczona i nie dawać rady. Co do spraw małżeńskich to i u mnie lipa :( Poszłam wcześniej spać to i dziś pierwsza kawkę rozlewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Kawka! ide zaraz ekspres włączę! Oj ja juz nie wiem co myslec o tej rodzinie, ogolnie to im wszystkim wspolczuje. Jedyne co bylo dla mnie dziwne ze ten bartek po stracie corki w tv nie ubral sie na czarno tylko jakis jasny golfik :O A ten grob, moze on tam byl czy cos i go jak zwykle capneli i wyszlo ze on tam celowo mpokazuje. Ja to zawsze staram sie kogos wybielic i zrozumiec :( Teściowa rzeczywiscie taka troche nachalna ale powiem szczerze ze w mlodych malzenstwach to na poczatku tesciowe zawsze sie wtracaja, zlwaszcza ze oni nie sa samodzielni tylko zalezni od nich finansowo caly czas. Na to zeby sie dotrzec i wyznaczyc granice potrzeba czasu. Tu niestety zeszlo sie to z tragedia. Najgorsze jest podejscie spoleczenstwa. Ciemna masa, poziom ludzi schodzi na psy. Powinni przywrocic publiczne egzekucje, wtedy ludzie byliby zadowoleni:O Tnks- dzieki za poparcie. Rozumiesz mnie doskonale bo wlasnie o to mi chodzi:) Idealnie to ujęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam spac wczoraj o 22, o 5 przerwa na mleko ale pozniej spalam jeszcze prawie do 8 wiec dzisiaj sie w koncu wyspalam. Pozniej mam rodzicow na obiedzie wiec ide zaraz gotowac: barszczyk czerwoy plus krokieciki, na drugie polędwiczki w sosie kurkowym- ciekawe jak wyjdzie bo nigdy nie robilam ale chcialam cos przyszalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks ja jestem juz na urlopie wyp.od czwartku i nic mi o zadnych badaniach nie mowili... Moze to zalezy od firmy. Pogoda dzis piekna fakt, ale u mnie -18 jak nie spadnie do -10 to nici ze spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Przysiadłam z kawką po mała zasneła więc jest chwila na pisanie. Jeżeli chodzi o rodzinę małej Madzi to uważam że ojciec dziecka jest jakiś dziwny. Ciągle ma ten sam głupkowaty wyraz twarzy jakby z lekkim uśmiechem. Żenuje mnie ich zachowanie. Wogóle nie mówią nic o stracie dziecka !!!! Jak pokazali film w którym Rutkowski mu oznajmnia że żona go okłamała i że jego córka nie żyje to normalnie doznałam szoku. Zachowywał się tak jakby był zmartwiony tym że cała prawda wyszła na jaw. Porażka. Wypowiadał sie jakiś psychiatra i stwierdził że bardzo go dziwi jego reakcja. A teściowa to widać że kawał wrednej baby. Też uważam że się lansują w tv. Nadal myślę że nie cała prawda wyszła na jaw. A zmieniając temat to chciałam wam napisać że wczoraj byłam z córcią na kontroli u ortopedy w związku z jej przechylaniem głowki w obydwie strony i dostałyśmy skierowanie na rehabilitację. Lekarz nie stweirdził kręczu szyi ale powiedział że lepiej żeby dziecko miało ćwiczenia i przy okazji my nauczymy się jak z nią ćwiczyć. No i jężeli chodzi o zarejestrowanie na rehabilitacje to poprostu masakra. Albo terminy na kwiecień albo nie rehabilitują takich maluchów. Dobrze że przypomniałam sobie że mam kuzyna fizjoterapeutę i dogadałam się z nim ze spróbuje znaleźć dla Martynki termin u siebie w pracy albo jakby też były odległe terminy to sam będzie ją rehabilitował. Kamień spadł mi z serca. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja wcześnie chodze spać i późno wstaje tyle że mam problem bo nie moge usnąc wczoraj od 22 do 2 w nocy leżałam zmęczona i nie mogłam usnąc! pomocy nie wiem czemu!! rodzinka z sosnowca? niedługo ktoś książke o nich napisze albo film nakreci może tego oni oczekują!! dla mnie jak dla as to zenada i nie będę tego już więcej komentować bo oni widocznie lubią jak się o nich gada. TNKS super masz że możesz z małą proacować przynajmniej probujesz. będzie starsza to sama się sobą zajmie. wikula33 trzymam kciuki za rehebilitacje aga_jabi może dopytaj sie u siebie w firmie żebys pozniej nie miała niespodzianki że ci nie zapłacą czy cos. lecę na sniadanko bo głodnaaaa ;);) miłego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisałam że pierwsza kawkę rozlewam to inne mnie uprzedziły... TNKS ja wiedziałam o tych badaniach, ale zaczęłam sprawdzać bo moja kumpela też nie miała jak aga_jabi i już pomyślałam ze u mnie w firmie przesadzają. No i żadna z dziewczyn nic nie pisała o badaniach, a już prawie wszystkie przecież pokończyły macierzyński. Pomyślałam ze w takim wypadku są jakieś wyjątki. Bałam się też że każą mi zrobić komplet badań łącznie z prześwietleniem płuc ( a ja karmię), laryngologiem itp. Z tymi terminami u lekarza masakra. Mojej koleżanka ciągle choruje na anginę odkąd poszła do przedszkola i teraz dostała skierowanie na wycięcie migdałków. Termin na wrzesień. Gdyby reforma ruszyła jak zaplanowano to właśnie zaczynałaby naukę w w pierwszej klasie. Ja sama chciałam się zapisać na marzec do mojego gina, na małą kontrolę, bo jak wrócę do pracy to już nie będę miała czasu. Dowiedziałam się że mam się pytać na początku miesiąca, bo może się jakieś miejsce zwolni. Zasnęło mi się z maluszkiem i dopiero M mnie obudził, że już wraca do domu po pracy. Fajnie bo będzie za 2 godzinki, więc prawie całą sobotę spędzimy razem. I zrobię chyba dziś ten deser Panna Cotta, co reklamują w TV. Ostatnio jak byliśmy na zakupach wzięłam na spróbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:P Kawy nie mam, ale za to mogę pyszną herbatkę polać:D A co do wiadomej sprawy to byłabym ostrożna przy wydawaniu osądów w oparciu o rewelacje z SuperExpressu, gdyż większej szmaty i szmatławca wydawniczego długo by szukać. Lady🌻 masz 100% racji. Motłoch byłby najszczęśliwszy gdyby w sobotnie przedpołudnie mogł spakować kocyki i pójść obejrzeć śliczną publiczną kaźnię, najlepiej z egzekucją w pakiecie. Ale to akurat ludzkość ma od zawsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi to błąd kadrowej że Cię nie wysłała, pewnie dostaniesz skierowanie jak wrócisz po urlopie. W razie jakiejś kontroli z PIP, to ona będzie się tłumaczyć, nie Ty. U mnie w firmie często kontrole, więc robią wszystko na wyrost. Jak są dwie interpretacje prawa to biorą tą bardziej restrykcyjną. Jak np z zaległymi urlopami. Od stycznia można taki urlop wybierać aż do końca września, a nie jak do tej pory do końca marca. U mnie w firmie każą zeszłoroczne urlopy wybierać do końca marca,a dopiero te z tego roku, które staną się zaległe w 2013 będzie można wybierać do końca września. A jest inna interpretacja, że prawo to dotyczy juz zeszłorocznych urlopów. Jestem zła, bo mój M miał trochę zaległego urlopu i siedział w domu trochę w styczniu i teraz znów dostał pod koniec lutego, a bardziej by się Nam przydał ten urlop na początku kwietnia, gdy wrócę do pracy. A tak musi wziąć już z nowego. Tacierzyński natomiast wykorzysta w lecie. Wtedy na jago stanowisku urlopy są wstrzymane, ze względu na sezon i to jedyna okazja by miał wolne w lipcu lub sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze coś na poprawę humorku. Wczoraj gadałam z kumpelą, która dzień przede mną urodziła bliźniaki. Mówi że ślinią się wkładają sobie dłonie do ust i jak leżą obok siebie mylą dłonie i zdarza się ze brat ssie dłoń brata. Podobno komicznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko: jakie znacie kolysanki dla dzieci?? dzis w nocy jak mała sie budziła na jedzonko wciskałam smoka i spiewałam jej i pomagało tak do 8 rano wiec widac ze nie musi jesc! tylko moj zasob kolysanek jes ograniczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie!!!! Martyna sturlała się na podłogę. Spadła z lóżka z wysokoścvi około 50 cm. Kurka na chwilę się odwróciłam i bach na podłodze była. Masakra. Jestem przerażona. Co robić? Płakała niezbyt długo a ma zaczerwienienie na czole być może otarła się o dywan. HEEELLLPPP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula🌻 przede wszystkim spokojnie! Obserwuj małą, rozumiem, że uspokoiła się i juz nie płacze? Otarcie czy coś jeszcze? Sprawdź temp za pół godziny. Taki upadek może się zdarzyć...Jeśli nie ma zmian w zachowaniu to nie