Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej dziewczyny! Przyznaje, podczytałam co 5 słowo :P Ciotka co Ci dziecię robi? Lady olej chłopa :p i kup sobie 2 gacie :p Ps. Oczywiście dla wszystkich wielki 🌼 z okazji wczorajszego swieta!!! Dzięki dziewczyny za trzymanie kciukw - niestety... Nie udalo się malej zacewnikowac... Nawet najmniejszy cewnik byl zbyt duzy :o probowala pani kilka razy ale się nie udalo :o pobrala mocz do woreczka w warunkach nie mal sterylnych także może coś z tego wyniknie tym razem... W pon będą wyniki krwi a mocz najwczesniej w srode ( zakladajac że nic nie wyjdzie ) Po za tym u mnie po staremu :o nadganiam z robta a m łazi i marudzi - co ja robie? I czy ja serio mam plan go samego biednego tam zostawic ;) co do opieki nad mala na codzien, to nie mogę powiedziec, bo jak jest w domu to z reguly działa przy niej - w nocy np wstaje tylko on :p ostatnimi czasy on daje "kolacje" i usypia, on ja rano do karmienia przynosi, ja karmie, potem on trzyma do odbicia, zmienia pieluche itp. :P po kąpieli on ja z reguly suszy, ubiera w piżamke, ja jestem jeszcze w wannie w tym czasie.... Co do pomocy w domu... Hmm... Czasem zrobi mi np obiad - z jednej strony super, a z drugiej jak widze potem syf na 100 metrach kwadratowych to rzygać się chcę... Oczywiscie nie mogę mu wtedy powiedziec że narobił bajzlu no bo jak?! On tu z sercem na dloni, stara się, gotuje, pichci, wymysla, a ja mu za to "pałą"? Nie mam sumienia :p no i robi jeszcze pare rzeczy - nie mogę powiedziec, ale są też takie, ktorych nie robi, a uwazam że powinien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzzziaaa
Witam wszystkie mamusie! Mam do sprzedania uzywane ubranka dla dziewczynki w wieku 12-18 miesiecy Ubranka sa naprawde w idealnych stanach i tylko firmowe. Popsiadam wszystkie rodzaje odziezy. Zainteresowanych prosze o kontakt na maila modemaluszki@gmail.com Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............29......8kg.......68cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................29 ......7700........?cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................27......7200.........70cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............26.......8290..........74cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................26 ......7080.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................23.......8370.........71cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............27 ......7870..........68cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH ...........3700-WLKP, Leszno amber1...............24 ......7600.........74cm.......Dz........4070 - woj.dolnośląskie Zoja2011.............26..........6370.........64.......Dz ...........3330- woj.mazowieckie mama_dzidka........26...........7800........64........Dz .......... 3860............woj. małopolskie Cześć Laski :) jeśli mnie jeszcze pamiętacie.... chętnie wrócę troszkę was czytam i te same problemy, radości, zmartwienia - ten sam etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost muszę sprawdzić w książeczce a no i wieku przybyło :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Mot o ile dobrze zrozumialam to masz urodziny tak?wiec wszystkiego naj naj :* TNKS termin ale z twoja malutka sie nabiegasz kurde oby bylo wszystko dobrze pewnie cie nerwy zźeraly podczas prób cewnikowania trzymam kciuk za was no i za twoje stosunki z m Ja padam na pysk ,tak mi moje maluchy daly dzisiaj popalic ze rece mam do ziemi ,piotrowi wyszedl kolejny ząb dzisiaj a wiktorii dolna jedynka ja piperze aź mi głowa pęka od tego darcia a jak na złość nic im dzisiaj nie pomagalo ani czopki syropki i mascie ,do tego jak dawalam malwmu mleko na dobranoc to zaczal robc mega koope no to go przewinelam zostawilam i jakos zasnal pomijajac wszystkie plamy od ulanego nleka przez jegi spanie na brzuchu ,spaaaaac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też umówiłam się już do fryzjera, żeby jakoś wyglądać po powrocie do pracy. Co do okresu nie pomogę, jeszcze nie dostałam. Choć co chwilę mam śluz owulacyjny i bóle podbrzusza jak na okres. Sylwka, Mot