Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

As- przez to wszystko zapomniałam,ze nasze pociechy kończą już 8 miesięcy ;) Dopiero mi przypomniałaś. Zatem zaległe sto lat dla naszych maluchów :D A alergia, niestety 75% dzieciaków na coś ma alergię...Znamię rozwoju cywilacji :o TNKS, ja ściągnęłam rano całe 50 ml. Wieczorem już sobie dopuściłam, będęściągała teraz raz na dobę..Zobaczymy ile rano będzie. Ja małemu też daję skórkę od chleba do 'pociamkania' ;) A jak mu chcę ją zabrać to płacz jest i awantura ;) Dziś w nocy też coś się rzucał i płakał o 4ej. Godzinę miałam wyjętą...Także wstałam niewyspana. Nie dość, że zmęczył mnie wczorajszy dzień to jeszcze ta noc...Oby jutro było spokojnie. W ndz. wyrzucamy demona z Bartoliniego ;) Chrzciny :D Mam nadzieję, ze grzeczny będzie :) przez to wszystko nie mam jeszcze kilku rzeczy kupionych - dla małego, dla siebie...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia no tak 100 lat ;) Dasz kochana radę w sob najwyżej wszystko dokupisz ;) Ale tu dzisiaj cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, u mnie z nastrojem też ostatnio nie najlepiej, ale to chyba przez to, że nie wyrabiam na zakrętach i padam na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga15510 - umowa nie musi byc na 1500 zł. może byc mniej. do kwoty 1500 zł państwo w całości finansuje składki. jeśli kwota będzie wyższa do rodzice płacą sami od nadwyżki. ja mam nianię na godziny. tak tez można. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie pustek
bo tu towarzystwo wzajemnej adoracji jest, takie dziadek jacek bezczelnie nie odzywa się już prawie, a jak tylko coś naskrobie to od razu odpowiadacie, jakoś innym tak chętnie nie odpisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! Ty pomarańczowa kretynko! Przepraszam, że "bezczelnie" nie udzielam się zbyt często ostatnio, być może powinnam była pisać relacje ze szpitala, a potem niemal natychmiast znad muszli klozetowej:D Boże....co za bezmózg! Wybaczcie kochane zalew furii, ale są granice:D:D:D nawet totalnej, bezdennej głupoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziadka jakcka
czytaj ze zrozumieniem. Osobie wyzej nie chodzilo ze masz zdawac relacje z kazdej swojej minuty zycia tylko o to ze jak napisze tak osoba jak np. Ty to odrazu kazdy odpowiada a jak zacznie pisac "mniej lubiana osoba" albo nowa to jest olewana przez reszte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziadka jakcka
czytaj ze zrozumieniem. Osobie wyzej nie chodzilo ze masz zdawac relacje z kazdej swojej minuty zycia tylko o to ze jak napisze tak osoba jak np. Ty to odrazu kazdy odpowiada a jak zacznie pisac "mniej lubiana osoba" albo nowa to jest olewana przez reszte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - gratuluje M nowej pracy. A tobie owocnych poszukiwan. We wrzesniu bedziemy obie buczec za naszymi corciami. Lady - ja tez jakas nie do zycia. Pogoda mnie wykancza. Vila i Aga15510 duzo sil i przespanych nocek. TNKS-bylam w Rossmann i szukalam tych ciastek jablkowych. U nas sa ale od 1-3 lat. To chyba jakies inne chociaz bez cukru byly. _aga_ jak tam postepy corci. Bo Nastka tu przoduje. Tymkowa- probowalas z chrupkami? Czy odczekasz troche Po wczorajszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As-fajnie ze z oczkiem dobrze. No i ze znowu gerzeczny aniolek z Martynki:) Dla was i dla Vilii i Bartusia zdrowka na te 8 miesiecy. HJk, Wikula, Amber gdzie sie podziewacie? DJ -wygnalas juz tego wirusa z chalupy? Klaudik- witam w naszym gronie. Zdradzisz cos o sobie i dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siedzi od tygodnia, od dwoch dni raczkuje, a dzisiaj stanela sama przy lezaczku.a pozniej przy stole bo mam taki niski i jej latwo z siedzacego sie podciagnac. Ale sama chyba sie wystraszyla bo nie wiedziala Jak usiasc i sie rozplakala. Musze kupic oslonki na narozniki od stolu bo juz dzisiaj sie uderzyla na policzku i chyba bedzie siniak. Pocahontas- ja wiem ze ty ranny ptaszek. A teraz to gdzie juz spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
