Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

🖐️ w nocy gorączka spadła a rano znowu jest:-((( no nie tak duza jak wczoraj ale jednak. lekarz po południu koło 14ej. mnie się wydaje ze to ta franca trzydniówka bo nie ma innych objawów a przy wieczorej kąpieli miał wysypkę na brzuchu. muszę zrobic dzisiaj zapasy leków bo mi sie konczą, ale będzie dobrze bo musi nie ma innej opcji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Byłam wczoraj z Martynka u lekarza w związku z jej biegunką. Ogóllnie dziecko jest zdrowe bo niema innych nietypowych objawów. Ale przepisano jej Nifuroksazyd i cały czas jej podaje acidolac baby. Wczoraj były juz tylko 3 luźne stolce a dziś narazie jeden. Powodem biegunki może być ząbkowanie :( myślałam też że może to od zmiany mleka ale biegunka wystapiła po tygodniu od podawania Bebilon 2 więc to nie to. Kurcze biedna ta moja córcia. W nocy i w dzien marudzi. Budzi sie z płaczem. Ja już niewiem jak jej pomóc. Smaruje dziąsła dentinoxem ale to jest ulga na krótki czas. TNKS- moja noga jest jak najbardziej zdrowa :) to chyba Rybka pisała że ma bóle miednicy promieniujące do ud. No i wkońcu jest postęp w odchudzniu !!! w ciągu tygodnia zniknęło 2 kg :)))))) nie jem pieczywa, ziemniaków, słodyczy i smażonych potraw oraz zaczęłam chociaz 15 minut ćwiczyc oglądając ZUMBE w necie. :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka mnie lekarz przeszkolił po pierwszym szczepieniu na temat paracetamolu w czopkach tak jak pisze TNKS- są po 50mg a 10 mg na 1kg ciała czyli jeden czopek jest na 5kg dzidziusia:-D czyli ja w sumie powinnam małemu dawac po 80 mg ale zostałam przy jednym. a co do paniki to powiem wam że mimo ze jestem dosc uczuciowa przejmujaca sie i w ogóle nie wiem skąd to mam ale w sytuacjach gdzie wszyscy traca głowę u mnie pojawia się ogrom zimnej krwi:-D jak mi odeszły wody to mój chłop bez mała krecił się w kółko krzyczał ze jak to ze jeszcze nie pora a ja nie dosc ze go uspokajałam to jeszcze spokojnie spakowałam torbę :-P wykąpałam się i pilnowałam zeby jeszcze jechał zgodnie z przepisami:-D dwa razy ratowałam tez obcych ludzi na ulicy z padaczką a przy tym musiałam :wydawac rozkazy" gapiom bo inaczej do ratowania miałabym wiecej. tak sobie myslę ze to cenna umiejętnosc szkoda ze nie wzięłam jej pod uwagę przy wyborze zawodu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście :) ciotka julia, i jak maluch? Gorączkuje nadal czy coś przeszło? Daj znać co powiedział lekarz. TNKS, współczuję strajku zmywarki. Aż poszłam do mojej pogadać, zeby nie czuła się zaniedbana i nie popsuła się, bo bym tego nie zniosła ;) CZłowiek szybko do dobrego się przyzwyczaja :) Twoja teściowa jest dobra :) Lizak dla osłody niemożności jedzenia malin :D Dobre :D A ja z tym budyniem stwierdziłam, ze przecież mogę mu ugotować na krowim mleku na gęsto :) Stwierdziła, że jeszcze za wcześnnie - jeszcze z miesiąc-dwa (mały miał wtedy z 5 miesięcy). Kiedy będziesz miała wyniki badani amoczu małej? Napiszesz? Moja mleczarnia chyba już wpadła w trans strajowania i chyba lepiej nie będzie. Ściągam po 160-180 ml 3x dziennie. Mogłabym rozkręcić ją ściągając częściej, ale nie widzę tego, bo za miesiąc wracam do pracy i nie mam możliwości tam zapylać z laktatorem. I tak niedługo będę musiałą już przejść na ściąganie 2 x na dobę. No nic, małemu musi to wystarczyć :) Jakby coś to mam mrożonki ;) TNKS, a jak u Ciebie? Lepiej? WIęcej mleczka? misiaczkowa, życzymy, zeby dzisiejszy dzień był sympatyczniejszy od wczorajszego. Mnie mój M też czasem wkurza - wieczorem jak mały zaśnie, to on musi się odstresować przy grach na PC :o A ja odstresowuję się przy