pewnie że pamiętamy :) Zaczął się weekend i pustki się porobiły. Dziewczyny które zaczęły pracę i mniej piszą na tygodniu, czas odrobić pańszczyznę i trochę popisać na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez was dziewczeta pamietam:-D TNKS myslałam że z małą twoja cos juz sie wyjasni:-( a tu dalej czekanie... mój mały znęcał się dzisiaj na mnie psychicznie. do południa ok potem jazda- płakał pół dnia tak upierdliwie marudzaco- nic mu nie pasowało- ani na rekach ani w bujaku ani na podłodze. najgorzej ze zaczęłam mu gotować 3 rodzaje zup, osobno mannę osobno jeszcze ryz on wył tu kipi tu trzeba blendowac masakra...... wrócił m z pracy przejął małego ja zostawiłam cały ten syf i poszłam sie połozyc, aczkolwiek średnio mi to pomogło bo małego słychac było w całym domu a ja jakos nie moge usnąć jak on wyje.blokada jakas taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babuszki ;) Dziadek załapię się jeszcze na kawkę ? ;) U nas dziś pochmurno ale i tak po obiadku idziemy z Martynką na spacer,malutka wyrosła mi z kombinezonu ;) dobrze,że zima się kończy Na obiadek brokułowa ;) Pobudka jak zwykle o 6 i może dzięki temu odgruzowałam mieszkanie ;) Wczoraj byłam u koleżanki ,która urodziła 12 lutego jak wzięłam Zuzie na ręce to jak bym piórko miała taka malusia,aż zatęskniłam za takim malusim człowieczkiem ;) tylko się upewniłam w decyzji,że chcę mieć jeszcze jedną dzidzie ;) Vilia jak tam Bartuś z jedzeniem,unormowało się ? jak tam twoja noga? TNKS jak Kalinka i życie z M Ciotka jak tam Maciuś spokojniejszy? Lady a jak Gosiek ,ząbki są? Dziadek jak chłopaki,nie wykończyli cię bidulko? aga Martynka też już raczkuje ale nie bardzo jej jeszcze to wychodzi ,musi potrenować ale twoja Nastka cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ as kupa była jedzonko było to nawet zadowolony z zycia:-D zaraz wybywamy do dziadków to i noszenie dupki dojdzie:-D :-D jak znam zycie tam bedzie grzeczniusi no bo przeciez trzeba się własciwie zareklamować:-D pogoda się robi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a wczoraj M mi uswiadomiał ze moja Nastka od porodu urosła juz 40% więc jest prawie 2 razy taka :)) jak ten czas szybko leci ale ona była malutka ;) as-80 zobaczysz niedługo jak to fajnie jest usiaść chociaż na 5 minut - korzystaj teraz póki mozesz bo pozniej jak juz Twoja zacznie raczkować na dobre to zacznie sie bieganie za nia 🌻 co do zupek to moja kocha szpinakową tej zje tyle co jej podam (ziemniaczki + szpinak + mala marcheweczka) ;) a inne po 5 łyżeczkach zamyka buzke jak wam pisałam wczesniej. nie moge jej codziennie szpinaku gotowac. hehe ale wczoraj była brudna po zupce :) zycze wszystkich miluskiego weekendu :) paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helioł :) Też wczoraj oglądałam na kom zdjecia, jak Lenka była maleńka, bardzo się zmieniła :) Ja marzę o trzecim i powiem Wam, że mąż coraz bardziej przekonany :D Tylko to tak za 4 lata zaczniemy w ogóle starania, no i musi być spełniony warunek finansowy ;) Ja mam @ masakrycznie obfite, za to trwają krótko. Przez spiralkę chyba. Aga15500--współczuję, że nie poszło z awansem, w tych czasach to tak jest. Dlatego nie spinam się w pracy, dyrekcja nas straszy zwolnieniami, że jak ktoś nie będzie rył po godzinach, to nie będzie się wykazywał, bla bla bla i wtedy aut! Ona myśli, że nas zastraszy, a wiadomo, że taki pracownik nie jest dobry, tylko wystraszony i takie działania mają swoją nazwę -- mobbing :o Jak mnie wywali to trudno, łkać nie będę. Rzekomo, teraz "tylko" w zawodzie nauczyciela, jest taka sytuacja prawna, że można zwolnić kobietę w ciąży, na macierzyskim, na l4 itd. Wystarczy, że dyr. poda jako przyczynę zmiany organizacyjne i lecim. Rzekomo miała to na szkoleniu. Dzisiaj zakładam spacerówkę, mała tylko śpi na leżąco, a tak nie ma mowy, żeby poleżała dłużej niż 10 minut, w gondoli pod budką jest jej niewygodnie. Dla mnie to trochę przykre, bo lubiłam jeździć z gondola ;) No i oznacza to koniec jakiegoś etapu ;) Wiem, durna jestem, ale już się zryczałam mężowi nawet ;) ciotko julio---dokładnie się z tobą zgadzam, w Polsce potrafią tylko pracownika zajechać. TNKS---biedna