O żesz pomarańcza :jD A kto tu niby mniej lubiany jest? Ja tam lubie wszYstkie :D każda co innego wnosi w moje życie ( bo każda coś wnosi) ale lubie wszystkie :) nie każdej od razu odpowiadam, niektórym nigdy to fakt, ale to wynika z bałaganu w łowie a nie z braku sympatii :D Dj ja się dzieckiem nie zajmuje a Ty nie raczysz nas informować czy rzygasz wodą czy czymś bardziej treściwym :p Uprzejmie donosze że się wstawilam :P musialam upic smutki zwiazane z zaprzestaniem karmienia :o Aga15510 to fajno że Antos się zakumplowal z ciocią nianią :D o tych skladakch wiem, ale bylam ciekawa na ile godzin ja faktycznie masz, jaki jest jej zakres obowiazkow i ile na prawde jej placisz ( oczywiscie odpowiedz na co cchesz ) Ps. Czy Ty kochana ppomaranczko jestes jedna z nas i czujesz się zaniedbywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisze sobie sama troche a Jak juz pojde spac to pewnie TNKS sie zjawi. A wlasnie cos ostatnio juz nie wojujemy do polnocy;) Moze pomaranczka cos napisze milego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mt te same produkty są zalecane od innego wieku w pl i w de ;) u nas te ciastka są od 10 msc - bo to gluten - wiadomo ;) a u was od roku :) widzialam wiecej rozbieznosci jak na allegro przegladalm oferty produktow z de ;) ja malej daje te ciasta, ale onma nawet 1/6 z tego nie zje :) pociamka, rozmoczy i wyrzuca :) woli chrupki i skorke z chleba :p dalam jej znow dzisiaj :D no i dzisiaja byly francki hehhehehe ale ciamkala :D :D :D Witaj nowa kolezanko :D skad przybywasz ile twoje dziecie ma? Jak się zwie? Opowiedz cokolwiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS tak pomaranczka pewnie jest jedna z nas.... Słuchaj BABO jak masz problem i nikt ci nie odpowiada to nie rozumiem w czym rzecz? albo ktos nie wie albo przeoczył twój wpis. i co taki problem zapytac jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka a ja myslalam ze ty spisz od wczoraj od poludnia bo tak dlugo sie nie oddzywalas. Ale Jak dzien konia to wybaczam. A Co sie wydarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT tak długie spanie? o tym moge pomarzyc tylko...:-D popołudniami jak wraca m to przewaznie robie cos wiekszego niz obiad czy pranie wczoraj ambitnie sprzatałam garaz bo juz nic nie mogłam znalezc. jak juz moge cos wam ODPOWIEDZIEC :-D to z kolei mój m usypia i syczy jak napierdzielam w klawiature. Dzien konia? cóż czego bym sie dzis nie dotkneła wychodzi na odwrót. szczytem było jak chciałam załatwic faktury od mojej ukochanej sieci:-((( i gadałam do baby jak do sciany-jak ja nienawidze takich debili!!!! lasce nie wierze bo juz raz mnie oszukała tak sie zna na swojej pracy! trzepie mnie do teraz jutro to jeszcze raz sprawdze gdzie indziej i pognam do niej i powiem ze jak sie nie sprawdza w pracy gdzie trzeba uzywac głowy to niech zmieni na taka gdzie uzywa sie innych czesci ciała. co za pustak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminnn
Mt jestem :) Ciotka a why hourse day? ? ? A powiedzice dlaczego jedna z nas przybiera pomaranczowe barwy zamiast ze swojego konta napisac że czuję się znaidbywana ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naprawde myslicie ze to jedna z nas? Moze jedna z tych Co tylko czytaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka dobra jestes, garaz i piwnica to nie moj teren. Zreszta Co tam sprzatac Jak wszystko potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminku bo wszystko co robiłam dzis było na odwrót, nic mi się nie udało załatwic ze sklepu wychodziłam nie z tym po co poszłam, nawet do biblioteki dzis zawedrowałam po to zeby okazało się że książki zostały w domu.:-P MT myslę że to jedna z nas. nie mogłybysmy "ignorowac" tylko czytajacej bo nie miałybysmy pojecia o jej istnieniu. i ja pamietam ze jedna z nas zadała tu dwa razy pewne pytanie. nie udzielałam się bo akurat nie wiedziałam nic na ten temat. tylko nie pamietam czy ktos jej odp. a jest to osoba która jest na pewno na fb. potem nagle zaczęły się podziały na fb i kafeterię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT uwierz jak ja juz nie mogę nic znalezc to jest zle....zresztą nie będę ukrywac mam manie sprzatania....efekt krótkotrwały ale cóż...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja sie wyleczylam z manii sprzatania bo innaczej nic tylko na szmacie siedzisz. Jeszcze przy malym dziecku skad tego czasu wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT ja musze sprzatac. zwłaszcza ze mam psa z długą sierscią....teraz i tak robie to na pół gwizdka bo mały wymaga mojej obecnosci ale jak juz bedzie zasuwał to podłogi myc juz musze musowo co dzien.... ok spadam spac to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam polnoc wybila. Do jutra. Przespanej nocki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki:) widze zenie tylko mnie wszystko wkurwia 😠 oj mowie wam chetnie poszlabym do pracy, Aga15 ostatnio o tym pisala i ja mam tak samo ze zeby czuc sie dobrze musze troche popracowac, wtedy czuje sie do konca spelniona. ja tez mam manie czystosci i tak samo sie wkurwiam jak nie nadazam z tym. Wczoraj chociaz goe ogarnelam, okna mi zostaly juz tylko z 3 ale pogoda taka ze skzoda gadac, zimno i deszcz pada wiec sie nawet nie biore. Dzisiaj mam zaplanowane prasowanie. Wczoraj zajrzalam ale juz nikogo nie bylo wiec poszlam z gazeta do lozka a tu prosze jeszcze sie rozmowa wywiazala ale widze ze wiekszos z was to ncne marki a to raczej odwrotnie, poza tym mała budzi sie o 6 wiec zeby sie wyspac usze sie wczesnie polozyc. Ciotka- ja tez jestem przekonana z to jedna z nas ma jakis kompleks i tez nie rozumiem co za poblem w soie dusi, silna potrzeba bycia dostrzezonym. Raczej saram sie ignorowac takie wspisy Amber!! melduj sie! Laski powiem szczerze ze ja jakos nie lubila karmienia cyckiem nie wiem czego ale robilamto raczej z przymusu niz checi, jakas taka nie cyckowa jestem iotka- kaza z nas ma takie dni ze nei wiadomo czego wszystkona odwrot wychodzi;) moze dzisiaj bedzie lepiej. A propo bibliotek to ja juz mam ksiazke ze 2 tg i ei mam kiedy ostatnio zasiasc do niej, musze w koncu bo trzeba niedlugo oddac. Czyta ktos "Białą Wilczyce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks godzinnym będzie różnie z niania. Wczoraj była 7 godzin, dzis będzie 9 w poniedziałek tylko 5, ale będą dni ze nawet 12. Płacę jej 5zl za godzinę. W moim mieście stawki wynosząc tak ok. 5-6 zl za godzinę. Znajomy płaci 6 zl za godzinę, ale jeśli jest to powyżej 8 godzin to tylko 5 zl. Taka promocja ;) Mama Dzidka o to właśnie mi chodziło. Co do tego faworyzowania niektórych powiem, ze zauważyłam ze im częściej sie udzielam tym częściej moje posty są zauważone. A tez czułam sie nieraz olewana. To działa w obie strony. Trzeba odpowiadać na posty innych, to tez inni zaczną odpowiadać na Twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ciotko to ja sie skarzylam na fb i niektore dziewczyny potwierdzily, ale skarzylam sie tez tu, pod swoim nickiem, ale juz jest ok :) normalnie w szoku jestem hehe, moze jednak ktos chce nas sklocic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×