prasowaniu, sprzątaniu, zmywaniu butelek i miseczek małego... Mały dziś urządził pobudkę o 6ej i nawet w spokoju 'zlaktatorować się' nie mogłam (zawsze to robię o 6ej rano) :o A teraz już odsypia tą pobudkę :o Wczoraj go wysypało, tzn. nie są to zwykłe krostki, tylko czerwone szorstkie plamy. Pediatra kiedyś mówiła, ze tak objawia się alergia. Tylko na co? Nic nowego od dwóch tygodni nie dostaje do jedzenia :o Idziemy dziś na szczepienie to się dowiem co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka buziaczki dla dzidziusia. Wika ah to masz niezly zapal do samodzielnego cwiczenia w domku. Mi go brakuje niestety,bo ciagle cos jest wazniejsze. A to telefon,a to pralka, a to obiadek trzeba zrobic itd. ja ciagle sobie obiecuje bieganie i cwiczenie w domku,ale mi to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski kochane. Ja to podczytuje z doskoku. Czesciej na fb siedze i gadam z mamusiami jednak. Nie mam chyba juz duzo czasu wolnego, maly zaczal sie przemieszczac, suwac po podlodze, ja sprzatam znowu na raty mieszkanie bo inaczej sie nie da. Jest tez placz..marudzenie, kolejna dolna jedynka wychodzi, dziaselko cale pekniete juz . Dzis bylismy u pediatry osłuchac po basenie i spacerach i jest zdrowy jak rybka;) Ah cudnie. ALe poradzila zeby znowu uniknac biegunki i temperaturki to podczas wychodzenia zabka moge podawac wapno w syropku. Wczoraj mialam goscia z ktorym wypilam winko, i poszlam spac po 24 i juz na gimnastyke mi sie nie chce jechac...ledwie wstalam do lekarza. No coz, mama musi tez czasem poszalec i miec pare chwil dla siebie w milym towarzystwie, szczegolnie ze maz tak daleko.... Wiec sie sama usprawiedliwiam przed sobą hehe;) O 12 wychodzimy do cioci w odwiedzinki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja nie mam doświadczenia z paracetamolem w czopkach, myślałam, że to się dawkuje tak jak ten w płynie... No niemniej mnie tak uczono przy moim starszym dziecku, może mój post się przyda w przyszlosci;-) TNKS, z tą pracą to dość skomplikowane, ale w skrócie tak, moją stałą kontraktową pracę rzucilam, bo nienawidziłam ścierwa i jedyne co z niej miałam to ciężką depresję. Zmieniłam ją na tymczasową, a ponieważ w tym czasie zaszłam w ciążę, po upływie czasu zatrudnienia zostałam bez pracy. Ale spoko, robię coś innego. Tak intensywnie, że zapomniałam już co to znaczy "czas dla siebie" i "dbać o wygląd":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki wikula - faktycznie coś pokręciłam :p ząbki powiadasz? Hmmm to niech już wychodzą, a nie męczą Martynki! Ciotka z tą zimną krwią to ma też swoje minusy... Też nie wiadomo czemu w tych najgorszych momentach ja jestem opanowana... Pomine już fakt, że potem słucham, że ja serca nie mam zamiast dzięki że zrobiłaś co trzeba... Najgorsza sytuacja w moim życiu - najgorsza z najgorszych - bliski mi człowiek nie żyje , drugi bliski człowiek na widok pierwszego dostaje szału, biega w amoku i krzyczy, uspokajam krzyczącego z obawy że wyskoczy przez okno bo na to się zamierza ( siłą - też nie wiem skąd jej tyle w takich sytacjach) i jak każdy rozsądny człowiek dzwonię pod 112, mówię, że potrzebuję karetke i policje bo to i tamto, na to dyżurny z policji ( on odebrał tel alarmowy) mówi "proszę się nie wygłupiać" i odkłada słuchawkę... :o dzwonię więc jeszcze raz i tłumacze spokojnie ( tu był błąd) baranowi że stało się to i tamto i poprosze pogotowie i policje - rzucił coś o tym że chyba sobie nie zdaje sprawy jakie są koszty takich wyglupów i się znów rozłączył... :o zadzwoniłam 3 raz powiedziałam że jak zaraz nie przyjadą to będzie 2 trup i to będzie jego wina - byli po 5 min i pan się tłumaczył że kolega nie uwierzył bo ja