malutka, dobrze że udało się pobrać mocz innym sposobem, oby w końcu się wszystko wyjaśniło!!! ❤️ Ja bym te kropki posmarowała bephantenem, albo sudo, a już skrajnie tormientiolem. Clotrimazolum jest na grzybicze dolegliwości a te kropki to może być jakieś uczulenie, odparzenie, potówki. U nas się tyle polepszyło, że mogę już nakarmić Lenkę cycem w każdym miejscu. Przestała się tak rozpraszać i jak ma zjeść to zje :) Także wiosenne wojaże już w planach ;) Na majówkę jedziemy w górki, a co! Lady---bez jaj, jak by mój się czepił ceny to bym go zrównała z podłożem :D Daj spokój. Miałam koleżankę, której facet tak jej wyliczał. Wkurzyła się któregoś razu i zaraz po wypłacie pojechała do galerii i wydała calutką swoją wypłatę na ciuchy. Od tej pory koleś już ani mruknie, że bluzeczka chyba za droga :D Dobra idę jak to piszecie, odgruzować chatę ;) Sporo tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa gratulacje. My też chyba musimy na stałe przejść na spacerówkę. Antoś u babci zobaczył że można podczas spaceru oglądać świat, ze ostatnio w gondoli był bardzo niezadowolony. Ostatnio zrobił się taki ciekawski że po wszystko wyciąga rączki i chyba zaczął reagować na swoje imię. Na szczepieniu we wtorek widziałam noworodka. Mój synek przy nim olbrzym. Takie maluśkie, jak to wziąć na ręce. Kolejne się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam granulowaną herbatkę z Bobovity bez cukru, tylko ze słodem jęczmiennym: http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/herbatki/HERBATKA/342 A z kaszek na FB dziewczyny pisały o takiej z Nestle, też bez cukru: http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/siadam-sam/odzywianie/produkty/produkt/zdrowy_brzuszek_kaszka_8_zboz.aspx Na tej stronie Nestle jest fajna wyszukiwarka produktów, można zaznaczyć np że szuka się produktów bez soli lub cukru, dla określonego wieku, z określonymi składnikami. Link do wyszukiwarki: http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/siadam-sam/odzywianie/produkty.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
hej mamy:) co tam u Was?? ja jak zwykle dłuugo sie nie odzywalam..;p..ale pamietam o Was..:) jak wasze maluchy?...u mnie Mikołaj za tydz konczy juz 8 mies. jak ten czas leci..:)..teraz juz jest zupelnie zdrowy:)..bo wiecie o Krztuscu ze przeszedl? i ja równiez gdy mial 3 tyg....ach... co juz Wasze pociechy potrafią? mój maluch mówi mama:) pozdrawiam Was kobitki!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Happy!!! Fajnie że się odezwałaś. Pamiętam jak pisałaś o krztuścu, super ze maluszek teraz też Ci nie choruje. Twój Mikołaj jest 1,5 miesiąca starszy od mojego Antosia. Mój synek składa głoski i mówi mama, ale jeszcze nie robi tego świadomie. A inne dzieciaczki robią się coraz bardziej mobilne np. córeczka _agi_ raczkuje i próbuje wstawać mimo że dopiero co skończyła pół roku. Dziewczyny powoli wracają do pracy i robią się Nam pustki na forum. Jak możesz dołącz do akcji na rzecz synka Łazanki. Na dole w mojej stopce jest link do historii jej Karolka. Łzy same lecą gdy się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :) Teraz moją niunie gorączka dopadła ( 38,6 ) :( i katarzysko. Podałam jej ibufen o 18.30 i temp. spadła a teraz jak jej mierzyłam to miała 37,8 więc zrobiłam jej zimny okład . Ibufen wrazie czego moge jej podac dopiero po 2-giej. Kurde tak się martwię . Mam nadzieję że pokonamy tego wirusa wstrętnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikula-33 będzie dobrze, widać że wirus ten krąży wszędzie ale 3 dni i po strachu. a tu wielkie pustki co Wy robicie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane:D:D:D:D:D mój straszy syn właśnie strofuje młodszego, żeby był cicho:D:D:D bo zagłusza bajeczkę:D:D:D oczywiście na wszystkie pytania i prośby odpowiedź słyszę następującą: NIEEEE....ewentualnie NIE MA;) Chłopcy zdrowi, rosną jak szaleni, apatyty mega końskie mają:O franek po konsumpcji swojego posiłku, żeby nie było:P, kiedy tylko my usiłujemy coś zjeść, a on dojrzy talerz, widelec czy inny przedmiot kojarzący mu się z jedzeniem:D wyje w niebogłosy;) Bronek szaleje z psami w ogrodzie....codziennie