trzeba się niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Tak jak pisze aga, to kadrowej powinno zależeć na tym żeby każdy miał badania :) jeśli byłaś na zwolnieniu lekarskim dłużej niż 30 dni to powinnaś zrobić zdolność do pracy, u mnie w firmie też tego przestrzegają... W grudniu kończyła macierzyński jedna dziewczyna i od razu dostała skierowanie a i ja musze zrobić... Dziadku se to szmatławiec ale do zdjęcia ktoś im pozozował :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szybko się uspokoiła a teraz normalnie się zachowuje. Ma tylko otarcie na czole i na policzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest moda na linczowanie Marii Czubaszek:O Dołączył się podobno Wielki Inkwizytor Wojciech Cejrowski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek co ty powiesz Cejrowski? goscia lubię ale tylko jak prowadzi program, jego prywatne poglądy mnie osłabiają. Wikula a to się strachu najadłaś! ale zdaje się że wszystkie nas to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie obserwuję małą, kurka żeby nic się jej nie stało bo oszaleje. Ok to stawiam flaszeczkę wieczorkiem jak mnie do kompa dopuści mąż bo on wieczorami katuje gry strategiczne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula dzieci mojej siostry uczyły się fruwać z łóżek, przewijaków, wózków, pralek ( tam je wycierała po kąpieli) i żyją i mało tego - nic im nie ma :D także spokojnie :) tym bardziej że spadła z niedużej wysokości i to na dywan - na pewno zamortyzował upadek;) choć pewnie i ja bym panikowało to Ciebie obiektywnie uspokajam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że nic się nie wydarzy. Kurde pilnuje sie dziecka jak oka w głowie a chwila nieuwagi a i tak może się coś takiego przytrafić. Jednak na ta wiercidupke muszę baczniej uważać. Mąż mnie uspokaja że przecież nic jej nie jest a zaczerwienienie znika ale ja jestem straszna panikarą i juz chciałam na pogotowie jechać. Samopoczucie po czymś takim mam fatalne bo obwiniam siebie że jej nie dopilnowiałam i przezemnie płakała. Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ piękne tradycyjne kołysanki śpiewa Grzegorz Turnau & Magda Umer, płyta nazywa się Kołysanki Utulanki. Dla mnie najpiękniejsza jest Kołysanka dla okruszka - śpiewał ją kiedyś Seweryn Krajewski, ale to raczej dla chłopca. Wpisz na YouTube "Kołysanki utulanki" to Ci się wyświetlą: Idzie niebo ciemną nocą, Iskierka, Ach śpij kochanie, AAA kotki dwa, Był sobie król, Słoneczko już gasi złoty blask, Siwa chmurka, Złotowłosa królewna, Już czas na sen itd. Tu masz ładną kołysankę dla córeczki: http://www.youtube.com/watch?v=DImNCdkr_Lk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieeee...."Kołysanka dla Okruszka" to nie na moje nerwy:O Fakt, że piękniejszej kołysanki ze świecą szukać, ale gdzieś wyczytałam, że Krajewski napisał ją po śmierci swojego synka...i nawet jeśli to nie jest prawda to mnie wystarczy kilka dźwięków i mam atak płaczu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo fajny temat :D a może któraś z Was polecić jakieś cd z kołysankami dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam kołysanki-utulanki :) Bardzo ładne, nauczyłam się kilku dla blachę i czasem katuję Lenkę moim zawodzeniem ;) Sama też ułożyłam dla niej taką króciutką kołysankę :) Wyszło przypadkiem :) No ale mój tato też dla mnie napisał piosenkę, skomponował muzykę-tyle szkoda, że nie odziedziczyłam po nim talentu :o Ojciec Magdusi jest dziwny. Może jest tak, że nie potrafi publicznie okazywać uczuć. Mój ojciec na pogrzebie ojca, a potem matki też nawet łzy nie upuścił. Za to płakał przy zmarłym bracie, zanim go zabrało pogotowie a już na pogrzebie tak samo, kamienna twarz. Różnie są ludzie, różne emocje. Smutno mi tylko na myśl, że Magda była dla nich ciężarem, od którego teraz się wyzwolili. Dobra zmykam, bo zaraz małżonek szanowny będzie darł paszczę, że wiecznie siedzę przy kompie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×