tak to sapokojnie mówiłam :o wniosek więc prosty - jeśli człowiek potrzebuje pomocy, to dzwoni na 112 i wrzeszczy do słuchawki " pomocy!!! Ratunku!!! Na pomoc!!! łaaaaaaaaa!!! Itd. Itp." Oczywiście nie udziela przy tym żadnych informacji typu adres, kto potrzebuje pomocy, jakiej i dlaczego bo wówczas uznane jest to za żart :o do dzisiaj ten gliniarz mnie unika - i słusznie... Jeśli natomiast chodzi o małą to chyba bym na łeb dostała gdyby coś jej się stało :o w tej sytuacji na bank bym nie była opanowana :o Villia to teściowa widze ma rozeznanie skoro wie, że na krowie mleko za wcześnie :D dam se Łeb uciąć, że jakbym mojej powiedziala że ma dać małej bigosu to by dała... Z resztą... Ma ona 1 syna, 1 dziecko i nie wie jaki się duży urodził :o i to nie jest błąd kilku gram i cm... :o ona nie wie czy on w nocy spał czy nie... Zajmowała się nim babcia... A co do mleczarni - szału nie ma :o musze więcej pić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka przyda się przyda wiedzy nigdy za mało:-D ja troszkę zazdroszczę tym wracającym do pracy bo sie trzeba zmobilizowac zprężyc zeby pogodzic wszystko i nie da się chodzic cały dzień w piżamie udajac ze to dres:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ale co niektórzy naprawdę daja tak małym dzieciom krowie mleko i to nie z kartonu tylko od prawdziwej krowy ( w ramach oszczędnosci i w mysl ze kiedys się tak dzieci karmiło) wiem bo znam taki przypadek. na dodatek dziecko ma podejrzenie skazy synowa cos sie buntuje ale tesciowa guru dla mnie to nie do uwierzenia prosiłam błagałam tłumaczyłam ale mentalnosc tej kobiety gorsza niz w sredniowieczu, dałam se w koncu spokoj i uznałam ze synowa jest uposledzona i niezdiagnozowana skoro pozwala zeby baba decydowała o jej dziecku. moja mama zna ich lepiej ale tez jej rece opadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!My po ostatnim szczepieniu,nawet wielkiego płaczu nie było,ale mały bał się Pani doktor, po tym jak mu włożyła patyczek do buzi by obejrzeć gardełko obraził sie na nią i chciał biedny plakać.Nie było mowy o tym, żeby pokazał jak się podciąga za rączki,czy pełza,leżał sztywno i nic,tylko broda mu się trzęsła do płaczu,taka cwana bestia z niego.No i mamy problem ze stulejką,nie widać mu dziurki do siusiania i trzeba nad tym pracować.Lekarka pociągnęła skórke i troche pękła,teraz mam maść i płyn i muszę smarować,przemywać i przy kąpieli ściągać,za miesiąc kontrola,jak się nie uda to czeka nas wizyta u chirurga.Słonko świeci choć na termometrze 0,zmykamy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam TNKS dietkuje dalej,wynik zobaczymy w sobotę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) ale u mnie zimno :/ piec się zrąbał i czekamy na część już tydzien czasu mam w domu po 14 stopni nie chciało mi sie spod kołderki wyjść :[ małą gada z kotem przy drzwiach do ogrodu - ale ich termosi za sierść że te bidne kociaki uciekają od niej, przechodzą naokoło niej ;) hjk33 moja tez nie znosi grzebania w buzi ale moja dotkorka zrobiła to na koncu bo podobno wiekszosc dzieci płacze po tym. tnks daj znać jak małej wyniki wyszły mamy nadzieje ze dobre!! 