góra prania, bo błoto nawet w uszach ma...psy trzeba codziennie kąpać, dziecko chyba zamieszka w łazience:D Cieszę się, że mogę wyrwać się do pracy i na chwilę od tego odwrócić wzrok:D:D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że mojemu dziecku jedynki górne idą. Myliłam się. Wyszły mu obie jedynki i obie górne dwójki!!! Nic dziwnego, że miał ostatnio trudny czas... PS. No i wreszcie zaczął przemieszczać się za pomocą turlania, bo do tej pory praktykował tylko przewroty na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiowi w ciągu 2 tygodni wyszły 2 dolne jedynki i jedna górna, ale zapowiada się dość szybko jeszcze druga górna jedynka i jedna górna dwójka. Przeszedł jak na razie to ząbkowanie niemal bez żadnych sensacji. Czasami był może tylko bardziej marudny. Co do przemieszczania to ma jakiś sposób pełzania, ale do tyłu. Z przewrotów upodobał sobie z plecków na brzuszek i od wczoraj ssie palce u nogi ;) Pozdrawiam w słoneczny, choć wietrzny dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Moja też odpycha się i przesuwa do tyłu jak na brzuszku leży ;) pare razy udało jej się też z brzuszka na plecki odwrócić, ale ma z tym problem bo ręke jakoś dziwnie szeroko rozkłada i ją to blokuje :p na brzuszek się odwracać nie chcę, pilnuje żeby jej się przez przypadek "nie udało" :p jak tylko "leci" w tą strone to zaraz dupką rzuca :p A palce u nóg to jest jej rarytas od dawna :D w domu ciągle ściąga skarpety i "jedzie z koksem" :D rajstopki ciągle ma mokre :D Co do zębów u nas bez zmian tj ja mam ich 30 mój m też a mała ani pół :p Co do relacji z m ( któraś kochana babolka pytała) po kilku dniach napiętej atmosfery wczoraj gdy mała poszła spać wybuchlo... Rozmowa na zaasadzie no to kiedy rozwód? Nie wiem czy coś się zmieni, ale fakt jest taki, że wczoraj powiedzieliśmy sobie wszystko... Wszystko... Wszystko... Pech chcę że oboje mamy dużo racji, oboje dużo żalu, pretensji itp. Nie wiem czy jakoś się to poukłada, ale mamy małą i o tym musimy pamiętać... Aż się wierzyć nie chce, że jeszcze rok temu byliśmy tacy w sobie zakochani... A i dowiedzialam się wczoraj, że tesciowa nie przyjeżdża do malej bo się mnie boi bo ja podobno ciagle "jebie" :o dzięki Bogu mój m w tej materii jest cudownym facetem i nie da sobie takich pierdol wmowic... A skoro sama tesciowa zaczela to mu powiedziałam od a do z dlaczego tej baby nie lubie i przyznal mi racje, wie że ona jest jaka jest, a o wielu naszych (moim z tesciowa) sytuacjach nie wiedzial, nie mowilam bo wiedzialam że się wkurzy a w koncu to jego mama, wolalam spokoj, ale skoro ona zmysla że ja na nia krzyrze itp. To nie mialam skrupulow i powiedziałam :p czuję się dziś 10 kg lzejsza, ale ciepelka w serduchu jak nie było tak nie ma... Chyba mam troche dola że tak jest... Chcialam czegos innego... On też... Pogubilismy się i jest beznadziejnie :( Nie będę Wam tu szerzyc wisielczego nastroju! Zmykam! Ps.aga dzięki za te linki! Herbatki musze poszukac! Pps. Jutro będę miala wyniki krwi - standardowo - trzymac kciuki!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, takie oczyszczające rozmowy zawsze są bolesne dla obu stron. Ale działają zwykle. Jeśli wciąż macie z sobą o czym rozmawiać na temat Waszego związku, jeśli wciąż boli, to dobrze. To znaczy, że się kochacie i chcecie coś zmienić na lepsze. Wierz mi, najpiękniejsze i najbardziej kochające się małżeństwa przechodzą kryzys po pojawieniu się dziecka. Nie rozumieją wzajemnie swoich lęków, oczekiwań, zmęczenia, bo oboje czują inaczej. I tak to niedogadanie rozrzesza się na wszystkie dziedziny życia... Na pocieszenie powiem, że po kolejnych dzieciach jest lepiej:-) Mój też degustuje swoje stopy od dawna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS--nie dajcie się, ten brak ciepełka to i ja odczuwałam swojego czasu, ale to wraca, nie będzie to takie zakochanie, bo miłość różne ma oblicza. Trzymam za Was kciuki!! Za wyniki też! Lenka też lubi pomemłać stopę ;) I miałam ją wczoraj cały dzień na cycku :o Chyba na swój sposób odreagowuje zmianę sytuacji. A jutro cholerny poniedziałek :o błeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×