🌻 ja należy do osób NIE opanowanych hehe zawsze panikuje płacze itd więc mnie napewno by na powaznie wzieli hehe tymkowa 🌻 jak mały sie przemieszcza a mówiłas ze Tymcio jest kompletnie niemobilny?? pocahontas1984 ja sobie codziennie obiecuje ze od jutra zaczne cwiczyc brzuch zeby byl taki elastyczny jak przed ciaza ale nici z tego wczoraj wieczorem doszłam do wniosku ze nie musze cwiczyc wystarczy mi bieganie za małą i non stop jej przenoszenie na mate bo ta lata od drzwi do ogrodu do kuchni do szafek dvd i płyty nam układa wchodzi pod stól a zabawki leżą na macie i się kurzą :( hehe ale jak ja bym chciała zmywarke :( nie mam i naczynia od wczoraj stoją w zlewie bo nie mam jak tego zrobić jak sama siedzę z małą, co kolejną rzecz musze wycierać ręce i ją przenosić hehe masakra ciotka fakt mnie jak wody odeszły to ja byłam najspokojniejsza ze wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ TNKS u mnie też jakoś niedawno musieli w Tesco dołożyć te herbatki, bo wcześniej ich nie było:) Co do odchudzania to chciałabym zrzucić 10kg:) Wtedy byłabym mega szcześliwa:) Ja nigdy sie nie odchudzałam, ale teraz to masakra:( MUSZĘ!!! Zobaczymy jak to będzie, na razie ograniczam węgle do minimum:) Już zapowiedziałam m, że koniec z pieczeniem ciast:( Ciotka trzymam kciuki żeby małemu przeszła już ta gorączka. Będzie dobrze:) Asiap nie martw sie o spanie na brzuszku:) Moja mała śpi tak od 2 mca życia. A Twój maluszek juz spory jest i swobodnie się przekręca, więc nic mu nie będzie, a spanie na brzuchu jest lepsze dla zdrowia:) MT dołączam do klubu zajebistych teściowych:) Moja to cudowna kobieta. Normalnie słowa złego na nią nie powiem i innym też nie dam:) Moze to dziwne, ale mam z nią lepszy kontakt niż z moją mamą ostatnio:(:(:( Uciekamy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katienka - u mnie w domu to tylko woda, sokow nie pijemy jakos tak nikomu nie smakuja, no i do drinka cola zero:) ja to jak mam ochote na slodkie to cole pije ale z woda rozrabiam, tylko nie chce duzo gazowanego. TNKS - trzymam kciuki za siuski zeby dobre wyniki byly. Moj termometr na dworze chyba ma przesilenie wiosenne, bo pokazuje 17,5C. Fakt slonce piekne i blekit nieba ale jakis wiatr zimny wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema!!! TNKS--- no o teściowej mogłabym napisać książkę. Zdecydowanie lepiej mi w życiu bez niej i jej pupilach (szwagrowie). Cóż, taki lajf. I wychodzi na to, że jednak moja dyrekcja niezbyt się raduje z mojego powrotu. Mam zrobić SAMA mega wielką akademię. Nawet w pokoju mówili, że to raczej celowo. Mam aż 3 tygodnie. Cóż, jaki termin taka impreza. Szczerze mam ją w dupie, nie zamierzam się wypruwać, bo i tak mam świadomość, że wylece za 1,5 roku. W okolicy będzie likwidowana szkoła, akurat jeden z nauczycieli będzie miał etat. Tyle tylko, że świnia z niej, bo wie, że mam małe dziecko, że to normalnie i takie coś. Zawszę tę imprezę robiło co najmniej 2 nauczycieli. Moja waga chyba sama poleciała nieco (bo of cors goni mnie od 2 dni ze nerwów), no i czuję, że mam problemy z pokarmem, staram się często przystawiać, ale czuję po cyckach, że mało go, boję się, że Lena za mało je i będzie się słabiej rozwijała. Oby to był tylko kryzys laktacyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko, a oprócz tej goraczki ma jakieś inne objawy? U nas jak była sama gorączka, to zazwyczaj okazywało się, że angina, ale u tak małego dziecka, to nie wiem. Zdrówka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my juz po wizycie. gardło uszy czyste osłuchowo tez ok.ufff najprawdopodobniej trzydniówka:-((( wg lekarza teraz panuje. zastanawiam się czy aby nie zaraził się w "dziecku zdrowym" w piątek skoro to wirusowe, bądz co bądz lekarz przechodzi z jednej poradni do drugiej przewaznie z chorego na zdrowe:-((( kurcze kupiłam mu inny nurofen teraz forte a tam jest inna dawka 1,25 a ja mu dałam 2,5 tak jak w starym spieszyłam się z aplikacja bo usypiał. mam nadzieję ze nic mu nie będzie. misiaczkowa współczuję bo jak przełozeni rzucają kłody pod nogi to juz kaplica (a cos o tym wiem) ok odezwę się później pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł babolki 😘 Właśnie wróciłam z firmy :o syf w domu jak po wojnie a ja padam na ryjsona :o powiem Wam, że praca z dzieckiem u boku jest 2 razy bardziej męcząca niż bez Skarba :o fajnie jest mieć ja przy sobie, ale rytm pracy papiery, kupa, papiery, telefon, karmienie, papiery, odbicie po jedzeniu, telefon, pieluchja mnie wykańcza :o do tego mała non stop marudzi :( w nocy się budziła a teraz beczy jak z resztą cały dzień,,, łeb mi już pęka i co gorsza nie wiem o co chodzi :o czy to zęby faktycznie czy ona taki terrorysta :o Wyniki moczu na szczęście chyba dobre... Chyba - nie jestem pewna bo jeszcze nie dzwoniłam do DR ( nie mam jak bo mała non stop krzyczy) Padam na dziub :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł babolki 😘 Właśnie wróciłam z firmy :o syf w domu jak po wojnie a ja padam na ryjsona :o powiem Wam, że praca z dzieckiem u boku jest 2 razy bardziej męcząca niż bez Skarba :o fajnie jest mieć ja przy sobie, ale rytm pracy papiery, kupa, papiery, telefon, karmienie, papiery, odbicie po jedzeniu, telefon, pieluchja mnie wykańcza :o do tego mała non stop marudzi :( w nocy się budziła a teraz beczy jak z resztą cały dzień,,, łeb mi już pęka i co gorsza nie wiem o co chodzi :o czy to zęby faktycznie czy ona taki terrorysta :o Wyniki moczu na szczęście chyba dobre... Chyba - nie jestem pewna bo jeszcze nie dzwoniłam do DR ( nie mam jak bo mała non stop krzyczy) Padam na dziub :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Z czasem mam strasznie krucho:O Katienka🌻 niestety nie:O ale to akurat nie dziwi niestety...takie czasy, że bardziej inwestuje się w murawy niż w kulturę... Dzieciaki są z Mążem:D i babcią:D:D:D I totalnie olały fakt, że znikam na tyle godzin dziennie:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski🖐️ Tnks- dobrze ze mała kalinka juz zdrowa i ze idzie ku lepszemu:) To pocieszajace. U nas marudzenie na maxa i nocne i dzienne. Jestem mega padnieta, rozdrazniona i nie mam na nic sily. Z tego powodu wczoraj musialam zjesc sobie cos dobrego na poprawienie nastroju i w ogole musial mi tropche cukier podskoczyc bo zaczelam tracic sily. Dzis mam niestety to samo. Jutro mam zamair trzymac sie wyznaczonych produktow. Dzis znowu odwiedzilam dentyste. Chyba zbankrutuje. Zostawilam 150zl i za tydzien musze pojsc jeszcze ostatni raz, mam nadzieje ze dlugo tam nie zawitam . Pusto sie zrobilo jak wrociliyscie do pracy, szkdoa ze juz nie jest tak tlumnie jak ostatnio:( Ja tam mojej tesciowej nawet dobrze nei zdarzylam poznac bo umarla na raka ale zaluje ze jej nie ma, jaka by nie bylo to dzieci moglabym zawsze zostawic zeby odpoczac. Noga to raczej u vilii, jak tam kochana dajesz rade? Przestala bolec? MT - nie dziwie sie, te diety jednak sa obciazajace i wykanczajace organizm. Sama czuje jak sie slabnie na takim zarciu. Niestety cos za cos ale tak rygorystycznie trudno sie trzymac i do tego zajmowac sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiapa
Lady ania ani nie wspominaj o zebach ja tez bylam tydzien temu i mi zaspiewal 180 za doslownie 10min na fotelu jak to uslyszalam to myslalam ze z nigo spadne no ,ale co zrobic kasa leci jak woda za takie ,,przyjemnosci" .+spolczuje Wam dziewczyny tego biegania z pracy do domu z domu do pracy a z drugiej strony zazdroszcze cholernie ja macierzynski mam prawie do maja a z checia bym wrocila do mojej pracy ale o tym moge pomarzyc bo pracowalam tylko na nocki :\ TNKS termin ciesze sie ze z bobasem wszystko ok .oby tak dalej i niech pojdzie w diably to cholerstwo ,a syfem w domu sie nie przejmuj teraz wazniejszy jest dla ciebie wypoczynek ,jakbys zobaczyly co sie nie raz u mnie dzieje to bys nie miala gdzie stanąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! DJ ale Ci dobrze, że masz z kim chłopaków zostawić... Nie chcecie do towarzystwa jednej dziewuszki? Lady rozumie Cię w 100% moja mała ma plan - zakrzyczeć wszystkich... :o już wysiadam :o Asiapa u mnie nie ma gdzie usiąść :p bajzel total a ja nie mam ani siły, ani weny ani tym bardziej chęci :o W czwartek za to ma Pan naprawić zmywarke :5 do tego czasu ogłaszam strajk głodowy! Zero jedzenia i picia które wymagają użycia jakichkolwiek naczyń czy sztućców!!! Ciotka dobrze że to nic poważnego!!! Podobno w Polsce jest epidemia rota także lepiej unikać przychodni!!! Ach... Drink mi się marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naszukałam tabelki była 30 stron temu: Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............29......8kg.......68cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................21.......8500.........70cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................27......7200.........70cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............26.......8290..........74cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................26 ......7080.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................23.......8370.........71cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............27 ......7870..........68cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH ...........3700-WLKP, Leszno amber1...............24 ......7600.........74cm.......Dz........4070 - woj.dolnośląskie Zoja2011.............26..........6370.........64.......Dz ...........3330- woj.mazowieckie mama_dzidka........26...........7800........64........Dz .......... 3860............woj. małopolskie Coś mnie dziś głowa boli, wyszłam bez czapki i teraz moje zatoki dają znać że to był błąd. Mały na szczepieniu płakał, ale tego się spodziewałam bo ta szczepionka na WZW jest bolesna. Ale potem szczebiotał jak ptaszek. Pani doktor powiedziała ze rozwija się prawidłowo. Zapisała Nam już 2 zęby, bo druga jedynka jest już prawie na wierzchu. Mówiła też że to kwestia kilku dni a górne jedynki też się przebiją. Zmykam rozliczać pity, bo mnie M zabije, innym już rozliczyłam a nasze leżą. Oczywiście 1% dla Łazanki obowiązkowo w każdym picie jest odliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, oby u małej to ząbki jednak były i oby szybko wyszły, bo się wykończysz...Te zęby to nas wszystkie wykończą ;) Pójdziemy na grupowe leczenie ;) A z nogą, dziękuję, już lepiej. Kolano jeszcze pobolewa, ale nie narzekam, bo jest duuużo lepiej :) Dentysta..hmm... W ub. miesiącu miałam 'zaszczyt' być u niego dwa razy...Na razie spokój mam na pół roku. Mam nadzieję, że okaże się nawet, ze na dłużej. A jutro mój M idzie do stomatologa...I popołudniu znów będę sama z małym :o Tzn. cały dzień będę z nim sama... TNKS, ktoś kiedyś wymyślił naczynia jednorazowe ;) Może warto poczuć się jak na pikniku ;) :D Tylko sobie herbatką paluchów nie poparz ;) A my dziś też byliśmy na szczepieniu na WZW - mały ryczał nieziemsko. Powiadasz Aga, że ta szczepionka b. boli..Może i tak, bo na ostatnim szczepieniu aż tak się nie darł. Waży 9500g i ma 74 cm :) Uff... wagowo 97 centyl :D CZerwone zmiany na skórze okazały się być alergią pokarmową i mam odstawić na razie rybkę (odstawiałam już gluten i to jednak nie on był sprawcą). Zobaczymy czy to faktycznie ryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.............wiek(tyg):.....waga:....długość:.. płeć:...waga urodz: miejsce zam. mum to come...........27.......6900........66cm.....Dz........2390< br /> Mania1982..............5 m.......8900........68cm......Dz. ... ....3670 Dolnośląskie Mama8327...............29......8kg.......68cm.......Dz.. ... ...2200 Gdańsk mikusiaaa...............21.......6800.......71cm.......Dz ... .....3200 Malkatunka... ...5m/22 tyg...7500........68cm......Dz. ... ....3220 hjk33....................16.......6500........67cm......C h.. .......3450 lady_Ania109...........15........7000.......70cm......Dz. ... ....2450 Lublin Mot ......................15 ......5700........64cm .... Ch.........3200 Pocahontas1984.......19.......7600.......XXcm......Ch.... ...3700 Gorzów Wlk, lubuskie Dziadek Jacek.........25.......8300.........71cm......CH........3450 - woj..śląskie łazanka .................15.......7600.........74........Ch........4 7 90 Bożi......................24.......8800.......78cm...... .Ch ........3840 waneska ................19 ......7100 .......65cm......Dz.........3480 woj.mazowieckie Bombastyczna.........14.......6500........XXcm......Dz... ... ..3700 vilia......................29.......9500.........74cm.... ..C h.......3890 woj.łódzkie As-80....................27......7200.........70cm ......Dz........3180 woj. Łódzkie grays 77................14.......7300.........66cm......Ch........ .34 00 koteczkowa 1984.....21.......6800........68 cm......Dz.........3000 szymka..................22 ......8550........68cm......Ch.........4050 Monisiacz3k............26.......8290..........74cm......C h......3200 woj.podlaskie Misiaczkowa...........14.......6700..........66cm......Dz ........3580 wikula-33...............21......8700.........XXcm.......D z..........3900 Gdańsk ciotka julia.............13.......6000........64cm.......Ch........ 2700 smallgirl.................20.......8120.........67cm..... .Dz ... .....3890 woj.łódzkie MT-78...................21.......7200.........XXcm....... Dz. ......2860 Aga_Jabi................23 ......7860........66cm.......Ch.........3600 - woj. mazowieckie TNKS.....................26 ......7080.........70cm..... .Dz........3650 -woj śląskie __aga__................23.......8370.........71cm.......D z........3640 -woj. mazowieckie Aga15510..............27 ......7870..........68cm.......Ch........3780 - woj. pomorskie tymkowa...............20 ......8000.........XXcm.......Ch........4080 - woj.. Pomorskie sierpniowa mama 2011...19....6600........XXcm.......Ch.......3350 Lila1976................11.......5985.........62cm....... Ch. .......3200 Olinka...................XX.......6760..........XXcm..... .Ch ........4070 Erisss....................24........7200.........70cm.... ...Dz.........2535 mamuska88.............25........6390.........xxcm........ Dz.........2160 Rybka1705.............21.........7800.......XX.........CH ...........3700-WLKP, Leszno amber1...............24 ......7600.........74cm.......Dz........4070 - woj.dolnośląskie Zoja2011.............26..........6370.........64.......Dz ...........3330- woj.mazowieckie mama_dzidka........26...........7800........64........Dz .......... 3860............woj. małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no i mamy ograniczać siedzenie na poczet leżenia na brzuchu i nauki raczkowania :) Małemu nie podoba się ten pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się martwić kochane:D Nasze forum nie zniknie, po prostu trzeba się przyzwyczaić do matek pracujących:D:D:D Wsadziłam wczoraj Franka do chodzika...tak na kilka minutek...ale była radocha! Pisk, wrzask, młody ryczał ze smiechu:D A Bronek....w woźnicę się bawił:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS - moja córcia ma w planie wykończyć mamę nerwowo :) ja juz opadam z sił :( a co to będzie jakk wróce do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×